Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#526903 08/03/2006 22:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
witam , mam pytanie 1 raz bede wyplacal nie na nr konta tylko na karte, a wiec przy rejestracji w bet24 podalem moj nr karty visa wydana przez mbank e konto , wiec jesli zlece wyplate na te karte to pieniadze wplyna na moje konto w mbanku tak?? chce sie upewnic... z gory dzieki za konkretna odpowiedz.

Bonus: Unibet
#526904 08/03/2006 22:20
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
mam do sprzedania bon o wartości 100 zł do bet24 , poniewaz przyslali mi 2 smiesnzie nawet nie wiem dlaczego , lae mniejsza z tym za 45 zyla moge opylić piszcie gg 1978294 lub na priva albo na forum pozdro..

#526905 08/03/2006 22:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,232
1
Pooh-Bah
Pooh-Bah
1 Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,232
wlasnie dostalem bona na 75PLN za lige mistrzow szybciutko
dostalem go po 10 minutach od wyslania maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#526906 08/03/2006 22:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Dopisuja kase automatycznie?
Czy przysylaja kod meilem?

#526907 08/03/2006 22:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
Odpowie ktos na moje pytanie?

#526908 08/03/2006 22:32
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
gumisz tak , FCB mail

#526909 08/03/2006 22:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
Quote
mam do sprzedania bon o wartości 100 zł do bet24 , poniewaz przyslali mi 2 smiesnzie nawet nie wiem dlaczego , lae mniejsza z tym za 45 zyla moge opylić piszcie gg 1978294 lub na priva albo na forum pozdro..


Wiechu a jeszcze wczoraj napisałeś coś takiego :

"moze sa jeszcze dobrzy ludzie na tym swiecie chcialby ktos mi podarowac bon ??:( pliska priv"

To może jednak teraz Ty będziesz tym samarytaninem i podarujesz komuś bona ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Heh , Pozdro bez urazy <lol2>

#526910 08/03/2006 22:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
trzeb apodac im numer karty przy wyplacie na konto jak to jest wogole bo sie kumpel pyta a ja pojecia nie mam

#526911 08/03/2006 22:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
Witam mam pytanie jeszcz jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , probowalem zrobic te wyplate i lipa wyskakuje blad ze musze obrocic bonusem a obrocilem na 300zl , 200zl normalnie i 100 na live , pisac do supportu czy na live sie nie liczy ?? o co chodzi?? z gory dzieki za odpowiedz

#526912 08/03/2006 22:43
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
odnośnie zwrotu 75 zł to

"w linii tematu wpisz swoj login,haslo live-seven PL,walute konta , przyklad : adam123 , live-sevenPL , PLN"

czyli login i swoje hasło do bet24?
czy login i hasło"live seven pl"?

Dzięki z góry za odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#526913 08/03/2006 22:45
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
odnośnie zwrotu 75 zł to

"w linii tematu wpisz swoj login,haslo live-seven PL,walute konta , przyklad : adam123 , live-sevenPL , PLN"

czyli login i swoje hasło do bet24?
czy login i hasło"live seven pl"?

Dzięki z góry za odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
masz jak byk w przykładzie przyklad : adam123 , live-sevenPL , PLN ludzie czytajcie !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

#526914 08/03/2006 22:46
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,232
1
Pooh-Bah
Pooh-Bah
1 Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,232
Quote
odnośnie zwrotu 75 zł to

"w linii tematu wpisz swoj login,haslo live-seven PL,walute konta , przyklad : adam123 , live-sevenPL , PLN"

czyli login i swoje hasło do bet24?
czy login i hasło"live seven pl"?

Dzięki z góry za odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czyli musisz wpisac swoj login i live sevenpl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#526915 08/03/2006 22:47
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Quote
odnośnie zwrotu 75 zł to

"w linii tematu wpisz swoj login,haslo live-seven PL,walute konta , przyklad : adam123 , live-sevenPL , PLN"

czyli login i swoje hasło do bet24?
czy login i hasło"live seven pl"?

Dzięki z góry za odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czyli musisz wpisac swoj login i live sevenpl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Hmmm to ciekawe czemu jeszcze do mnie nie przyszło skoro do wszystkich moich znajomych dotarło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Piter frustracie po to jest ten temat. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#526916 08/03/2006 22:51
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Spoko do mnie tez nie pszyszło jeszcze,przecież mają 24 godziny na rozliczenie bonusa

#526917 08/03/2006 22:52
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Kurde ale byka dałem PRZYSZŁO oczywiście

P.S BRAK EDYCJI:/

#526918 08/03/2006 22:54
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
mi też jeszcze nie przyszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale maja na to 24h

#526919 08/03/2006 22:56
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
to jak nikt nie chce kupić?

#526920 08/03/2006 23:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
Ma ktos tez problem z wyplata u nich ? obrocilem bonusem na 302zl 200zl na kuponie i 102 live i nie moge wyplacic na karte. Pisac do nich ?

#526921 08/03/2006 23:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
minimalna wyplata to 150 zeta, masz tyle?

#526922 08/03/2006 23:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
mam

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, kamel, burbon), 2,037 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,539
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1