Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#5197287 08/02/2012 19:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Strona zakładów bukmacherskich: http://www.etoto.pl/sport/
Strona zakładów konnych: http://www.etoto.pl/konie/


E-Toto to nowa, polska firma na rynku zakładów bukmacherskich. Działa od 2011 roku na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów.

O sile Spółki decyduje doświadczenie zespołu ludzi, którzy ją tworzą. Są to osoby z wieloletnim stażem w branży, współpracujące w przeszłości z największymi firmami w kraju i za granicą.

Doświadczenie to zostało wykorzystane przy tworzeniu najbogatszej na rynku oferty bukmacherskiej oraz systemu, który umożliwia zawieranie zakładów i odbieranie wygranych w punktach E-Toto na terenie całego kraju.

Przedmiotem naszej działalności jest organizowanie zakładów na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. Nasi bukmacherzy gotowi są stawić wyzwanie każdemu graczowi i indywidualnie negocjować kursy w przypadku dużych stawek.

E-Toto złożyło wniosek o koncesję na przyjmowanie zakładów przez Internet.

W zakładach organizowanych przez Spółkę E-Toto mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat oraz wobec których nie został zasądzony zakaz wstępu do ośrodków gier.

E-Toto daje możliwość poprawienia rentowności Twojego biznesu lub szansę na Twój start - nie warto czekać - zostań naszym ajentem (warunki ajencyjne negocjowane są indywidualnie i dopasowane do możliwości ajenta).

Zapraszamy do zapoznania się z:
Regulaminem - http://www.etoto.pl/sport/regulamin/
Lokalizacją punktów - http://www.etoto.pl/sport/punkty/
Ofertą współpracy - http://www.etoto.pl/sport/wspolpraca/

Last edited by Piostar; 29/03/2012 12:49.
Piostar #5197325 08/02/2012 20:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
[Linked Image]

Jako jedyna firma w Polsce oferuje zakłady na tegoroczny mityng lekkoatletyczny.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą - http://www.etoto.pl/sport/oferta/lekkoatletyka/

Last edited by Piostar; 09/02/2012 19:30.
Piostar #5199430 09/02/2012 19:00
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
[Linked Image]

Rok temu powiedziałbym, że prędzej Monfils zostanie #1, niż na mojej cichej, spokojnej uliczce znajdować się będzie siedziba Ziemniaka. laugh

Istnienie empirycznie potwierdzone. piwo

Piostar #5222474 20/02/2012 18:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Ostatnia weekendowa zawierucha bokserska i zainteresowanie braćmi Kliczko, Hayem i Chisorą powoduje pojawianie się nowych ciekawych ofert.

E-Toto występiło z taką:

Czy dojdzie do walki Chisora-Haye do 31.12.2012?

2.15 Tak
1.55 Nie

http://www.etoto.pl/sport/oferta/boks/

Piostar #5227661 23/02/2012 17:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Dwa nowe punkty:

Warszawa, Al. Krakowska 110/114
Legionowo, Kościuszki r. Piłsudskiego

Teraz na stronie można sprawdzić godziny otwarcia każdego punktu. Sekcja Nasze punkty --> Klikasz wybrany punkt i poniżej otwierają się godziny w jakich działa punkt.

Piostar #5228679 24/02/2012 02:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Tak z ciekawości - masz w tym jakiś biznes @Piostar?

------
Temat jest o E-Toto nie o mnie.

Last edited by Piostar; 24/02/2012 02:27.
Piostar #5229907 24/02/2012 15:40
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Kursy 1.55 - 2.15. Ładnie kroją ludzi. wink

Piostar #5229917 24/02/2012 15:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Jako jedyni wyszli z tą ofertą wink Marża wychodzi 111%.

