|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Wlazly MVP no nie wiem nie wiem, gowniane te nagrody
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
 leze SKANDAL !!!!!!!!! wlazly mvp 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2011
Posty: 884 |
należalo mu sie, za dzisiejsze zagrywki:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
mam w dupiee to cale kupowanie FF NAwrocki ałt Falaska ałt kupowanie ałt Michajłov mvp tak Zatorski tak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
 leze SKANDAL !!!!!!!!! wlazly mvp  Kasa misiu, kasa. Jakby nic nie dostal to by pewnie bojkotowal klub tak jak i repre. Pierdlony frajer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
smiech na sali, niech sie nie osmieszaja z tymi nagrodami, za co kurwa wlazly? za slaby mecz z arkasem i sredni z zenitem? maxim dwa dobre mecze najwiecej pkt i zostal wyjebany i tak przez nas
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
taki jaki sport takie nagrody , nikt tego powaznie na swiecie nei traktuje pozniej sa takie jaja , ale dobrze ze jest bo co ja bym obstawial Nic panowie spadam i zyjcie zludzeniami dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
 leze SKANDAL !!!!!!!!! wlazly mvp  Kasa misiu, kasa. Jakby nic nie dostal to by pewnie bojkotowal klub tak jak i repre. Pierdlony frajer  i dobrze  dzięki temu Michajłow best scorer  ciekawe jak exp rozliczy zakład, bo statystycznie chyba Wlazły najwięcej zdobył.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
kazdy ryczy tylko nie miguelek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
szkoda tej Skry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Mam nadzieje, ze Anastasi na IO zabierze Zatora. Chlopak zasluzyl. Dzisiaj wysmienity. Potencjal na najlepszego libero na swiecie.
Wlazlego nie ma co oceniac. Mariuszek zawiodl w najwazniejszych momentach jak zwykle. Fakty sa takie, ze Wlazlemu wyszedl tylko jeden turniej dawno dawno temu czyli w Japonii na MS choc nalezy pamietac, ze i wtedy ratowal go w najwazniejszym momencie w meczu z ruskimi Szymanski.
Winiar Mozdzo i Plinski na swoim poziomie. Srodek niestety zdominowany przez genialnego Apalikova.
Falasca co by nie mowic tez. Sredniej klasy sypacz i pewnego poziomu nie przeskoczy. To juz wiadomo od dawna.
Kurek cos gwiazdorzy ostatnio...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
a jebany skurwysyńsku chój sie nie przyznal, kto to bym?Będe mu boksował zeby sobie ręce połamał gdzieś na treningu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Mam nadzieje, ze Anastasi na IO zabierze Zatora. Chlopak zasluzyl. Dzisiaj wysmienity. Potencjal na najlepszego libero na swiecie.
Wlazlego nie ma co oceniac. Mariuszek zawiodl w najwazniejszych momentach jak zwykle. Fakty sa takie, ze Wlazlemu wyszedl tylko jeden turniej dawno dawno temu czyli w Japonii na MS choc nalezy pamietac, ze i wtedy ratowal go w najwazniejszym momencie w meczu z ruskimi Szymanski.
Winiar Mozdzo i Plinski na swoim poziomie. Srodek niestety zdominowany przez genialnego Apalikova.
Falasca co by nie mowic tez. Sredniej klasy sypacz i pewnego poziomu nie przeskoczy. To juz wiadomo od dawna.
Kurek cos gwiazdorzy ostatnio... raczej tym razem pojedzie Igla, Anastasi sie wkurzal, ze moze zabrac tylko 12 zawodnikow, a nie 14, wiec zapewne wezmie tylko jednego libero 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2011
Posty: 884 |
Może i było, teraz można sobie jedynie gdybać Wcześniej sporne sytuacje sędziowie rozstrzygali na naszą korzyść więc się wyrównało
mecz był do wygrania dużo wcześniej, nie byłoby gdybynia przy tej ostatniej piłce
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
Rozmawiałem z Bierieżką, przyznał, że dotknął piłki - mówił po meczu Winiarski.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|