Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 23 1 2 3 4 5 6 7 22 23
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Domel
Originally Posted by betowiec

Dobrze wygląda na dziś

dla mnie to w ogole nie wyglada. slaba forma OM, sporo absencji w skladzie, Evian u siebie gra calkiem dobrze, forme maja. wyglada dobrze, bo musza czy powinni ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
lepiej over 2,5 u żabek zagrać, a może nawet 3,5 wink

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by hallik
Originally Posted by Domel
Originally Posted by betowiec

Dobrze wygląda na dziś

dla mnie to w ogole nie wyglada. slaba forma OM, sporo absencji w skladzie, Evian u siebie gra calkiem dobrze, forme maja. wyglada dobrze, bo musza czy powinni ?

Bo Evian nie gra w piłke, oszołomy murują bramke. w OM absencje ale są Ayewy, Brandao czy Amafiltano czy Cheyrou. Kurs dobry więc można spróbować

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by vecchio cucs
Uve , już 16-ta minęła a peffki brak ;-{

jestem jestem toche spozniony ale za to z 2 peffkami tylko dla mecz.pl grin

Croix Savoie DNB

Birmingham (aw) wlacznie z dogrywka i karnymi

To już odwrócone typy?

nie takie gram smile

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
"Nie, takie gram" czy "nie takie gram", bo to różnica tongue

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
PANOWIE działa Wam Expekt ? czy u mnie sie cos spierdoliło laugh

Die Domain "www.expekt.com" ist nicht verfügbar.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Działa

Dołączył: Jan 2011
Posty: 278
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 278
arsenal-milan -3,5

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by amarcelus
arsenal-milan -3,5

over 2,5 tongue

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Uve a wytłumacz typ na awans Zenitu? oglądałem mecz Porto-Zenit to Porto miało gigantyczną przewagę tylko nie potrafili jej udokumentować. 2 wyjazd do Portugalii i drugi raz szczęście? Ja wątpie. Nie moge znaleźć statów z tamtego spotkania, ale w strzałach wyglądało to mniej więcej 20-1 ;p I nie pisze tu o balonach oddawanych z 30 metrów

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
ok, więc

Evian-Marseille ov 2,5 boks

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
witam piwo

troyes @2
lens @3
ajaccio @2.37
boro/leicester @3.22
port vale @1.9
wycombe-leyton o2.5 @1.85

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Domel
Uve a wytłumacz typ na awans Zenitu? oglądałem mecz Porto-Zenit to Porto miało gigantyczną przewagę tylko nie potrafili jej udokumentować. 2 wyjazd do Portugalii i drugi raz szczęście? Ja wątpie. Nie moge znaleźć statów z tamtego spotkania, ale w strzałach wyglądało to mniej więcej 20-1 ;p I nie pisze tu o balonach oddawanych z 30 metrów

brak argumentow pozytywne przeczucie tongue

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
uve mow odrazu, co z mojej listy juz zagrales albo masz w planach?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by katowiczanin
Created: Wt 06/03/12 17:29
Stawka : 5.00 PLN
Możliwa Wygrana: 138.45 PLN
Zakład
Rezultat
Kurs
Wt 06/03/12 18:30 Francja Ligue 1
Evian Thonon Gaillard - Marseille
Powyżej / Poniżej
powyżej 2.5 goli

2.10
Wt 06/03/12 18:35 Azjatycka Liga Mistrzów
Al Ittihad - Pakhtakor Tashkent
Powyżej / Poniżej
powyżej 2.5 goli

1.80
Wt 06/03/12 19:00 Francja Ligue 2
Clermont - Arles
Powyżej / Poniżej
powyżej 2.5 goli

2.20
Wt 06/03/12 20:45 Liga Mistrzów
Benfica - Zenit St.Petersburg
Powyżej / Poniżej
powyżej 2.5 goli

1.85
Wt 06/03/12 20:45 Anglia Championship
Peterborough - Millwall
Powyżej / Poniżej
powyżej 2.5 goli

1.80
27.69


boks
boks

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by bitnap
uve mow odrazu, co z mojej listy juz zagrales albo masz w planach?

Siema Bitowiec, jak forma w NHL? bo chce się w końcu do czegoś przymierzyć

Dołączył: Aug 2011
Posty: 136
T
member
member
T Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 136
Originally Posted by Domel
Uve a wytłumacz typ na awans Zenitu? oglądałem mecz Porto-Zenit to Porto miało gigantyczną przewagę tylko nie potrafili jej udokumentować. 2 wyjazd do Portugalii i drugi raz szczęście? Ja wątpie. Nie moge znaleźć statów z tamtego spotkania, ale w strzałach wyglądało to mniej więcej 20-1 ;p I nie pisze tu o balonach oddawanych z 30 metrów

Porto - Zenit
posiadanie pilki 62 % 38
strzaly celne 11 - 0
strzaly niecelne 8 - 1
rzuty rozne 10 - 2

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by terminator23
Originally Posted by Domel
Uve a wytłumacz typ na awans Zenitu? oglądałem mecz Porto-Zenit to Porto miało gigantyczną przewagę tylko nie potrafili jej udokumentować. 2 wyjazd do Portugalii i drugi raz szczęście? Ja wątpie. Nie moge znaleźć statów z tamtego spotkania, ale w strzałach wyglądało to mniej więcej 20-1 ;p I nie pisze tu o balonach oddawanych z 30 metrów

Porto - Zenit
posiadanie pilki 62 % 38
strzaly celne 11 - 0
strzaly niecelne 8 - 1
rzuty rozne 10 - 2

2 mecz taki sie nie powtorzy tongue

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
nie jest zle Domel, ja przynajmniej nie narzekam smile

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by bitnap
nie jest zle Domel, ja przynajmniej nie narzekam smile

Zajrze później w odpowiednie QC to coś pobiore od Ciebie, sporo spotkań w nocy

Strona 5 z 23 1 2 3 4 5 6 7 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, forty, alfa, Lukasz111, burbon, cigar), 1,804 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,293
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1