Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 18 1 2 15 16 17 18
_Korver_ #5196423 08/02/2012 00:08
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by _Korver_
No tak, to jest na pewno jakaś metoda. Tyle, że w ten sposób sam sobie szkodzisz, kumulując marże na poszczególne zdarzenia.

skoro oba/wszystkie typy uwaza ,ze maja value to kumuluje value a nie marze smile

Bonus: Unibet
Conrad #5197106 08/02/2012 17:26
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
OMG znowu dałem się nabrać na live unibetu. poblokowali mi wszystko w pizdu laugh laugh masakra puke

Conrad #5197559 08/02/2012 22:11
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
czekam juz 6 godzin na rozliczenie zakładu live. 2 godiny temu interweniowałem i jak widac gówno sobie z tego robią. oni sa popierdoleni tyle mozna powiedziec.

Conrad #5198954 09/02/2012 08:08
Dołączył: Jun 2011
Posty: 294
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2011
Posty: 294
Dałeś za całe ostanie 20 zł i teraz masz delirkę bo nie masz za co grać, dobieraj trochę słowa.Kolor szary w zakładach Unibet na żywo jest popularny,jednak miarkuj się trochę.Mnie ostatnio na zakładach live zrobili na ponad klocka na Arn-Murugaz jakaś tam serwowała niby Arn pokazywali a Murugaz faktycznie serwowała i miała przełamanie,w momencie gdy stawiałem.Swoją droga później odrobiła i tak Arn wtopiła 1 seta,odwołałem się i mi nie uznali.Życie, zmień buka na bet365, albo betfair.

Conrad #5199140 09/02/2012 16:35
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
i dobrze ze ci nie uznali.
24h i dalej nie rozliczone

Conrad #5203301 11/02/2012 05:37
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Miło mi oznajmić, że "firma" Unibet bije właśnie jakiś rekord Guinnessa w weryfikacji konta gracza. Moja miła korespondencja z paniami: Adrianą i Monicą (podejrzewam, że to fajne pseudonimy, ale lepiej je zmienić na polskie: np. Adrianna i Monika, a nie Adriana i Monica) trwa od ... 5 września 2011 roku i jakoś nie mogą zweryfikować mojego konta, choć sukcesywnie wysyłam im wymagane przez nich coraz to nowe dokumenty.

Na razie nie zażądali już tylko zdjęcia mojego psa na tle rachunków za Pedigripal, jakie pies opłaca w sklepie osiedlowym chodząc na spacery. Nie domagano się też - o dziwo - mojego zdjęcia w negliżu na tle 14 ostatnich rachunków za neostradę opłaconych w nikaraguańskim oddziale DeutcheBanku. Nakazano mi jedynie czekać na weryfikację, co miesiąc upewniając mnie, owa weryfikacja "jest w trakcie".

Niewiele tam (w Unibecie) grałem, ale z tego co pamiętam, nigdy stamtąd nie wypłacałem, tylko wpłacałem, tak więc długa weryfikacja konta mnie raduje i upewnia w przeświadczeniu, że mam do czynienia z debilami. W marcu 2012 minie pół roku od momentu, gdy "firma" Unibet postanowiła zweryfikować konto gracza, który nigdy nie brał u nich żadnych bonusów, a jego bilans jest ujemny i tylko do Unibetu dotąd wpłacał, a nie wypłacał.

Nie wiem, czy jest na świecie większy debil, niż firma Unibet, który odcina sobie darmowe wpłaty od jakiegoś faceta z Polski.





Bombej22 #5203347 11/02/2012 05:48
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
[quote=Bombej22]Miło mi oznajmić, że "firma" Unibet bije właśnie jakiś rekord Guinnessa w weryfikacji konta gracza. Moja miła korespondencja z paniami: Adrianą i Monicą (podejrzewam, że to fajne pseudonimy, ale lepiej je zmienić na polskie: np. Adrianna i Monika, a nie Adriana i Monica) trwa od ... 5 września 2011 roku i jakoś nie mogą zweryfikować mojego konta, choć sukcesywnie wysyłam im wymagane przez nich coraz to nowe dokumenty.

