|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Ostatnio było dostępne dla nas Rafał.... przynajmniej ta ostatnia i ta obecna działa na pewno....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Panowie gdzie sprawdzić obrót w kasynie betfair?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Na nordicbecie z jednego spina wpadło 17 euro. Gdzie mogę sprawdzić obrót?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Witaj Kamil
Aktorzy musieli się sporo napracować na tegoroczne statuetki Oskarów. Dzięki Betway, Ty nie musisz zrobić nic więcej jak dosłownie kiwnąć palcem, by odebrać swoich 35 darmowych spinów* do wykorzystania na slocie Asian Beauty.
Zaloguj się do swojego konta już teraz i zakręć się w okolicach krajów Orientu.
Koniec oferty: 23:59 GMT we wtorek, 13 marca 2012.
Nie zwlekaj, odbierz swoje darmowe spiny już dziś!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
Dzieki  Spiny sa ,maila tradycyjnie brak Na nordicu nie ma raczej jak sprawdzic . Jak sie obrot skonczy to kasa na chwile znika lub slot sie wylaczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2009
Posty: 126 |
otrzymalem wyplate z redkings z darmowych 40$!
niestety jak sie okazalo maksymalna wyplata z bonusu to 100 euro , a to jest zalezne od rodzaju waluty na koncie
takze wyplacili mi 120$, bo mam konto w $
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 281 |
na jakim slocie obrót robiłeś ? bo 60 X to duzy , chyba 2400 pkt trzeba było mieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2009
Posty: 126 |
na jakim slocie obrót robiłeś ? bo 60 X to duzy , chyba 2400 pkt trzeba było mieć Olympic Winners szkoda tych pozostalych 192$, jakbym wiedzial to bym krecil dalej i zbieral vip , a potem zamienil na gotowke ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Dostał ktoś FS w betsson za gole w LM na mega fortune ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
0,50 w betsafe nagrane  Moglby ktos podac kilka kasyn live z ruletka od 1 euro?Oprocz betssona
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2009
Posty: 126 |
mi tez nienasypalo... cale 1.3€
za to Blood sucker byl bardzo litosciwy i po obracie poszlo 34€ do wyplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 690 |
otrzymalem wyplate z redkings z darmowych 40$!
niestety jak sie okazalo maksymalna wyplata z bonusu to 100 euro , a to jest zalezne od rodzaju waluty na koncie
takze wyplacili mi 120$, bo mam konto w $
pozdrawiam Robiles depozyt? Bo ja wplacilem 20$ i zlecilem 160$ do wyplaty. Teraz patrze i w pending withdrawal wisi 120$. Wiec chyba maksimum z tego bonusu to 100, obojetnie w jakiej walucie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Maksimum to 100 + oczywiscie depozyt.U mnie tez wisi wyplata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2009
Posty: 126 |
musialem depozyt zrobic bo byla to moja pierwsza wyplata
kase dostalem tak szybko bo mieli blad zwiazany z tym bonusem i przeslali mi kase na konto pokera
poinformowali mnie o tym i zlecilem jeszcze raz wyplate , napisali jeszcze o mozliwosci przyspieszenia wyplaty
no i po ok 5 min od zlecenia i wyslania maila kasa pojawila sie na koncie MB
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Doszla wyplata z redkings
Dzieki Rafal
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
dzwoniła do kogoś pani z Redbet [ record.bonniergaming.com]? miałem tel dwa dni temu, dzisiaj dostałem maila że dostane 25e free do kasyna jak się zaloguje i wyśle mail zwrotny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 62 |
Tak do mnie dzwoniła w niedzielę i podbnie jak Ty dostalem tego maila dzisiaj . Fajna promocja 
|
|
|
Link skopiowany do schowka