|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140 |
Ponawiam Pytanie
Czy Jesli Zarejstrowałem Zwykłą Karte EKonta z Mbanku to czy da sie na nia wypłacic pieniadze od nich?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Ponawiam Pytanie
Czy Jesli Zarejstrowałem Zwykłą Karte EKonta z Mbanku to czy da sie na nia wypłacic pieniadze od nich?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Jestem w trakcie uzyskania odpowiedzi na Twoje pytanie , zdaje sie ze ktos wczesniej napisał ze da sie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140 |
Ponawiam Pytanie
Czy Jesli Zarejstrowałem Zwykłą Karte EKonta z Mbanku to czy da sie na nia wypłacic pieniadze od nich?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Jestem w trakcie uzyskania odpowiedzi na Twoje pytanie , zdaje sie ze ktos wczesniej napisał ze da sie . Jesli Bedziesz Cos Wiedział Bede Wdzieczny Jesli Napiszesz Tutaj Lub Na Priv. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Jesli Bedziesz Cos Wiedział Bede Wdzieczny Jesli Napiszesz Tutaj Lub Na Priv.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pozdrawiam OK na razie czekam na odpowiedz z ich strony .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140 |
No to juz znam odpowiedz na to pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jelsi nie posiada sie karty debetowej badz tez zarejstrowała sie zwykła karte to pieniadze mozna wypłacic TYLKO POPRZEZ PRZELEW BANKOWY
Dzwoniłem i tak mi powiedziano .
Kazda osoba ktora ma zarejstrowana zwykła karte przed wypłąta musi do nich rpzedzwonic i oni wtedy dokonuja przelewu bankowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czyli problem zgłowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
mam pytanie: jesli zlecilem wyplate na karte, to ma mi przysc od bet24 jakies potwierdzenie, ze pieniadze zostaly wyplacone??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
da się wypłacać na kartę z mbanku - ja tak wypłacałem
z tym, że wypłata nie jest na samą kartę, a na konto bankowe do którego ta karta jest przypisana - czyli de facto jest to zwykły przelew na konto.
Wypłata taka trwa około 5 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140 |
Acha kontakt z ich supportem telefonicznymz e stacjonarnego jest BEZPŁATNY
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
potwierdzeń żadnych nie ma - jesli chcesz, to trzeba do nich pisać maila i się zapytać czy zrealizowali wypłatę, czy nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140 |
da się wypłacać na kartę z mbanku - ja tak wypłacałem
z tym, że wypłata nie jest na samą kartę, a na konto bankowe do którego ta karta jest przypisana - czyli de facto jest to zwykły przelew na konto.
Wypłata taka trwa około 5 dni. Czyli dokładnie to samo tylko mi inaczej powiedział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
Bzyku to jak z tym bonusem do kasyna gdzie to znalazłeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
hmm... jeszcze do 2 dni temu jak się wchodziło na pokera w bet24, to była o tym informacja. Teraz widzę że nie ma, więc chyba już zdjęli tę promocję.
Przepraszam, nie spojrzałem czy to wciąż aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
a ja nie moge znalezc u nich na stronie danych do wplaty przelew, gdzie jest numer konta bankowego?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
koledzy prosze o pomoc ile kosztuje wyplata w bet24 jakies ograniczenia sa np 1 raz mozna wyplacac gratis bez oplat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
a ja nie moge znalezc u nich na stronie danych do wplaty przelew, gdzie jest numer konta bankowego? Klikasz: konto, wplata, banki i pojawia sie formularz i dane: Nordea Bank Polska nr konta : 53 1440 1101 0000 0000 0412 8559 właściciel konta : Nordic Betting Ltd. adres : Tigne Street , Sliema , Malta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
potras we "wpłatach" kliknij Bank i zjedz na sam dól
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
dajcie maila do polskiego supportu bo nie moge znalesc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Orientujesz sie ktos moze czy na jednym koncie beda dzialac zarowno bon z 90minut jak i z meczu legi albo akcji z innym klubem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Ja dostałem kod, który po prostu nie działa! (WRONG CODE) Czyli nie chodzi tu raczej o walutę (mam EUR).
Zaczynają mnie wk...., szczególnie ich strona. he he teraz ma komunikat Code has either been already used or has expired cyrk. ma ktoś jakieś info, co się dzieje? To samo mnie wyskoczyło napisałem im maila zobaczymy co odpiszą Rowniez ten sam problem, ciekawe jak to wyjasnia... Mam nadzieje, ze kaski nie zabiora...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
A mnie strona nie chce chodzic, chodzila do dzisiaj normalnie w IE, teraz nie dziala. W operze chodzi mi stronka ale jak chce sie zalogowac to wyskakuje polaczenie przerwane, a w mozilli tez nie rusza mi w ogole, ktos wie co moge zrobic zeby dzialalo ok?? Z gory dzieki za odpowiedz!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|