|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Na Colina , że zajmie pozycje 1-5 w profku kurs 2.00 , po fatalnym wystepie w NIemczech (Edwards nie ukrywał,iż tor mu nie pasuje) i bardzo dobrym wyścigu w Holandii(fatalny błąd na ostatnim zakręcie a było by 1 zwycięstwo w Moto Gp)Colin przyjeżdża do "domu". Myśle , że zawodnik ma do udowodnienia coś zespołowi ,lecz przedewszystkim sobie i zapewne amerykańskim kibicom. Zawodnik Yamahy zna Lagune bardzo dobrze -> SuperBike. Do tego zdarzenia możemy śmiało dodać HAydena 1-5 bądz Vale 1-5 i mamy ako 2,30 lub 2.20.
Kwalifikacje i wyścig godzina -> 23.00 czasu polskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 292 |
CZY MOZE KTOS WIE CZY TRENINGI BEDA GDZIES TRANSMITOWANE ,BARDZO MI NA TYM ZALEZY
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
CZY MOZE KTOS WIE CZY TRENINGI BEDA GDZIES TRANSMITOWANE ,BARDZO MI NA TYM ZALEZY Kwalifikacje sobota 23.00 -> Eurosport PS: W jakim celu używasz caps locka ? Kazdy widzi co pieszesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Skoro piszecie ze Melandriemu tor nie leży, za to Edwards zna tor bardzo dobrze to co Panowie powiedza na dubelek:
Pedrosa, D - Melandri, M 1 1.55 Edwards, C - Roberts Jr., Kenny 1 1.55
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Giertyszek, Pedrosa rego toru na oczy nie widział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poczekaj do pierwszego treningu, zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 292 |
NA JAKIEJ STRONIE MOZNA ZOBACZYC WYNIKI WSZYSTKICH OKROZEN TRENINGOWYCH PRZEJECHANYCH PRZEZ DANEGO ZAWODNIKA NA TRENINGACH I KWALIFIKACJACH PODEJRZEWAM ZE NA MOTO GP ALE NIE WIEM JAK JE ZOBACZYC ,PLISE BARDZO MI NA TYM ZALEZY
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 292 |
CZY NIKKT NIE PODPOWIE SAMOLUBY
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Po pierwsze - wyłącz capsa Po drugie - motogp.com --> results --> analisys
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 292 |
DZIEKI BARDZO
[color:"red"]Nie pisz wielkimi literami![/color]
Last edited by tomo; 22/07/2006 07:56.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Hayden zajął dopiero szóste miejsce w kwalifikacjach....
Coś chyba nie tak miało być... Rok temu gdy wygrywał zawody wygrał też kwalifikacje i II treningi...teraz tylko I trening..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Giertyszek,wszystko przez tą nową nawierzchnie i bardzo dużą temperature w wczorajszych kwalifikacjach.Nowa nawierzchnia na LAgunie jest bardzo nierówna, kto wczoraj oglądał kwale mógł się przekonać na własne oczy.
Toto: D.PEDROSA-M.MELANDRI - Dani, młody utalentowany chłopak napewno szybko się uczy co pokazywały jego rezultaty, poaztym ma w zespole HAydena z którym napewno zamienił pare zdań na temat dzisiejszego wyścigu. Melandri w USA nie czuje się napewno dobrze, w treningach i kwalifikacjach nie zachwycał, nie oszukujmy się tor poprostu mu nie leży. Mix oferuje kursik 1.7 , w BAW 1.65.
N.HAYDEN-D.PEDROSA - HAyden u siebie w "domku", tor zna bardzo dobrze no i musi uciekać przed VAle. Dani jak pisałem wyzej młody utalentowany zawodnik jednak dla kolegi z Repsola to nie wystarczy. Mix -> 1.45
L.CAPIROSSI-C.EDWARDS - Dukatą na LAgunie nigdy nie wychodziły starty dowodem są tegoroczne treningi i kwalifikacje.Może to i wina firmy Bridgestone , która nie potrafi przygotować odpowiedniej mieszanki gumy, w to już nie bede wnikał.Przeciwnikeim Capirexa jest Colin Texas Tornado, oto jego słowa : ". Nic mnie nie powstrzyma przed wygraną i zrobię wszystko żeby przejechać pierwszy na linię mety – nawet jeśli ma to oznaczać bratobójczą walkę z moim rodakiem Nickym....." Mix -> 1.4
C.EDWARDS-K.ROBERTS Kenny Roberts junior w treningach i kwalifikacjach spisywał się bardzo dobrze, pamiętajmy jednak , że wyścig to zupełnie inna sprawa. Kenny w ostatnim wyścigu popełnił fatalny błąd przez co on jak i TAmada wypadli z wyścigu.Znajomość toru, doświadczenie, rutyna Colina dają mu wg mnie zdecydowanie większe sznase. Mix -> 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Prawde mowiac to neiwiem czy dobrze kojarze ten tor. Ten słynny korkociag to seria szybkich zakretów a trasa jest dosc mocno pochylona w dól? Dobrze kojarze? Niezalezie od tego czy dobrze czy nie biorac pod uwage to czy zawodnik lubi ta trase czy nie ( Melandri) oraz jak wielkie doswiadczenie ma w wystepach na tym torze zdecydowałem sie zagrac: Pedrosa, D - Melandri, M 1.55 Unibet Para ta jest oferowana w wielu bukach ale Unibet jako jedyny (chyba) ma kurs powyzej 1.55. M. Melandri/ C. Stoner 2 1.95 BAW K. Roberts/ C. Vermeulen 1 1.6 BAW
Pierwsza pare ładnie opisał LEWY, co do drugiej to Stoner jest zawodnikiem któremyu kibicuje bo bardzo podoba mi sie sposob jego jazdy dodatkow wygrał warm up. jesli tylko ukonczy wyscig powinien powlaczyc z Melandrim. Trzecia para, Vereulen juz kilka razy dobrze jechał kwale a w wyscigu cieniował. Jedzie na Suzuki a te w tym sezonie słabiutkie w tym sezonie. W parze ustawiny z Amerykancem Juniorem co prawda juz 33 letnim, ale dzis stawiam na młodosc i walecznosc! Wszytkie zakłady gram 5/10 a jak sie to skonczy bedzie wiadomo juz za 2 godzinki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
W niedzielę kolejny wyścig, tylko MOTO GP, ale za to jeden z najciekawszych i najtrudniejszych torów.