Można sobie przy odrobinie chęci porównać kursy na popularne zdarzenia z oferty każdego ziemniaka. Np. Jankovic - Radwańska

E-Toto 2,35-1,52 108,2%
Fortuna 2,23-1,51 111%
Millenium 2,35-1,47 110,5%
STS - jeszcze śpią z ofertą
Totomix 2,2-1,5 112%

Także jak widzisz tak kroją przy tym zdarzeniu jak inni przy wszystkich. Owszem pewne zdarzenia będzie mniej lub więcej marży (szczególnie mało popularne) ale koniec końców jednak E-Toto na tą chwilę najmniej kroi.

Piostar #5230031 24/02/2012 17:40
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Moze najmniej kroją bo maja slabych Oddsmakerów. Albo po prostu sa nowi, wiec musza zachecac , jak chca przyciągnąć uwage i klienta smile

Piostar #5230172 24/02/2012 20:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
oczywiscie ze Piostar ma w tym interes

Piostar #5230194 24/02/2012 20:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Napoleon
Moze najmniej kroją bo maja slabych Oddsmakerów. Albo po prostu sa nowi, wiec musza zachecac , jak chca przyciągnąć uwage i klienta smile


To Pinnacle ma najsłabszych oddsmakerów na świecie smile
W końcu najniższa marża w większości.


Piostar #5230230 24/02/2012 20:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
To Pinn ma oddsmakerów?

Piostar #5230263 24/02/2012 20:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wyjaśniam tylko że wysokość marży nie zależy od tego czy "oddsmakerzy" są dobrze czy słabi.

Piostar #5230355 24/02/2012 21:37
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by Piostar
Wyjaśniam tylko że wysokość marży nie zależy od tego czy "oddsmakerzy" są dobrze czy słabi.

Kazdy Buk ma swoja Polityke dzialania. A oddsmakerzy musza zmiescic sie w przedziale okreslonej marzy. Czyli chyba zalezy czy sa dobrzy operując kursami.

Piostar #5230375 24/02/2012 21:43
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Kiedys dawno bralem udzial w konkursie na oddsmakera ,, bylem w nim w top 3 , pochwale sie :),,. Ale mniejsza z tym. Mielismy z gory okreslona marze w której musimy sie znalesc, a czynnik ktory decydował o kolejnosci , byl taki ze brany byl kurs danego zdarzenia trafny i z tego podliczali. Czyli mialo byc najlepiej jak najniższy kurs trafny, to wtedy byles najlepiej punktowany.

Piostar #5230483 24/02/2012 22:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Uczeń szkoły średniej znający podstawy działań matematycznych i podstawy formuł w Excelu będzie potrafił określić i ustalić kursy mieszczące się w określonej marży. Poświęci kilka chwil i napisze sobie mały arkusik.

Oszacować prawidłowo kursy na zdarzenie sportowe to już inna para kaloszy i wymaga więcej wiedzy.

I już nie zbaczajmy z tematu, pozdrawiam.

Napo #5230498 24/02/2012 22:46
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Napoleon
Moze najmniej kroją bo maja slabych Oddsmakerów. Albo po prostu sa nowi, wiec musza zachecac , jak chca przyciągnąć uwage i klienta smile

wiadomo ze do takich prosow jak ci z mecz.pl ten buk nie jest skierowany, ale dobrze ze powstal kolejny

Piostar #5230553 24/02/2012 23:01
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Pio przeciecz to jest podstawa oszacować dobrze kursy, ale musza sie miescic one w marzy. A i tak maja tez swoje zagrywki manipulacyjne zeby graczy zbic z tropu. I zeby byc takim kolo nie trzeba kończyć studiów żadnych,bo takich nie ma. Ciekawe czy doczekamy sie kiedys takiego kierunku Bukmacher. smile

Experto niech powstaje jak najwięcej, większa rywalizacja bedzie, czyli lepiej dla graczy.

Pzd V

Piostar #5230684 24/02/2012 23:46
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Piostar gratulacje za otwarcie biznesu grin kiedy w Kielcach zrobisz tego ziemniaka ? smile

Piostar #5230849 25/02/2012 00:40
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
Dlaczego nie ma ofert na dzisiejszy dzień na tablicach? Chodzi mi o Legionowo...

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1