Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#52273 25/01/2004 20:50
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
Jaki jest kod SWIFT i IBAN-Code Inteligo??

Last edited by Experto; 04/11/2005 14:30.
Bonus: Unibet
#52274 25/01/2004 21:33
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
Quote
Oryginalnie wysłał mERL:
[qb]Jaki jest kod SWIFT i IBAN-Code Inteligo??[/qb]
Tutaj znajdziesz: www.ag.bocznica.org [ag.bocznica.org]

PiBET Team

#52275 26/01/2004 03:01
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
dzieki znalazlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#52276 27/01/2004 19:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
pytanie odnosnie inteligo i wydawanej przez nich standardowo karty visa electron.
1 czy ta kartą da sie wpłacic pieniądze do bet365 ???
2 jak tak to czy potem mozna na nią wypłacic ewentualny zysk ???
3 czy sa jeszcze jakies buki internetowe akceptujące wpłaty z takiej karty ???
pozdrawiaam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52277 27/01/2004 23:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
pytanie odnosnie inteligo i wydawanej przez nich standardowo karty visa electron.
1 czy ta kartą da sie wpłacic pieniądze do bet365 ???
2 jak tak to czy potem mozna na nią wypłacic ewentualny zysk ???
3 czy sa jeszcze jakies buki internetowe akceptujące wpłaty z takiej karty ???
pozdrawiaam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ponawiam pytanie
z góry dzięki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52278 28/01/2004 01:45
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]1 czy ta kartą da sie wpłacic pieniądze do bet365 ???
2 jak tak to czy potem mozna na nią wypłacic ewentualny zysk ???
3 czy sa jeszcze jakies buki internetowe akceptujące wpłaty z takiej karty ???
pozdrawiaam [/qb]
tu [mecz.org] masz wszystko napisane

#52279 04/02/2004 18:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
przy wypłacie od buka na konto w inteligo jaką nazwe banku należy podać i jaki adres.

Z góry dzieki za poważne odpowiedzi (jestem załamany...mam już 3 adresy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )

#52280 04/02/2004 19:22
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
Quote
Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb]przy wypłacie od buka na konto w inteligo jaką nazwe banku należy podać i jaki adres.

Z góry dzieki za poważne odpowiedzi (jestem załamany...mam już 3 adresy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )[/qb]
PKO BP
Al.Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa

SWIFT: BPKOPLPW

ja wypłacałem i było git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdrawiam

#52281 05/02/2004 01:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 22
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 22
ja jak kolega wyżej i też było git! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52282 05/02/2004 18:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
dzieki bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jest git

#52283 06/02/2004 22:28
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Witam.
Wpłacał ktoś może kartą Inteligo w ostatnim czasie kase do Unibetu (oczywiscie wtedy kiedy jeszcze strona chodziła bez zazutów) badz do GB ?
Mnie sie ta sztuka nie udała. Czyzby cos sie zmieniło ..?
Tak samo przynajmniej ja mam problemy z kartą mBanku - również do GB ,ani do Unibetu nie szło wpłacic !
Jesli ktos mial podobne problemy , lub komus sie udalo wplacic karta inteligo bądz mBanku to niech napisze w tym temacie!
dzieki pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52284 07/02/2004 15:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
mi sie nieudało. Inteligo chyba nie działa z Unibetem. Robie zwykłe przelewy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#52285 10/02/2004 22:49
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Dla klientow banku Inteligo. [info.onet.pl]

#52286 13/02/2004 17:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 8
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 8
czesc
Usiluje wplacic pieniądze do B&W z Inteligo
Kartą mi się nie udaje może ktoś mi doradzi co mam zrobić zeby było szybciej i ... bez zbędnych prowizji??
pozdrawaim
Dziękuje z góry za pomoc

#52287 21/02/2004 03:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
Może to trochę nie na temat bukmacherki, ale dotyczy banku Inteligo.

Czy wyrobienie nowej karty Visa Electron coś kosztuje (starą tzn. aktualną zgubiłem), a jeśli tak to ile? Bo coś kiedyś słyszałem, że 25 zł.

#52288 23/02/2004 05:34
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
Jesli chcesz przesyłka kurierska to 25 zł a jesli poczta to 0 zł i jeszcze 1,59 zł za wydanie kolejnej karty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52289 04/03/2004 18:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
Witam.
Mam pytanie do uzytkownikow Inteligo.

Chcialem zalozyc konto Inteligo w celu wygodniejszych i szybszych wplat/wyplat do Expekta.Przegladalem informacje na www w zwiazku z oplatami w ramach Inteligo i mam nadzieje, ze ktos odpowie mi na dwa pytania:
1.Oplata za prowadzenie konta wynosi 4,99zl (do 99zl) , ale nizej pisze, ze oplata nie jest pobierana, jezeli przyznany jest limit debetowy.Po jakim czasie ten limit jest przyznawany i na jakiej zasadzie??? Czy moze przysluguje on od razu?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
2.Pkt.4 Oplat i prowizji: "Wpływ na rachunek w ramach konta Inteligo za pośrednictwem systemu SWIFT" wynosi 11.99zl. W Expekcie przy wyplatach naley podac kod SWIFT.Czy to znaczy, ze przy kazdej wyplacie z Expekta beda mi pobierac oplate w wysokosci 11,99zl, czy tyczy sie to czegos innego i wyplata od buka bedzie darmowa?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

a moze lepiej wybrac eKonto w mBanku??

Z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52290 05/03/2004 20:43
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
czy naprawde nikt nie zna odpowiedzi? szczegolnie na pytanie 2.

#52291 06/03/2004 15:35
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał Vivat:
[qb]czy naprawde nikt nie zna odpowiedzi? szczegolnie na pytanie 2.[/qb]
z expekta szmal dochodzi jako przelew z kredyt banku i moim zdaniem inteligo nie skasuje tych 12 zeta ( kasuje je wtedy jak idzie z jakiegos banku z zagranicy ) - tak mi sie wydaje,

p.s. przelewy zawsze keirduje na moje konto w mbanku a wplacam karta inteligo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
porada : zaloz se 2 konta ( mbank + inteligo ), intelgio jest dobre bo ma full bankomatow nawet na roznych glebach natomiast euronety mbanku to ze swiecami szukac

#52292 10/03/2004 17:01
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Mam pytanko czy jezeli wyplace kase z buka na karte inteligo to bede mial po paru dniach czy po miesiacu bo tez takie glosy chodza ?

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, alfa, kamel, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 2,533 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1