Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#526863 08/03/2006 15:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2

Bonus: Unibet
#526864 08/03/2006 15:41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
[i]To moje pytanka na ropoczęcie 7 topiku

1. Jak dotąd grałem bonusami i wypłaciłem je, teraz chce wpłacić tam 150zł i dostać gratis 150, bedzie to moja piewsza wpłata wiec nie powinno być problemów, może ktoś tak robił i potwierdzi to

2. Czy jak przy pierwszej wypłacie nie wymagali skanu to przy kolejnych tez nie bedą?

3. Czy na podstawie screenu przelewu dopiszą kase do konta?

Pozdro

#526865 08/03/2006 15:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Hehe, a ja dzisiaj od bet24 dostalem mila niespodzianke. Mianowicie doszedl do mnie bon z promocji 90minut, mimo iz wyslalem maila w sobote o 22, bo dopiero wtedy support zalozyl mi konto na bet24. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wiem czy to tylko u mnie czy inni tez dostali bonusa, ale pozdro do bet24. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#526866 08/03/2006 15:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
Quote
Hehe, a ja dzisiaj od bet24 dostalem mila niespodzianke. Mianowicie doszedl do mnie bon z promocji 90minut, mimo iz wyslalem maila w sobote o 22, bo dopiero wtedy support zalozyl mi konto na bet24. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wiem czy to tylko u mnie czy inni tez dostali bonusa, ale pozdro do bet24. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
u mnie to samo tyle ze dostałem poraz drugi bon.myslalem ze nie dostane i posłałem jeszcze jednego maila jakos w sobote albo niedziele i dzisiaj doszedł od nich mail z bonem ;-).
heh
jakby ktos chcial to moge odsprzedac.

#526867 08/03/2006 16:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Quote
[i]To moje pytanka na ropoczęcie 7 topiku

1. Jak dotąd grałem bonusami i wypłaciłem je, teraz chce wpłacić tam 150zł i dostać gratis 150, bedzie to moja piewsza wpłata wiec nie powinno być problemów, może ktoś tak robił i potwierdzi to

2. Czy jak przy pierwszej wypłacie nie wymagali skanu to przy kolejnych tez nie bedą?

3. Czy na podstawie screenu przelewu dopiszą kase do konta?

Pozdro

Tez wyplacilem bonus(a wlasciwie dopiero zlecilem wyplate-jeszcze nie doszlo) i w poniedzialek poznym popoludniem (ok 17) zlecilem przelew 150zl do bet24. Biorac pod uwage ich szybkosc liczylem na to ze kasa bedzie na koncie najwczesniej jutro, albo i jeszcze pozniej a tu loguje sie przed chwila i jaka mila niespodzianka - 300zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> aha... i nie wiem czy to konieczne, ale w temacie przelewu wpisalem promocja podwojenie depozytu, zeby juz potem nie czekac kilka dni az mi go podwoja

Screena nie zaakceptuja, musisz czekac az kasa zostanie zaksiegowana na ich koncie, czyli jak teraz przelejesz to najprawdopodobniej w czwartek bedziesz mial

#526868 08/03/2006 16:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
Quote
[i]To moje pytanka na ropoczęcie 7 topiku

1. Jak dotąd grałem bonusami i wypłaciłem je, teraz chce wpłacić tam 150zł i dostać gratis 150, bedzie to moja piewsza wpłata wiec nie powinno być problemów, może ktoś tak robił i potwierdzi to

2. Czy jak przy pierwszej wypłacie nie wymagali skanu to przy kolejnych tez nie bedą?

3. Czy na podstawie screenu przelewu dopiszą kase do konta?

Pozdro

Tez wyplacilem bonus(a wlasciwie dopiero zlecilem wyplate-jeszcze nie doszlo) i w poniedzialek poznym popoludniem (ok 17) zlecilem przelew 150zl do bet24. Biorac pod uwage ich szybkosc liczylem na to ze kasa bedzie na koncie najwczesniej jutro, albo i jeszcze pozniej a tu loguje sie przed chwila i jaka mila niespodzianka - 300zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> aha... i nie wiem czy to konieczne, ale w temacie przelewu wpisalem promocja podwojenie depozytu, zeby juz potem nie czekac kilka dni az mi go podwoja

