Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 19 1 2 11 12 13 14 15 18 19
Haz$ #5251743 09/03/2012 00:37
Dołączył: Sep 2011
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 39
Witam, skorzystałem wczoraj z bonusu jak większość z was tutaj, opisze całą sytuację

- skorzystałem z kodu 20e obrót 15x , zrobiłem obrót 300e po obrocie.. chce wypłacić, na czacie mi mówią, że musze zrobić jeszcze ponad 2000e obrotu !
ponieważ korzystałem z dwóch innych kodów, co kiedyś dawali.. więc zdenerwowany poszedłem kręcić.. udało się 700e po obrocie, zredukowali do 100e, bo taka była max wypłata..

- ucieszony chodźby taką wygraną zrobiłem depozyt i wysłałem dokumenty.. zleciłem wypłatę.. dzisiaj otrzymuję wiadomość :

Please note also that our Accounting Department has removed your winnings of € 100 from your player account because you did not comply with our terms and conditions related to bonuses. Please find below a reminder of what our Terms and Conditions say on this matter:

"17.2 Bonus Abuser

iBC reserves the right to label a user as a Bonus Abuser and close user's account without any further notification in the following cases:

• If a user uses only bonus coupons to play on his/her account.
• If the user plays with more than one bonus per day
• If the bonus coupon amount is above the total amount deposited by the user on the site.
• If a user opens more than one account in order to benefit from our promotional bonus codes."

You used the following bonus codes on your account: FREE20 on 10/19/11 18:28, FREE25CG on 11/22/11 16:08 and FREE20 on 3/7/12 14:58.
Tak więc powołują się na chory przepis, który myśle 99/100 osób tutaj złamało

Ponadto odrzucili mój rachunek, który we wszystkich kasynach jest akceptowany..

Zostało mi 20e na koncie zdeponowane, a minimalna wypłata to 50euro !!
Pewnie nie odzyskam pieniędzy .. dla mnie to jest wyłudzenie..

MIAŁEM TYLKO JEDNO KONTO U NICH !

Bardzo proszę o pomoc w odpowiednim temacie

Bonus: Unibet
Haz$ #5252311 09/03/2012 03:57
Dołączył: Sep 2010
Posty: 120
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 120
Faktycznie, dobre jest to mybet. W zeszłym roku robiłem tam depozyty i wypłaty. Myślałem więc że konto zweryfikowane. Zleciłem wypłatę w niedziele, do dzisiaj nie doszła, pytam dlaczego to support że powinienem wysłać dokumenty. Na pytanie dlaczego nie wysłali takiej prośby to odpisali że wysłali, tylko że nie dostałem takiego maila laugh Wysłałem im zeskanowane dokumenty wszystko ładnie pięknie widać, ale niestety muszą być zdjęcia i takie dopiero zaakceptowali. Dziwne praktyki, od kiedy to zdjęcia są lepiej widoczne niż czytelne skany tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Dla mie tez to bylo dziwne i do jednej firmy tego nie wyslalem ,wiec weryfikacja trwala dluzej niz powinna,ale w pewnym momencie nie mieli innego wyjscia niz przyjac wink

Moze cos w tym jest .Po prostu wszystko nowe przepisy chyba

Haz$ #5252432 09/03/2012 04:27
Dołączył: Sep 2010
Posty: 120
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 120
A tak ogólnie nie macie żadnej obawy wysyłać wysyłać swoje dokumenty ?
Ostatnio w "ekspresie dla reporterów" laugh był program o Panu który poszedł do siedziby doradztwa finansowego i okazało się że prywatna babka z tego biura pobrała kredyty...na zeskanowany dowód i podrobiony podpis...Okazało się że było więcej takich spraw dlatego na ich szczęście zajęła się tym prokuratora i nie musieli spłacać nie swoich kredytów.

Często pisałem na dowodzie w wolnym miejscu "skan" laugh i nieraz czepiali się o to i prosili o czysty dowód, co też wzbudzało moje podejrzenia.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
No co Ci moge odpowiedziec smile 9 lat je wysylam i nic sie nie stalo

Haz$ #5252541 09/03/2012 04:52
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Dostalem od pani z Redbet [record.bonniergaming.com] maila czy chce 25e, wiec sprawdzac skrzynki wink

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by rafal08
No co Ci moge odpowiedziec smile 9 lat je wysylam i nic sie nie stalo


moze jeszcze nic o tym nie wiemy, ze cos sie stalo tongue

huge #5252703 09/03/2012 07:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
huge jesli ja bede widzial o tym ze cos sie stalo to Ty na pewno tez smile

Haz$ #5252972 09/03/2012 18:42
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
Rafal, earn USD 20 with your feedback
Intertops [affiliate.intertops.com] Casino Survey

Dear Rafal,

You have been chosen to participate in this short survey.

It is designed to make your experience the best it can be. Your input will greatly assist us in enhancing your Intertops [affiliate.intertops.com] Casino experience. Complete confidentiality is guaranteed.

Complete the survey now and you will receive a $20 free bonus.*


W spamie sie chowało

Dołączył: Sep 2010
Posty: 347
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347
Originally Posted by tygrytron41
Rafal, earn USD 20 with your feedback
Intertops [affiliate.intertops.com] Casino Survey

Dear Rafal,

You have been chosen to participate in this short survey.

It is designed to make your experience the best it can be. Your input will greatly assist us in enhancing your Intertops [affiliate.intertops.com] Casino experience. Complete confidentiality is guaranteed.

Complete the survey now and you will receive a $20 free bonus.*


W spamie sie chowało

o też to miałem, dzieki za info

Haz$ #5253762 10/03/2012 03:44
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
pamięta ktoś kiedy betsson ma dawać free spiny na mega fortuna za zakład 15pln na LM ?

Haz$ #5253826 10/03/2012 04:18
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
w czwartek koło 14 dawał

Lipi #5254656 10/03/2012 15:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Sportingbet [partner.sbaffiliates.com] - 5 FS na Roman Empire (7 linii)

Dołączył: Jan 2011
Posty: 13
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 13
Originally Posted by norb1
pamięta ktoś kiedy betsson ma dawać free spiny na mega fortuna za zakład 15pln na LM ?
Ja również nie otrzymałem po kontakcie z live czat sprawa została przekazana do odpowiedniego działu!

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by borynek
Originally Posted by norb1
pamięta ktoś kiedy betsson ma dawać free spiny na mega fortuna za zakład 15pln na LM ?
Ja również nie otrzymałem po kontakcie z live czat sprawa została przekazana do odpowiedniego działu!


ja miałem 2 dni temu nic nie dało grin

Haz$ #5256638 11/03/2012 15:01
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Czy miał ktoś z Was 5 fs na Fruit Shop w Betsson? Dziś miały być zgodnie z 7 dniową promocją w kasynie, a tu ani widu ani słychu...

Haz$ #5256640 11/03/2012 15:04
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
U mnie brak.

Haz$ #5256667 11/03/2012 15:54
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
orientuje się ktoś, czy wygrane w turniejach Weekly 500 na Purple Lounge [affiliates.purple-lounge.com] podlegaja jakiemuś obrotowi, czy też można je od razu wypłacać?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
nie podlegaja

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Betsson [record.affiliatelounge.com] - 5 FS na Fruit Shop

Strona 13 z 19 1 2 11 12 13 14 15 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1