Na razie nie zażądali już tylko zdjęcia mojego psa na tle rachunków za Pedigripal, jakie pies opłaca w sklepie osiedlowym chodząc na spacery. Nie domagano się też - o dziwo - mojego zdjęcia w negliżu na tle 14 ostatnich rachunków za neostradę opłaconych w nikaraguańskim oddziale DeutcheBanku. Nakazano mi jedynie czekać na weryfikację, co miesiąc upewniając mnie, owa weryfikacja "jest w trakcie".

Niewiele tam (w Unibecie) grałem, ale z tego co pamiętam, nigdy stamtąd nie wypłacałem, tylko wpłacałem, tak więc długa weryfikacja konta mnie raduje i upewnia w przeświadczeniu, że mam do czynienia z debilami. W marcu 2012 minie pół roku od momentu, gdy "firma" Unibet postanowiła zweryfikować konto gracza, który nigdy nie brał u nich żadnych bonusów, a jego bilans jest ujemny i tylko do Unibetu dotąd wpłacał, a nie wypłacał.

Nie wiem, czy jest na świecie większy debil, niż firma Unibet, który odcina sobie darmowe wpłaty od jakiegoś faceta z Polski.

To ty jesteś bardzo cierpliwy.....,że nic z tym to tej pory nie zrobiłeś.




Conrad #5203678 11/02/2012 09:37
Dołączył: Jun 2011
Posty: 294
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2011
Posty: 294
Ja tam ich lubię, golę ich ostro, bet365 jest o niebo lepsze i w zakładach live i ogólnie mają tylko jedną wadę, nie można tam obstawiać gemów w trakcie ich trwania.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by milan1231
To ty jesteś bardzo cierpliwy.....,że nic z tym to tej pory nie zrobiłeś.

Milan, mnie sie tam specjalnie nie spieszy, to byl w moim graniu marginalny buk, gralem tam, gdy byly jakies ciekawe oferty w polskich ligach, typu (ironicznie piszac) - czy Jozef Mackowiak strzeli bramke lewa noga w 34 minucie gry w meczu z Ostrovia Zielona Rura.

Gdyby to byl buk, w ktorym gram na codzien, to bym zrobil raban, ale w przypadku Unibetu - mnie juz teraz oni wisza i powiewaja.

Buk, u ktorego przegrywalem, nagle robi mi weryfikacje konta trwajaca obecnie pol roku, mimo iz wysylam (na biezaco) WSZYSTKIE wymagane przez nich dokumenty....(mam zachowana cala korespondencje emailowa z ta "firmą").

Nawet jak za rok, moze poltora roku, lub dwa lata, mi w koncu zweryfikuja konto, to jak myslicie: czy przyjedzie mi do glowy wplacic tam znowu pieniadze i u nich zagrac?

Zeby w razie wygranej czekac na kolejna werfikacje konta? Moge sie jej poddac, ale kto wie czy dożyję? (mam juz swoje lata)

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by salomon85
bet365 jest o niebo lepsze i w zakładach live i ogólnie mają tylko jedną wadę, nie można tam obstawiać gemów w trakcie ich trwania.

Gdyby wszystkie buki, u ktorych gramy, mialy tylko jedna - taka "wade", ze nie mozna obstwiac gemow w trakcie ich trwania, nasze zycie byloby bajkowe smile!

A propos bet365, Ci, ktorzy nie maja tam limitow (a coraz wiecej jest takich graczy, gdyz chyba bet365 troche zluzowalo polityke limitowania?), to niewatpliwie jest najlepszy buk na rynku (relatywnie :), mimo iz w niektorych ligach maja duza marze: 1.83-1.83, wiec Pinnacle iz druzgocze, ale z kolei w Pinnacle nie mozna zagrac za 120 zlotych (bo maja limit) npo. na koszykowke Slowacji smile. Wiec bet365 - ich szerokosc oferty, i kapitalne mozliwosci na livebetting, czynia ich liderem rynku (moim zdaniem, bo wiem, ze sporo graczy, zlimitowanych, bedzie plula na bet365, i slusznie - gdyz gdyby bet365 przestal limitowac, to stalby sie legenda ruchu graczowskiego smile

Moje serce nalezy do bet365 (pisze to oczywiscie jako niezlimitowany gracz), moja dolna czesc plecow nalezy do Unibet.


Bombej22 #5204541 11/02/2012 21:08
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by Bombej22
moja dolna czesc plecow nalezy do Unibet.

