Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 26 1 2 3 4 25 26
#527411 09/03/2006 20:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
czy jest cos takiego w bet24 jak wpłąta z jednego konta uzytkownika na dygie????????

Bonus: Unibet
#527412 09/03/2006 20:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
A mnie podali zlego vouchera... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> i ta stronka mnie juz dobija powoli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#527413 09/03/2006 21:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
nie tlyko tobie tylko 99% ludzi w promocji liveseven,tej z obstawianiem live ligmi mistrzow nie działają kody,ja chce dostac działający,poczekamy ejszce do jtura,jak nie to nie bede sie piepszył ylko wystawie im poczytną opinie na BA ze szczegółami,,promocje ok,działanie strony do dupy,wlasciwie nie działało dzisiaj wiecej niż działało,wieczne problemy u niektorych z logowaniem,wolny suupport (co mnie to obchodzi ilu ludzi pisze...nie wierze żeby np sportingbet otrzymywal mniej maili,a jednak odpisują szybko,to ich problem,ja jestem klientem )no ifanstastyczna "promocja" która jak narazie okazała sie totalnym nieypałęm bo własnie nikomu nei działają kody

#527414 09/03/2006 21:04
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Dla mnie to wszystko dziwne, gram u nich od 2 tygodni i ANI RAZU nie miałem problemu z logowaniem, czy tam otwarciem strony. Macie jakieś problemy techniczne z własnymi przeglądarkami....

#527415 09/03/2006 21:05
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
Hmm ja mialem pare dni temu napisac to samo.. tez nigdy nie mialem zadnych problemow z logowaniem itd.. az do wczoraj.. a od wczoraj strona mi sie laduje raz na 10 prob.. a teraz jeszcze nie dzialajacego vouchera przyslali wiec sie nie na zarty wqrwilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#527416 09/03/2006 21:07
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093
Quote
nie tlyko tobie tylko 99% ludzi w promocji liveseven,tej z obstawianiem live ligmi mistrzow nie działają kody,ja chce dostac działający,poczekamy ejszce do jtura,jak nie to nie bede sie piepszył ylko wystawie im poczytną opinie na BA ze szczegółami,,promocje ok,działanie strony do dupy,wlasciwie nie działało dzisiaj wiecej niż działało,wieczne problemy u niektorych z logowaniem,wolny suupport (co mnie to obchodzi ilu ludzi pisze...nie wierze żeby np sportingbet otrzymywal mniej maili,a jednak odpisują szybko,to ich problem,ja jestem klientem )no ifanstastyczna "promocja" która jak narazie okazała sie totalnym nieypałęm bo własnie nikomu nei działają kody
Dokładnie, a drugie 99.9%(w tym ja) wogóle nie otrzymała od nich żadnej odpowiedzi!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#527417 09/03/2006 21:09
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
jesli chodzi o działania strony to mnie chodzi bez zarzutow fakt ze na maila to zabardzo nie odpowiadaja

#527418 09/03/2006 21:12
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
Jeśli ktoś ma konto w euro to może chce bon o wartości 24 Euro
sprzedaje za 35zł ale jak ktoś weźmie dzisiaj to za 50 zł 2 sztuki ( drugi można komuś sprzedać drożej lub oddać w prezencie ) Przepraszam ze tutaj to pisze ale moze ktoś nie wchodzi w temat wymian a szkoda przepuścic taką tanią oferte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kontakt na priv

#527419 09/03/2006 21:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Nie piszcie ze im storna nie chodzi.
Bo strona chodzi caly czas bez przerw.
To jest wina waszych dostawcow internetu.

#527420 09/03/2006 21:29
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
strona stroną,mi działa,ale nie że bbez przerwy bo nie działaął dzisiaj sporo i wiele osób nie tylko w PL ale i europie tego uświadczyło,teraz jest ok.Na tym polu jednak tez dają tyłów cośostatnio w bet24

#527421 09/03/2006 21:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
U mnie jest tak:
stronka chodzi bez problemu, ani razu nie mialem jakis niedogodnosci
bonus Live& czy jakos tak dostalem nastepnego dnia rano i dziala.
Mi sie na razie podoba, szyubko zaklady live rozliczaja.
I widze, ze support jest naparwde dobry bo na tyle maili co oni dostali to oni sobie radza swietnie ...

#527422 09/03/2006 21:41
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
tak oczywiście,plusy są jak masz racje z szybkim rozliczaniem zakladow,naprawde czasami po gwizdku koncowym wchodziles na konto odrazu i juz hajs był.Ale tym razem dają dupska i to już troche poważnie,nie przystoji to raczej tak ludzi wystawiać i tyle,poprostu,duzo ludzi sie wkurza o to

#527423 09/03/2006 21:44
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
mi bonus za pierwszym razem nie zadzialal, ale za drugim juz ok

#527424 09/03/2006 21:49
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093
Quote
mi bonus za pierwszym razem nie zadzialal, ale za drugim juz ok
To sie ciesz bo ja woóle go nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#527425 09/03/2006 21:51
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
mi bonus za pierwszym razem nie zadzialal, ale za drugim juz ok
To sie ciesz bo ja woóle go nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
w regulaminie pisze ze przyznaja w ciagu 24f ... to to juz minał ten czas ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> zawsze musze dostawac pozniej od innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#527426 09/03/2006 22:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Bet24 cos w ogole dziwakuje:) Jestem spokojny o wszelkie promocje i wyplaty, ale ciekawe rzeczy sie u nich dzieja. Dzis ktos pisal, ze jego kumpel zagral za wszystko, przegral a na koncie mial jakies grosze. Ja dzis sie loguje patrze, a u mnie na koncie 0,04 zl wiecej sie pojawilo. Sprawdzilem w historii wplat i fakt, wyplacili mi dywidende:D

#527427 09/03/2006 22:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Quote
Bet24 cos w ogole dziwakuje:) Jestem spokojny o wszelkie promocje i wyplaty, ale ciekawe rzeczy sie u nich dzieja. Dzis ktos pisal, ze jego kumpel zagral za wszystko, przegral a na koncie mial jakies grosze. Ja dzis sie loguje patrze, a u mnie na koncie 0,04 zl wiecej sie pojawilo. Sprawdzilem w historii wplat i fakt, wyplacili mi dywidende:D

Mi dodali dzisiaj 0,08 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#527428 09/03/2006 22:10
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
ale za co oni to dodają nie rozumie ??

#527429 09/03/2006 22:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
mi i znajomym kody działały, dostalismy je po prawie 24 godzinach ale są;
po tym jak wiele osob pisalo ze im nie działają stwierdziłem że ręcznie wpiszę kod a nie zrobie jak pewnie 90% czyli kopiuj wklej
może to o to chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#527430 09/03/2006 22:23
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Ja dostałem kod z promocji L.M dziś o 19 .Wpisałem i wszystko chodzi good.Ale cały dzień strona mi nie chodziła.Dopiero tak od 20.30 mogłem normalnie sie zalogować,wcześniej w ogóle nie wyświetlało strony

Strona 2 z 26 1 2 3 4 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,031 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1