mam prosbe. slyszalem ze na pokerze jest bonus 10 euro. przelalem juz kase, sciagnal..."> mam prosbe. slyszalem ze na pokerze jest bonus 10 euro. przelalem juz kase, sciagnal...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17
#523549 06/03/2006 22:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam prosbe. slyszalem ze na pokerze jest bonus 10 euro. przelalem juz kase, sciagnalem oprogramowanie a teraz nie wiem co robic. jak by mi ktos mogl krok po kroku wytlumaczyc jak sie gra w tego pokera to 10 rozdan to bylbym bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#523550 06/03/2006 22:48
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
Quote
Ale wystarczy 75 zl na 1 mecz?
Czy musze na wszytkie 7 meczy?
przyłączam się do pytania!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Mam nadzieje, ze jeden:) Ale lepiej wyslac maila do supportu.
mi się zdaje tak że to trzeba zagrać wszytkie 7 meczy na live na łączną sume przynajmniej 70PLN ... bo po co w regulaminie by pisali po zakonczeniu wszystkich 7 meczow wyslij email do LIVE@bet24.com pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#523551 06/03/2006 22:51
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
Quote
Quote
Quote
Ale wystarczy 75 zl na 1 mecz?
Czy musze na wszytkie 7 meczy?
przyłączam się do pytania!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Mam nadzieje, ze jeden:) Ale lepiej wyslac maila do supportu.
mi się zdaje tak że to trzeba zagrać wszytkie 7 meczy na live na łączną sume przynajmniej 70PLN ... bo po co w regulaminie by pisali po zakonczeniu wszystkich 7 meczow wyslij email do LIVE@bet24.com pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
zeby szybciej im szlo rozsylanie voucherow

#523552 06/03/2006 22:51
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Ja mam pytanie odnosnie tych bonow... sprzedaja je ludzie ... rozumiem widocznie nie chce im sie obracac... maja te bony z roznych stron + z biletow meczowych itp. Ten bon powinien zadzialac kazdemu jak kupi... ale te bony za rejestracje poprzez 90minut.pl ... przeciez to bon dla nowego uzytkownika .. stad moje pytanie: czy bon z 90minut kupiony przez uzytkownika, ktory ma juz od dawna konto zadziala ? jesli tak to czy nie beda robic problemow ? ze niby zalozylismy lipne konto tylko dla bonu ? Jak wy to rozumiecie ? Zastanawiam sie nad kupnem takiego bonu, lecz obawy sa .. wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Z gory dzieki za odp.
nie sądze też miałem u nich konto wysłałem maila i dostalem kodzik zadziałał noi w sumie skorzystałem z 2 promocji 150=300 & wspomnianego bona ...ale to jeszcze nie wszytko chce skorzystac rowniez z obecnej promocji na champions league <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#523553 06/03/2006 22:51
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Quote
czyli jsli chce wyplacic kaske przelewem bankowym na swoje konto w banku to musze napsiac do nich maila zeby w opcjach wyplaty oprocz karty i netellera dodali mi przelew bankowy?dla jasnosci nie mam karty i to oni zakladali mi konto.
prosze o odpwoiedz.
ponawiam pytanie

#523554 06/03/2006 22:54
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
czyli jsli chce wyplacic kaske przelewem bankowym na swoje konto w banku to musze napsiac do nich maila zeby w opcjach wyplaty oprocz karty i netellera dodali mi przelew bankowy?dla jasnosci nie mam karty i to oni zakladali mi konto.
prosze o odpwoiedz.
ponawiam pytanie
było juz to wałkowane dziesiątki razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
wypłata na konto jest ukryta pod wypłatą na karte pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#523555 06/03/2006 22:54
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
stary poszukaj w temacie a napewno znajdziesz odpowiedx ,wpisujesz sume jaka chcesz wyplacic i wyskakuje ci okienko gdzie wypelniasz dane banku

#523556 06/03/2006 22:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ludzie wy chyba nie potraficie czytać ze zrozumieniem!

Przecież w mailu dotyczącym promocji na LM są jasno, wyraźnie i po polsku napisane warunki!


"W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus w kwocie 75PLN / 20EUR!"

Czyli ich nie obchodzi czy se zagracie za 75 zetów na jeden mecz czy se zagracie wszystkie.
Nie obchodzi ich także czy zakłąd będzie wygrany czy przegrany - w każdej sytuacji dają 75 PLN.


Jedynie aby brać udział w losowaniu 4000 PLN trzeba zawrzeć zakłady na wszystkie 7 spotkań LM poprzez livebetting i wszystkie te zakłady muszą być WYGRANE.

#523557 06/03/2006 22:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
dzieki. heheheh a gdzie mieszkasz w Rzeszowie?bo tak sie sklada ze jetesmy z tego samego miasta:)

#523558 06/03/2006 22:58
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Ludzie wy chyba nie potraficie czytać ze zrozumieniem!