Mimo iz musze przyznac, ze sama korespondencja z nimi (supportem Unibetu) jest bardzo mila, serio, sa to kulturalni ludzie (Adriana, Piotr i Monica), nie mam im nic do zarzucenia, sa mili, kuturalni, grzecznie odpowiaaja na emaile i grzecznie prosza o kolejne dokumenty, ktore "wysylaja do dzialu weryfikacji", tyle ze dzial weryfikacji chyba pracuje w rozlewni gorzaly na Marsie i zanim dotrze tam sputnik Unibetu, to trwa to pare miesiecy?

Conrad #5211825 15/02/2012 04:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
"Wraca Liga Mistrzów, a co za tym idzie - wielkie emocje na nowo zagoszczą w naszych zakładach na żywo! Typując w Unibet w zakładach na żywo, możesz stać się szczęśliwym użytkownikiem, który dostanie od nas jedną z 20 nagród po 150zł każda! Jedyne co musisz zrobić to postawić zakład na żywo na jedno ze wtorkowych spotkań Ligi Mistrzów! (Bayern Leverkusen - Barcelona lub Apoel Nikozja - Lyon) "

postawilem i czekam na nagrode smile

Bombej22 #5211832 15/02/2012 04:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Bombej22
Originally Posted by Bombej22
moja dolna czesc plecow nalezy do Unibet.

Mimo iz musze przyznac, ze sama korespondencja z nimi (supportem Unibetu) jest bardzo mila, serio, sa to kulturalni ludzie (Adriana, Piotr i Monica), nie mam im nic do zarzucenia, sa mili, kuturalni, grzecznie odpowiaaja na emaile i grzecznie prosza o kolejne dokumenty, ktore "wysylaja do dzialu weryfikacji", tyle ze dzial weryfikacji chyba pracuje w rozlewni gorzaly na Marsie i zanim dotrze tam sputnik Unibetu, to trwa to pare miesiecy?

u mnie jak na razie zadnych problemow

Conrad #5219286 18/02/2012 23:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
szybka wyplata na MB w weekend BRAWO

Conrad #5236099 28/02/2012 03:42
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Zleciłem w tym momencie Ppierwszą wypłate od nich od 2 lat. Zmieniłem dane adresowe ( nastapiła w tym okresie przeprowadzka) i zobaczymy jak to sie potoczy...

Verbatim #5236327 28/02/2012 17:10
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
Ja mam konto w Unibecie kolo 3 lat, w miedzy czasie jakos po roku rowniez zmienilem miejsce zamieszkania i z wyplata przed jak i po nigdy nie mialem zadnego problemu, a wyplacam u nich srednio raz na miesiac kwote wieksza niz 3000zl, moze dwa razy wyplacilem mniejsza i ze 2-3 miesiace mialem przerwe i nic nie wyplacalem, ani nie wplacalem. Gdyby nie ten zajebny live, ktory sie blokuje = robi na szaro w najwazniejszych momentach, to by byl to zajebisty buk wink

Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
Jeszcze dodam, ze praktycznie mnie nie zlimitowali, mimo, iz gram stawki na single czy podwojne kupony po 1000zl czasem nawet troche wiecej. Jedyny buk oprocz BF, ktory daje mi jeszcze pograc za porzadne stawki tongue Tobet i Betsson szybko mnie sprowadzili na ziemie laugh Bwin to byly moje poczatki 10 lat temu i walil w chuja praktycznie po 2-3 dniach ze stawkami i nawet z wyplatami byl problem. Jeszcze doxxbet byl fajny na poczatku, ale cos im odjebalo jak wyplacilem u nich na raz prawie 10 kola tongue

Conrad #5243119 03/03/2012 17:58
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
do tej pory uwazalem ich za solidna firme i mialem do nich szacunek lecz to juz koniec z nimi papa nie wplace do nich ani 1groszaniech sie gonia szmaciarstwo zwykle :puke unibet

Conrad #5243124 03/03/2012 17:59
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
mozecie sobie wsadzic te 3 trickety gleboko w dupe papa puke oszusci

NanekHKS #5243191 03/03/2012 18:46
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by NanekHKS
mozecie sobie wsadzic te 3 trickety gleboko w dupe papa puke oszusci
ale to co sie stalo sie, bo nie napisales

Strona 17 z 18 1 2 15 16 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1