|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam prosbe. slyszalem ze na pokerze jest bonus 10 euro. przelalem juz kase, sciagnalem oprogramowanie a teraz nie wiem co robic. jak by mi ktos mogl krok po kroku wytlumaczyc jak sie gra w tego pokera to 10 rozdan to bylbym bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Ale wystarczy 75 zl na 1 mecz? Czy musze na wszytkie 7 meczy? przyłączam się do pytania!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mam nadzieje, ze jeden:) Ale lepiej wyslac maila do supportu. mi się zdaje tak że to trzeba zagrać wszytkie 7 meczy na live na łączną sume przynajmniej 70PLN ... bo po co w regulaminie by pisali po zakonczeniu wszystkich 7 meczow wyslij email do LIVE@bet24.com pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Ale wystarczy 75 zl na 1 mecz? Czy musze na wszytkie 7 meczy? przyłączam się do pytania!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mam nadzieje, ze jeden:) Ale lepiej wyslac maila do supportu. mi się zdaje tak że to trzeba zagrać wszytkie 7 meczy na live na łączną sume przynajmniej 70PLN ... bo po co w regulaminie by pisali po zakonczeniu wszystkich 7 meczow wyslij email do LIVE@bet24.com pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> zeby szybciej im szlo rozsylanie voucherow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Ja mam pytanie odnosnie tych bonow... sprzedaja je ludzie ... rozumiem widocznie nie chce im sie obracac... maja te bony z roznych stron + z biletow meczowych itp. Ten bon powinien zadzialac kazdemu jak kupi... ale te bony za rejestracje poprzez 90minut.pl ... przeciez to bon dla nowego uzytkownika .. stad moje pytanie: czy bon z 90minut kupiony przez uzytkownika, ktory ma juz od dawna konto zadziala ? jesli tak to czy nie beda robic problemow ? ze niby zalozylismy lipne konto tylko dla bonu ? Jak wy to rozumiecie ? Zastanawiam sie nad kupnem takiego bonu, lecz obawy sa .. wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Z gory dzieki za odp. nie sądze też miałem u nich konto wysłałem maila i dostalem kodzik zadziałał noi w sumie skorzystałem z 2 promocji 150=300 & wspomnianego bona ...ale to jeszcze nie wszytko chce skorzystac rowniez z obecnej promocji na champions league <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
czyli jsli chce wyplacic kaske przelewem bankowym na swoje konto w banku to musze napsiac do nich maila zeby w opcjach wyplaty oprocz karty i netellera dodali mi przelew bankowy?dla jasnosci nie mam karty i to oni zakladali mi konto. prosze o odpwoiedz. ponawiam pytanie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
czyli jsli chce wyplacic kaske przelewem bankowym na swoje konto w banku to musze napsiac do nich maila zeby w opcjach wyplaty oprocz karty i netellera dodali mi przelew bankowy?dla jasnosci nie mam karty i to oni zakladali mi konto. prosze o odpwoiedz. ponawiam pytanie było juz to wałkowane dziesiątki razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> wypłata na konto jest ukryta pod wypłatą na karte pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
stary poszukaj w temacie a napewno znajdziesz odpowiedx ,wpisujesz sume jaka chcesz wyplacic i wyskakuje ci okienko gdzie wypelniasz dane banku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ludzie wy chyba nie potraficie czytać ze zrozumieniem!
Przecież w mailu dotyczącym promocji na LM są jasno, wyraźnie i po polsku napisane warunki!
"W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus w kwocie 75PLN / 20EUR!"
Czyli ich nie obchodzi czy se zagracie za 75 zetów na jeden mecz czy se zagracie wszystkie. Nie obchodzi ich także czy zakłąd będzie wygrany czy przegrany - w każdej sytuacji dają 75 PLN.
Jedynie aby brać udział w losowaniu 4000 PLN trzeba zawrzeć zakłady na wszystkie 7 spotkań LM poprzez livebetting i wszystkie te zakłady muszą być WYGRANE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
dzieki. heheheh a gdzie mieszkasz w Rzeszowie?bo tak sie sklada ze jetesmy z tego samego miasta:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Ludzie wy chyba nie potraficie czytać ze zrozumieniem!
Przecież w mailu dotyczącym promocji na LM są jasno, wyraźnie i po polsku napisane warunki!
