Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Ingemarsdotter odpadla w kwalach?

dzieki

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
tak, Ingemarsdotter padła w kwalifikacjach

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Nie mam pomysłu na pościg Pań ;<
Neuner po tak słabym kursie nie biorę na pewno.
Darya jak przyjdzie do stójki i zrobi 1+3, to przy układzie dobrze strzelającej reszty nic nie ugra.
Berger nie będzie miała łatwo z podium. Wokół niej startuje dużo słabiej biegających, ale dobrze strzelających zawodniczek. Któreś wyjdzie, a przy 2 karnych więcej niż tamta, może być już za nią. Musiałaby dobrze strzelić (max 3 rundy).
Pałka - Ponza faktycznie wygląda nieźle i to chyba pogram, a na live może coś fajnego mi przyjdzie do głowy.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by Vira
Nie mam pomysłu na pościg Pań ;<
Neuner po tak słabym kursie nie biorę na pewno.
Darya jak przyjdzie do stójki i zrobi 1+3, to przy układzie dobrze strzelającej reszty nic nie ugra.
Berger nie będzie miała łatwo z podium. Wokół niej startuje dużo słabiej biegających, ale dobrze strzelających zawodniczek. Któreś wyjdzie, a przy 2 karnych więcej niż tamta, może być już za nią. Musiałaby dobrze strzelić (max 3 rundy).
Pałka - Ponza faktycznie wygląda nieźle i to chyba pogram, a na live może coś fajnego mi przyjdzie do głowy.


dokladnie zgadzam sie w 100%
Krysia boks zamykasz dubla nie daj sie !

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
@3.55 Vita Semerenko > Darya Domaracheva
Vita strzela bardzo dobrze, Domaracheva jak walnie 4 rundy od niej więcej, to będzie za nią - po tym kursie warto, jest to prawdopodobne bardziej niż 1/3

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Pałka biega podobnie do Ponzy, ale nie zawala strzelania zazwyczaj, Ponza jak ma dzień, to bije po oknach trójki i czwórki smile W dochodzeniówce to ważne żeby nie zrzucać się w otchłań biegu takimi podejściami - po 1.72 bardzo sympatyczne.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by Vira
@3.55 Vita Semerenko > Darya Domaracheva
Vita strzela bardzo dobrze, Domaracheva jak walnie 4 rundy od niej więcej, to będzie za nią - po tym kursie warto, jest to prawdopodobne bardziej niż 1/3

nie zgodze sie tu bym uwazal ok sprint 2 strzelania i sadze ze akurat jej zawody wyszly tu juz mamy 4 wizyty na strzelnicy do tego dochodza ciezkie warunki , popatrz jak zawalila Vita sztafete

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Widzę na live opcje gry na strzelanie.
Warto zagrać na błędy zawodczniek na 1-ym strzelaniu.
W biegu Panów wszyscy pudłowali co najmniej po razie. Kursy ok. 2.00 - a Panie zwykłe pudłować więcej. Ani Neuner, ani Domaracheva to nie są wybitne strzelające. Do tego Berger też gram na pudła.

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by Vira
@3.55 Vita Semerenko > Darya Domaracheva
Vita strzela bardzo dobrze, Domaracheva jak walnie 4 rundy od niej więcej, to będzie za nią - po tym kursie warto, jest to prawdopodobne bardziej niż 1/3

nie zgodze sie tu bym uwazal ok sprint 2 strzelania i sadze ze akurat jej zawody wyszly tu juz mamy 4 wizyty na strzelnicy do tego dochodza ciezkie warunki , popatrz jak zawalila Vita sztafete

Może głupio, ale wierzę, że ukrainki odbudowały choć odrobinę formy i to jest właśnie ten bieg. Pograne lekko, tak chyba z braku lepszych pomysłów - zobaczymy smile

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Ale Neuner dziś pierwszorzędna dupeczka, jak nie biathlonistka smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Madzzziiiaaa kier boks

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
ja tam boksuje Ekholm & Palka boks

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
nic grubo nie mam, więc wszystkim Polkom smile boks

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Madzia aplauz

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
szkoda błędu Semerenko
ale poczekajmy na stójkę Daryi wink

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Ekhlom odrabiaj do Vilukhiny i Vity boks!

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
brawo Polski! Trzy z nich w "20ce". Oby tak dalej, a wszystkie będą blisko startu w masówce smile

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
1.30min przewagi Palki nad Ponza po 1 strzelaniu smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
uff Daria

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Vilukhina blush bedzie ciezko z Ekholm mad

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, kamel, forty, burbon, rafal08, Lukasz111, betowiec, JelineK, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,873 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1