Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Gwizdoń cały bieg na 0! wow, gratulacje smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Nowakowska rusza za nią też z zerem na ostatnim smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 754
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754
Kuzmina ty kur.wo jeba.na

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
kurwa Ekholm juz ja widzisz! ogien!

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
uff, Ponza pudło w 19-ym strzale
gdyby strzeliła, to Pałka byłaby w jej zasięgu

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
e nic z tego to skrot kamery to byl frown

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Originally Posted by NanekHKS
kurwa Ekholm juz ja widzisz! ogien!
20 sek i ja widzi?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
lipa zeby nie 1 pudlo by bylo ok

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by NanekHKS
kurwa Ekholm juz ja widzisz! ogien!

Ekholm - Brunet izi laugh
Nuner-Tora
Domarchewa-Semerenko piwo

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by NanekHKS
Lindstroem - Slesingr 1 piwo

Boe - Makoveev 1 piwo

Ekholm - Vilukhina 1 mad zle

ogien bo poszlo solidnie!
3x boks

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by NanekHKS
Palka - Ponza 1 piwo
Hofer - Landertinger 1 piwo

"nie ma prawa nie wejsc" tongue

2x :boks tez solidnie poszlo boks


kasa

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by NanekHKS
i tasiemka

M.Fourcade - S. Fourcade 1 piwo
Domracheva - Tora 1 piwo
Ekholm - Vita 1 piwo
Bjoergen - Ingemarsdotter 1 piwo
Ajax piwo

5x boks

kasa

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
ogolnie to plus szkoda tej Ekholm frown bo byl by komplet blush

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Wie ktoś jaki rezultat bieżący jest tego zakładu na biathlon:

03.03.2012 12:30 World Championships 2012 - Medal Classification (Zwycięzca)
Niemcy 1.85 W trakcie
?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Sphinx
Wie ktoś jaki rezultat bieżący jest tego zakładu na biathlon:

03.03.2012 12:30 World Championships 2012 - Medal Classification (Zwycięzca)
Niemcy 1.85 W trakcie
?

http://www6.biathlonworld.com/en/

tabele medalową masz na pół ekranu wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by Sphinx
Wie ktoś jaki rezultat bieżący jest tego zakładu na biathlon:

03.03.2012 12:30 World Championships 2012 - Medal Classification (Zwycięzca)
Niemcy 1.85 W trakcie
?

http://www6.biathlonworld.com/en/

tabele medalową masz na pół ekranu wink

Dzięki Big Ben piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
You're welcome

piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Panowie jakies typy na dzis??

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Na pewno warto pograc cos w strone Mesotitscha. Widac, ze forma na mistrzostwa przyszla, do tego 20 km to jego specjalnosc. Tylko para z bet365 dosc ciezka bo z Simonem Fourcade..

Dołączył: Apr 2006
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 174
Dzisiaj na mistrzostwach bieg indywidualny na 20 km.

Jeżeli biathlon jest trudny do typowania, to bieg na 20 km jest z tego wszystkiego najtrudniejszy. Trzeba lubić typować biathlon smile. Na 3 dni mistrzostw 2 dni w placy, a jeden do przodu. Wychodzi, że teraz ma być plus:) Trzeba być optymistą.

Wybrałem pary:

Bjordalen - Mesotitsch 2 (1,83)

S. Furkade - Małyszko 1 (1,6)

Ferry - Bratsven 1 (1,42)

M. Furcade - Boe 1 (1,33)

Birnbacher - Fak 2 (1,98)

Pary z Foruny zagrane w rozpisie.

W biegu indywidualnym w dużo większym stopniu o wyniku decyduje strzelanie niż w innych konkurencjach. Jedno pudło to miniuta kary.

Bjordalen - Mesotitsch - Ole strzela bardzo słabo na tych mistrzostwach. Mesotitsch jest w czołóce strzelców. Liczę, że Ole spudłuje 3-4 razy, a Mesotitsch max 1-2.

S. Furkade - Małyszko - zespół Rosji to osobny temat. Dzieją się tam dziwne rzeczy. Po pierwszych 2 występach i ich słabych biegach niespodziewanie (tylko wielcy optymiści w Rosji mogli na to l iczyć) zdobyli 2 brązowe medale w pościigu. W tym Szypulin, przeciwko któremu grałem (nie było żadnych przesłanek, że tak wystąpi, oprócz tego, że to biathlon). Teraz Szypulina nie będzie. Podobno tak był zmęczony, że trenerzy dali mu odpocząć. Wogóle skład Rosji dzisiaj to duża niespodzianka. Nie ma najlepszego w tej konkurencji Makowiejewa. Oficjalnie słabo w poprzednich występach strzelał, a nie oficjalnie bo publicznie krytykował serwis. W Rosji występią za to młodzi Wołkow i Lapszi. Do tego Ustjugow, który nie wiadomo jak się czuje po upadku w sprincie. I jeszcze Małyszko. Najlepszy z nich to Ustjugow pod warunkiem, że będzie zdrowy. Małyszko jest szybki, ale najsłabszy z nich strzelec. Wygląda, że trenerzy chcą zrobić przegląd kadry przed sztafetą i dlatego szansę występu dostali rezerwowi (młodzi mają się obyć z mistrzostwami przed olimpiadą).
Francuzi biegowo (i serwis) bardzo dobrze przygotowani. Simon zawalił strzelanie w sztafecie później było już lepiej.
Nie jest to jakaś pewna para ale uznałem, że warto ją zagrać. Biegowo Simon powinien być lepszy, a co do strzelania to liczę, że gorzej od Małyszki strzelać nie będzie.

M. Furcade - Boe - Martin 2 złata, biega najszybciej, strzela słabiej, ale nie przeszkadza mu to w wygrywaniu. Oczywiście, żeby dzisiaj wygrać musiałby spudłowac max 1 raz. I powinien mocno się skoncentrować i dobrze zwolnić. Boe przez choroby ma słaby jak na oczekiwania i porównanie do poprzedniego roku wyniki. Biegowo słabiej od Franzuza no i strzela też słabo. Szczególnie w stójce. Liczę, że na strzelnicy Furcade spudłuje max 1-2 przy pechu 3, a Boe 3 pudła co najmniej zaliczy.

Ferry - Bratsven - Szwedzi na mistrzostwach wypadają solidnie. Ferry w sprincie i pościgu załapach się w 10 z dobrym strzelaniem. Jest w stanie skoncentrować się na tyle, żeby trafić na czysto i nawet wygrać. Bratsven załapał się do kadry na sam koniec. Bieg indywidualny nie był nigdy jego mocną stroną. Sądzę, że został wstawiony do słady, żeby sprawdzić jego dyspozycję w zawodach pod kątem sztafety. Wtedy wybiorą go lub Bergera. Zwycięstwo Ferrego w tej parze jest dla mnie solidnym typem.

Birnbacher - Fak - Niemcy rozczarowują. Wygląda, że nie wytrzymują presji. Wyniki biegowe i strzeleckie jak na nich poniżej oczekiwać. Fak za to lubi bieg inddywidualny. Od zwycięstwa w tej konkurencji na MŚ rozpoczęła się jego kariera. Na tych mistrzostwach i biegowo i strzelecko jest w dobrej formie. Jest jednym z kandydatów z dalszego szeregu jak Ferry do wygrania tej konkurencji. Dlatego typuję go w parze z Niemcem.

A jak będzie to czas pokarze smile

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1