Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 28 1 2 26 27 28
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Urzekła mnie Twoja historia - chłopie laugh


Chyba jakiegoś Harvarda kończysz,

ale George Bush, tez go skończył
i nie wiedział, gdzie leży Finlandia. smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by akagi
Urzekła mnie Twoja historia - chłopie laugh


Chyba jakiegoś Harvarda kończysz,

ale George Bush, tez go skończył
i nie wiedział, gdzie leży Finlandia. smile


Hmm ,cenie sobie tego człowieka i choc to oczywiscie nic nie zmienia, nie moge sobie przypomniec takiej wpadki ?

Jakies źródło ?

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
legia miala szczescie, ze grala z 3ligowcem, a nie z 2ligowcem, bo pewnie tak dobrze juz by nie bylo tongue nie no pewnie jakby dali walkowera za pierwszy mecz dla gryfa, to legia by wczoraj spokojnie piatke pyknela grin

Dołączył: May 2007
Posty: 326
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 326
Żyjecie przeszłością, a tu Kashiwa pięknie pociągnęła końcóweczkę pierwszej połówki.

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Witam Panowie piwo
Na dzisiaj ciekawie wyglada Graafschap - Twente, ogladalem ostatnio Graafschap z Waalwijk i ja nie wiem jak ten mecz skonczyl sie 1-0 na korzysc gospodarzy jak tam juz po 1 polowie powinno byc z 5-0. Graafschap nie mogli z polowy wyjsc, Waalwijk ich cisnelo caly mecz a oni nie potrafili skladnej akcji zrobic. Wynik 1-0 tylko dlatego ze gospodarze nie potrafili udokumentowac tej przewagi bramkami. Natomist jesli chodzi o ich dzisiejszego rywala to idealna okazja zeby troche postrzelac i po dwoch porazkach poprawic sobie nastroje. Nie widze tu innej opcji jak wygrana gosci. Zastanawiam sie nad handi hmm jakies sugestie ?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Podczas jakiegoś wywiadu,
tak się " wykazał ",

już nie pamiętam,
bo to było dawno.

Ale jak go cenisz, jako człowieka,
to ułomności wiedzy,

chyba Ci nie przeszkadzają.

Strona 28 z 28 1 2 26 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu, Sensei), 2,478 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,289
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1