|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 626 |
Nowak pogoń swojego rudego świadka!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615 Likes: 10 |
uff , aby serwis siedział 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615 Likes: 10 |
Cwany Marej  , tą samą piłką chce serwować haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
To jest bardzo zabawne co obserwujemy, Murray grał jak dziad i grał by dziś jak sziad szkoda tylko, że Djokovic dopasowal sie poziomem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615 Likes: 10 |
Jakby teraz Andy przełamał to zamknąłby cały mecz w niecałą godzine 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Djoko ile bledow, najstarsi gorale nie pamietaja kiedy tyle zrobil
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Ja pierdole, jedynym clownem jestes Ty skoro tak piszesz. Co ma psycha do tego, ze djoko byl lepszy w tych meczach? to wychodzi na to ze fedex tez nie ma slabej psychiki, po prostu jest słabszy od nadala
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
To jest bardzo zabawne co obserwujemy, Murray grał jak dziad i grał by dziś jak sziad szkoda tylko, że Djokovic dopasowal sie poziomem. gral jak dziad i sugerowal kontuzje, a biega jak mlody jelonek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
gdy rafa gral swoj najlepszy tennis to ferdek byl od niego troche slabszy, a na clay'u byla miedzy nimi przepasc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
To jest bardzo zabawne co obserwujemy, Murray grał jak dziad i grał by dziś jak sziad szkoda tylko, że Djokovic dopasowal sie poziomem. gral jak dziad i sugerowal kontuzje, a biega jak mlody jelonek tu tez przy 2bp Djokovicia sugerowal bol w kolanach..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Ja pierdole, jedynym clownem jestes Ty skoro tak piszesz. Co ma psycha do tego, ze djoko byl lepszy w tych meczach? to wychodzi na to ze fedex tez nie ma slabej psychiki, po prostu jest słabszy od nadala Kto jest lepszy to pokazuja zdobyte tytuly i sukcesy, a bilans bezposredni w duzym stopniu zalezy od tego jak komu pasuje styl przeciwnika i jak sie przeciwko niemu gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
szanuje ferda, ale on to wszystko osiagnal tylko dlatego, ze nie mial na swoj czas zadnego godnego przeciwnika, taka jest prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
[img:left]http://[/img] [ Linked Image] nie trzeba  owac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615 Likes: 10 |
Marej "Człowiek z Żelaza" , dziś ma nerwy ze stali
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
Ja pierdole, jedynym clownem jestes Ty skoro tak piszesz. Co ma psycha do tego, ze djoko byl lepszy w tych meczach? to wychodzi na to ze fedex tez nie ma slabej psychiki, po prostu jest słabszy od nadala Kto jest lepszy to pokazuja zdobyte tytuly i sukcesy, a bilans bezposredni w duzym stopniu zalezy od tego jak komu pasuje styl przeciwnika i jak sie przeciwko niemu gra. a djokovicovi sie z andym zle gra zawsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
kurwa ten devilder wszystko przebija ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Ja pierdole, jedynym clownem jestes Ty skoro tak piszesz. Co ma psycha do tego, ze djoko byl lepszy w tych meczach? to wychodzi na to ze fedex tez nie ma slabej psychiki, po prostu jest słabszy od nadala Kto jest lepszy to pokazuja zdobyte tytuly i sukcesy, a bilans bezposredni w duzym stopniu zalezy od tego jak komu pasuje styl przeciwnika i jak sie przeciwko niemu gra. albo kto mial wiecej farta bedac w danej erze. Teraz o szlema ciagle walczy 4 prawie rownorzednych rywali, kogo mial Fed za przeciwnika za swoich czasow a kogo ma dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Ja pierdole, jedynym clownem jestes Ty skoro tak piszesz. Co ma psycha do tego, ze djoko byl lepszy w tych meczach? to wychodzi na to ze fedex tez nie ma slabej psychiki, po prostu jest słabszy od nadala Kto jest lepszy to pokazuja zdobyte tytuly i sukcesy, a bilans bezposredni w duzym stopniu zalezy od tego jak komu pasuje styl przeciwnika i jak sie przeciwko niemu gra. albo kto mial wiecej farta bedac w danej erze. Teraz o szlema ciagle walczy 4 prawie rownorzednych rywali, kogo mial Fed za przeciwnika za swoich czasow a kogo ma dzis niech Federer przeprosi za to ze miał takich ogórkow jak Roddick czy Hewitt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615 Likes: 10 |
Pozostanie Fedex 2:0 , chyba trzeba będzie lekko skontrować choć nie wydaje mi się żeby Portek coś wskurał z arcymistrzem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2012
Posty: 248 |
Księgujcie Murreya może to pomoże 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|