|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Masakra! Jest ktoś kto nie dostał "wogóle" od nich tego vouchera związanego z ta promocją(75zł)?!?!? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale narazie nie przejmuje sie tylko czekam... Napewno są zawaleni mailami, więc sie nie dziwie... Voucher nie zając, nie ucieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (Chyba LOL)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Masakra! Jest ktoś kto nie dostał "wogóle" od nich tego vouchera związanego z ta promocją(75zł)?!?!? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> nie dostał czy dostał? chyba nie wielu jeszcze dostało; ja np. nie dostałem mimo że mail do nich poszedl wczoraj o 23
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344 |
witam czy to mozliwe ze w bet24 nie ma wogole tennisa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140 |
witam czy to mozliwe ze w bet24 nie ma wogole tennisa? Tez własnie mnie to dziwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
wczesniejsze turnieje były...napisałem do nich maila co z indian wells - ale nie odpowiedzieli. Może pojawi sie potem, jak zacznie sie turniej meżczyzn, nie wiem w sumie.
dziwne to troche co robi ten buk - bo okej promocje maja fajna, ale co z tego, że zwabią klientów jesli z miejsca pokazują swoje tak ogromne braki. Trzeciorzedne wyscigi kolarskie są w ofercie - i dobrze, ale nie ma Indian Wells na którym opieraja sie oferty wszystkich powaznych buków, no dziwne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 26 |
ja juz dostalem vouchera na 75 zeta ale gdy chcem wprowadzic kod to wyskakuje: Code has either been already used or has expired! niezle co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
legiapl, poczytaj strony wczesniejsze. Wiele osob tak ma, w tym ja. (najpierw Wrong code, teraz to samo co Ty..)
Jak ktoś zadzwoni do nich na infolinie lub dostanie maila w tej sprawie, dajcie znac na łamach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
ja juz dostalem vouchera na 75 zeta ale gdy chcem wprowadzic kod to wyskakuje: Code has either been already used or has expired! niezle co? Masz konto w PLN? Czy w EURO?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
Wi8e ktos może co się stało z moimi 10 euro, które miałem wczoraj na koncie pokera, nie przelałem ich na konto sportsbetting, a że była zmiana softu, to już dziś ich nie mam. Jest szansa na odzyskanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
ja juz dostalem vouchera na 75 zeta ale gdy chcem wprowadzic kod to wyskakuje: Code has either been already used or has expired! niezle co? Masz konto w PLN? Czy w EURO? ja mam w euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
ja mam w pln,ale nie działa mi voucher za livebetting na chanpions league....tak ajk pisałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 26 |
ja juz dostalem vouchera na 75 zeta ale gdy chcem wprowadzic kod to wyskakuje: Code has either been already used or has expired! niezle co? Masz konto w PLN? Czy w EURO? tez mam w PLN. i co ciekawe na koncie mojej dziewczyny odrazu dopisali ten bonus a u mnie problemy sa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
ja juz dostalem vouchera na 75 zeta ale gdy chcem wprowadzic kod to wyskakuje: Code has either been already used or has expired! niezle co? Masz konto w PLN? Czy w EURO? tez mam w PLN. i co ciekawe na koncie mojej dziewczyny odrazu dopisali ten bonus a u mnie problemy sa na ciocie tez konto zakladales? oszukujesz ich i masz pretensje ze czegos nie dostajesz.... swoja droga to pewnie w koncu dostaniesz jak wszyscy ale jak juz robisz ich w chu** to zamknij dzioba i czekaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
witam kolega mi napisałem włąsnie na gg ze miał na koncie w bet24 33.64 i postawił całą kase na storhamar.Przed chwilą wszedł i nie ujrzał stanu konta 0.00zł tylko 0.11zł.Wie ktoś o co tu chodzi???????????????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
moze limit dostal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
tez mam w PLN. i co ciekawe na koncie mojej dziewczyny odrazu dopisali ten bonus a u mnie problemy sa na ciocie tez konto zakladales? oszukujesz ich i masz pretensje ze czegos nie dostajesz.... swoja droga to pewnie w koncu dostaniesz jak wszyscy ale jak juz robisz ich w chu** to zamknij dzioba i czekaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Nie wiem czemu sie kogos czepiasz, ja nie widze zadnych przeicwskazan by czyjakolwiek dziewczyna mogla grac u buka i miec swoje konto. A skoro z gory zakldasz ze kazdy kazdego oszukuje to wpierw to udowodnij, bo takie gadtki pisza tylko ludzie, ktorym sie nudzi, najdelikatniej mowiac. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398 |
zapewne te 11 groszy znalazło sie na koncie przez zamiane punktow vip na kase w pokerze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95 |
Ja dostalem vouchera i nie bylo z nim zadnych problemow. Kasa pojawila sie na koncie po odswiezeniu stronki.
Co nie zmienia faktu, ze rozliczenie wczorajszego meczu Milan-Bayern to zwykle swinstwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
zapewne te 11 groszy znalazło sie na koncie przez zamiane punktow vip na kase w pokerze tylko ze problem w tym ze on nawet nie jest na pokarze zarejestrowany,....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
zaczyna mnie wk.. ta firma, vouchera ani ja ani kolega nie dostalismy, mamy konta w EUR i pocztę na o2.pl, wysłaliśmy maile wczoraj około 23. czy ktoś o podobnych "warunkach brzegowych" dostał juz bon?
|
|
|
Link skopiowany do schowka