Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
Pogon - Amica Over 8/10

Pogoń w spraingu 3-0 ze Ślaskiem. Amica walczy o honor i o miejsca pracy w Poznaniu. Jak brazylijczyki się rozkrecą to wpadnie Over

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
Quote
Pogon - Amica Over 8/10

Pogoń w spraingu 3-0 ze Ślaskiem. Amica walczy o honor i o miejsca pracy w Poznaniu. Jak brazylijczyki się rozkrecą to wpadnie Over


Co prawda nie brazyliana ale Amica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
171 Święta Wojna w Krakowie

Hit kolejki,przypadające w tym roku stulecie obu klubów dodaje meczu prestiżu,prezydent Krakowa ufundował okolicznościowy puchar,dla zwycięzcy.Obie drużyny oczywiście maksymalnie zmobilizowane,na stadionie braknie niestety kibiców Białej Gwiazdy,lecz Wiślacy w wywiadach powtarzają że to nie wpłynie na ich postawe,a wyzwiska ze strony kibiców drużyny przeciwnej mobilizują ich jeszcze bardziej.
Absencje
Wisła wciąż bez leczących kontuzje Arka Głowackiego i Jacka Paszulewicza.Dodatkowo poza kadrą znaleźćli się pomocnicy,Konrad Gołoś i Jacob Burns któy dopiero w piątek powróciłe do Krakowa.Do kadry wraca Kużba który wg trnera Petrescu zasłużył sobie na to dobrą psotawą na treningach,lecz mam wątpliwości czy Marcin pojawi się dzisiaj na boisku.
W Cracovii nie zagrają boczni obrońcy Radwański i Baster.Jak skończyły się ostatnie eksperymenty trenera Mikulskiego na tych pozycjach widzieliśmy wszyscy w meczu z Górnikiem.Więc w miejsce Bastera pojawi się zapewne sprowadzony przed seoznem ze Stali Rzeszów 25-letni Mateusz Rzucidł.Bardzo duże szanse na pojawienie się na boisku ma Arkadiusz Baran który po ostanich problemach z nogą,mówi iż jest do dyspozycji trenera.

Derby to derby,jednak kursy zaskoczyły mnie bardzo.Nie można zbyt pochopnie oceniać formy zawodników po I meczu rundy,ale nie da sie ukryć żę Wisła jest po prostu drużyną lepszą.Jej osłabienia są dużo mniej zanczące niż u rywala zza błoń.Obie drużyny zmieniły trenerów w przerwie zimowej.Daleki jestem od porównywania kompetencji obu panów,lecz nie da sie ukryć że Dan Petrescu przepracował z drużyną calą przerwe zimową,i miał czas na wdrązenie swoich myśli taktycznych drużynie,a Mikulski mimo iż powtarza że po prostu będzie starał sie dokończyć prace poprzednika,to gołym okiem widać że Cracovia swojego stylu gry póki co nie posiada. Reasumując kurs 2.0 któy złapałem dwa dni temu w b24 biore z pocałowaniem ręki.Innym typem który bardzo mi sie podoba jest nie strzelenie bramki przez Kryszała za 1.48 w unibecie.Wszyscy mówią o przełamaniu tego napastnika,ale ja szczerze mówiąc nie widzałem żadnej róznicy pomięzy jego grą z jesieni a z meczu z Groclinem.Może po prostu wkładał więc ambicji w grę,i dopisywało mu więćej szczęścia,ale skutecznośc nadal ta sama,gdyż dogodnych pozycji miał dużo więcej.Nie mówiąc o tym że Paweł za szybko poczuł sie jak gwiazda odmawiając wywiadu dziennikarzom.Do entuzjastów talentu tego napastnika nigdy nie należałem i jego 2 bramki nie spowodowały zmiany mojej opinii na jego temat
TYP: WISŁA 6/10
Kryszałowicz not to score 9/10

Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
Quote
Tak po prawdzie, to we wszystkich meczach tego weekendu najbardziej prawdopodobne wydaja sie zwyciestwa gosci...

Pewne jest jednak, ze ktos musi zjebac.

Miales racje, zjebala twoja wiselka

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
smutne to jest,ale mistrzem Polski będzie Legia,Wisła z taką grą to sobie może...

Dołączył: Jun 2004
Posty: 218
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 218
Quote
smutne to jest,ale mistrzem Polski będzie Legia,Wisła z taką grą to sobie może...
Dlaczego smutne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
Bo skoro legia bedzie mistrzem to polska pilka stacza sie w dol:/ i teraz na pewno zadna polska druzyna nie wejdzie do ligig mistrzow ani do fazy grupowej PUEFA

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108

Dlaczego smutne? bo legia to legia każdy ją lubi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A poważnie jeśli nadal nie będzie tracić głupio punktów,to mistrzostwo będzie zasłużone.Jeszcze tyle kolejek, że wszystko może się zdarzyć.Typowa zadyszka sezonowa i tracą pozycje lidera,a tam korona nadchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
idę na magazyn naszej kochanej ligi pozdro

Dołączył: Dec 2004
Posty: 323
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323
Quote
Bo skoro legia bedzie mistrzem to polska pilka stacza sie w dol:/ i teraz na pewno zadna polska druzyna nie wejdzie do ligig mistrzow ani do fazy grupowej PUEFA


nie moge sie powstrzymac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
rozbawiłes mnie

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
Bo skoro legia bedzie mistrzem to polska pilka stacza sie w dol:/ i teraz na pewno zadna polska druzyna nie wejdzie do ligig mistrzow ani do fazy grupowej PUEFA



heheh faktycznie dobre jaja!!!co ty wiesz o futbolu??własnie wisła przez ostatnie lata pokazywała co znaczy nieudolnośc w naszej piłce...smiechu warte...więc muże nasza LEGIA naprowadzi polska piłke na dobry tor!to jest napewno poważna firma i berdziej zasłuzona w polskiej piłce!więc daruj sobie...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Quote
heheh faktycznie dobre jaja!!!co ty wiesz o futbolu??własnie wisła przez ostatnie lata pokazywała co znaczy nieudolnośc w naszej piłce...smiechu warte...więc muże nasza LEGIA naprowadzi polska piłke na dobry tor!to jest napewno poważna firma i berdziej zasłuzona w polskiej piłce!więc daruj sobie...

Ale weź tak obiektywnie spójrz na tą kwestie, z perspektywy nielegijnej i powiedz jakie to nadzieje niby daje Legia w kontekście walki o puchary? Bo mnie się wydaje, że w ostatnich latach kompromitowała się równie sporo (o ile nie więcej) niż Wisła...

Ale to jakby jest off-topic. Lepiej się zastanowić nad następną kolejką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
w pewnym sensie masz racje tylko wezz pod uwagę ile kosztowali zawodnicy wisły a ile legii(wisła troche sie wykosztowała heh)!!napewno trener wdowczyk zrobi w warszawie wiele dobrego a petrescu to nie oszukujmy sie jest dramat nie trener!racja temat zakonczony hehe!pozdro

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Ale to jakby jest off-topic. Lepiej się zastanowić nad następną kolejką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[color:"red"]otóż to - do końca ligi jeszcze długa droga i wiele się może zdarzyć, więc proszę o odpuszczenie na razie tego rodzaju dyskusji, bo ta zmierza w kierunku typowo "onetowskiej" dyskusji na temat wyższości klubu X nad Y [/color]

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,056 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1