Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
#52433 10/01/2006 15:00
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Quote
Jest mozliwe unikniecie blokady kasy wypłacajac od buka na karte? Czy niebardzo?

jesli robisz zwrot na karte inteligo to nie mozna tego uiniknac, na eKarte z mBanku z tego co wiem nie blokuja zwrotow

No właśnie nie jest to z tym Inteligo tak dokładnie jak piszesz. W przeciągu kilku dni robiłem zwroty NA KARTĘ ze skybetu i betandwinu i pierwszy zwrot mi zablokowali zaś drugi już nie !
Mam niejasne przeczucie iż blokada w pierwszym przypadku wynikła z tego iż nic na konto skybetu kartą nie wpłacałem, zaś w przypadku betandwinu wpłacałem depozyt kartą.
Dobrze kombinuję? Mógłby ktoś potwierdzić/zaprzeczyć ?

Bonus: Unibet
#52434 10/01/2006 15:12
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Sam sobie częściowo odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zadzwoniłem na infolinię inteligo i dowiedziałem się że bank faktycznie blokuje zwrot na kartę na miesiąc jeśli wcześniej nie było obciążenia (czyli wpłaty) na tę samą kwotę (czyli np. wpłacimy kartą 30 euro do buka, pogramy i możemy wypłacić 30 euro od tego buka bez blokady). Tyle teroria.
Z tym że ja na BAW wpłaciłem 30 euro a wypłaciłem 100 euro i blokady też nie dostałem. Być może dlatego że wcześniej też już nie raz wpłacałem kartą do tego buka. Hmmmm....

#52435 10/01/2006 15:30
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Czyli należy wypłacić tyle ile się wpłaciło...
i tak powtarzamy miesiąc po miesiącu jak już znowu będzie darmowa wypłata??
możemy się cieszyć wygrana wypłacaną 'ratalnie' hehe

#52436 13/01/2006 23:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Witam
Mam dwa pytanka
1)CZy w Bankomatach Euronetu mozna wyplacac kaske tak jak wPKO BP bez prowizji?

2)
Bardzo mnie nurtuje jedna sprawa...ostatnio w PKO BP bylem swiadkiem wielkiej klotni , dziewczyna chciala wyplacic kaske z inteligo na zakup auta. Powiedzieli jej ze mozna w inteligo tylko pobierac kase z BANKOMATU poniewaz oni za to konto nie sa odpowiedzialni. Dziewczyna wrocila po chwili mowiac ze limit z bankomatu to 2 tysiące PLN! Byla w kropce nie wiedziala co ma zrobic, o dziwo w PKO tez nie wiedzieli jak maja pomoc.

Tu wiec nasuwa sie bardzo istotne pytanie.

Co zrobic jesli chce wyciagnac z Inteligo wieksza sume niz limit w Bankomacie? CZy limit ten dotyczy wszystkich bankomatow czy mozna pobierac np 2tys z kazdego? czy jest jakas inna mozliwosc?

Bardzo mnie ciekawi ten watek...

Pozdrawiam

#52437 13/01/2006 23:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Odpowiedz na pytanie 1 - niestety nie mozna wyplacac z bankomatow Euronetu bez prowizji- biora sobie chyba 2,5% ale minimum 4pln,
mozna tylko za free sprawdzic saldo rachunku... wogole dziwna sprawa

#52438 14/01/2006 12:41
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
odpowiedz na 2: ta dziewczyna musiala miec ustawione maksymalna kwote jaka moze pobrac z bankomatu na 2 tys PLNow, jeden telefon na infolinie inteligo, krotka rozmowa z pania konsultantka i mowisz, ze chcesz pozbyc sie tych limitow i wszystko zalatwione....cala operacja zajmie nie wiecej niz 5 minut

#52439 14/01/2006 17:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
odpowiedz na 2: ta dziewczyna musiala miec ustawione maksymalna kwote jaka moze pobrac z bankomatu na 2 tys PLNow, jeden telefon na infolinie inteligo, krotka rozmowa z pania konsultantka i mowisz, ze chcesz pozbyc sie tych limitow i wszystko zalatwione....cala operacja zajmie nie wiecej niz 5 minut

