|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20 |
Ludki przestancie sie juz kompromitowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144 |
czytajac ten temat az sie poplakalem... bynajmniej nie ze smutku sie poplakalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
czytajac ten temat az sie poplakalem... bynajmniej nie ze smutku sie poplakalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wiecej takich tematów i "śmieszne " idzie na odstrzał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681 |
Tata by mu powiedział, że kiedyś Wrocław i Gdańsk z Warszawa chyba też trzymały...
Nicki czas do łóżka!!!!!!!!!!!! (tata z drugiego pokoju) Zalosny jestes masz kompleksy tutaj starasz sie je leczyc , z marnym skutkiem , powodzenia w poszukiwaniu prawdziwego siebie , moze kiedys dojrzejesz i zrozumiesz zycie czego ci z calego serca zycze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681 |
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie... Przy calym szacunku ale Rafterowi to mozesz czyscic buty zanim wyjdzie do kasyna
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
O super Randall czyli studia np. zwiazane z budownictwem albo architektura pomagaja w bukamcherstwie i haradzie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co ma szkola do tego? On jedynie namawia do nauki zycia i nauki grania postepowania, kazdy moze pisac KTURY przez U jesli masz duzo kasy na koncie to w dupie ktos ma jakis blad ort. ale jak widze to dla Was extra wazne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> trzeba sie poczepiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Juanka bez obrazy ale jak dla Ciebie nauka (ortografi oraz gramatyki ucza w klasach 1-3 podstawowki)jest malo wazna jesli masz duzo kasy to nie mamy o czym rozmawiac... pozniej ludzie sie dziwia, ze wladze nad nami sprawuja ludzie po zawodowce itp. pozdrawiam, Bez odbioru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie... Przy calym szacunku ale Rafterowi to mozesz czyscic buty zanim wyjdzie do kasyna no zanim wyjdzie to tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie... Przy calym szacunku ale Rafterowi to mozesz czyscic buty zanim wyjdzie do kasyna Zlituj sie prosze nie wiem czy zartujesz czy piszesz powaznie ale tak czy siak to juz przestaje byc zabawne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie... Przy calym szacunku ale Rafterowi to mozesz czyscic buty zanim wyjdzie do kasyna jak ktos dzis na forum napisal pewien wyraz: miazdzysz!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie... Przy calym szacunku ale Rafterowi to mozesz czyscic buty zanim wyjdzie do kasyna wies co,pracuje w Danii od dwóch lat,ale takiego przypadku jak ty to jeszcze tam nie uświadczyłem,Polska wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681 |
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie... Przy calym szacunku ale Rafterowi to mozesz czyscic buty zanim wyjdzie do kasyna wies co,pracuje w Danii od dwóch lat,ale takiego przypadku jak ty to jeszcze tam nie uświadczyłem,Polska wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zgadza sie byc moze w chwilach dobroci dla takich jak ty z litosci zezwolilbym ci wyczyscic moj kevlar , i wypolerowac google , juz niedlugo pierwsza runda w Kersko wiec staraj sie jak najszybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Nicki Rafter Cię woła,że w Las Vegas jest pewna ustawka na rulete,zrywaj kapcie... Przy calym szacunku ale Rafterowi to mozesz czyscic buty zanim wyjdzie do kasyna wies co,pracuje w Danii od dwóch lat,ale takiego przypadku jak ty to jeszcze tam nie uświadczyłem,Polska wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zgadza sie byc moze w chwilach dobroci dla takich jak ty z litosci zezwolilbym ci wyczyscic moj kevlar , i wypolerowac google , juz niedlugo pierwsza runda w Kersko wiec staraj sie jak najszybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> normalnie bym Ci nie odpisał bo jesteś denciak ,ale ze jestem łyknięty lekko to ci odpisze: co na to mówią lekarze??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20 |
Wyscig o najwiekszego debila trwa .Nikt nie chce odpuscic Kto wygra? kto wygra??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Wyscig o najwiekszego debila trwa .Nikt nie chce odpuscic Kto wygra? kto wygra?? ja stawiam na normana progresją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681 |
Denciakiem to nazywaj siebie i tobie podobnych '' POLSKA wymiata '' a kim ty jestes jezeli nie POLAKIEM ? , to ze nie masz szacunku do swojego kraju to tylko swiadczy o tobie zegnaj i idz zapracowac na swoja butelke whisky za EURO bo przeciez za zlotowki nigdy bys sie nie zhanbil byl pracowac EUROPEJCZYKU !
A co do lekarza to zglos sie do najblizszej przychodni tam uzyskasz fachowa odpowiedz na nurtujace cie pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Zgadza sie byc moze w chwilach dobroci dla takich jak ty z litosci zezwolilbym ci wyczyscic moj kevlar , i wypolerowac google , juz niedlugo pierwsza runda w Kersko wiec staraj sie jak najszybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [/quote]
ale ty jestes zly.....ale po pierwszej inicjacjii to ci przejdzie....mam nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Denciakiem to nazywaj siebie i tobie podobnych '' POLSKA wymiata '' a kim ty jestes jezeli nie POLAKIEM ? , to ze nie masz szacunku do swojego kraju to tylko swiadczy o tobie zegnaj i idz zapracowac na swoja butelke whisky za EURO bo przeciez za zlotowki nigdy bys sie nie zhanbil byl pracowac EUROPEJCZYKU !
A co do lekarza to zglos sie do najblizszej przychodni tam uzyskasz fachowa odpowiedz na nurtujace cie pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Nurtuje mnie tylko jedno pytanie... Kto Cię tak skrzywił??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Co wy tam chcecie od RAFTERA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To zywa legenda forum i niezaleznie co i jak przedstawia czy wygral czy przegral tam jakies kupony i jakas kase to zrobil wokol siebie takiego szumu ktorego niejeden polityk by pozazdroscil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nawet DJ SACHI nie bije swoimi postami RAFTERA na glowe.
A co do jego wypowiedzi to jest w tym jakies ziarno prawdy. Moze opisywane to lekko chaotycznie ale cos w tym jest. Wiem jedno RAFTER przypomina mi stare czasy na forum(ktory to juz raz wspomne typy sikora i Draka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) kiedy to jeszcze malo bylo dzieciarni i nie bylo takiego syfu jak jest teraz(mimo ze pewne dzialy wygladaja na uporzadkowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> )
Swoja droga czasem lubie sie posmiac z takich tematow na wieczor choc najczesciej czytuje Quasi chat tam texty bija na glowe , trzeba by kiedy ranking zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co do RAFTERA i jego typowania to jesli o to chodzi na pewno jest wielu lepszych. (vide caly temat w ktorym jeden z uzytkownikow forum ktorego nicka nie pamietam zmierzyl sie z naszym RAFTEREM, kiedys mial temat tuzy europejskie czy cus takiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Pozdro RAFTER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> farta zycze bo w dzisiejszych czasach o niego jest bardzo trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20 |
Wyscig o najwiekszego debila trwa .Nikt nie chce odpuscic Kto wygra? kto wygra?? ja stawiam na normana progresją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wiesz co Juan? Byles (czas przeszly swiadomie) a wiec byles jednym z userow ktorego darzylem wielkim szacunkiem.Nie tylko za typy ale rowniez za caloksztalt twojej dzialalnosci na forum. Jednak ta szczenieca wymiana zdan duzo w moich oczach straciles . Mozesz nie odpowiadac .Ja w te "dyskusje' nie dam sie wciagnac ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|