|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95 |
Ktos wie kiedy mozna sie spodziewac kursow na Dominet Basket Lige ? Od ok. 12:00 bede mial utrudniony dostep do netu w ten weekend, a chcialbym zagrac male co nieco.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
no fakt strona nie chodzi Robią ludzi w jajo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Mi stronka dziala i dzialala caly czas jeszcze nie mialem zadnego problemu z nia wiec nie narzekajcie az tak strasznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
no fakt strona nie chodzi Robią ludzi w jajo Cały ten buk jest G. wart .Zapisałem się do ich pokera pograłem troche-tyle by dostac obiecany bonus 10 euro.I co i bonusa ani widu ani słychu.Całe szczescie ,że gram za ich promocyjny bon 100pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Stronka już działa ODZIWO pojawił się TENIS LOL A na korone płacą 2.0 gdzie w toto mixie kurs 2.40 LOL
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Tak się tam fajnie grało jak nie było tłoku ... Trzeba się wycofać do innego buka i przeczekać. Wydaję mi się że przegieli - jeśli się robi takie promocje to trzeba się jakoś do tego przygotować - przecież oczywistym było co się będzie działo!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Panowie a co wam wyskkauje jak chcecie wprowadzic drugi kd z tej samej promocji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 425 |
Ludzi lamenty robicie takie jakbyscie stracili po 1000 złoty wąłsnej kasy :/ a 90 % piszących gra za bonusy i nie dołozyło złotówki zadnej to po peirwsze
po drugie strona nie chodiz ale tylko z winy waszej przeglądarki albo waszego dostawcy netu :/ , ja juz od 3 tygodni nie mam z nią problemów u siebie na kompie, ale za to u dziewczyny wogóle nie moge sie zalogowac :/
a tenis był jak i jest fakt ze nie porażajaca oferta wystarczy przjerzec forum zeby zoabczyc ze buk ten sposnoruje konkurs tenisowy.
E-miale odpisuje z dużym opoznienie , ale czemu tu sie dziwic jak graja tam od tygodnia dzieciki z całej Polski
Bonusy nieaktywne to jedyna lipa :/ jak narazie zanotowana przez nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja wczoraj rano wysłałem prośbę o tego bonusa Live Seven i do dzisiaj zero odzewu. Ile średnio trzeba czekać na odpowiedź od nich ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam
Wypłacał ktoś moze z pozytywnym skutkiem na konto Neteller z vouchera 100 PLN?
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
wpisałem kod recznie i zadziałał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam
Wypłacał ktoś moze z pozytywnym skutkiem na konto Neteller z vouchera 100 PLN?
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> zeby wyplacic na netellera musisz zlozyc depozyt tym sposobem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
bet24 pobiera prowizje za druga wyplate w miesiacu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Zleciłem wypłate w wysokosci 100 pln dla mnie to dużo , teraz czekamy az kasa wpłynie na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
bet24 pobiera prowizje za druga wyplate w miesiacu? Robilem ostatnio trzy wyplaty w miesiacu i nie zauwazylem zeby cos sobie potracali... kurs Euro zawsze byl zblizony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
wpisałem kod recznie i zadziałał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> u mnie nie. próbował X razy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339 |
ja kod dostałem kilka godzin po wysłaniu emaila ( konkretnie wczoraj ) niestety zamiast kodu wpisane w emailu były xxxxxxx. W tytule co prawda był podany jakiś kod ale wpisanie ani kopiowanie nie skutkuje. Na odpowiedź czekam już dobę, ogólnie ta promocja im nie wypaliła delikatnie mówiąc. Mieliście podany kod w emailu czy tak jak ja: Kod Twojego vouchera to : xxxxx. Czyli praktycznie kodu nie było podanego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
ja kod dostałem kilka godzin po wysłaniu emaila ( konkretnie wczoraj ) niestety zamiast kodu wpisane w emailu były xxxxxxx. W tytule co prawda był podany jakiś kod ale wpisanie ani kopiowanie nie skutkuje. Na odpowiedź czekam już dobę, ogólnie ta promocja im nie wypaliła delikatnie mówiąc. Mieliście podany kod w emailu czy tak jak ja: Kod Twojego vouchera to : xxxxx. Czyli praktycznie kodu nie było podanego. Ja dostalem normalny kod ale po wpisaniu i tak wyskakuje bład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
ja kod dostałem kilka godzin po wysłaniu emaila ( konkretnie wczoraj ) niestety zamiast kodu wpisane w emailu były xxxxxxx. W tytule co prawda był podany jakiś kod ale wpisanie ani kopiowanie nie skutkuje. Na odpowiedź czekam już dobę, ogólnie ta promocja im nie wypaliła delikatnie mówiąc. Mieliście podany kod w emailu czy tak jak ja: Kod Twojego vouchera to : xxxxx. Czyli praktycznie kodu nie było podanego. Ja dostalem normalny kod ale po wpisaniu i tak wyskakuje bład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> pójdzie im tam łądna opinia na maila dzisiaj!!!!!!!!!!!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601 |
Juz mnie powoli ten buk doprowadza do szaly. Jeszcze nie dostalem bonu LM seven a wyslalem meila do nich wczoraj rano i nic zadnej odpowiedzi wagule jak pisze do nich to mi nie odpsuja nie wiem czy moje maila do nich wagulk docieraja.
Napiszcie mi jeszcze raz chlopaki pod jakiego maila i co trzeba wpisac w tresci aby otrzymac tego bonusa. Pozdro ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka