|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
czy jest cos takiego w bet24 jak wpłąta z jednego konta uzytkownika na dygie????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
A mnie podali zlego vouchera... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> i ta stronka mnie juz dobija powoli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
nie tlyko tobie tylko 99% ludzi w promocji liveseven,tej z obstawianiem live ligmi mistrzow nie działają kody,ja chce dostac działający,poczekamy ejszce do jtura,jak nie to nie bede sie piepszył ylko wystawie im poczytną opinie na BA ze szczegółami,,promocje ok,działanie strony do dupy,wlasciwie nie działało dzisiaj wiecej niż działało,wieczne problemy u niektorych z logowaniem,wolny suupport (co mnie to obchodzi ilu ludzi pisze...nie wierze żeby np sportingbet otrzymywal mniej maili,a jednak odpisują szybko,to ich problem,ja jestem klientem )no ifanstastyczna "promocja" która jak narazie okazała sie totalnym nieypałęm bo własnie nikomu nei działają kody
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Dla mnie to wszystko dziwne, gram u nich od 2 tygodni i ANI RAZU nie miałem problemu z logowaniem, czy tam otwarciem strony. Macie jakieś problemy techniczne z własnymi przeglądarkami....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753 |
Hmm ja mialem pare dni temu napisac to samo.. tez nigdy nie mialem zadnych problemow z logowaniem itd.. az do wczoraj.. a od wczoraj strona mi sie laduje raz na 10 prob.. a teraz jeszcze nie dzialajacego vouchera przyslali wiec sie nie na zarty wqrwilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093 |
nie tlyko tobie tylko 99% ludzi w promocji liveseven,tej z obstawianiem live ligmi mistrzow nie działają kody,ja chce dostac działający,poczekamy ejszce do jtura,jak nie to nie bede sie piepszył ylko wystawie im poczytną opinie na BA ze szczegółami,,promocje ok,działanie strony do dupy,wlasciwie nie działało dzisiaj wiecej niż działało,wieczne problemy u niektorych z logowaniem,wolny suupport (co mnie to obchodzi ilu ludzi pisze...nie wierze żeby np sportingbet otrzymywal mniej maili,a jednak odpisują szybko,to ich problem,ja jestem klientem )no ifanstastyczna "promocja" która jak narazie okazała sie totalnym nieypałęm bo własnie nikomu nei działają kody Dokładnie, a drugie 99.9%(w tym ja) wogóle nie otrzymała od nich żadnej odpowiedzi!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
jesli chodzi o działania strony to mnie chodzi bez zarzutow fakt ze na maila to zabardzo nie odpowiadaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390 |
Jeśli ktoś ma konto w euro to może chce bon o wartości 24 Euro sprzedaje za 35zł ale jak ktoś weźmie dzisiaj to za 50 zł 2 sztuki ( drugi można komuś sprzedać drożej lub oddać w prezencie ) Przepraszam ze tutaj to pisze ale moze ktoś nie wchodzi w temat wymian a szkoda przepuścic taką tanią oferte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kontakt na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Nie piszcie ze im storna nie chodzi. Bo strona chodzi caly czas bez przerw. To jest wina waszych dostawcow internetu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
strona stroną,mi działa,ale nie że bbez przerwy bo nie działaął dzisiaj sporo i wiele osób nie tylko w PL ale i europie tego uświadczyło,teraz jest ok.Na tym polu jednak tez dają tyłów cośostatnio w bet24
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
U mnie jest tak: stronka chodzi bez problemu, ani razu nie mialem jakis niedogodnosci bonus Live& czy jakos tak dostalem nastepnego dnia rano i dziala. Mi sie na razie podoba, szyubko zaklady live rozliczaja. I widze, ze support jest naparwde dobry bo na tyle maili co oni dostali to oni sobie radza swietnie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
tak oczywiście,plusy są jak masz racje z szybkim rozliczaniem zakladow,naprawde czasami po gwizdku koncowym wchodziles na konto odrazu i juz hajs był.Ale tym razem dają dupska i to już troche poważnie,nie przystoji to raczej tak ludzi wystawiać i tyle,poprostu,duzo ludzi sie wkurza o to
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
mi bonus za pierwszym razem nie zadzialal, ale za drugim juz ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093 |
mi bonus za pierwszym razem nie zadzialal, ale za drugim juz ok To sie ciesz bo ja woóle go nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
mi bonus za pierwszym razem nie zadzialal, ale za drugim juz ok To sie ciesz bo ja woóle go nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> w regulaminie pisze ze przyznaja w ciagu 24f ... to to juz minał ten czas ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> zawsze musze dostawac pozniej od innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Bet24 cos w ogole dziwakuje:) Jestem spokojny o wszelkie promocje i wyplaty, ale ciekawe rzeczy sie u nich dzieja. Dzis ktos pisal, ze jego kumpel zagral za wszystko, przegral a na koncie mial jakies grosze. Ja dzis sie loguje patrze, a u mnie na koncie 0,04 zl wiecej sie pojawilo. Sprawdzilem w historii wplat i fakt, wyplacili mi dywidende:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Bet24 cos w ogole dziwakuje:) Jestem spokojny o wszelkie promocje i wyplaty, ale ciekawe rzeczy sie u nich dzieja. Dzis ktos pisal, ze jego kumpel zagral za wszystko, przegral a na koncie mial jakies grosze. Ja dzis sie loguje patrze, a u mnie na koncie 0,04 zl wiecej sie pojawilo. Sprawdzilem w historii wplat i fakt, wyplacili mi dywidende:D Mi dodali dzisiaj 0,08 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
ale za co oni to dodają nie rozumie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
mi i znajomym kody działały, dostalismy je po prawie 24 godzinach ale są; po tym jak wiele osob pisalo ze im nie działają stwierdziłem że ręcznie wpiszę kod a nie zrobie jak pewnie 90% czyli kopiuj wklej może to o to chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Ja dostałem kod z promocji L.M dziś o 19 .Wpisałem i wszystko chodzi good.Ale cały dzień strona mi nie chodziła.Dopiero tak od 20.30 mogłem normalnie sie zalogować,wcześniej w ogóle nie wyświetlało strony
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|