Dzieki wielkie za odp.
czyli automatycznie kazdy klient inteligo ma limit 2tys.?
dziwne ze w PKO nikt nie wiedzial jak pomoc:)

#52440 14/01/2006 17:52
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Quote
Quote
odpowiedz na 2: ta dziewczyna musiala miec ustawione maksymalna kwote jaka moze pobrac z bankomatu na 2 tys PLNow, jeden telefon na infolinie inteligo, krotka rozmowa z pania konsultantka i mowisz, ze chcesz pozbyc sie tych limitow i wszystko zalatwione....cala operacja zajmie nie wiecej niz 5 minut

Dzieki wielkie za odp.
czyli automatycznie kazdy klient inteligo ma limit 2tys.?
dziwne ze w PKO nikt nie wiedzial jak pomoc:)

nie każdy ma limit 2 tyś...
ja np. mam limit 200 zł na dzien, aby się zbytnio
nie rozzrzucac ;d

#52441 14/01/2006 18:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Dzieki wielkie za odp.
czyli automatycznie kazdy klient inteligo ma limit 2tys.?
dziwne ze w PKO nikt nie wiedzial jak pomoc:)

automatycznie jest 5 000 zl na wyplaty z bankomatow i 20 000 zl na transakcje bezgotowkowe czyli platnosci w sklepie i inne takie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a ze w PKO o tym nikt nie wiedzial to normalne...

#52442 14/01/2006 23:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Quote
Quote
odpowiedz na 2: ta dziewczyna musiala miec ustawione maksymalna kwote jaka moze pobrac z bankomatu na 2 tys PLNow, jeden telefon na infolinie inteligo, krotka rozmowa z pania konsultantka i mowisz, ze chcesz pozbyc sie tych limitow i wszystko zalatwione....cala operacja zajmie nie wiecej niz 5 minut

Dzieki wielkie za odp.
czyli automatycznie kazdy klient inteligo ma limit 2tys.?
dziwne ze w PKO nikt nie wiedzial jak pomoc:)

nie każdy ma limit 2 tyś...
ja np. mam limit 200 zł na dzien, aby się zbytnio
nie rozzrzucac ;d


To jak to w koncu jest 200zl na dzien? a jak chcesz wyciagnac np 10 tys? chyba nie ma takiego limitu 200PLN to by byla lekka przesada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i od czego to jest niby uzaleznione im czesciej wyplacam tym mniejszy limit...?...dziwne..

#52443 15/01/2006 00:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Quote
Dzieki wielkie za odp.
czyli automatycznie kazdy klient inteligo ma limit 2tys.?
dziwne ze w PKO nikt nie wiedzial jak pomoc:)

automatycznie jest 5 000 zl na wyplaty z bankomatow i 20 000 zl na transakcje bezgotowkowe czyli platnosci w sklepie i inne takie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a ze w PKO o tym nikt nie wiedzial to normalne...

dzwonilem do Inteligo na infolinie... i powiedziano mi...ze to jest uzaleznione od samego banku PKO oni maja limit 2 tys to ja sie musze podporzadkowac do tego co narzuca dany bank!Inteligo moze miec i 5 tys limitu ale to PKO narzuca swoje limity... a zeby pobrac np 10 tys to nie jest takie proste jak myslalem:-./ wiec sam sie juz pogubilem... nie wiem co mialbym zrobic gdybym chcial sobie np kupic fure a kasa w inteligo..pokrecone to wszystko

#52444 15/01/2006 13:41
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
wtedy musisz latac po wszystkich bankomatach w miescie i wyplacac z kazdego ile sie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#52445 15/01/2006 17:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
HEHE no to chyba jedyny sposob;p
Napewno z forumowiczow ktos wyplaca z inteligo wieksza kase niz 2 tys. moze napisze jak tego dokonal;) w moim miescie sa tylko 4 bankomaty , wiec i tak nie uzbieram:D

