|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
dla mnie to w ogole nie wyglada. slaba forma OM, sporo absencji w skladzie, Evian u siebie gra calkiem dobrze, forme maja. wyglada dobrze, bo musza czy powinni ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
lepiej over 2,5 u żabek zagrać, a może nawet 3,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
dla mnie to w ogole nie wyglada. slaba forma OM, sporo absencji w skladzie, Evian u siebie gra calkiem dobrze, forme maja. wyglada dobrze, bo musza czy powinni ? Bo Evian nie gra w piłke, oszołomy murują bramke. w OM absencje ale są Ayewy, Brandao czy Amafiltano czy Cheyrou. Kurs dobry więc można spróbować
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Uve , już 16-ta minęła a peffki brak ;-{ jestem jestem toche spozniony ale za to z 2 peffkami tylko dla mecz.pl  Croix Savoie DNB Birmingham (aw) wlacznie z dogrywka i karnymi To już odwrócone typy? nie takie gram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
"Nie, takie gram" czy "nie takie gram", bo to różnica 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
PANOWIE działa Wam Expekt ? czy u mnie sie cos spierdoliło  Die Domain "www.expekt.com" ist nicht verfügbar.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 278 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
over 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Uve a wytłumacz typ na awans Zenitu? oglądałem mecz Porto-Zenit to Porto miało gigantyczną przewagę tylko nie potrafili jej udokumentować. 2 wyjazd do Portugalii i drugi raz szczęście? Ja wątpie. Nie moge znaleźć statów z tamtego spotkania, ale w strzałach wyglądało to mniej więcej 20-1 ;p I nie pisze tu o balonach oddawanych z 30 metrów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ok, więc Evian-Marseille ov 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
witam  troyes @2 lens @3 ajaccio @2.37 boro/leicester @3.22 port vale @1.9 wycombe-leyton o2.5 @1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Uve a wytłumacz typ na awans Zenitu? oglądałem mecz Porto-Zenit to Porto miało gigantyczną przewagę tylko nie potrafili jej udokumentować. 2 wyjazd do Portugalii i drugi raz szczęście? Ja wątpie. Nie moge znaleźć statów z tamtego spotkania, ale w strzałach wyglądało to mniej więcej 20-1 ;p I nie pisze tu o balonach oddawanych z 30 metrów brak argumentow pozytywne przeczucie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
uve mow odrazu, co z mojej listy juz zagrales albo masz w planach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Created: Wt 06/03/12 17:29 Stawka : 5.00 PLN Możliwa Wygrana: 138.45 PLN Zakład Rezultat Kurs Wt 06/03/12 18:30 Francja Ligue 1 Evian Thonon Gaillard - Marseille Powyżej / Poniżej powyżej 2.5 goli 2.10 Wt 06/03/12 18:35 Azjatycka Liga Mistrzów Al Ittihad - Pakhtakor Tashkent Powyżej / Poniżej powyżej 2.5 goli 1.80 Wt 06/03/12 19:00 Francja Ligue 2 Clermont - Arles Powyżej / Poniżej powyżej 2.5 goli 2.20 Wt 06/03/12 20:45 Liga Mistrzów Benfica - Zenit St.Petersburg Powyżej / Poniżej powyżej 2.5 goli 1.85 Wt 06/03/12 20:45 Anglia Championship Peterborough - Millwall Powyżej / Poniżej powyżej 2.5 goli 1.80 27.69  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
uve mow odrazu, co z mojej listy juz zagrales albo masz w planach? Siema Bitowiec, jak forma w NHL? bo chce się w końcu do czegoś przymierzyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2011
Posty: 136 |
Uve a wytłumacz typ na awans Zenitu? oglądałem mecz Porto-Zenit to Porto miało gigantyczną przewagę tylko nie potrafili jej udokumentować. 2 wyjazd do Portugalii i drugi raz szczęście? Ja wątpie. Nie moge znaleźć statów z tamtego spotkania, ale w strzałach wyglądało to mniej więcej 20-1 ;p I nie pisze tu o balonach oddawanych z 30 metrów Porto - Zenit posiadanie pilki 62 % 38 strzaly celne 11 - 0 strzaly niecelne 8 - 1 rzuty rozne 10 - 2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Uve a wytłumacz typ na awans Zenitu? oglądałem mecz Porto-Zenit to Porto miało gigantyczną przewagę tylko nie potrafili jej udokumentować. 2 wyjazd do Portugalii i drugi raz szczęście? Ja wątpie. Nie moge znaleźć statów z tamtego spotkania, ale w strzałach wyglądało to mniej więcej 20-1 ;p I nie pisze tu o balonach oddawanych z 30 metrów Porto - Zenit posiadanie pilki 62 % 38 strzaly celne 11 - 0 strzaly niecelne 8 - 1 rzuty rozne 10 - 2 2 mecz taki sie nie powtorzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
nie jest zle Domel, ja przynajmniej nie narzekam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
nie jest zle Domel, ja przynajmniej nie narzekam  Zajrze później w odpowiednie QC to coś pobiore od Ciebie, sporo spotkań w nocy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|