Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#52333 23/07/2004 03:48
Dołączył: Aug 2003
Posty: 420
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 420
Na karcie visa mam zlotowki,a na koncie na przyklad w betadwin trzeba wplacac w euro,czy oni automatycznie przeliczaja na euro? Bo wpisujac numer karty ponizej jest tylko mozliwisc w euro.Czy jest za to oplata? Czy wyplacajac z tego konta automat przeliczaja w ten sam sposob na zlotowki i czy jest prowizja? A jak wyglada sytuacja gdybym chcial przelac na konto banku Inteligo,czy wieksza oplata i czy dlugo idzie? jaki wariant jest najlepszy wyplata na vise czy na konto.Prosze o odp

Bonus: Unibet
#52334 23/07/2004 10:34
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Mozesz wplacic kartą , kasa bedzie przewaluowana z PLN na euro.
Oczywiscie jest prowizja od wplat kartą ,średnio 2,5% od wpłaty.
Co do wypłat to zalezy jaki buk - nie wszyscy bukmacherzy przelewaja kase na konto..ale wiekszosc przelewa , i tez nie ma problemów ..bank sam przelicza z euro na zlotowki twoja wyplate po kursie obowiazujacym w danym dniu.Raczej od wypłat nie sa pobierane prowizje.
to tyle

#52335 23/07/2004 10:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 420
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 420
ale z tego co widzialem przy opcji wplacania napisana jest waluta euro w polu wpisywania,wiec skad program obslugujacy bedzie wiedzial ze chce nwpisac np 100 zl a nie oznacza to 100euro? W rubrykach batadwinu nie ma pola pln

#52336 23/07/2004 11:01
Dołączył: Aug 2003
Posty: 420
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 420
Czy mozna wyplacac kase z betadwinu,expekta i unibetu od razu na karte,a nie do banku?

#52337 23/07/2004 11:08
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał legia_wa:
[qb]ale z tego co widzialem przy opcji wplacania napisana jest waluta euro w polu wpisywania,wiec skad program obslugujacy bedzie wiedzial ze chce nwpisac np 100 zl a nie oznacza to 100euro? W rubrykach batadwinu nie ma pola pln[/qb]
:rolleyes:
Przciez jak chcesz wplacic tylko 100zł , a konto w Betandwin masz w Euro wiec w rubryce w ktorej wpisujesz kwote wplaty podajesz ją w Euro ,a nie w PLN. 100zł to ok 22 Euro ...wiec wpisujesz 22 Euro...
Zapoznaj sie z regulaminem tego buka bo wiem ze sa tam promocje , i przy wplacie min 30 Euro dostaniesz 30Euro gratis!!!!

#52338 26/07/2004 13:05
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Quote
Oryginalnie wysłał legia_wa:
[qb]Czy mozna wyplacac kase z betadwinu,expekta i unibetu od razu na karte,a nie do banku?[/qb]
też bardzo proszę o odpowiedż na powyższe!!!

#52339 27/07/2004 04:26
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
z BaW można na kartę

#52340 27/07/2004 04:39
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Quote
Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb]Czyżby Inteligo zrezygnowało z przetrzymywania pieniędzy przez 30 dni po zwrocie na kartę ?
Dzisiaj wpłynął zwrot na moją kartę Inteligo i od razu jest dostępny...[/qb]
Chyba jednka nie zrezygnowali. Mam zalozona blokade 30 dniowa po wplywie srodkow na karte z BAW.

#52341 31/07/2004 02:27
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10
Witam!kto mi pomoże wpłacić kartą z Inteligo do Betandwin.Mam kaskę w Inteligo , kartę zarejestrowaną w betandwin i co dalej :eek: Proszę o pomoc

#52342 31/07/2004 14:11
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Ja Ci pomogę, podaj mi tylko numer swojej karty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - oczywiscie zart
Po zalogowaniu się klikasz na "Wpłaty/wypłaty" potem na "Visa" i jezeli masz zarejestrowana kartę (a mówisz ze masz) to zaden problem - wpisujesz tylko CVC2, czyli 3-cyfrowy numer z tyłu karty (3 cyfry podane po numerze karty), potem kwote i klikasz na "Wpłata".

