Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 26 1 2 3 4 5 6 25 26
#527451 10/03/2006 08:01
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
Ktos wie kiedy mozna sie spodziewac kursow na Dominet Basket Lige ? Od ok. 12:00 bede mial utrudniony dostep do netu w ten weekend, a chcialbym zagrac male co nieco.

Bonus: Unibet
#527452 10/03/2006 08:12
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
no fakt strona nie chodzi
Robią ludzi w jajo

#527453 10/03/2006 08:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
Mi stronka dziala i dzialala caly czas jeszcze nie mialem zadnego problemu z nia wiec nie narzekajcie az tak strasznie.

#527454 10/03/2006 08:18
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Quote
no fakt strona nie chodzi
Robią ludzi w jajo
Cały ten buk jest G. wart .Zapisałem się do ich pokera pograłem troche-tyle by dostac obiecany bonus 10 euro.I co i bonusa ani widu ani słychu.Całe szczescie ,że gram za ich promocyjny bon 100pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#527455 10/03/2006 08:26
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Stronka już działa
ODZIWO pojawił się TENIS
LOL
A na korone płacą 2.0 gdzie w toto mixie kurs 2.40
LOL

#527456 10/03/2006 08:30
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Tak się tam fajnie grało jak nie było tłoku ... Trzeba się wycofać do innego buka i przeczekać.
Wydaję mi się że przegieli - jeśli się robi takie promocje to trzeba się jakoś do tego przygotować - przecież oczywistym było co się będzie działo!!!

#527457 10/03/2006 08:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Panowie a co wam wyskkauje jak chcecie wprowadzic drugi kd z tej samej promocji?

#527458 10/03/2006 08:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 425
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 425
Ludzi lamenty robicie takie jakbyscie stracili po 1000 złoty wąłsnej kasy :/ a 90 % piszących gra za bonusy i nie dołozyło złotówki zadnej to po peirwsze

po drugie strona nie chodiz ale tylko z winy waszej przeglądarki albo waszego dostawcy netu :/ , ja juz od 3 tygodni nie mam z nią problemów u siebie na kompie, ale za to u dziewczyny wogóle nie moge sie zalogowac :/

a tenis był jak i jest fakt ze nie porażajaca oferta wystarczy przjerzec forum zeby zoabczyc ze buk ten sposnoruje konkurs tenisowy.

E-miale odpisuje z dużym opoznienie , ale czemu tu sie dziwic jak graja tam od tygodnia dzieciki z całej Polski

Bonusy nieaktywne to jedyna lipa :/ jak narazie zanotowana przez nich

#527459 10/03/2006 09:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ja wczoraj rano wysłałem prośbę o tego bonusa Live Seven i do dzisiaj zero odzewu. Ile średnio trzeba czekać na odpowiedź od nich ?

#527460 10/03/2006 09:42
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Wypłacał ktoś moze z pozytywnym skutkiem na konto Neteller z vouchera 100 PLN?

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#527461 10/03/2006 10:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
wpisałem kod recznie i zadziałał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#527462 10/03/2006 10:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Witam

Wypłacał ktoś moze z pozytywnym skutkiem na konto Neteller z vouchera 100 PLN?

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

zeby wyplacic na netellera musisz zlozyc depozyt tym sposobem

#527463 10/03/2006 10:40
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
bet24 pobiera prowizje za druga wyplate w miesiacu?

#527464 10/03/2006 11:14
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Zleciłem wypłate w wysokosci 100 pln dla mnie to dużo , teraz czekamy az kasa wpłynie na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#527465 10/03/2006 11:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Quote
bet24 pobiera prowizje za druga wyplate w miesiacu?

Robilem ostatnio trzy wyplaty w miesiacu i nie zauwazylem zeby cos sobie potracali...
kurs Euro zawsze byl zblizony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#527466 10/03/2006 11:21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
wpisałem kod recznie i zadziałał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

u mnie nie. próbował X razy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#527467 10/03/2006 11:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
ja kod dostałem kilka godzin po wysłaniu emaila ( konkretnie wczoraj ) niestety zamiast kodu wpisane w emailu były xxxxxxx. W tytule co prawda był podany jakiś kod ale wpisanie ani kopiowanie nie skutkuje. Na odpowiedź czekam już dobę, ogólnie ta promocja im nie wypaliła delikatnie mówiąc. Mieliście podany kod w emailu czy tak jak ja:
Kod Twojego vouchera to : xxxxx. Czyli praktycznie kodu nie było podanego.

#527468 10/03/2006 11:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Quote
ja kod dostałem kilka godzin po wysłaniu emaila ( konkretnie wczoraj ) niestety zamiast kodu wpisane w emailu były xxxxxxx. W tytule co prawda był podany jakiś kod ale wpisanie ani kopiowanie nie skutkuje. Na odpowiedź czekam już dobę, ogólnie ta promocja im nie wypaliła delikatnie mówiąc. Mieliście podany kod w emailu czy tak jak ja:
Kod Twojego vouchera to : xxxxx. Czyli praktycznie kodu nie było podanego.
Ja dostalem normalny kod ale po wpisaniu i tak wyskakuje bład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#527469 10/03/2006 11:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
Quote
ja kod dostałem kilka godzin po wysłaniu emaila ( konkretnie wczoraj ) niestety zamiast kodu wpisane w emailu były xxxxxxx. W tytule co prawda był podany jakiś kod ale wpisanie ani kopiowanie nie skutkuje. Na odpowiedź czekam już dobę, ogólnie ta promocja im nie wypaliła delikatnie mówiąc. Mieliście podany kod w emailu czy tak jak ja:
Kod Twojego vouchera to : xxxxx. Czyli praktycznie kodu nie było podanego.
Ja dostalem normalny kod ale po wpisaniu i tak wyskakuje bład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> pójdzie im tam łądna opinia na maila dzisiaj!!!!!!!!!!!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

#527470 10/03/2006 11:40
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
Juz mnie powoli ten buk doprowadza do szaly. Jeszcze nie dostalem bonu LM seven a wyslalem meila do nich wczoraj rano i nic zadnej odpowiedzi wagule jak pisze do nich to mi nie odpsuja nie wiem czy moje maila do nich wagulk docieraja.

Napiszcie mi jeszcze raz chlopaki pod jakiego maila i co trzeba wpisac w tresci aby otrzymac tego bonusa. Pozdro ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Strona 4 z 26 1 2 3 4 5 6 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,082 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1