|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Polska po wygrana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
wawrzyniak za chwile straci siły  i bedzie po zawodach
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
w ofensywie mamy spory potencjał ale tyly to 2 liga europejska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
[ Linked Image] Paweł Strąk do obrony na EURO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
juz jednego beda operowac, nie zaryzukuja nic nam nie zrobia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 145 |
Wie ktoś ile kosztowały bilety??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
Działają wam przelewy24? bo bo wybraniu banku mi wyskakuje blad;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Wie ktoś ile kosztowały bilety?? Kategoria I – 180 PLN Kategoria II - 120 PLN Kategoria III - 60 PLN Sektor rodzinny – 60 PLN osoba dorosła; 1 PLN dziecko do lat 12
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10 |
Wawrzyniak straszna oferma , nie wierze że nie ma lepszych na jego pozycje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Ty pierdolisz, normalna atmosfera, zorganizuj 50tys tak zeby razem wszyscy spiewali jak ludzie z calej Polski, po co wy w ogole kadre ogladacie, za przykladem pojeba Janka zrobcie bojkot i ogladac teraz Niemcow, pewnie fajny spektakl... cały stadion nigdy nie będzie dopingował. Normalna atmosfera? Porównałbym to do meczu ligowego w Bełchatowie, nic nie ujmując im, ale każdy wie jak to wygląda. Zresztą koniec dyskusji z mojej strony, nie cieszy mnie oglądanie polanskich perkisow i innych przebierańców, co otwarcie przyznają, że to szanse na wypromowanie. Szkoda tylko, że firmują ich narodowymi emblematami. Wolałbym oglądać obronę złożoną z naszych ligowców, kiksujących non stop, ale POLAKÓW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Wawrzu meirelesa za habety  francja goli adolfów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Ty pierdolisz, normalna atmosfera, zorganizuj 50tys tak zeby razem wszyscy spiewali jak ludzie z calej Polski, po co wy w ogole kadre ogladacie, za przykladem pojeba Janka zrobcie bojkot i ogladac teraz Niemcow, pewnie fajny spektakl... cały stadion nigdy nie będzie dopingował. Normalna atmosfera? Porównałbym to do meczu ligowego w Bełchatowie, nic nie ujmując im, ale każdy wie jak to wygląda. Zresztą koniec dyskusji z mojej strony, nie cieszy mnie oglądanie polanskich perkisow i innych przebierańców, co otwarcie przyznają, że to szanse na wypromowanie. Szkoda tylko, że firmują ich narodowymi emblematami. Wolałbym oglądać obronę złożoną z naszych ligowców, kiksujących non stop, ale POLAKÓW.  do perkisa, polanskiego i obraniaka trzeba dołozyc smude
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
Ty pierdolisz, normalna atmosfera, zorganizuj 50tys tak zeby razem wszyscy spiewali jak ludzie z calej Polski, po co wy w ogole kadre ogladacie, za przykladem pojeba Janka zrobcie bojkot i ogladac teraz Niemcow, pewnie fajny spektakl... cały stadion nigdy nie będzie dopingował. Normalna atmosfera? Porównałbym to do meczu ligowego w Bełchatowie, nic nie ujmując im, ale każdy wie jak to wygląda. Zresztą koniec dyskusji z mojej strony, nie cieszy mnie oglądanie polanskich perkisow i innych przebierańców, co otwarcie przyznają, że to szanse na wypromowanie. Szkoda tylko, że firmują ich narodowymi emblematami. Wolałbym oglądać obronę złożoną z naszych ligowców, kiksujących non stop, ale POLAKÓW. I ok masz prawo do swojego myślenia, ja patrzę na całość i choćby nie wiem co będę za nimi i w momencie meczu mam w dupie cały Pzpn bo oni też mają nasze opnie w tym samym miejscu popijając drinki w lożach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10 |
obrona tragedia nie wiedzą co robić
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Wasilewski już 3x do Szczęsnego grał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
bet365 nie wie co robić i blokuje niemiaszków non stop
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
jak można z całkiem niezłych graczy zrobić tak nieudolną drużyne?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|