|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
dla mnie to w sumie trzeba obrocic 525 zl( 300zl z bonusu do 90minut i 225 z bonusu Live75...)
Ponawiam pytanie. Wyplacal ktos juz kase do mbanku na karte Visa Electron? na karte VE mbanku to mozesz wyplacic pieniadze ale z bankomatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a tak na powaznie to mam nadizeje ze chodzilo Ci o ekarte mbanku:) jak tak to wiele osob wyplacalo i wszyscy ja dostali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze ktos mi powiedziec jak dlugo czeka sie na zwrot na ekarte???? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 584
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 584 |
dla mnie to w sumie trzeba obrocic 525 zl( 300zl z bonusu do 90minut i 225 z bonusu Live75...)
Ponawiam pytanie. Wyplacal ktos juz kase do mbanku na karte Visa Electron? mozna obrocic na livie po kursie 1.01 -_- i wtedy masz na czysto troszke ponad 175zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398 |
Wiem że to pytanie już było zadawane jednak nie potrafiłem odnaleźć odpowiedzi na nie w tym natłoku postów "kto dostał bon a kto nie". Ale do rzeczy, czy moge skorzystać z dwóch bonów jednocześnie na tym samym koncie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
Wiem że to pytanie już było zadawane jednak nie potrafiłem odnaleźć odpowiedzi na nie w tym natłoku postów "kto dostał bon a kto nie". Ale do rzeczy, czy moge skorzystać z dwóch bonów jednocześnie na tym samym koncie?? nie mozna z tej samej kampani na jedno konto.natomista z innych tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Mam takie pytanie, czy musze pisać do supportu, że zakładam konto na te same dane (tylko inny login) bo chce zmienic walute na PLN i mam czekać na ich odpowiedz, czy moge bez ich wiedzy zalozyc to konto??? Ja wyslalem maila w tytule napisalem prosba o usuniecie konta, i dopisałem ze robie to w celu zmiany waluty na PLN.Na drugi dzien od razu dostałem odpowiedz i napisali ze konto poprzednie usuniete i od razu zalozone nowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Profesjonalnizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
I jak ?
Moge 1 mecz np 75 zl na Barca? Czy musze na 7 meczykow?
Prosze o odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
Bonus 75 PLN ,,75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow,, na mecze ,a jak połowa lduzi wtopi na jedym meczy to powiedza, ze minimum dwa mecze trzeba bylo zagrac:/jak to wkoncu jest:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Wg mnie spraw jest prosta - obym się nie mylił:
1/ Inwestujemy 75PLN na nieważne ile i jakie mecze LM za kwotę łączną 75PLN - za to mamy bonus 75PLN
2/ Inwestujemy 75PLN na 7 (wszystkie) spotkania LM na kwotę łączną 75PLN - za to mamy 75PLN + mozliwość wygrania 4000PLN (losowanie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
Też tak KRAJAN uważam ,ale już nie arz sie wpakowałem na takie sztuczki w bukach:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Wg mnie spraw jest prosta - obym się nie mylił:
1/ Inwestujemy 75PLN na nieważne ile i jakie mecze LM za kwotę łączną 75PLN - za to mamy bonus 75PLN
2/ Inwestujemy 75PLN na 7 (wszystkie) spotkania LM na kwotę łączną 75PLN - za to mamy 75PLN + mozliwość wygrania 4000PLN (losowanie) wróć - pkt 2 - do poprawki! -wcześniej zła interpretacja: POPRAWNA - aby wziąść udział w losowaniu 4000PLN należy mieć 7 wygranych zakładów na wszystkie 7 meczyków (czyli conajmniej jeden wygrany zakład na 1 zdarzenie) - i tu kwoty nie odgrywają roli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> PS. sorry za wprowadzenie w błąd poprzednim postem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
Wg mnie spraw jest prosta - obym się nie mylił:
1/ Inwestujemy 75PLN na nieważne ile i jakie mecze LM za kwotę łączną 75PLN - za to mamy bonus 75PLN
2/ Inwestujemy 75PLN na 7 (wszystkie) spotkania LM na kwotę łączną 75PLN - za to mamy 75PLN + mozliwość wygrania 4000PLN (losowanie) tez mi sie tak wydaje ale: Ad.2 oczywiscie wszystkie mecze musza byc wygrane
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
dla mnie to w sumie trzeba obrocic 525 zl( 300zl z bonusu do 90minut i 225 z bonusu Live75...)
