Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20
Ludki przestancie sie juz kompromitowac

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144
czytajac ten temat az sie poplakalem... bynajmniej nie ze smutku sie poplakalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
czytajac ten temat az sie poplakalem... bynajmniej nie ze smutku sie poplakalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wiecej takich tematów i "śmieszne " idzie na odstrzał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Quote
Tata by mu powiedział, że kiedyś Wrocław i Gdańsk z Warszawa chyba też trzymały...

Nicki czas do łóżka!!!!!!!!!!!! (tata z drugiego pokoju)


Zalosny jestes masz kompleksy tutaj starasz sie je leczyc , z marnym
skutkiem , powodzenia w poszukiwaniu prawdziwego siebie , moze
kiedys dojrzejesz i zrozumiesz zycie czego ci z calego serca zycze

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Quote
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie...

Przy calym szacunku ale Rafterowi to mozesz czyscic buty zanim wyjdzie do kasyna

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Quote
O super Randall czyli studia np. zwiazane z budownictwem albo architektura pomagaja w bukamcherstwie i haradzie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co ma szkola do tego? On jedynie namawia do nauki zycia i nauki grania postepowania, kazdy moze pisac KTURY przez U jesli masz duzo kasy na koncie to w dupie ktos ma jakis blad ort. ale jak widze to dla Was extra wazne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> trzeba sie poczepiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Juanka bez obrazy ale jak dla Ciebie nauka (ortografi oraz gramatyki ucza w klasach 1-3 podstawowki)jest malo wazna jesli masz duzo kasy to nie mamy o czym rozmawiac... pozniej ludzie sie dziwia, ze wladze nad nami sprawuja ludzie po zawodowce itp.

pozdrawiam, Bez odbioru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Quote
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie...

Przy calym szacunku ale Rafterowi to mozesz czyscic buty zanim wyjdzie do kasyna

no zanim wyjdzie to tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Quote
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie...

Przy calym szacunku ale Rafterowi to mozesz czyscic buty zanim wyjdzie do kasyna

Zlituj sie prosze
nie wiem czy zartujesz czy piszesz powaznie ale tak czy siak to juz przestaje byc zabawne.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Quote
Quote
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie...

Przy calym szacunku ale Rafterowi to mozesz czyscic buty zanim wyjdzie do kasyna

jak ktos dzis na forum napisal pewien wyraz:

miazdzysz!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Quote
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie...

Przy calym szacunku ale Rafterowi to mozesz czyscic buty zanim wyjdzie do kasyna

wies co,pracuje w Danii od dwóch lat,ale takiego przypadku jak ty to jeszcze tam nie uświadczyłem,Polska wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Quote
Quote
Quote
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie...

Przy calym szacunku ale Rafterowi to mozesz czyscic buty zanim wyjdzie do kasyna

wies co,pracuje w Danii od dwóch lat,ale takiego przypadku jak ty to jeszcze tam nie uświadczyłem,Polska wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Zgadza sie byc moze w chwilach dobroci dla takich jak ty z litosci zezwolilbym
ci wyczyscic moj kevlar , i wypolerowac google , juz niedlugo pierwsza runda w
Kersko wiec staraj sie jak najszybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Quote
Quote
Quote
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie...

Przy calym szacunku ale Rafterowi to mozesz czyscic buty zanim wyjdzie do kasyna

wies co,pracuje w Danii od dwóch lat,ale takiego przypadku jak ty to jeszcze tam nie uświadczyłem,Polska wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Zgadza sie byc moze w chwilach dobroci dla takich jak ty z litosci zezwolilbym
ci wyczyscic moj kevlar , i wypolerowac google , juz niedlugo pierwsza runda w
Kersko wiec staraj sie jak najszybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

normalnie bym Ci nie odpisał bo jesteś denciak ,ale ze jestem łyknięty lekko to ci odpisze:

co na to mówią lekarze??

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20
Wyscig o najwiekszego debila trwa .Nikt nie chce odpuscic
Kto wygra? kto wygra??

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Wyscig o najwiekszego debila trwa .Nikt nie chce odpuscic
Kto wygra? kto wygra??

ja stawiam na normana progresją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Denciakiem to nazywaj siebie i tobie podobnych '' POLSKA wymiata '' a kim ty jestes
jezeli nie POLAKIEM ? , to ze nie masz szacunku do swojego kraju to tylko swiadczy
o tobie zegnaj i idz zapracowac na swoja butelke whisky za EURO bo przeciez za zlotowki
nigdy bys sie nie zhanbil byl pracowac EUROPEJCZYKU !

A co do lekarza to zglos sie do najblizszej przychodni tam uzyskasz fachowa odpowiedz
na nurtujace cie pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Zgadza sie byc moze w chwilach dobroci dla takich jak ty z litosci zezwolilbym
ci wyczyscic moj kevlar , i wypolerowac google , juz niedlugo pierwsza runda w
Kersko wiec staraj sie jak najszybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [/quote]


ale ty jestes zly.....ale po pierwszej inicjacjii to ci przejdzie....mam nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Denciakiem to nazywaj siebie i tobie podobnych '' POLSKA wymiata '' a kim ty jestes
jezeli nie POLAKIEM ? , to ze nie masz szacunku do swojego kraju to tylko swiadczy
o tobie zegnaj i idz zapracowac na swoja butelke whisky za EURO bo przeciez za zlotowki
nigdy bys sie nie zhanbil byl pracowac EUROPEJCZYKU !

A co do lekarza to zglos sie do najblizszej przychodni tam uzyskasz fachowa odpowiedz
na nurtujace cie pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Nurtuje mnie tylko jedno pytanie...
Kto Cię tak skrzywił??

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Co wy tam chcecie od RAFTERA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To zywa legenda forum i niezaleznie co i jak przedstawia czy wygral czy przegral tam jakies kupony i jakas kase to zrobil wokol siebie takiego szumu ktorego niejeden polityk by pozazdroscil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nawet DJ SACHI nie bije swoimi postami RAFTERA na glowe.

A co do jego wypowiedzi to jest w tym jakies ziarno prawdy. Moze opisywane to lekko chaotycznie ale cos w tym jest.
Wiem jedno RAFTER przypomina mi stare czasy na forum(ktory to juz raz wspomne typy sikora i Draka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) kiedy to jeszcze malo bylo dzieciarni i nie bylo takiego syfu jak jest teraz(mimo ze pewne dzialy wygladaja na uporzadkowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> )

Swoja droga czasem lubie sie posmiac z takich tematow na wieczor choc najczesciej czytuje Quasi chat tam texty bija na glowe , trzeba by kiedy ranking zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co do RAFTERA i jego typowania to jesli o to chodzi na pewno jest wielu lepszych. (vide caly temat w ktorym jeden z uzytkownikow forum ktorego nicka nie pamietam zmierzyl sie z naszym RAFTEREM, kiedys mial temat tuzy europejskie czy cus takiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Pozdro RAFTER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> farta zycze bo w dzisiejszych czasach o niego jest bardzo trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20
Quote
Quote
Wyscig o najwiekszego debila trwa .Nikt nie chce odpuscic
Kto wygra? kto wygra??

ja stawiam na normana progresją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Wiesz co Juan? Byles (czas przeszly swiadomie) a wiec byles jednym z userow ktorego darzylem wielkim szacunkiem.Nie tylko za typy ale rowniez za caloksztalt twojej dzialalnosci na forum.
Jednak ta szczenieca wymiana zdan duzo w moich oczach straciles .

Mozesz nie odpowiadac .Ja w te "dyskusje' nie dam sie wciagnac ...

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK, alfa, burbon, aker), 1,568 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,776
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1