Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17
#523589 07/03/2006 12:15
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Quote
Quote
dla mnie to w sumie trzeba obrocic 525 zl( 300zl z bonusu do 90minut i 225 z bonusu Live75...)

Ponawiam pytanie. Wyplacal ktos juz kase do mbanku na karte Visa Electron?

na karte VE mbanku to mozesz wyplacic pieniadze ale z bankomatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a tak na powaznie to mam nadizeje ze chodzilo Ci o ekarte mbanku:) jak tak to wiele osob wyplacalo i wszyscy ja dostali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Moze ktos mi powiedziec jak dlugo czeka sie na zwrot na ekarte????
pozdrawiam

Bonus: Unibet
#523590 07/03/2006 12:20
Dołączył: May 2005
Posty: 584
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 584
Quote
dla mnie to w sumie trzeba obrocic 525 zl( 300zl z bonusu do 90minut i 225 z bonusu Live75...)

Ponawiam pytanie. Wyplacal ktos juz kase do mbanku na karte Visa Electron?

mozna obrocic na livie po kursie 1.01 -_- i wtedy masz na czysto troszke ponad 175zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523591 07/03/2006 12:21
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
Wiem że to pytanie już było zadawane jednak nie potrafiłem odnaleźć odpowiedzi na nie w tym natłoku postów "kto dostał bon a kto nie". Ale do rzeczy, czy moge skorzystać z dwóch bonów jednocześnie na tym samym koncie??

#523592 07/03/2006 12:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
Quote
Wiem że to pytanie już było zadawane jednak nie potrafiłem odnaleźć odpowiedzi na nie w tym natłoku postów "kto dostał bon a kto nie". Ale do rzeczy, czy moge skorzystać z dwóch bonów jednocześnie na tym samym koncie??
nie mozna z tej samej kampani na jedno konto.natomista z innych tak.

#523593 07/03/2006 12:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Quote
Mam takie pytanie, czy musze pisać do supportu, że zakładam konto na te same dane (tylko inny login) bo chce zmienic walute na PLN i mam czekać na ich odpowiedz, czy moge bez ich wiedzy zalozyc to konto???
Ja wyslalem maila w tytule napisalem prosba o usuniecie konta, i dopisałem ze robie to w celu zmiany waluty na PLN.Na drugi dzien od razu dostałem odpowiedz i napisali ze konto poprzednie usuniete i od razu zalozone nowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Profesjonalnizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#523594 07/03/2006 12:30
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
I jak ?

Moge 1 mecz np 75 zl na Barca?
Czy musze na 7 meczykow?

Prosze o odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#523595 07/03/2006 12:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Bonus 75 PLN
,,75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow,, na mecze ,a jak połowa lduzi wtopi na jedym meczy to powiedza, ze minimum dwa mecze trzeba bylo zagrac:/jak to wkoncu jest:/

#523596 07/03/2006 12:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Wg mnie spraw jest prosta - obym się nie mylił:

1/ Inwestujemy 75PLN na nieważne ile i jakie mecze LM za kwotę łączną 75PLN - za to mamy bonus 75PLN

2/ Inwestujemy 75PLN na 7 (wszystkie) spotkania LM na kwotę łączną 75PLN - za to mamy 75PLN + mozliwość wygrania 4000PLN (losowanie)

#523597 07/03/2006 12:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Też tak KRAJAN uważam ,ale już nie arz sie wpakowałem na takie sztuczki w bukach:/

#523598 07/03/2006 12:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Wg mnie spraw jest prosta - obym się nie mylił:

1/ Inwestujemy 75PLN na nieważne ile i jakie mecze LM za kwotę łączną 75PLN - za to mamy bonus 75PLN

2/ Inwestujemy 75PLN na 7 (wszystkie) spotkania LM na kwotę łączną 75PLN - za to mamy 75PLN + mozliwość wygrania 4000PLN (losowanie)

wróć - pkt 2 - do poprawki! -wcześniej zła interpretacja:
POPRAWNA - aby wziąść udział w losowaniu 4000PLN należy mieć 7 wygranych zakładów na wszystkie 7 meczyków (czyli conajmniej jeden wygrany zakład na 1 zdarzenie) - i tu kwoty nie odgrywają roli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

PS. sorry za wprowadzenie w błąd poprzednim postem

#523599 07/03/2006 12:55
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Quote
Wg mnie spraw jest prosta - obym się nie mylił:

1/ Inwestujemy 75PLN na nieważne ile i jakie mecze LM za kwotę łączną 75PLN - za to mamy bonus 75PLN

2/ Inwestujemy 75PLN na 7 (wszystkie) spotkania LM na kwotę łączną 75PLN - za to mamy 75PLN + mozliwość wygrania 4000PLN (losowanie)
tez mi sie tak wydaje ale:
Ad.2 oczywiscie wszystkie mecze musza byc wygrane

#523600 07/03/2006 12:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
Quote
Quote
dla mnie to w sumie trzeba obrocic 525 zl( 300zl z bonusu do 90minut i 225 z bonusu Live75...)

