|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Betsson [ record.affiliatelounge.com] rozdaje zdrapki ale te sa normalnie przejebane. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571 |
Niech ktoś mi napisze dlaczego jak gram w kasynie redkings mam ND 60$ spin kosztuje 2$ pobiera ta opłatę i po sekundzie kolejne 2$ czyli płace dwa razy za te samo kręcenie wcześniej jak zaczynałem rozkręcać te darmowe 80$ brakło po ludzku 2$
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,541 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,541 Likes: 11 |
Nie ma zadnych darmowych 80  Jest 40 tak jak jest napisane w temcie . Podwojny stan konta pokazuje tylko w wybranych grach gdzie sie dostaje wiecej punktow (bonusu) za gre .Ta siec tak ma po prostu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Gratulacje! CasinoRedKings.com [ ads.mrgreen.com] pragnie poinformować, że $40.00 zostało dodane do Twojego konta bonusowego. Jak tylko wypełnisz wymagane pola do promocji kuponowej, z przyjemnością dodamy Twój bonus do konta prawdziwych pieniędzy. jakie pola do promocji kuponowejmoze przez to nie moge wlaczyc zadnej gry??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,541 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,541 Likes: 11 |
Nie wiem .Ja tam mam konto od dawna.Moze jakies dane w cashier trzeba uzupelnic  To taki strzal na slepo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
mam to samo, zadna gra nie dziala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534 |
witam mam pytanko wygrałem 30E na tych spinach w betsson na gonzo, i co moge to teraz przelać na zakłady sobie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,541 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,541 Likes: 11 |
Nie mozesz.Musisz najpier obrocic wygrana wymagana ilosc razy czyli pewnie x 30 lub x 35 .Dokladnie support odpowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534 |
Nie mozesz.Musisz najpier obrocic wygrana wymagana ilosc razy czyli pewnie x 30 lub x 35 .Dokladnie support odpowie thx, a jeszcze jedno pytanie moge ten obrót na innej grze robić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
kardynal wyjasniles juz ta sprawe z redkings? jedno jest pewne wczesniej wszystko bylo ok, wiec to napewno nie wina danych bo wczesniej tam sporo gralem a dzis po wpisaniu kodu nie moge na zadnej grze zagrac a email dostalem taki sam jak ty
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
jak na redkings przelać z kasyna do zakładów? widze tylko z pokera na zakłady
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
kardynal wyjasniles juz ta sprawe z redkings? jedno jest pewne wczesniej wszystko bylo ok, wiec to napewno nie wina danych bo wczesniej tam sporo gralem a dzis po wpisaniu kodu nie moge na zadnej grze zagrac a email dostalem taki sam jak ty nic nie zalatwilem gosciowka nic nie pomogla sam nie wiem o co kaman
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
kardynal wyjasniles juz ta sprawe z redkings? jedno jest pewne wczesniej wszystko bylo ok, wiec to napewno nie wina danych bo wczesniej tam sporo gralem a dzis po wpisaniu kodu nie moge na zadnej grze zagrac a email dostalem taki sam jak ty nic nie zalatwilem gosciowka nic nie pomogla sam nie wiem o co kaman ok juz sobie z tym poradzilem, Rafal miales racje Kardynal pewnie masz w danych osobowych polskie litery typu ł,ą wystarczy je zmienic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,541 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,541 Likes: 11 |
Warto pamietac zeby nigdy nie uzywac polskich znakow .W wielu systemach pokazuje je jako &#*&%$# i moga przez to powstac problemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
kardynal wyjasniles juz ta sprawe z redkings? jedno jest pewne wczesniej wszystko bylo ok, wiec to napewno nie wina danych bo wczesniej tam sporo gralem a dzis po wpisaniu kodu nie moge na zadnej grze zagrac a email dostalem taki sam jak ty nic nie zalatwilem gosciowka nic nie pomogla sam nie wiem o co kaman ok juz sobie z tym poradzilem, Rafal miales racje Kardynal pewnie masz w danych osobowych polskie litery typu ł,ą wystarczy je zmienic ja juz odpuszczam ten soft zmienilem polskie znaki uzupelnilem nawet wszystkie pola, kod wpisalem i na stronie i w sofcie i dalej slot zaden sie nie uruchamia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
i wkurwia mnie to ze soft nie chce sie zamknac krzyzykiem tylko przez menadzer zadan
jakby sie wieszal
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
User name: Real Money Balance: $0.00 Pending Bonus: $0.00 Account Status:Bonus Account Bonus Balance: $40.00 Pending Withdrawal: $0.00
i nic nie moge
|
|
|
Link skopiowany do schowka