[color:"red"] RED BULL U.S. GRAND PRIX [/color]
Nazwa toru: [color:"blue"] LAGUNA SECA RACEWAY [/color] Lokalizacja: SALINAS (USA) Otwarcie toru: 1957 Długość: 3.610 m Szerokość: 15 m Najdłuższa prosta: 966 m Pole position: prawa strona toru Zakręty lewe: 7 Zakręty prawe: 4
<a href="www.laguna-seca.com" target="_blank">OFICJALNA STRONA TORU</a>
Tor zbudowany jest na terenach należących do US ARMY. Świetna lokalizacja : Kalifornia, bajeczne miejsce, ciepło, Pacyfik na wyciągnięcie ręki i niecałe 200 kilometrów do San Francisco. W ubiegłym roku motocyklowe Grand Prix powróciło na Laguna Seca. Ostatni wyścig przed tą długą przerwą to rok 1994 i zwycięstwo Luca Cadalory na Yamasze. Jak na razie na Lagunę powróciły jedynie maszyny największej pojemności, te mniejsze wrócą, ale pewnie nie szybko.
Dla kategorii MOTO GP jest to najkrótszy tor w sezonie. Spora różnica wzniesień, ciekawa kombinacja zakrętów ze słynnym na cały świat "corkscrew" (korkociąg), oto krótka charakterystyka toru.
O torze opowiada John Hopkins : "Pierwszy zakręt po starcie na ekranie telewizora w ogóle nie wygląda jak zakręt, jednak on tam jest i w dodatku często pokonuje się go z lekkim uślizgiem obydwu kół jadąc z ogromną prędkością. To sprawia, że złożenie się w drugi łuk, czyli zakręt Andretti'ego, bywa czasem trudnym zadaniem. Wszyscy wiedzą o "korkociągu"to jedno z kolejnych trudnych miejsc, ale samo złożenie się w "korkociąg" po wyjściu z zakrętu nr 7, to dopiero jest interesująca zabawa. Obydwa koła bardzo chcą w tym miejscu oderwać się od nawierzchni. To dostarcza wielu wrażeń na hamowaniu i składaniu się w "korkociąg"
Do Kalifornii jak do domu jedzie Nicky Hayden, aktualny lider klasyfikacji Mistrzostw Świata. To własnie tutaj Kentucky Kid osiągnął rok temu swoje pierwsze zwycięstwo w karierze MotoGP. Hayden ma ogromny handicap - zna ten tor jak nikt inny. Tu się wychował, tu jeździł jako mlody chlopak na SBikach. Zwycięstwo z poprzedniego sezonu chyba wszyscy pamiętają - kapitalna jazda, prowadzenie od początku do końca, nikt nie był w stanie nawiązać walki. Na drugim miejscu stanął Edwards trzeci był Rossi. Tor zupełnie nie odpowiada Melandriemu. Z pewnością nie jest to również tor łatwy dla zawodników z mniejszym doświadczeniem w kategorii MOTO GP. Znajomość tego obiektu będzie grała ogromną rolę.
Zwycięstwo Haydena - kursy w granicach 3.50 - 4.00 i zdecydowanie brać.
pozd and the winner is??? ......HAYDEN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Wielkie Dzieki pixies za ladny typ - Twoje zdrowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
To co zrobiła Yamaha w wyścigu to naprawde tragedia a wręcz żenada, Colina wyprzedził nawet Loris-wstyd panie Tornado!!. Brawo dla HAydena i Vale wracaj do Repsola.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
capirosi -checa weszla 2 a jak hopkins-nakano? bardzo wazne pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sorka jezeli glupi wpis do kasacji jak cos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Hopkins 6 Nakano DNF
Ogólnie wyścig (a konkretnie osoba zwycięzcy) zgodnie z planem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />dzieki calkiem dobre gp dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Ogólnie wyścig (a konkretnie osoba zwycięzcy) zgodnie z planem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Dokładnie, dzięki Tomo za informację o specyfice tych zawodów (chyba ponad miesiąc temu), nie interesowałem się wcześniej na tyle Moto GP więc okazja do zarobienia kaski by mnie ominęła... Dobra robota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 46 |
Witam. Czas wakacji w MotoGP minal, czas na GP Brno... Ososbiscie wybieram sie tam juz w czwartek wieczorem by zdarzyc na poranne treningi. Kto sie wybiera w tym roku do Brna? Pogoda najprawdopodobniej nie bedzie zbyt sloneczna wiec osobiscie gram na rainmanow. 250cc West 2 trening w BAW @18 wyglada niezle. MotoGP DePuniet @150 2 trening @250 Pole i @500 race winner. Wiecej typow jak bedzie wiadomo jaka pogoda.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|