|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Czy z promocji 75 zł na livebetting mogą skirzystac równiez Ci którzy nie dostali meila ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
Czy z promocji 75 zł na livebetting mogą skirzystac równiez Ci którzy nie dostali meila ? przeciez masz na glownej stronie ta promocje a ty chcesz jeszcze maila... a moze smsa maja wyslac CZYTAC LUDZIE CZYTAC bo sie tu burdel robi..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Wlasnie zrobilem wyplate na karte visa w Inteligo. Ile czeka sie na wyplate? Pobieraja od tego jakas prowizje? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Wlasnie zrobilem wyplate na karte visa w Inteligo. Ile czeka sie na wyplate? Pobieraja od tego jakas prowizje? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> zwykle 2-3 dni, ale teraz mozliwe, ze dluzej poczekasz, bo pewnnie duzo wyplat jest, prowizji nie pobieraja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Mam pytanie,bo wczoraj napisalem maila w sprawie usuniecia konta i utworzeniu nowego. Ale nie moge sie w ogole zalogowac bo pisze ze konto zostałe usuniete.Nie mam miejsca w ogole na wpisanie logina ani hasła.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109 |
wszystko spoko z tymi promocjami kase daja chetnie a jak przychodzi do wyplaty to 5 dni juz czekam (w expie po 2-3 dniach jest) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Mam pytanie,bo wczoraj napisalem maila w sprawie usuniecia konta i utworzeniu nowego. Ale nie moge sie w ogole zalogowac bo pisze ze konto zostałe usuniete.Nie mam miejsca w ogole na wpisanie logina ani hasła..... Miałem to samo gdy poprosiłem o zmianę waluty, wystarczy otworzyć nowe na identycznie te same dane konto tylko pod innym loginem, zgodnie z zezwoleniem supportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601 |
Dzien Dobry! Mam pytanie chce wyplacic pieniazki z bet24 poraz pierwszy ale mam problem. Jakis blad mi wyskakuje non-stopa czy to prawda ze przed wyplata trzeba zarejstrowac swoja karte kredytowa i gdzie to rejestracje sie robia jak tak? I mam jeszcze kilka pytan. Co mam wpisac tu?
- Bank Sort Code : dla polskich banków proszę wpisać : xxx ?
No i czy adres banku to adres mojego banku gdzie mam konto czy glowna siedziba banku np. Warszawa?
Adres banku : Miasto w którym jest bank : Kod pocztowy banku : Kraj w którym jest bank :
Prosze o kontakt osobry ktore juz wyplacaly jakies srodki z bet24 i z pewnosca mi pomogą :-) G-G 4773400
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
bieda z nędzą ten bukmacher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oferte mają tak strasznie ubogą, że aż się płakać chce dali 100 zł za darmo a nie ma czego grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 57 |
Pyatnko czy ten bon trzeba obrocic w jakims terminie??Bo w betathome normalnie sa daty waznosci,a tutaj nic nie pisza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Najwazniejsza dla mnie kwestia to czy mozna laczyc promocje od 90minut z ta live 75? Mam kase z tej pierwszej, postawie ją na livie i czy dostane nastepnego bonusa? Czy bonus robi bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
A dlaczego masz nie dostać? Masz 100 PLN na koncie i to są Twoje pieniądze, możesz robić z nimi co chcesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Najwazniejsza dla mnie kwestia to czy mozna laczyc promocje od 90minut z ta live 75? Mam kase z tej pierwszej, postawie ją na livie i czy dostane nastepnego bonusa? Czy bonus robi bonus? Zanim zadasz takie pyt. nr 1 - zadaj sobie trochę trudu i spróbuj znaleźć przyczynę dla której nie można - ODP. można nie ważne ile bonusów obecnie realizujesz. Pyt ne 2 - tu faktycznie trudno odpowiedzieć - na chłopski rozum każad postawiona kwota powinna wliczać się w obrót bonusa (poprzedniego) - ale tu pewności nie mam - profilaktycznie bym to traktował jako nie można - choć na 90% jestem przekonany - że każda postawiona kwota powoduje obrót.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
dla mnie to w sumie trzeba obrocic 525 zl( 300zl z bonusu do 90minut i 225 z bonusu Live75...)
