Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17
#523569 07/03/2006 09:04
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Czy z promocji 75 zł na livebetting mogą skirzystac równiez Ci którzy nie dostali meila ?

Bonus: Unibet
#523570 07/03/2006 09:38
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
Czy z promocji 75 zł na livebetting mogą skirzystac równiez Ci którzy nie dostali meila ?

przeciez masz na glownej stronie ta promocje a ty chcesz jeszcze maila... a moze smsa maja wyslac
CZYTAC LUDZIE CZYTAC bo sie tu burdel robi..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#523571 07/03/2006 09:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Wlasnie zrobilem wyplate na karte visa w Inteligo. Ile czeka sie na wyplate? Pobieraja od tego jakas prowizje?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#523572 07/03/2006 10:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Wlasnie zrobilem wyplate na karte visa w Inteligo. Ile czeka sie na wyplate? Pobieraja od tego jakas prowizje?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

zwykle 2-3 dni, ale teraz mozliwe, ze dluzej poczekasz, bo pewnnie duzo wyplat jest, prowizji nie pobieraja

#523573 07/03/2006 10:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Mam pytanie,bo wczoraj napisalem maila w sprawie usuniecia konta i utworzeniu nowego. Ale nie moge sie w ogole zalogowac bo pisze ze konto zostałe usuniete.Nie mam miejsca w ogole na wpisanie logina ani hasła.....

#523574 07/03/2006 10:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
wszystko spoko z tymi promocjami kase daja chetnie a jak przychodzi do wyplaty to 5 dni juz czekam (w expie po 2-3 dniach jest) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

#523575 07/03/2006 10:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Quote
Mam pytanie,bo wczoraj napisalem maila w sprawie usuniecia konta i utworzeniu nowego. Ale nie moge sie w ogole zalogowac bo pisze ze konto zostałe usuniete.Nie mam miejsca w ogole na wpisanie logina ani hasła.....

Miałem to samo gdy poprosiłem o zmianę waluty, wystarczy otworzyć nowe na identycznie te same dane konto tylko pod innym loginem, zgodnie z zezwoleniem supportu.

#523576 07/03/2006 10:59
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
Dzien Dobry! Mam pytanie chce wyplacic pieniazki z bet24 poraz pierwszy ale mam problem. Jakis blad mi wyskakuje non-stopa czy to prawda ze przed wyplata trzeba zarejstrowac swoja karte kredytowa i gdzie to rejestracje sie robia jak tak? I mam jeszcze kilka pytan. Co mam wpisac tu?


- Bank Sort Code : dla polskich banków proszę wpisać : xxx ?


No i czy adres banku to adres mojego banku gdzie mam konto czy glowna siedziba banku np. Warszawa?

Adres banku :
Miasto w którym jest bank :
Kod pocztowy banku :
Kraj w którym jest bank :

Prosze o kontakt osobry ktore juz wyplacaly jakies srodki z bet24 i z pewnosca mi pomogą :-) G-G 4773400

#523577 07/03/2006 11:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
bieda z nędzą ten bukmacher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oferte mają tak strasznie ubogą, że aż się płakać chce dali 100 zł za darmo a nie ma czego grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523578 07/03/2006 11:15
Dołączył: Mar 2006
Posty: 57
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 57
Pyatnko czy ten bon trzeba obrocic w jakims terminie??Bo w betathome normalnie sa daty waznosci,a tutaj nic nie pisza.

#523579 07/03/2006 11:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Najwazniejsza dla mnie kwestia to czy mozna laczyc promocje od 90minut z ta live 75? Mam kase z tej pierwszej, postawie ją na livie i czy dostane nastepnego bonusa? Czy bonus robi bonus?

#523580 07/03/2006 11:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
A dlaczego masz nie dostać?
Masz 100 PLN na koncie i to są Twoje pieniądze, możesz robić z nimi co chcesz.

#523581 07/03/2006 11:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Najwazniejsza dla mnie kwestia to czy mozna laczyc promocje od 90minut z ta live 75? Mam kase z tej pierwszej, postawie ją na livie i czy dostane nastepnego bonusa? Czy bonus robi bonus?

Zanim zadasz takie pyt. nr 1 - zadaj sobie trochę trudu i spróbuj znaleźć przyczynę dla której nie można - ODP. można nie ważne ile bonusów obecnie realizujesz.
Pyt ne 2 - tu faktycznie trudno odpowiedzieć - na chłopski rozum każad postawiona kwota powinna wliczać się w obrót bonusa (poprzedniego) - ale tu pewności nie mam - profilaktycznie bym to traktował jako nie można - choć na 90% jestem przekonany - że każda postawiona kwota powoduje obrót.