Ponawiam pytanie. Wyplacal ktos juz kase do mbanku na karte Visa Electron? na karte VE mbanku to mozesz wyplacic pieniadze ale z bankomatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a tak na powaznie to mam nadizeje ze chodzilo Ci o ekarte mbanku:) jak tak to wiele osob wyplacalo i wszyscy ja dostali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki za odpowiedz. to u mnie sprawa wyglada bardzo kiepsko...mam konto w mBanku, ale karte tylko ta Vise... Zostaje mi tylko NETeller, ale tam jest uwaga, ze mozna wyplacic tym systemem w przypadku gdy zlozylo sie nim depozyt, a ja gram caly czas z bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nigdy nie wplacalem.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297 |
Mam takie pytanie, czy musze pisać do supportu, że zakładam konto na te same dane (tylko inny login) bo chce zmienic walute na PLN i mam czekać na ich odpowiedz, czy moge bez ich wiedzy zalozyc to konto??? Ja wyslalem maila w tytule napisalem prosba o usuniecie konta, i dopisałem ze robie to w celu zmiany waluty na PLN.Na drugi dzien od razu dostałem odpowiedz i napisali ze konto poprzednie usuniete i od razu zalozone nowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Profesjonalnizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pisałeś na [email] [email protected]??[/email] Po polsku czy English?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 162 |
Przy rejestracji jest do wybru karta VISA. Mam VISE Electron (z Inteligo). Czy nie bedzie zadnych problemow, gdy podam informacje o tej karcie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Przy rejestracji jest do wybru karta VISA. Mam VISE Electron (z Inteligo). Czy nie bedzie zadnych problemow, gdy podam informacje o tej karcie? u mnie nie było - tylko jeszcze raz powtarzam - INTELIGO zakłada 30 dniową blokadę na wypłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Mam takie pytanie, czy musze pisać do supportu, że zakładam konto na te same dane (tylko inny login) bo chce zmienic walute na PLN i mam czekać na ich odpowiedz, czy moge bez ich wiedzy zalozyc to konto??? Ja wyslalem maila w tytule napisalem prosba o usuniecie konta, i dopisałem ze robie to w celu zmiany waluty na PLN.Na drugi dzien od razu dostałem odpowiedz i napisali ze konto poprzednie usuniete i od razu zalozone nowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Profesjonalnizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pisałeś na [E-mail] [email protected]??[/E-mail] Po polsku czy English? miałem to samo konto w euro zamknięcie konta i otwarcie w PLN do supportu po Polsku<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
czy z tej promocji 75 zl w livebetting mozna skorzystac z kasy z bonusy ?
trzeba zagrac 7 zakladow live, i aby wygrane, czyli moga byc po 1 zl np ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
niech ktos wreszcie jasno i wyraźnie odpowie: żeby otrzymać bonus 75 zl wystarczy zagrac tylko raz za 75zl na LM na live czy trzeba wszystkie 7 spotkan obstawić?? poproszę o jasną i jednoznaczną odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
JuN jasne, ze mozna za kase z bonusu... Jednak w sumie musisz postawic 75 zl, wiec po 1zl niebardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pytanie z innej beczki...Czy jest mozliwosc wyplaty kasy systemem NETeller jesli nigdy nie dokonywalo sie zadnych depozytow? Bo na stronie pisze tak:"Prosimy zwrócić uwagę iż wypłata za pośrednictwem NETeller możliwa jest tylko w wypadku gdy depozyt został złożony również przez NETeller"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
niech ktos wreszcie jasno i wyraźnie odpowie: żeby otrzymać bonus 75 zl wystarczy zagrac tylko raz za 75zl na LM na live czy trzeba wszystkie 7 spotkan obstawić?? poproszę o jasną i jednoznaczną odpowiedź Jasno to stwierdzic moze tylko ten ktory wymyslil ten bonus... "W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow"... Jednak wg mnie wystarczy poscic na live 1 mecz LM za 75zl... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|