|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
witam , mam pytanie 1 raz bede wyplacal nie na nr konta tylko na karte, a wiec przy rejestracji w bet24 podalem moj nr karty visa wydana przez mbank e konto , wiec jesli zlece wyplate na te karte to pieniadze wplyna na moje konto w mbanku tak?? chce sie upewnic... z gory dzieki za konkretna odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
mam do sprzedania bon o wartości 100 zł do bet24 , poniewaz przyslali mi 2 smiesnzie nawet nie wiem dlaczego , lae mniejsza z tym za 45 zyla moge opylić piszcie gg 1978294 lub na priva albo na forum pozdro..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,232
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,232 |
wlasnie dostalem bona na 75PLN za lige mistrzow szybciutko dostalem go po 10 minutach od wyslania maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Dopisuja kase automatycznie? Czy przysylaja kod meilem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
Odpowie ktos na moje pytanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203 |
mam do sprzedania bon o wartości 100 zł do bet24 , poniewaz przyslali mi 2 smiesnzie nawet nie wiem dlaczego , lae mniejsza z tym za 45 zyla moge opylić piszcie gg 1978294 lub na priva albo na forum pozdro.. Wiechu a jeszcze wczoraj napisałeś coś takiego : "moze sa jeszcze dobrzy ludzie na tym swiecie chcialby ktos mi podarowac bon ??:( pliska priv" To może jednak teraz Ty będziesz tym samarytaninem i podarujesz komuś bona ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Heh , Pozdro bez urazy <lol2>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
trzeb apodac im numer karty przy wyplacie na konto jak to jest wogole bo sie kumpel pyta a ja pojecia nie mam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
Witam mam pytanie jeszcz jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , probowalem zrobic te wyplate i lipa wyskakuje blad ze musze obrocic bonusem a obrocilem na 300zl , 200zl normalnie i 100 na live , pisac do supportu czy na live sie nie liczy ?? o co chodzi?? z gory dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
odnośnie zwrotu 75 zł to
"w linii tematu wpisz swoj login,haslo live-seven PL,walute konta , przyklad : adam123 , live-sevenPL , PLN"
czyli login i swoje hasło do bet24? czy login i hasło"live seven pl"?
Dzięki z góry za odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
odnośnie zwrotu 75 zł to
"w linii tematu wpisz swoj login,haslo live-seven PL,walute konta , przyklad : adam123 , live-sevenPL , PLN"
czyli login i swoje hasło do bet24? czy login i hasło"live seven pl"?
Dzięki z góry za odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> masz jak byk w przykładzie przyklad : adam123 , live-sevenPL , PLN ludzie czytajcie !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,232
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,232 |
odnośnie zwrotu 75 zł to
"w linii tematu wpisz swoj login,haslo live-seven PL,walute konta , przyklad : adam123 , live-sevenPL , PLN"
czyli login i swoje hasło do bet24? czy login i hasło"live seven pl"?
Dzięki z góry za odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli musisz wpisac swoj login i live sevenpl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
odnośnie zwrotu 75 zł to
"w linii tematu wpisz swoj login,haslo live-seven PL,walute konta , przyklad : adam123 , live-sevenPL , PLN"
czyli login i swoje hasło do bet24? czy login i hasło"live seven pl"?
Dzięki z góry za odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli musisz wpisac swoj login i live sevenpl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Hmmm to ciekawe czemu jeszcze do mnie nie przyszło skoro do wszystkich moich znajomych dotarło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Piter frustracie po to jest ten temat. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Spoko do mnie tez nie pszyszło jeszcze,przecież mają 24 godziny na rozliczenie bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Kurde ale byka dałem PRZYSZŁO oczywiście
P.S BRAK EDYCJI:/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
mi też jeszcze nie przyszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale maja na to 24h
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
to jak nikt nie chce kupić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
Ma ktos tez problem z wyplata u nich ? obrocilem bonusem na 302zl 200zl na kuponie i 102 live i nie moge wyplacic na karte. Pisac do nich ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
minimalna wyplata to 150 zeta, masz tyle?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|