|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
[i]To moje pytanka na ropoczęcie 7 topiku
1. Jak dotąd grałem bonusami i wypłaciłem je, teraz chce wpłacić tam 150zł i dostać gratis 150, bedzie to moja piewsza wpłata wiec nie powinno być problemów, może ktoś tak robił i potwierdzi to
2. Czy jak przy pierwszej wypłacie nie wymagali skanu to przy kolejnych tez nie bedą?
3. Czy na podstawie screenu przelewu dopiszą kase do konta?
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996 |
Hehe, a ja dzisiaj od bet24 dostalem mila niespodzianke. Mianowicie doszedl do mnie bon z promocji 90minut, mimo iz wyslalem maila w sobote o 22, bo dopiero wtedy support zalozyl mi konto na bet24. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wiem czy to tylko u mnie czy inni tez dostali bonusa, ale pozdro do bet24. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
Hehe, a ja dzisiaj od bet24 dostalem mila niespodzianke. Mianowicie doszedl do mnie bon z promocji 90minut, mimo iz wyslalem maila w sobote o 22, bo dopiero wtedy support zalozyl mi konto na bet24. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wiem czy to tylko u mnie czy inni tez dostali bonusa, ale pozdro do bet24. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> u mnie to samo tyle ze dostałem poraz drugi bon.myslalem ze nie dostane i posłałem jeszcze jednego maila jakos w sobote albo niedziele i dzisiaj doszedł od nich mail z bonem ;-). heh jakby ktos chcial to moge odsprzedac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
[i]To moje pytanka na ropoczęcie 7 topiku
1. Jak dotąd grałem bonusami i wypłaciłem je, teraz chce wpłacić tam 150zł i dostać gratis 150, bedzie to moja piewsza wpłata wiec nie powinno być problemów, może ktoś tak robił i potwierdzi to
2. Czy jak przy pierwszej wypłacie nie wymagali skanu to przy kolejnych tez nie bedą?
3. Czy na podstawie screenu przelewu dopiszą kase do konta?
Pozdro Tez wyplacilem bonus(a wlasciwie dopiero zlecilem wyplate-jeszcze nie doszlo) i w poniedzialek poznym popoludniem (ok 17) zlecilem przelew 150zl do bet24. Biorac pod uwage ich szybkosc liczylem na to ze kasa bedzie na koncie najwczesniej jutro, albo i jeszcze pozniej a tu loguje sie przed chwila i jaka mila niespodzianka - 300zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> aha... i nie wiem czy to konieczne, ale w temacie przelewu wpisalem promocja podwojenie depozytu, zeby juz potem nie czekac kilka dni az mi go podwoja Screena nie zaakceptuja, musisz czekac az kasa zostanie zaksiegowana na ich koncie, czyli jak teraz przelejesz to najprawdopodobniej w czwartek bedziesz mial
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
[i]To moje pytanka na ropoczęcie 7 topiku
1. Jak dotąd grałem bonusami i wypłaciłem je, teraz chce wpłacić tam 150zł i dostać gratis 150, bedzie to moja piewsza wpłata wiec nie powinno być problemów, może ktoś tak robił i potwierdzi to
2. Czy jak przy pierwszej wypłacie nie wymagali skanu to przy kolejnych tez nie bedą?
3. Czy na podstawie screenu przelewu dopiszą kase do konta?
Pozdro Tez wyplacilem bonus(a wlasciwie dopiero zlecilem wyplate-jeszcze nie doszlo) i w poniedzialek poznym popoludniem (ok 17) zlecilem przelew 150zl do bet24. Biorac pod uwage ich szybkosc liczylem na to ze kasa bedzie na koncie najwczesniej jutro, albo i jeszcze pozniej a tu loguje sie przed chwila i jaka mila niespodzianka - 300zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> aha... i nie wiem czy to konieczne, ale w temacie przelewu wpisalem promocja podwojenie depozytu, zeby juz potem nie czekac kilka dni az mi go podwoja Screena nie zaakceptuja, musisz czekac az kasa zostanie zaksiegowana na ich koncie, czyli jak teraz przelejesz to najprawdopodobniej w czwartek bedziesz mial Wielkie dzięki koledze z Białegostoku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Ja wypłaciłem w sobotę popołudniu bonus i dzisiaj patrze i jest już na koncie bankowym więc podejrzewam że niebawem i u Ciebie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I jeszcze jedno bo z tym wpłacaniem to zamotane troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> moje konto -> wpłata -> Bank -> i tam mam uzupełniać te pola nazwa banku/przekazdata/comment czy poprostu na dane konta które są poniżej zlecić przelew do tego podając w temacie swój login i podwojenie depozytu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 24 |
Ja dostałem bonus juz w czwartek,lecz nie moge sie zalogowac powiadamia mnie że jest złe haslo.Zadzwonlem do nich potwierdzili ze jest dobre haslo i kazali mi w grac jave,wgrałem i jest to samo.Jak ktos ma podobny problem z logowaniem to prosze o kontakt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ile trwa teraz średnio wyplata , zwrotem na karte?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ma ktos do nich numer telefonu, bo nie moge znalesc, a musze do nich zadzwonic i prosilbym tez o podanie kosztu takiej rozmowy, z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
darkoo: jezeli wpiszesz nazwe banku i date kiedy zleciles przelew powinno to potrwac teoretycznie szybciej bo prawdopodobnie maja tyle wplat ze znacznie ulatwia im to sprawdzenie czy wszystko jest ok,ale bez tego tez napewno dojdzie. Ja wpisalem tylko mbank i date, komentarza nie dopisywalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29 |
ten Bet24 coraz bardziej mi sie podoba dali mi juz drugiego bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
00800 33 11 341 - jaki jest koszt polaczenia pod ten numer?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Albo jest bezpłatny, albo zjadło mi mniej niż złotówke, dzwoniłem z komórki i gadałem z minute. Hej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
czy ktos ma jeszcze problem z wejsciewem w livebetting
co z tym fantem zrobic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Jest tu tenis w ofercie? bo nie widze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Albo jest bezpłatny, albo zjadło mi mniej niż złotówke, dzwoniłem z komórki i gadałem z minute. Hej zadzwonilem ze stacjonarnego i ten ktos kto odebral powiedzial, ze ze stacjonarnego bezplatnie, wszytsko ladnie zalatwione, polecam zadzonic niz pisac maile do nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jest tu tenis w ofercie? bo nie widze... hnmmmm, z tego co widze, to tennisa nie ma, moze bedzie pozniej....na Indian Wells wydawalo mi sie, ze kazdy dobry buk wystawil...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Nie wiecie kiedy ma się odbyć losowanie tych 4000zł?
Jak by tam ktoś dzwonił to może się przy okazji zapytać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Nie wiecie kiedy ma się odbyć losowanie tych 4000zł?
Jak by tam ktoś dzwonił to może się przy okazji zapytać. pewnie dzisiaj lub jutro....mnie przekresla ten warunek: "W losowaniu wezma udzial wszyscy uzytkownicy ktorzy beda posiadali na swoim koncie wygrane zaklady w systemie livebetting na kazdy z 7 meczow Ligi Mistrzów" nie lubie stawiac na livie meczu, ktory nie widze, a ogladanie 3 czy 4 meczow naraz nie sprawia mi przyjemnosci:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62 |
Witam Panowie,
mam pytanie czy mozna w bet24 laczyc promocje tzn chodzi mi o ta co byla ze dawali za darmo 100 zeta z ta promocja 150=300?? moze ktos juz tak robil??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|