Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
#527023 09/03/2006 12:37
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
*
member
member
* Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
Ponawiam Pytanie

Czy Jesli Zarejstrowałem Zwykłą Karte EKonta z Mbanku to czy da sie na nia wypłacic pieniadze od nich?

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#527024 09/03/2006 12:40
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
Ponawiam Pytanie

Czy Jesli Zarejstrowałem Zwykłą Karte EKonta z Mbanku to czy da sie na nia wypłacic pieniadze od nich?

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Jestem w trakcie uzyskania odpowiedzi na Twoje pytanie , zdaje sie ze ktos wczesniej napisał ze da sie .

#527025 09/03/2006 12:41
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
*
member
member
* Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
Quote
Quote
Ponawiam Pytanie

Czy Jesli Zarejstrowałem Zwykłą Karte EKonta z Mbanku to czy da sie na nia wypłacic pieniadze od nich?

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Jestem w trakcie uzyskania odpowiedzi na Twoje pytanie , zdaje sie ze ktos wczesniej napisał ze da sie .

Jesli Bedziesz Cos Wiedział Bede Wdzieczny Jesli Napiszesz Tutaj Lub Na Priv.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#527026 09/03/2006 12:43
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
Jesli Bedziesz Cos Wiedział Bede Wdzieczny Jesli Napiszesz Tutaj Lub Na Priv.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pozdrawiam

OK na razie czekam na odpowiedz z ich strony .

#527027 09/03/2006 12:49
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
*
member
member
* Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
No to juz znam odpowiedz na to pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jelsi nie posiada sie karty debetowej badz tez zarejstrowała sie zwykła karte to pieniadze mozna wypłacic TYLKO POPRZEZ PRZELEW BANKOWY

Dzwoniłem i tak mi powiedziano .

Kazda osoba ktora ma zarejstrowana zwykła karte przed wypłąta musi do nich rpzedzwonic i oni wtedy dokonuja przelewu bankowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czyli problem zgłowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#527028 09/03/2006 12:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
mam pytanie:
jesli zlecilem wyplate na karte, to ma mi przysc od bet24 jakies potwierdzenie, ze pieniadze zostaly wyplacone??

#527029 09/03/2006 13:00
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
da się wypłacać na kartę z mbanku - ja tak wypłacałem

z tym, że wypłata nie jest na samą kartę, a na konto bankowe do którego ta karta jest przypisana - czyli de facto jest to zwykły przelew na konto.

Wypłata taka trwa około 5 dni.

#527030 09/03/2006 13:00
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
*
member
member
* Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
Acha kontakt z ich supportem telefonicznymz e stacjonarnego jest BEZPŁATNY

#527031 09/03/2006 13:00
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
potwierdzeń żadnych nie ma - jesli chcesz, to trzeba do nich pisać maila i się zapytać czy zrealizowali wypłatę, czy nie.

#527032 09/03/2006 13:01
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
*
member
member
* Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
Quote
da się wypłacać na kartę z mbanku - ja tak wypłacałem

z tym, że wypłata nie jest na samą kartę, a na konto bankowe do którego ta karta jest przypisana - czyli de facto jest to zwykły przelew na konto.

Wypłata taka trwa około 5 dni.

Czyli dokładnie to samo tylko mi inaczej powiedział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#527033 09/03/2006 13:02
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Bzyku to jak z tym bonusem do kasyna gdzie to znalazłeś?

#527034 09/03/2006 13:08
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
hmm... jeszcze do 2 dni temu jak się wchodziło na pokera w bet24, to była o tym informacja. Teraz widzę że nie ma, więc chyba już zdjęli tę promocję.

Przepraszam, nie spojrzałem czy to wciąż aktualne

#527035 09/03/2006 13:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
a ja nie moge znalezc u nich na stronie danych do wplaty przelew, gdzie jest numer konta bankowego?

#527036 09/03/2006 13:42
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
koledzy prosze o pomoc ile kosztuje wyplata w bet24 jakies ograniczenia sa np 1 raz mozna wyplacac gratis bez oplat?

#527037 09/03/2006 13:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
a ja nie moge znalezc u nich na stronie danych do wplaty przelew, gdzie jest numer konta bankowego?

Klikasz: konto, wplata, banki i pojawia sie formularz i dane:

Nordea Bank Polska
nr konta : 53 1440 1101 0000 0000 0412 8559
właściciel konta : Nordic Betting Ltd.
adres : Tigne Street , Sliema , Malta.

#527038 09/03/2006 13:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
potras we "wpłatach" kliknij Bank i zjedz na sam dól

#527039 09/03/2006 14:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
dajcie maila do polskiego supportu bo nie moge znalesc

#527040 09/03/2006 14:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Orientujesz sie ktos moze czy na jednym koncie beda dzialac zarowno bon z 90minut jak i z meczu legi albo akcji z innym klubem?

#527041 09/03/2006 14:09
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Quote
Quote
Quote
Ja dostałem kod, który po prostu nie działa! (WRONG CODE)
Czyli nie chodzi tu raczej o walutę (mam EUR).

Zaczynają mnie wk...., szczególnie ich strona.

he he teraz ma komunikat
Code has either been already used or has expired
cyrk.

ma ktoś jakieś info, co się dzieje?

To samo mnie wyskoczyło napisałem im maila zobaczymy co odpiszą

Rowniez ten sam problem, ciekawe jak to wyjasnia... Mam nadzieje, ze kaski nie zabiora...

#527042 09/03/2006 14:22
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
A mnie strona nie chce chodzic, chodzila do dzisiaj normalnie w IE, teraz nie dziala. W operze chodzi mi stronka ale jak chce sie zalogowac to wyskakuje polaczenie przerwane, a w mozilli tez nie rusza mi w ogole, ktos wie co moge zrobic zeby dzialalo ok?? Z gory dzieki za odpowiedz!!

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1