Screena nie zaakceptuja, musisz czekac az kasa zostanie zaksiegowana na ich koncie, czyli jak teraz przelejesz to najprawdopodobniej w czwartek bedziesz mial

Wielkie dzięki koledze z Białegostoku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ja wypłaciłem w sobotę popołudniu bonus i dzisiaj patrze i jest już na koncie bankowym więc podejrzewam że niebawem i u Ciebie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

I jeszcze jedno bo z tym wpłacaniem to zamotane troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

moje konto -> wpłata -> Bank -> i tam mam uzupełniać te pola nazwa banku/przekazdata/comment czy poprostu na dane konta które są poniżej zlecić przelew do tego podając w temacie swój login i podwojenie depozytu?

#526869 08/03/2006 16:13
Dołączył: May 2005
Posty: 24
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 24
Ja dostałem bonus juz w czwartek,lecz nie moge sie zalogowac powiadamia mnie że jest złe haslo.Zadzwonlem do nich potwierdzili ze jest dobre haslo i kazali mi w grac jave,wgrałem i jest to samo.Jak ktos ma podobny problem z logowaniem to prosze o kontakt.

#526870 08/03/2006 16:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ile trwa teraz średnio wyplata , zwrotem na karte?

#526871 08/03/2006 16:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
ma ktos do nich numer telefonu, bo nie moge znalesc, a musze do nich zadzwonic i prosilbym tez o podanie kosztu takiej rozmowy, z gory dziekuje

#526872 08/03/2006 16:28
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
darkoo: jezeli wpiszesz nazwe banku i date kiedy zleciles przelew powinno to potrwac teoretycznie szybciej bo prawdopodobnie maja tyle wplat ze znacznie ulatwia im to sprawdzenie czy wszystko jest ok,ale bez tego tez napewno dojdzie. Ja wpisalem tylko mbank i date, komentarza nie dopisywalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#526873 08/03/2006 16:35
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29
ten Bet24 coraz bardziej mi sie podoba dali mi juz drugiego bonusa

#526874 08/03/2006 16:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
00800 33 11 341 - jaki jest koszt polaczenia pod ten numer?

#526875 08/03/2006 16:51
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Albo jest bezpłatny, albo zjadło mi mniej niż złotówke, dzwoniłem z komórki i gadałem z minute. Hej

#526876 08/03/2006 17:00
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
czy ktos ma jeszcze problem z wejsciewem w livebetting

co z tym fantem zrobic ?

#526877 08/03/2006 17:11
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Jest tu tenis w ofercie? bo nie widze...

#526878 08/03/2006 17:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Albo jest bezpłatny, albo zjadło mi mniej niż złotówke, dzwoniłem z komórki i gadałem z minute. Hej

zadzwonilem ze stacjonarnego i ten ktos kto odebral powiedzial, ze ze stacjonarnego bezplatnie, wszytsko ladnie zalatwione, polecam zadzonic niz pisac maile do nich

#526879 08/03/2006 17:18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Jest tu tenis w ofercie? bo nie widze...

hnmmmm, z tego co widze, to tennisa nie ma, moze bedzie pozniej....na Indian Wells wydawalo mi sie, ze kazdy dobry buk wystawil...

#526880 08/03/2006 17:19
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Nie wiecie kiedy ma się odbyć losowanie tych 4000zł?

Jak by tam ktoś dzwonił to może się przy okazji zapytać.

#526881 08/03/2006 17:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Nie wiecie kiedy ma się odbyć losowanie tych 4000zł?

Jak by tam ktoś dzwonił to może się przy okazji zapytać.

pewnie dzisiaj lub jutro....mnie przekresla ten warunek:

"W losowaniu wezma udzial wszyscy uzytkownicy ktorzy beda posiadali na swoim koncie wygrane zaklady w systemie livebetting na kazdy z 7 meczow Ligi Mistrzów"

nie lubie stawiac na livie meczu, ktory nie widze, a ogladanie 3 czy 4 meczow naraz nie sprawia mi przyjemnosci:)

#526882 08/03/2006 17:27
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
Witam Panowie,

mam pytanie czy mozna w bet24 laczyc promocje tzn chodzi mi o ta co byla ze dawali za darmo 100 zeta z ta promocja 150=300?? moze ktos juz tak robil??

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, JelineK, Sensei, bukma, latajaca_holenderka, kamel, donic), 710 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1