#523582 07/03/2006 11:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
dla mnie to w sumie trzeba obrocic 525 zl( 300zl z bonusu do 90minut i 225 z bonusu Live75...)

Ponawiam pytanie. Wyplacal ktos juz kase do mbanku na karte Visa Electron?

#523583 07/03/2006 11:53
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
Wlasnie zrobilem wyplate na karte visa w Inteligo. Ile czeka sie na wyplate? Pobieraja od tego jakas prowizje?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

zwykle 2-3 dni, ale teraz mozliwe, ze dluzej poczekasz, bo pewnnie duzo wyplat jest, prowizji nie pobieraja
Troszkę sprecyzuję odpowiedź Yahoo:
1/ Po pierwsze - nie dokńca jestem przekonany czy nie pobierają prowizji (u mnie wyniosła ona niecały 1% - dokładnie 0,7% - ale ta nieścisłość mogła wynikać z jakiegoś przewalutowania).

2/ Czas dokonywanej transakcji 2-5 dni - ja otrzymałem kasę po 4 dniach.

3/ I najważniejsze - tu dostałem małego wściku - i co gorsza nie bardzo jest na to recepta - INTELIGO (nie buk) - blkuje przelew na kartę na 30 dni (czyli masz kasę ale nie możesz nią dysponować) - i to jest największy mankanet tej transakcji.

#523584 07/03/2006 11:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
sorry, mialo byc" trzeba postawic w sumie 525 zl"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#523585 07/03/2006 11:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Quote
Najwazniejsza dla mnie kwestia to czy mozna laczyc promocje od 90minut z ta live 75? Mam kase z tej pierwszej, postawie ją na livie i czy dostane nastepnego bonusa? Czy bonus robi bonus?

Zanim zadasz takie pyt. nr 1 - zadaj sobie trochę trudu i spróbuj znaleźć przyczynę dla której nie można - ODP. można nie ważne ile bonusów obecnie realizujesz.
Pyt ne 2 - tu faktycznie trudno odpowiedzieć - na chłopski rozum każad postawiona kwota powinna wliczać się w obrót bonusa (poprzedniego) - ale tu pewności nie mam - profilaktycznie bym to traktował jako nie można - choć na 90% jestem przekonany - że każda postawiona kwota powoduje obrót.

Zadalem sobie troche trudu i nieznalazlem przyczyny dla ktorej nie mozna by laczyc promocji. Zadalem pytanie , bo moze ktos inny ja znalazl. Kto pyta nie bladzi, a rzecza ludzka jest mylic sie.

pzdr.

#523586 07/03/2006 12:00
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
dla mnie to w sumie trzeba obrocic 525 zl( 300zl z bonusu do 90minut i 225 z bonusu Live75...)

Ponawiam pytanie. Wyplacal ktos juz kase do mbanku na karte Visa Electron?

na karte VE mbanku to mozesz wyplacic pieniadze ale z bankomatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a tak na powaznie to mam nadizeje ze chodzilo Ci o ekarte mbanku:) jak tak to wiele osob wyplacalo i wszyscy ja dostali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523587 07/03/2006 12:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Quote
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam prosbe. slyszalem ze na pokerze jest bonus 10 euro. przelalem juz kase, sciagnalem oprogramowanie a teraz nie wiem co robic. jak by mi ktos mogl krok po kroku wytlumaczyc jak sie gra w tego pokera to 10 rozdan to bylbym bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Normalnie rejestrujesz konto w pokerzez , wchodzi w jakis pokoj grasz 10 rozdan i wysylasz do nich maila w temacie wpisujac swoj login , ja wlasnie przed chwila dostalem te 10 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523588 07/03/2006 12:07
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
Quote
Quote
Mam pytanie,bo wczoraj napisalem maila w sprawie usuniecia konta i utworzeniu nowego. Ale nie moge sie w ogole zalogowac bo pisze ze konto zostałe usuniete.Nie mam miejsca w ogole na wpisanie logina ani hasła.....

Miałem to samo gdy poprosiłem o zmianę waluty, wystarczy otworzyć nowe na identycznie te same dane konto tylko pod innym loginem, zgodnie z zezwoleniem supportu.


Mam takie pytanie, czy musze pisać do supportu, że zakładam konto na te same dane (tylko inny login) bo chce zmienic walute na PLN i mam czekać na ich odpowiedz, czy moge bez ich wiedzy zalozyc to konto???

Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, burbon, betowiec, Lukasz111, Akhu, $-man, 11kera11, aker), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1