"W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus w kwocie 75PLN / 20EUR!"
Czyli ich nie obchodzi czy se zagracie za 75 zetów na jeden mecz czy se zagracie wszystkie. Nie obchodzi ich także czy zakłąd będzie wygrany czy przegrany - w każdej sytuacji dają 75 PLN.
Jedynie aby brać udział w losowaniu 4000 PLN trzeba zawrzeć zakłady na wszystkie 7 spotkań LM poprzez livebetting i wszystkie te zakłady muszą być WYGRANE. mam nadzieje ze dobrze prawisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jak tak to jutro na sete pójdzie zakladzik na live za 70 plnów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam prosbe. slyszalem ze na pokerze jest bonus 10 euro. przelalem juz kase, sciagnalem oprogramowanie a teraz nie wiem co robic. jak by mi ktos mogl krok po kroku wytlumaczyc jak sie gra w tego pokera to 10 rozdan to bylbym bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> a mi ktos pomoze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ludzie wy chyba nie potraficie czytać ze zrozumieniem!
Przecież w mailu dotyczącym promocji na LM są jasno, wyraźnie i po polsku napisane warunki!
"W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus w kwocie 75PLN / 20EUR!"
Czyli ich nie obchodzi czy se zagracie za 75 zetów na jeden mecz czy se zagracie wszystkie. Nie obchodzi ich także czy zakłąd będzie wygrany czy przegrany - w każdej sytuacji dają 75 PLN.
Jedynie aby brać udział w losowaniu 4000 PLN trzeba zawrzeć zakłady na wszystkie 7 spotkań LM poprzez livebetting i wszystkie te zakłady muszą być WYGRANE. mam nadzieje ze dobrze prawisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jak tak to jutro na sete pójdzie zakladzik na live za 70 plnów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> 75 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
sorka 75 ahhh ten brak edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
Witam, krotka pilka, 2 szybkie pytanka... 1)Czy mozna skorzystac dzisiaj z tego bonusa 75pln Live, jesli caly czas obraca sie bonus od 90minut.pl?? 2)Zarejestrowalem sie do bet24 jednak nie mialem karty kredytowej.Teraz mam juz konto, niedlugo bedzie karta(debetowa Visa Elekctron z mbanku) jak teraz moge wyplacic pieniadze? i czy ta karta nadaje sie do tego? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
visa z mbanku sie nie da. Co do 1 pytania to nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114 |
visa z mbanku sie nie da. Kurde dlaczego nie można wpłacać e-kartą mBanku? Do wszystkich buków można a tutaj jakiś błąd wyskakuje. Wpłacam tak jak wymagają czyli 150 PLN i też "błąd". Mają jakąś awarie czy w ogóle nie będzie można wpłacać tam kasy e-kartą z mBanku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Ziomki da się z bet24 do bet24 przelać kaske ?? Tak jak na gamebookers??
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Ziomki da się z bet24 do bet24 przelać kaske ?? Tak jak na gamebookers??
Pozdrawiam coś w stylu payfriends? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Ludzie wy chyba nie potraficie czytać ze zrozumieniem!
Przecież w mailu dotyczącym promocji na LM są jasno, wyraźnie i po polsku napisane warunki!
"W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR [color:"black"] na mecze Ligi Mistrzow [/color]. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus w kwocie 75PLN / 20EUR!" No własnie, ten fragment nic nie wyjaśnia wg mnie, i może on mieć 2 dno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Skąd masz tą pewność na podstawie tego fragmentu? Mogli napisać np. "na chociaż jeden z meczów LM". Pozdro (czekam na odp.od supportu - dam znać jak co)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176 |
visa z mbanku sie nie da. Kurde dlaczego nie można wpłacać e-kartą mBanku? Do wszystkich buków można a tutaj jakiś błąd wyskakuje. Wpłacam tak jak wymagają czyli 150 PLN i też "błąd". Mają jakąś awarie czy w ogóle nie będzie można wpłacać tam kasy e-kartą z mBanku? DA sie wpłacić bo ja wpłaciłem. Też mi wyskakiwał błąd ale napisałem do nich meila ,zjebałem ich że nie moge wpłacić kasy ,odpisali że coś poprawili i wpłaciłem za pierwszym razem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka