|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Mitul to gratulacje, spisałeś się widze na medal  PS. pogrywasz na Redeco w kosza moze, bo nie wiem czy jak ostatnio na basen nie leciałem w biegu to chyba Cie widziałem jak pakowałeś piłke od góry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
prowadzę biznes dużo by pisać , generalnie o ile nie masz jakiegoś nowatorskiego pomysłu by go sprzedać choćby poprzez alegro , to w dużym mieście nie masz szans nie mając wielkich pieniędzy @Eldo, Ty pub prowadzisz z tego co kojarzę? Mógłbyś kilka słów napisać jak zaczynałeś? jak zaczynałem , ? to truizm może, ale tak było najpierw są marzenia , a potem realizacja tych marzeń , niektórzy tylko marzą i niereaizują , ja marzę i staram się realizować marzenia , jak się w życiu czegoś bardzo chce to można wszystko no prawie wszystko , ja zacząłem marzyć o swoim pubie i go mam  Rozumiem, to może jedno pytanie - ruszałeś z czymś nowym, czego jeszcze w okolicy nie było?
|
|
|
Link skopiowany do schowka