|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130 |
Jaki jest kod SWIFT i IBAN-Code Inteligo??
Last edited by Experto; 04/11/2005 14:30.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222 |
Oryginalnie wysłał mERL: [qb]Jaki jest kod SWIFT i IBAN-Code Inteligo??[/qb] Tutaj znajdziesz: www.ag.bocznica.org [ ag.bocznica.org] PiBET Team
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130 |
dzieki znalazlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
pytanie odnosnie inteligo i wydawanej przez nich standardowo karty visa electron. 1 czy ta kartą da sie wpłacic pieniądze do bet365 ??? 2 jak tak to czy potem mozna na nią wypłacic ewentualny zysk ??? 3 czy sa jeszcze jakies buki internetowe akceptujące wpłaty z takiej karty ??? pozdrawiaam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
pytanie odnosnie inteligo i wydawanej przez nich standardowo karty visa electron. 1 czy ta kartą da sie wpłacic pieniądze do bet365 ??? 2 jak tak to czy potem mozna na nią wypłacic ewentualny zysk ??? 3 czy sa jeszcze jakies buki internetowe akceptujące wpłaty z takiej karty ??? pozdrawiaam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ponawiam pytanie z góry dzięki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał woytass: [qb]1 czy ta kartą da sie wpłacic pieniądze do bet365 ??? 2 jak tak to czy potem mozna na nią wypłacic ewentualny zysk ??? 3 czy sa jeszcze jakies buki internetowe akceptujące wpłaty z takiej karty ??? pozdrawiaam [/qb] tu [ mecz.org] masz wszystko napisane
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
przy wypłacie od buka na konto w inteligo jaką nazwe banku należy podać i jaki adres.
Z góry dzieki za poważne odpowiedzi (jestem załamany...mam już 3 adresy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
Oryginalnie wysłał Shoti: [qb]przy wypłacie od buka na konto w inteligo jaką nazwe banku należy podać i jaki adres.
Z góry dzieki za poważne odpowiedzi (jestem załamany...mam już 3 adresy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )[/qb] PKO BP Al.Armii Ludowej 26 00-609 Warszawa SWIFT: BPKOPLPW ja wypłacałem i było git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 22 |
ja jak kolega wyżej i też było git! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
dzieki bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jest git
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Witam. Wpłacał ktoś może kartą Inteligo w ostatnim czasie kase do Unibetu (oczywiscie wtedy kiedy jeszcze strona chodziła bez zazutów) badz do GB ? Mnie sie ta sztuka nie udała. Czyzby cos sie zmieniło ..? Tak samo przynajmniej ja mam problemy z kartą mBanku - również do GB ,ani do Unibetu nie szło wpłacic ! Jesli ktos mial podobne problemy , lub komus sie udalo wplacic karta inteligo bądz mBanku to niech napisze w tym temacie! dzieki pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
mi sie nieudało. Inteligo chyba nie działa z Unibetem. Robie zwykłe przelewy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437 |
Dla klientow banku Inteligo. [ info.onet.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 8 |
czesc Usiluje wplacic pieniądze do B&W z Inteligo Kartą mi się nie udaje może ktoś mi doradzi co mam zrobić zeby było szybciej i ... bez zbędnych prowizji?? pozdrawaim Dziękuje z góry za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47 |
Może to trochę nie na temat bukmacherki, ale dotyczy banku Inteligo.
Czy wyrobienie nowej karty Visa Electron coś kosztuje (starą tzn. aktualną zgubiłem), a jeśli tak to ile? Bo coś kiedyś słyszałem, że 25 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13 |
Jesli chcesz przesyłka kurierska to 25 zł a jesli poczta to 0 zł i jeszcze 1,59 zł za wydanie kolejnej karty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118 |
Witam. Mam pytanie do uzytkownikow Inteligo.
Chcialem zalozyc konto Inteligo w celu wygodniejszych i szybszych wplat/wyplat do Expekta.Przegladalem informacje na www w zwiazku z oplatami w ramach Inteligo i mam nadzieje, ze ktos odpowie mi na dwa pytania: 1.Oplata za prowadzenie konta wynosi 4,99zl (do 99zl) , ale nizej pisze, ze oplata nie jest pobierana, jezeli przyznany jest limit debetowy.Po jakim czasie ten limit jest przyznawany i na jakiej zasadzie??? Czy moze przysluguje on od razu?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> 2.Pkt.4 Oplat i prowizji: "Wpływ na rachunek w ramach konta Inteligo za pośrednictwem systemu SWIFT" wynosi 11.99zl. W Expekcie przy wyplatach naley podac kod SWIFT.Czy to znaczy, ze przy kazdej wyplacie z Expekta beda mi pobierac oplate w wysokosci 11,99zl, czy tyczy sie to czegos innego i wyplata od buka bedzie darmowa?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
a moze lepiej wybrac eKonto w mBanku??
Z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118 |
czy naprawde nikt nie zna odpowiedzi? szczegolnie na pytanie 2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał Vivat: [qb]czy naprawde nikt nie zna odpowiedzi? szczegolnie na pytanie 2.[/qb] z expekta szmal dochodzi jako przelew z kredyt banku i moim zdaniem inteligo nie skasuje tych 12 zeta ( kasuje je wtedy jak idzie z jakiegos banku z zagranicy ) - tak mi sie wydaje, p.s. przelewy zawsze keirduje na moje konto w mbanku a wplacam karta inteligo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> porada : zaloz se 2 konta ( mbank + inteligo ), intelgio jest dobre bo ma full bankomatow nawet na roznych glebach natomiast euronety mbanku to ze swiecami szukac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Mam pytanko czy jezeli wyplace kase z buka na karte inteligo to bede mial po paru dniach czy po miesiacu bo tez takie glosy chodza ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka