|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708 |
#5 19.03.06 20:45 PSG - Auxerre Typ: X Kurs: 3.00 Buk: Sportingbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
Przepraszam popełniłem błąd.Prawidłowo powinno być
#4 Celta - Bilbao 19-Mar-2006-21:00 Typ - poniżej 2,5 gola Kurs: 1,615 Buk : Sportingbet
#5 U.Leiria - Sporting 19-Mar-2006-21:30 Typ - poniżej 2,5 gola Kurs : 1,65 Buk : Sportingbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
`Tomo` oczywiscie `Gamebookers` , zapomniałem - wszystkie typy podaje z Gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
#5 19.03.2006 21:30
BOS Celtics v IND Pacers typ: Pacers -5,5 kurs: 1,91 Gamebookers
Gdybym ten pojedynek przegrał- to gratuluje`Tomo` i zyczę powodzenia w następnych rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
#4 19.03.2006 21:00 Celta de Vigo - Athletico Bilbao Typ: 1 Kurs: 2.00 Buk: Pinnacle
#5 19.03.2006 20:15 River Plate v Olimpo Bahia Blanca Typ: over 2.5 Kurs: 1.60 Buk: Gamebookers
Dzieki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
#5 19.03.2006 21:30 Curling Niemcy - Kanada Typ: Kanada -2,5 Kurs: 1.85 Betandwin
Gratuluję awansu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
#1 19/03 21:30 CHI Bulls vs WAS Wizards typ: WAS Wizards (-6.5) kurs: 1.91 buk: gb
#2 19/03 21:30 SAC Kings vs MIN Timberwolves typ: SAC Kings (-3.5) kurs: 1.93 buk: gb
#3 19/03 22:00 PHI 76ers vs GS Warriors typ: GS Warriors (-6.0) kurs: 1.91 buk: gb
#4 19/03 22:00 UTA Jazz vs MEM Grizzlies typ: MEM Grizzlies (-6.5) kurs: 1.91 buk: gb
#5 20/03 01:30 MIA Heat vs NY Knicks typ: MIA Heat (-6.5) kurs: 1.91 buk: gb
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 293
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 293 |
#3 19.03.06 21:30 SAC Kings vs MIN Timberwolves Typ: SAC Kings (-3.5) Kurs: 1.93 Buk: GB
#4 19.03.06 22:00 PHI 76ers vs GS Warriors Typ: GS Warriors (-6.0) Kurs: 1.91 Buk: GB
#5 20.03.06 01:30 MIA Heat vs NY Knicks Typ: MIA Heat (-6.5) Kurs: 1.91 Buk: GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
#5 20.03.06 01:30 Miami Heat - New York Knicks Typ: Miami(-6.5) Kurs: 1.926 Buk: Pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142 |
#4 19.03.2006 24:00 Real San Luis v America (Meksyk) Typ:powyżej 2.5gola Kurs:1.70 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142
... każdego piwa
|
|
... każdego piwa
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142 |
#4 19.03.2006 24:00 Real San Luis v America (Meksyk) Typ:powyżej 2.5gola Kurs:1.70 GB Ja też trochę przysnąłem i zrezygnowałem z podawania 4 i 5 typu, ponieważ: 4. Każdy typ może być tylko i wyłącznie singlem, a jego wynik musi być znany pomiędzy godz. 12.oo w poniedziałek rozpoczynający tydzień a godz. 12.oo w poniedziałek następnego tygodnia. Typy można podawać do godz. 22.oo do niedzieli kończącej dany tydzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142 |
#5 20/03 01:30 MIA Heat vs NY Knicks typ: MIA Heat (-6.5) kurs: 1.91 buk: gb
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
W meczu frees - jaja nastąpiło coś wyjątkowego.Pragnę o tym napisać,gdyż frees zachował się niezwykle fair play,pokazał,że jest niezwykłym człowiekiem i wielkiej klasy Typerem. Prowadził ze mną 4:2 i ja miałem jeszcze dwa typy.Podałem obydwa z za niskim kursem.Frees napisał w temacie,że popełniłem błąd i typy nie będą uznane.Podałem więc inne,które okazały się trafne.Uzyskałem lepszy wynik od freesa.Jednakże,czułbym się fatalnie,gdyby przez tak wspaniałe zachowanie frees odpadł z dalszej walki.Dlatego uznaję się za pokonanego i miejsce w trzeciej rundzie oddaję freesowi.Jestem zaszczycony,że mogłem z Tobą walczyć i wiele od Ciebie frees się nauczyć.Pozdrawiam./jaja/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
W meczu frees - jaja nastąpiło coś wyjątkowego.Pragnę o tym napisać,gdyż frees zachował się niezwykle fair play,pokazał,że jest niezwykłym człowiekiem i wielkiej klasy Typerem. Prowadził ze mną 4:2 i ja miałem jeszcze dwa typy.Podałem obydwa z za niskim kursem.Frees napisał w temacie,że popełniłem błąd i typy nie będą uznane.Podałem więc inne,które okazały się trafne.Uzyskałem lepszy wynik od freesa.Jednakże,czułbym się fatalnie,gdyby przez tak wspaniałe zachowanie frees odpadł z dalszej walki.Dlatego uznaję się za pokonanego i miejsce w trzeciej rundzie oddaję freesowi.Jestem zaszczycony,że mogłem z Tobą walczyć i wiele od Ciebie frees się nauczyć.Pozdrawiam./jaja/ Gdybym to ja popelnil taki blad, pewnie zrobilbys to samo. Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|