Przecież w mailu dotyczącym promocji na LM są jasno, wyraźnie i po polsku napisane warunki!


"W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus w kwocie 75PLN / 20EUR!"

Czyli ich nie obchodzi czy se zagracie za 75 zetów na jeden mecz czy se zagracie wszystkie.
Nie obchodzi ich także czy zakłąd będzie wygrany czy przegrany - w każdej sytuacji dają 75 PLN.


Jedynie aby brać udział w losowaniu 4000 PLN trzeba zawrzeć zakłady na wszystkie 7 spotkań LM poprzez livebetting i wszystkie te zakłady muszą być WYGRANE.
mam nadzieje ze dobrze prawisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jak tak to jutro na sete pójdzie zakladzik na live za 70 plnów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#523559 06/03/2006 22:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64
Quote
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam prosbe. slyszalem ze na pokerze jest bonus 10 euro. przelalem juz kase, sciagnalem oprogramowanie a teraz nie wiem co robic. jak by mi ktos mogl krok po kroku wytlumaczyc jak sie gra w tego pokera to 10 rozdan to bylbym bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

a mi ktos pomoze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523560 06/03/2006 22:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Quote
Ludzie wy chyba nie potraficie czytać ze zrozumieniem!

Przecież w mailu dotyczącym promocji na LM są jasno, wyraźnie i po polsku napisane warunki!


"W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus w kwocie 75PLN / 20EUR!"

Czyli ich nie obchodzi czy se zagracie za 75 zetów na jeden mecz czy se zagracie wszystkie.
Nie obchodzi ich także czy zakłąd będzie wygrany czy przegrany - w każdej sytuacji dają 75 PLN.


Jedynie aby brać udział w losowaniu 4000 PLN trzeba zawrzeć zakłady na wszystkie 7 spotkań LM poprzez livebetting i wszystkie te zakłady muszą być WYGRANE.
mam nadzieje ze dobrze prawisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jak tak to jutro na sete pójdzie zakladzik na live za 70 plnów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
75 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#523561 06/03/2006 23:00
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
sorka 75 ahhh ten brak edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#523562 07/03/2006 05:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
Witam, krotka pilka, 2 szybkie pytanka...
1)Czy mozna skorzystac dzisiaj z tego bonusa 75pln Live, jesli caly czas obraca sie bonus od 90minut.pl??
2)Zarejestrowalem sie do bet24 jednak nie mialem karty kredytowej.Teraz mam juz konto, niedlugo bedzie karta(debetowa Visa Elekctron z mbanku) jak teraz moge wyplacic pieniadze? i czy ta karta nadaje sie do tego? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#523563 07/03/2006 06:02
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
visa z mbanku sie nie da. Co do 1 pytania to nie wiem.

#523564 07/03/2006 06:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Quote
visa z mbanku sie nie da.

Kurde dlaczego nie można wpłacać e-kartą mBanku? Do wszystkich buków można a tutaj jakiś błąd wyskakuje. Wpłacam tak jak wymagają czyli 150 PLN i też "błąd".
Mają jakąś awarie czy w ogóle nie będzie można wpłacać tam kasy e-kartą z mBanku?

#523565 07/03/2006 07:09
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Ziomki da się z bet24 do bet24 przelać kaske ?? Tak jak na gamebookers??

Pozdrawiam

#523566 07/03/2006 07:10
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Quote
Ziomki da się z bet24 do bet24 przelać kaske ?? Tak jak na gamebookers??

Pozdrawiam
coś w stylu payfriends? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#523567 07/03/2006 07:25
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
Ludzie wy chyba nie potraficie czytać ze zrozumieniem!

Przecież w mailu dotyczącym promocji na LM są jasno, wyraźnie i po polsku napisane warunki!


"W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR [color:"black"] na mecze Ligi Mistrzow [/color]. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus w kwocie 75PLN / 20EUR!"
No własnie, ten fragment nic nie wyjaśnia wg mnie, i może on mieć 2 dno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Skąd masz tą pewność na podstawie tego fragmentu?

Mogli napisać np. "na chociaż jeden z meczów LM".

Pozdro (czekam na odp.od supportu - dam znać jak co)

#523568 07/03/2006 07:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
Quote
Quote
visa z mbanku sie nie da.

Kurde dlaczego nie można wpłacać e-kartą mBanku? Do wszystkich buków można a tutaj jakiś błąd wyskakuje. Wpłacam tak jak wymagają czyli 150 PLN i też "błąd".
Mają jakąś awarie czy w ogóle nie będzie można wpłacać tam kasy e-kartą z mBanku?

DA sie wpłacić bo ja wpłaciłem.

Też mi wyskakiwał błąd ale napisałem do nich meila ,zjebałem ich że nie moge wpłacić kasy ,odpisali że coś poprawili i wpłaciłem za pierwszym razem.

Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, rafal08, $-man, latajaca_holenderka, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11, betowiec), 2,519 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1