|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Ingemarsdotter odpadla w kwalach?
dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
tak, Ingemarsdotter padła w kwalifikacjach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Nie mam pomysłu na pościg Pań ;< Neuner po tak słabym kursie nie biorę na pewno. Darya jak przyjdzie do stójki i zrobi 1+3, to przy układzie dobrze strzelającej reszty nic nie ugra. Berger nie będzie miała łatwo z podium. Wokół niej startuje dużo słabiej biegających, ale dobrze strzelających zawodniczek. Któreś wyjdzie, a przy 2 karnych więcej niż tamta, może być już za nią. Musiałaby dobrze strzelić (max 3 rundy). Pałka - Ponza faktycznie wygląda nieźle i to chyba pogram, a na live może coś fajnego mi przyjdzie do głowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Nie mam pomysłu na pościg Pań ;< Neuner po tak słabym kursie nie biorę na pewno. Darya jak przyjdzie do stójki i zrobi 1+3, to przy układzie dobrze strzelającej reszty nic nie ugra. Berger nie będzie miała łatwo z podium. Wokół niej startuje dużo słabiej biegających, ale dobrze strzelających zawodniczek. Któreś wyjdzie, a przy 2 karnych więcej niż tamta, może być już za nią. Musiałaby dobrze strzelić (max 3 rundy). Pałka - Ponza faktycznie wygląda nieźle i to chyba pogram, a na live może coś fajnego mi przyjdzie do głowy. dokladnie zgadzam sie w 100% Krysia  zamykasz dubla nie daj sie !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
@3.55 Vita Semerenko > Darya Domaracheva Vita strzela bardzo dobrze, Domaracheva jak walnie 4 rundy od niej więcej, to będzie za nią - po tym kursie warto, jest to prawdopodobne bardziej niż 1/3
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Pałka biega podobnie do Ponzy, ale nie zawala strzelania zazwyczaj, Ponza jak ma dzień, to bije po oknach trójki i czwórki  W dochodzeniówce to ważne żeby nie zrzucać się w otchłań biegu takimi podejściami - po 1.72 bardzo sympatyczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
@3.55 Vita Semerenko > Darya Domaracheva Vita strzela bardzo dobrze, Domaracheva jak walnie 4 rundy od niej więcej, to będzie za nią - po tym kursie warto, jest to prawdopodobne bardziej niż 1/3 nie zgodze sie tu bym uwazal ok sprint 2 strzelania i sadze ze akurat jej zawody wyszly tu juz mamy 4 wizyty na strzelnicy do tego dochodza ciezkie warunki , popatrz jak zawalila Vita sztafete
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Widzę na live opcje gry na strzelanie. Warto zagrać na błędy zawodczniek na 1-ym strzelaniu. W biegu Panów wszyscy pudłowali co najmniej po razie. Kursy ok. 2.00 - a Panie zwykłe pudłować więcej. Ani Neuner, ani Domaracheva to nie są wybitne strzelające. Do tego Berger też gram na pudła.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
@3.55 Vita Semerenko > Darya Domaracheva Vita strzela bardzo dobrze, Domaracheva jak walnie 4 rundy od niej więcej, to będzie za nią - po tym kursie warto, jest to prawdopodobne bardziej niż 1/3 nie zgodze sie tu bym uwazal ok sprint 2 strzelania i sadze ze akurat jej zawody wyszly tu juz mamy 4 wizyty na strzelnicy do tego dochodza ciezkie warunki , popatrz jak zawalila Vita sztafete Może głupio, ale wierzę, że ukrainki odbudowały choć odrobinę formy i to jest właśnie ten bieg. Pograne lekko, tak chyba z braku lepszych pomysłów - zobaczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Ale Neuner dziś pierwszorzędna dupeczka, jak nie biathlonistka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Madzzziiiaaa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
ja tam boksuje Ekholm & Palka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
nic grubo nie mam, więc wszystkim Polkom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Madzia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
szkoda błędu Semerenko ale poczekajmy na stójkę Daryi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Ekhlom odrabiaj do Vilukhiny i Vity  !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
brawo Polski! Trzy z nich w "20ce". Oby tak dalej, a wszystkie będą blisko startu w masówce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
1.30min przewagi Palki nad Ponza po 1 strzelaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Vilukhina  bedzie ciezko z Ekholm 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|