Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 39 1 2 6 7 8 9 10 38 39
Dołączył: May 2010
Posty: 626
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 626
Nowak pogoń swojego rudego świadka!!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616
Likes: 10
uff , aby serwis siedział boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616
Likes: 10
Cwany Marej laugh , tą samą piłką chce serwować haha

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
To jest bardzo zabawne co obserwujemy, Murray grał jak dziad i grał by dziś jak sziad szkoda tylko, że Djokovic dopasowal sie poziomem.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616
Likes: 10
Jakby teraz Andy przełamał to zamknąłby cały mecz w niecałą godzine boks

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Djoko ile bledow, najstarsi gorale nie pamietaja kiedy tyle zrobil

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Originally Posted by janko muzyk
Ja pierdole, jedynym clownem jestes Ty skoro tak piszesz. Co ma psycha do tego, ze djoko byl lepszy w tych meczach?
to wychodzi na to ze fedex tez nie ma slabej psychiki, po prostu jest słabszy od nadala

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by 11kera11
To jest bardzo zabawne co obserwujemy, Murray grał jak dziad i grał by dziś jak sziad szkoda tylko, że Djokovic dopasowal sie poziomem.
gral jak dziad i sugerowal kontuzje, a biega jak mlody jelonek

Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
gdy rafa gral swoj najlepszy tennis to ferdek byl od niego troche slabszy, a na clay'u byla miedzy nimi przepasc

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by dupajas
Originally Posted by 11kera11
To jest bardzo zabawne co obserwujemy, Murray grał jak dziad i grał by dziś jak sziad szkoda tylko, że Djokovic dopasowal sie poziomem.
gral jak dziad i sugerowal kontuzje, a biega jak mlody jelonek
tu tez przy 2bp Djokovicia sugerowal bol w kolanach..

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Blackman
Originally Posted by janko muzyk
Ja pierdole, jedynym clownem jestes Ty skoro tak piszesz. Co ma psycha do tego, ze djoko byl lepszy w tych meczach?
to wychodzi na to ze fedex tez nie ma slabej psychiki, po prostu jest słabszy od nadala

Kto jest lepszy to pokazuja zdobyte tytuly i sukcesy,
a bilans bezposredni w duzym stopniu zalezy od tego jak komu pasuje styl przeciwnika i jak sie przeciwko niemu gra.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
szanuje ferda, ale on to wszystko osiagnal tylko dlatego, ze nie mial na swoj czas zadnego godnego przeciwnika, taka jest prawda

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
[img:left]http://[/img] [Linked Image]

nie trzeba boksowac

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616
Likes: 10
Marej "Człowiek z Żelaza" , dziś ma nerwy ze stali

Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by Blackman
Originally Posted by janko muzyk
Ja pierdole, jedynym clownem jestes Ty skoro tak piszesz. Co ma psycha do tego, ze djoko byl lepszy w tych meczach?
to wychodzi na to ze fedex tez nie ma slabej psychiki, po prostu jest słabszy od nadala

Kto jest lepszy to pokazuja zdobyte tytuly i sukcesy,
a bilans bezposredni w duzym stopniu zalezy od tego jak komu pasuje styl przeciwnika i jak sie przeciwko niemu gra.
a djokovicovi sie z andym zle gra zawsze

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
kurwa ten devilder wszystko przebija ;/

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by Blackman
Originally Posted by janko muzyk
Ja pierdole, jedynym clownem jestes Ty skoro tak piszesz. Co ma psycha do tego, ze djoko byl lepszy w tych meczach?
to wychodzi na to ze fedex tez nie ma slabej psychiki, po prostu jest słabszy od nadala

Kto jest lepszy to pokazuja zdobyte tytuly i sukcesy,
a bilans bezposredni w duzym stopniu zalezy od tego jak komu pasuje styl przeciwnika i jak sie przeciwko niemu gra.

albo kto mial wiecej farta bedac w danej erze. Teraz o szlema ciagle walczy 4 prawie rownorzednych rywali, kogo mial Fed za przeciwnika za swoich czasow a kogo ma dzis

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Originally Posted by Drizzd91
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by Blackman
Originally Posted by janko muzyk
Ja pierdole, jedynym clownem jestes Ty skoro tak piszesz. Co ma psycha do tego, ze djoko byl lepszy w tych meczach?
to wychodzi na to ze fedex tez nie ma slabej psychiki, po prostu jest słabszy od nadala

Kto jest lepszy to pokazuja zdobyte tytuly i sukcesy,
a bilans bezposredni w duzym stopniu zalezy od tego jak komu pasuje styl przeciwnika i jak sie przeciwko niemu gra.

albo kto mial wiecej farta bedac w danej erze. Teraz o szlema ciagle walczy 4 prawie rownorzednych rywali, kogo mial Fed za przeciwnika za swoich czasow a kogo ma dzis
niech Federer przeprosi za to ze miał takich ogórkow jak Roddick czy Hewitt

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616
Likes: 10
Pozostanie Fedex 2:0 , chyba trzeba będzie lekko skontrować choć nie wydaje mi się żeby Portek coś wskurał z arcymistrzem

Dołączył: Feb 2012
Posty: 248
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 248
Księgujcie Murreya może to pomoże wink

Strona 8 z 39 1 2 6 7 8 9 10 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, poozon), 2,548 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,214
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1