#52446 18/01/2006 18:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Z tą blokadą to jest bardziej popierd... niż myślałem! Kasa mi dziś wpłynęła na konto (po ok. 9 dniach od zlecenia wypłaty), ale założyli na nią blokadę na 30 dni!!! Ja myślałem, że ta blokada to 30 dni licząc od zlecenia, bo tak to nie kumam, 9-10 dnia szła kasa z betoto do inteligo? ;/

#52447 18/01/2006 20:16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Blokada jest zakladana od momentu kiedy kasa pojawi sie na Twoim koncie... jak maja blokowac ja wczesniej skoro nie wiedza ze przelew jest wyslany...
Inteligo sie tlumaczy ze to wynika z regulaminu karty Visa...
nie zebym to rozumial:] i byl z tego happy... tak tylko mowie...

#52448 19/01/2006 22:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Z tą blokadą to jest bardziej popierd... niż myślałem! Kasa mi dziś wpłynęła na konto (po ok. 9 dniach od zlecenia wypłaty), ale założyli na nią blokadę na 30 dni!!! Ja myślałem, że ta blokada to 30 dni licząc od zlecenia, bo tak to nie kumam, 9-10 dnia szła kasa z betoto do inteligo? ;/

No niestety tutaj nic nie poradzisz ja mialem podobnie..Inteligo tutaj podpada strasznie:-/ czy w mbanku tez sa takie blokady na karte wie ktos?

#52449 19/01/2006 23:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Jeszcze raz zapytam czy ktos wyplacal z bankomatu wieksza gotowke? nie wierze ze kazdy zadowolil sie limitem 2 tys PLN:) bo bez sensu bylo by latanie po calym miescie po bankomatach:-/

#52450 20/01/2006 09:15
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Blokada jest zakladana od momentu kiedy kasa pojawi sie na Twoim koncie... jak maja blokowac ja wczesniej skoro nie wiedza ze przelew jest wyslany...
Inteligo sie tlumaczy ze to wynika z regulaminu karty Visa...
nie zebym to rozumial:] i byl z tego happy... tak tylko mowie...

Regulaminem karty Visa, he he...
Właśnie patrzę że wczoraj doszła mi kasa na kartę (Visa) w multibanku, tydzień temu zresztą wyrobioną. I żadnej blokady. To ja teraz sram (sorry za wyrażenie) na inteligo - w tej chwili mam tam cztery poblokowane zwroty.
Aha - to co pisałem wcześniej to nieprawda - nie wystarczy że wypłaca się równowartość kwoty którą wpłaciło się wcześniej - i tak blokują !
Tak że zwrot na kartę inteligo to nonsens ...

#52451 20/01/2006 09:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
Quote
Quote
Blokada jest zakladana od momentu kiedy kasa pojawi sie na Twoim koncie... jak maja blokowac ja wczesniej skoro nie wiedza ze przelew jest wyslany...
Inteligo sie tlumaczy ze to wynika z regulaminu karty Visa...
nie zebym to rozumial:] i byl z tego happy... tak tylko mowie...

Regulaminem karty Visa, he he...
Właśnie patrzę że wczoraj doszła mi kasa na kartę (Visa) w multibanku, tydzień temu zresztą wyrobioną. I żadnej blokady. To ja teraz sram (sorry za wyrażenie) na inteligo - w tej chwili mam tam cztery poblokowane zwroty.
Aha - to co pisałem wcześniej to nieprawda - nie wystarczy że wypłaca się równowartość kwoty którą wpłaciło się wcześniej - i tak blokują !
Tak że zwrot na kartę inteligo to nonsens ...

Ta karte ktora masz w Multibanku to kredytowa czy zwykla bankomatowa??

#52452 20/01/2006 09:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 256
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 256
Witam mam pytanko w poniedzialek zlecilem wyplate kasy przelewem ze sportingbetu na konto inteligo.Mozecie mi powiedziec ile bedzie szla kasa bo trwa to juz kilka dni.

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,294 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,209
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1