Ponawiam pytanie. Wyplacal ktos juz kase do mbanku na karte Visa Electron?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Wlasnie zrobilem wyplate na karte visa w Inteligo. Ile czeka sie na wyplate? Pobieraja od tego jakas prowizje? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> zwykle 2-3 dni, ale teraz mozliwe, ze dluzej poczekasz, bo pewnnie duzo wyplat jest, prowizji nie pobieraja Troszkę sprecyzuję odpowiedź Yahoo: 1/ Po pierwsze - nie dokńca jestem przekonany czy nie pobierają prowizji (u mnie wyniosła ona niecały 1% - dokładnie 0,7% - ale ta nieścisłość mogła wynikać z jakiegoś przewalutowania). 2/ Czas dokonywanej transakcji 2-5 dni - ja otrzymałem kasę po 4 dniach. 3/ I najważniejsze - tu dostałem małego wściku - i co gorsza nie bardzo jest na to recepta - INTELIGO (nie buk) - blkuje przelew na kartę na 30 dni (czyli masz kasę ale nie możesz nią dysponować) - i to jest największy mankanet tej transakcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
sorry, mialo byc" trzeba postawic w sumie 525 zl"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Najwazniejsza dla mnie kwestia to czy mozna laczyc promocje od 90minut z ta live 75? Mam kase z tej pierwszej, postawie ją na livie i czy dostane nastepnego bonusa? Czy bonus robi bonus? Zanim zadasz takie pyt. nr 1 - zadaj sobie trochę trudu i spróbuj znaleźć przyczynę dla której nie można - ODP. można nie ważne ile bonusów obecnie realizujesz. Pyt ne 2 - tu faktycznie trudno odpowiedzieć - na chłopski rozum każad postawiona kwota powinna wliczać się w obrót bonusa (poprzedniego) - ale tu pewności nie mam - profilaktycznie bym to traktował jako nie można - choć na 90% jestem przekonany - że każda postawiona kwota powoduje obrót. Zadalem sobie troche trudu i nieznalazlem przyczyny dla ktorej nie mozna by laczyc promocji. Zadalem pytanie , bo moze ktos inny ja znalazl. Kto pyta nie bladzi, a rzecza ludzka jest mylic sie. pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
dla mnie to w sumie trzeba obrocic 525 zl( 300zl z bonusu do 90minut i 225 z bonusu Live75...)
Ponawiam pytanie. Wyplacal ktos juz kase do mbanku na karte Visa Electron? na karte VE mbanku to mozesz wyplacic pieniadze ale z bankomatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a tak na powaznie to mam nadizeje ze chodzilo Ci o ekarte mbanku:) jak tak to wiele osob wyplacalo i wszyscy ja dostali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam prosbe. slyszalem ze na pokerze jest bonus 10 euro. przelalem juz kase, sciagnalem oprogramowanie a teraz nie wiem co robic. jak by mi ktos mogl krok po kroku wytlumaczyc jak sie gra w tego pokera to 10 rozdan to bylbym bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Normalnie rejestrujesz konto w pokerzez , wchodzi w jakis pokoj grasz 10 rozdan i wysylasz do nich maila w temacie wpisujac swoj login , ja wlasnie przed chwila dostalem te 10 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297 |
Mam pytanie,bo wczoraj napisalem maila w sprawie usuniecia konta i utworzeniu nowego. Ale nie moge sie w ogole zalogowac bo pisze ze konto zostałe usuniete.Nie mam miejsca w ogole na wpisanie logina ani hasła..... Miałem to samo gdy poprosiłem o zmianę waluty, wystarczy otworzyć nowe na identycznie te same dane konto tylko pod innym loginem, zgodnie z zezwoleniem supportu. Mam takie pytanie, czy musze pisać do supportu, że zakładam konto na te same dane (tylko inny login) bo chce zmienic walute na PLN i mam czekać na ich odpowiedz, czy moge bez ich wiedzy zalozyc to konto???
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|