Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#527063 09/03/2006 15:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Quote
Masakra! Jest ktoś kto nie dostał "wogóle" od nich tego vouchera związanego z ta promocją(75zł)?!?!? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale narazie nie przejmuje sie tylko czekam...

Napewno są zawaleni mailami, więc sie nie dziwie...

Voucher nie zając, nie ucieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (Chyba LOL)

Bonus: Unibet
#527064 09/03/2006 15:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
Masakra! Jest ktoś kto nie dostał "wogóle" od nich tego vouchera związanego z ta promocją(75zł)?!?!? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
nie dostał czy dostał?
chyba nie wielu jeszcze dostało;
ja np. nie dostałem mimo że mail do nich poszedl wczoraj o 23

#527065 09/03/2006 15:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
witam czy to mozliwe ze w bet24 nie ma wogole tennisa?

#527066 09/03/2006 15:50
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
*
member
member
* Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
Quote
witam czy to mozliwe ze w bet24 nie ma wogole tennisa?

Tez własnie mnie to dziwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#527067 09/03/2006 15:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
wczesniejsze turnieje były...napisałem do nich maila co z indian wells - ale nie odpowiedzieli. Może pojawi sie potem, jak zacznie sie turniej meżczyzn, nie wiem w sumie.

dziwne to troche co robi ten buk - bo okej promocje maja fajna, ale co z tego, że zwabią klientów jesli z miejsca pokazują swoje tak ogromne braki. Trzeciorzedne wyscigi kolarskie są w ofercie - i dobrze, ale nie ma Indian Wells na którym opieraja sie oferty wszystkich powaznych buków, no dziwne.

#527068 09/03/2006 16:00
Dołączył: Apr 2005
Posty: 26
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 26
ja juz dostalem vouchera na 75 zeta ale gdy chcem wprowadzic kod to wyskakuje:
Code has either been already used or has expired!
niezle co?

#527069 09/03/2006 16:04
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
legiapl, poczytaj strony wczesniejsze. Wiele osob tak ma, w tym ja. (najpierw Wrong code, teraz to samo co Ty..)

Jak ktoś zadzwoni do nich na infolinie lub dostanie maila w tej sprawie, dajcie znac na łamach.

#527070 09/03/2006 16:11
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Quote
ja juz dostalem vouchera na 75 zeta ale gdy chcem wprowadzic kod to wyskakuje:
Code has either been already used or has expired!
niezle co?
Masz konto w PLN? Czy w EURO?

#527071 09/03/2006 16:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
Wi8e ktos może co się stało z moimi 10 euro, które miałem wczoraj na koncie pokera, nie przelałem ich na konto sportsbetting, a że była zmiana softu, to już dziś ich nie mam. Jest szansa na odzyskanie?

#527072 09/03/2006 16:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
Quote
ja juz dostalem vouchera na 75 zeta ale gdy chcem wprowadzic kod to wyskakuje:
Code has either been already used or has expired!
niezle co?
Masz konto w PLN? Czy w EURO?

ja mam w euro

#527073 09/03/2006 16:26
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
ja mam w pln,ale nie działa mi voucher za livebetting na chanpions league....tak ajk pisałem

#527074 09/03/2006 16:29
Dołączył: Apr 2005
Posty: 26
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 26
Quote
Quote
ja juz dostalem vouchera na 75 zeta ale gdy chcem wprowadzic kod to wyskakuje:
Code has either been already used or has expired!
niezle co?
Masz konto w PLN? Czy w EURO?

tez mam w PLN.
i co ciekawe na koncie mojej dziewczyny odrazu dopisali ten bonus a u mnie problemy sa

#527075 09/03/2006 16:36
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
Quote
Quote
ja juz dostalem vouchera na 75 zeta ale gdy chcem wprowadzic kod to wyskakuje:
Code has either been already used or has expired!
niezle co?
Masz konto w PLN? Czy w EURO?

tez mam w PLN.
i co ciekawe na koncie mojej dziewczyny odrazu dopisali ten bonus a u mnie problemy sa

na ciocie tez konto zakladales? oszukujesz ich i masz pretensje ze czegos nie dostajesz....
swoja droga to pewnie w koncu dostaniesz jak wszyscy ale jak juz robisz ich w chu** to zamknij dzioba i czekaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#527076 09/03/2006 16:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
witam kolega mi napisałem włąsnie na gg ze miał na koncie w bet24 33.64 i postawił całą kase na storhamar.Przed chwilą wszedł i nie ujrzał stanu konta 0.00zł tylko 0.11zł.Wie ktoś o co tu chodzi???????????????????????

#527077 09/03/2006 16:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
moze limit dostal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#527078 09/03/2006 16:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Quote
tez mam w PLN.
i co ciekawe na koncie mojej dziewczyny odrazu dopisali ten bonus a u mnie problemy sa

na ciocie tez konto zakladales? oszukujesz ich i masz pretensje ze czegos nie dostajesz....
swoja droga to pewnie w koncu dostaniesz jak wszyscy ale jak juz robisz ich w chu** to zamknij dzioba i czekaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Nie wiem czemu sie kogos czepiasz, ja nie widze zadnych przeicwskazan by czyjakolwiek dziewczyna mogla grac u buka i miec swoje konto. A skoro z gory zakldasz ze kazdy kazdego oszukuje to wpierw to udowodnij, bo takie gadtki pisza tylko ludzie, ktorym sie nudzi, najdelikatniej mowiac.
Pozdrawiam

#527079 09/03/2006 16:45
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
zapewne te 11 groszy znalazło sie na koncie przez zamiane punktow vip na kase w pokerze

#527080 09/03/2006 16:50
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
Ja dostalem vouchera i nie bylo z nim zadnych problemow. Kasa pojawila sie na koncie po odswiezeniu stronki.

Co nie zmienia faktu, ze rozliczenie wczorajszego meczu Milan-Bayern to zwykle swinstwo.

#527081 09/03/2006 16:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
zapewne te 11 groszy znalazło sie na koncie przez zamiane punktow vip na kase w pokerze
tylko ze problem w tym ze on nawet nie jest na pokarze zarejestrowany,....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#527082 09/03/2006 16:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
zaczyna mnie wk.. ta firma, vouchera ani ja ani kolega nie dostalismy, mamy konta w EUR i pocztę na o2.pl, wysłaliśmy maile wczoraj około 23.
czy ktoś o podobnych "warunkach brzegowych" dostał juz bon?

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,907 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,309
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1