#52343 05/08/2004 03:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
Witam. ja mam pytanie w sprawie tych blokad. Czy ta blokada 30-dniowa moze byc wczesniej zdjeta? Mial ktos taki przypadek ze wczesniej mu zdjeli? Bo ja czekam juz drugi tydzien i mnie szlag trafia. co 2 dni do nich dzwonie i ich opier... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Nie ma to jak w Polsce...

#52344 06/08/2004 16:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
jak zarejestrowac karte w betandwinie??

#52345 06/08/2004 17:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
i co wpisac w pola 2%oplata za przelew oraz w pole wysokosc platnosci.

#52346 06/08/2004 18:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
te 2% to Ci sam wyliczy...musisz tylko wpisac numer karty, kod (te 3 cyferki z tyłu karty po numerze) i kwotę..i to wszystko

#52347 07/08/2004 03:44
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Quote
Oryginalnie wysłał klocek666:
[qb]Witam. ja mam pytanie w sprawie tych blokad. Czy ta blokada 30-dniowa moze byc wczesniej zdjeta? Mial ktos taki przypadek ze wczesniej mu zdjeli? Bo ja czekam juz drugi tydzien i mnie szlag trafia. co 2 dni do nich dzwonie i ich opier... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Nie ma to jak w Polsce...[/qb]
Kontaktowalem sie z konsultantem w tej sprawie. Pani uprzejmie mi wyjasnila ze blokada zostanie zdjeta jesli obie strony dostarcza im dokumenty potwierdzajace transakcje (z terminala). Na moje tlumaczenie ze niemozliwoscia jest posiadanie takowego skoro nie dokonywalem platnosci w tej transakcji za zadne zakupy w hipermarkecie czy innym punkcie powiedziala tylko, ze sa to wymagania Visy. W przypadku niezgodnosci kwot uznania i obciazenia przy transakcji kartowej zakladaja automatycznie ta blokade 30-dniowa.

#52348 11/08/2004 00:56
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
expekt ---->inteligo
w jakim czasie kasa przebywa tą trasę????(napęd
przelewowy)
dzięx za odp!

#52349 11/08/2004 01:07
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał kiwka:
[qb]expekt ---->inteligo
w jakim czasie kasa przebywa tą trasę????(napęd
przelewowy)
dzięx za odp![/qb]
dziś zlecasz - jutro masz na koncie, ale naturalna sprawa, że czasami sa odstępstwa od tej reguly..

#52350 12/08/2004 23:46
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kiwka:
[qb]expekt ---->inteligo
w jakim czasie kasa przebywa tą trasę????(napęd
przelewowy)
dzięx za odp![/qb]
dziś zlecasz - jutro masz na koncie, ale naturalna sprawa, że czasami sa odstępstwa od tej reguly..[/qb]
duże te odstępstwa mogą się pojawić???????

ok 92godziny temu (4 dni) złożyłem zlecenie wypłaty ,trzeba już interweniować ????
jeśli tak to gdzie???????(exp czy inteligo ,u sił wyższych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
bardzo dziękuję od odpowiedź!!!

#52351 14/08/2004 01:17
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Dziwne są te zwroty na kartę Inteligo.
Miesiąc temu zrobiłem dwa zwroty i nie miałem żadnych blokad. Dzisiaj loguję się na konto i jest zwrot, nie ma blokady. Przelewam pieniądze na drugi rachunek w koncie. Po jakimś czasie znowu się loguję i juz jest blokada ale pieniadze mam na rachunku dodatkowym. Czyli teraz nie mam zablokowanych pieniedzy tylko mam blokade na wpłaty i wyplaty kartą...
Co za bzdura z tymi blokadami, jezeli ktoś ma kilka tysiecy albo wiecej zablokawane to tylko patrzy przez miesiac na nie i nie moze nimi obracać. W obecnych czasach jest to nie do przyjecia...

#52352 14/08/2004 05:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 259
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 259
Quote
Oryginalnie wysłał legia_wa:
[qb]Czy mozna wyplacac kase z betadwinu,expekta i unibetu od razu na karte,a nie do banku?[/qb]
nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1