|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
oj juz wszystko jasne. koledze rozliczyli zaklad w czasie pomiedzy ktorym patrzyl ile ma kasy a kiedy stawial kolejny typ na zywo  dopiero teraz sie z nim dogadalem jak to bylo tak naprawde dokladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Sprawdź w historii zakładów ,czy jest zagrany zakład przed rozpoczęciem meczu.Bo to dziwna sprawa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Zwrot za mecz juz dopisany 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
kliknal dwa razy przez przypadek, a nie wiedzial ze juz mu zaklad poprzedni rozliczyli. tak czy siak bet365 zachowal sie profesorsko i mu oddali kase za ten drugi przypadkowy zaklad wiec  dla nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992 |
Czyli jak? Jak ktoś ma konto w dolarach to ten bonus 40zł u nas - u niego wynosi 20$? Tym samym bonus lojalnościowy, które dają co tydzień - 50zł w jego przypadku wynosiłby na oko 25$?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Teoretycznie pisza o rownowartosci w innej walucie. W praktyce my dostajemy 40zl, a kto ma ojro ten dostaje 25Eur...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992 |
Huh.. dobry bajer. Biednemu zawsze wiatr w oczy. No ale z drugiej strony chociaż dają te bonusy, a ostatnio praktycznie co tydzień wchodzą te "darmowe czterdziestki" w zakładach na żywo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
ja mam w euro i mialem 10 euro freebet wiec to nie jest tak fajnie. widocznie dolary jakos inaczej przeliczyli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
bet z rana cos ociaga sie z rozliczaniem chyba zaspani
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2011
Posty: 523 |
Komu i jak często jest przyznawany bonus lojalnościowy 50 PLN? Do niedawna dostawałem w miarę regularnie, ostatnio nie dostaję w ogóle :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ja dostawalem po 10 pln i tez ostatnio nie ma, moze juz nie daja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Komu i jak często jest przyznawany bonus lojalnościowy 50 PLN? Do niedawna dostawałem w miarę regularnie, ostatnio nie dostaję w ogóle :/ obrot 5k w ciagu tygodnia, daja 50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315 |
limity na tenis a mecz: Smyczek- Russell 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Ja dostawałem po 10PLN tego bonusu kilka razy w krótkim czasie, przestali dawać mniej więcej wtedy gdy założyli limity na konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992 |
U mnie jak do tej pory w każdą środę - 50 PLN. Jedni piszą, że obrót właśnie jakiś konkretny jest wymagany - inni, że zachodzi tutaj jakaś losowość. Zobaczymy za 2 dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246 |
Pytanie dla tych co tsam pracuja lub pracowali Zalozmy ze jest stanowisko, wysylam papiery i zero odpowiedzi, czas na rekrutacje mija i ponownie wywieszaja to samo stanowisko. Ich brak odpowiedzi wynika z bajzlu tudziez niekompetencji czy tez raczej maja jakies czarne listy ze skreslaja za byle co
|
|
|
Link skopiowany do schowka