Ponawiam pytanie. Wyplacal ktos juz kase do mbanku na karte Visa Electron?

na karte VE mbanku to mozesz wyplacic pieniadze ale z bankomatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a tak na powaznie to mam nadizeje ze chodzilo Ci o ekarte mbanku:) jak tak to wiele osob wyplacalo i wszyscy ja dostali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzieki za odpowiedz. to u mnie sprawa wyglada bardzo kiepsko...mam konto w mBanku, ale karte tylko ta Vise...
Zostaje mi tylko NETeller, ale tam jest uwaga, ze mozna wyplacic tym systemem w przypadku gdy zlozylo sie nim depozyt, a ja gram caly czas z bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nigdy nie wplacalem.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#523601 07/03/2006 13:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
Quote
Quote
Mam takie pytanie, czy musze pisać do supportu, że zakładam konto na te same dane (tylko inny login) bo chce zmienic walute na PLN i mam czekać na ich odpowiedz, czy moge bez ich wiedzy zalozyc to konto???
Ja wyslalem maila w tytule napisalem prosba o usuniecie konta, i dopisałem ze robie to w celu zmiany waluty na PLN.Na drugi dzien od razu dostałem odpowiedz i napisali ze konto poprzednie usuniete i od razu zalozone nowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Profesjonalnizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pisałeś na [email][email protected]??[/email] Po polsku czy English?

#523602 07/03/2006 13:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 162
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 162
Przy rejestracji jest do wybru karta VISA. Mam VISE Electron (z Inteligo). Czy nie bedzie zadnych problemow, gdy podam informacje o tej karcie?

#523603 07/03/2006 13:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Przy rejestracji jest do wybru karta VISA. Mam VISE Electron (z Inteligo). Czy nie bedzie zadnych problemow, gdy podam informacje o tej karcie?
u mnie nie było - tylko jeszcze raz powtarzam - INTELIGO zakłada 30 dniową blokadę na wypłaty

#523604 07/03/2006 13:52
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Quote
Quote
Quote
Mam takie pytanie, czy musze pisać do supportu, że zakładam konto na te same dane (tylko inny login) bo chce zmienic walute na PLN i mam czekać na ich odpowiedz, czy moge bez ich wiedzy zalozyc to konto???
Ja wyslalem maila w tytule napisalem prosba o usuniecie konta, i dopisałem ze robie to w celu zmiany waluty na PLN.Na drugi dzien od razu dostałem odpowiedz i napisali ze konto poprzednie usuniete i od razu zalozone nowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Profesjonalnizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pisałeś na [E-mail][email protected]??[/E-mail] Po polsku czy English?
miałem to samo konto w euro zamknięcie konta i otwarcie w PLN
do supportu po Polsku<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#523605 07/03/2006 14:15
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
czy z tej promocji 75 zl w livebetting mozna skorzystac z kasy z bonusy ?

trzeba zagrac 7 zakladow live, i aby wygrane, czyli moga byc po 1 zl np ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#523606 07/03/2006 14:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
niech ktos wreszcie jasno i wyraźnie odpowie: żeby otrzymać bonus 75 zl wystarczy zagrac tylko raz za 75zl na LM na live czy trzeba wszystkie 7 spotkan obstawić?? poproszę o jasną i jednoznaczną odpowiedź

#523607 07/03/2006 14:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
JuN jasne, ze mozna za kase z bonusu...
Jednak w sumie musisz postawic 75 zl, wiec po 1zl niebardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pytanie z innej beczki...Czy jest mozliwosc wyplaty kasy systemem NETeller jesli nigdy nie dokonywalo sie zadnych depozytow? Bo na stronie pisze tak:"Prosimy zwrócić uwagę iż wypłata za pośrednictwem NETeller możliwa jest tylko w wypadku gdy depozyt został złożony również przez NETeller"

#523608 07/03/2006 14:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
Quote
niech ktos wreszcie jasno i wyraźnie odpowie: żeby otrzymać bonus 75 zl wystarczy zagrac tylko raz za 75zl na LM na live czy trzeba wszystkie 7 spotkan obstawić?? poproszę o jasną i jednoznaczną odpowiedź
Jasno to stwierdzic moze tylko ten ktory wymyslil ten bonus...
"W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow"...
Jednak wg mnie wystarczy poscic na live 1 mecz LM za 75zl... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, kamel, rafal08, betowiec, forty, alfa), 2,652 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1