Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 26 1 2 4 5 6 7 8 25 26
#527491 10/03/2006 14:19
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
Quote
hejka! wie ktos jaka jest minimalna wyplata na bet24??

Minimalna wplata to 24,00 EUR / Transaction cost 2,00% /
Koles pytal o wyplate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

A co do wplaty to jest roznie.
Ja mam: Minimalna wplata to 150,00 PLN

Bonus: Unibet
#527492 10/03/2006 14:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
mam dziwny problem,a mianowicie nie moge nic postawic!!?? po wybraniu jakiejs ligi czy to w kosza czy pilke nozna ukazuje sie puste okno!! tez tak macie?
musisz wybrac dokłądnie tam masz dyscypline,date posustawiaj to wszystko tez tak miałem jak stawiałem pierwszy raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#527493 10/03/2006 14:22
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
Witam!!
Mam pytanie czy orientuje się ktoś czy, jeżeli mam konto założonę na siebie a kasę chciał wypłacić na konto taty to bedzie to jakiś problem?
Pozdrawiam

#527494 10/03/2006 14:24
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
Quote
Witam!!
Mam pytanie czy orientuje się ktoś czy, jeżeli mam konto założonę na siebie a kasę chciał wypłacić na konto taty to bedzie to jakiś problem?
Pozdrawiam

Bedzie problem, bo z tego co wiem to nie można wypłacać na konto osób trzecich

#527495 10/03/2006 14:28
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
dane na koncie w bet24 i dane na koncie bankowym muszą być danymi tej samej osoby.

Nie można wypłacać na konto innych osób, bo inaczej to wałki by szły na potęgę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#527496 10/03/2006 14:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
dane na koncie w bet24 i dane na koncie bankowym muszą być danymi tej samej osoby.

Nie można wypłacać na konto innych osób, bo inaczej to wałki by szły na potęgę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a czy istnieje mozliwość po załozeniu konta zmiany swoich danych na dane np ojca,na kto rego soi konto bankowe???pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#527497 10/03/2006 14:39
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
jakies oplaty sa pobierane przy WYPŁACIE...?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
prosze o odp.

#527498 10/03/2006 14:44
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Zdziwiłbym się gdyby taka możliwość była, bo czemu miałaby niby służyć (prócz oszkiwania)? Przecież jak ktoś się rejesrtuje, to nie zmianiają mu się dane osobowe (przynajmniej data urodzenia, imie i nazwisko).

#527499 10/03/2006 14:46
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
Quote
Quote
dane na koncie w bet24 i dane na koncie bankowym muszą być danymi tej samej osoby.

Nie można wypłacać na konto innych osób, bo inaczej to wałki by szły na potęgę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a czy istnieje mozliwość po załozeniu konta zmiany swoich danych na dane np ojca,na kto rego soi konto bankowe???pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

najlepiej napisz do Supportu. Tam Ci odpowiedzą dokładnie co i jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#527500 10/03/2006 15:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474


Chyba kolejna promocja w BET24

mecze

Arsenal-Liverpool i Cracovia-Wisła

wystawione są bez marży

Co ciekawe nie piszą nic o tym na głównej stronie ale tak wynika z wyliczenia na oddsoddsodds.com

#527501 10/03/2006 15:57
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Mam pytanko czy mozna kilka razy korzystac z tego same bonusa? jezeli od kogos chcialbym odkupic i wklepac?

#527502 10/03/2006 15:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Quote
Mam pytanko czy mozna kilka razy korzystac z tego same bonusa? jezeli od kogos chcialbym odkupic i wklepac?
Mozna skorzystac z jednego bonusa z danej promocji

#527503 10/03/2006 16:05
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Quote
Quote
Mam pytanko czy mozna kilka razy korzystac z tego same bonusa? jezeli od kogos chcialbym odkupic i wklepac?
Mozna skorzystac z jednego bonusa z danej promocji

dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#527504 10/03/2006 16:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Wlasnie dostalem kod, przekopiowalem go i wszystko ok - kase dopisali od razu.

#527505 10/03/2006 16:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
a ja czekam cały czas na ten bon...

a zachęcili mnie na stronie głównej do postawienia na Reisa, że pierwszy strzeli za 20 dają 130:)

golina mu poda do pustaka i będzie 1-0 dla LESZKA!!!!

tylko czekam na ten bonus... i doczekać się nie mogę...

#527506 10/03/2006 16:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
A ja czekam i czeka i juz doczekac sie nie moge :-) Mam nadzieje ze szybko go pomnoze i bedzie co wyplacic

#527507 10/03/2006 16:10
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Dostałem i ja dokładnie o 15:05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a co do bet24 to ja z nimi nie mam zadnych problemów.... wpłąciłem 150 dostałem 150.... dostałem bon z 90minut.pl i bon za lige mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dla mnie boooooooooomba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#527508 10/03/2006 16:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
Mily i bezproblemowy zakup bonow u uzytkownika ,Bursztyk goraco polecam tego porumowicza naprawde jest w porzadku. POZDR!!!

#527509 10/03/2006 16:39
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
100% weekend = oferta 100% !



Przed nami wielki futbolowy weekend &#8230; Cracovia - Wisla... Chelsea - Tottenham&#8230; Arsenal - Liverpool&#8230;

Wisla udanie wznowila pilkarski sezon, zwyciestwo nad Groclinem nie bylo wysokie ale gra mistrzow Polski, zwlaszcza w pierwszej polowie, musiala sie podobac. Cracovia po porazce na wlasnym stadionie z Gornikem musi sie zrehabilitowac w oczach swoich kibicow, okazji lepszej niz pokonanie odwiecznego rywala Pasy z pewnoscia nie znajda...

W calej futbolowej Europie emocji nie zabraknie... Valencia - Real Madrid , Juventus - Milan. Wielkie mecze i po raz kolejny fantastyczna oferta dla naszych klientow&#8230;


100% kursy!


Oferujemy 100% zwrot na 10 meczow rozgrywanych w weekend. Oznacza to ze Bet24 nie pobiera marzy na tych meczach i oferuje najprawdopodobniej najlepsze kursy na rynku! (prosze pamietac ze 100% zwrot nie oznacza free beta!).

Oto kilka wybranych meczow :

sobota: Chelsea - Tottenham, Blackburn - Aston Villa, Valencia - Real Madrid

niedziela: Cracovia - Wisla Krakow, Arsenal - Liverpool, Juventus - AC Milan

Zyczymy emocjonujacego i udanego weekendu - w Bet24 znajdziesz zdecydowanie najszersza na rynku oferte na krajowa pilke!

Team Bet24




W razie jakichkolwiek problemow badz pytan skontaktuj sie z nami piszac na adres support@bet24.com lub dzwoniac na bezplatny nr telefonu 00800 33 11 341


Tym razem wytlumaczyli ze to nie free bety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#527510 10/03/2006 16:41
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Quote
Quote
dane na koncie w bet24 i dane na koncie bankowym muszą być danymi tej samej osoby.

Nie można wypłacać na konto innych osób, bo inaczej to wałki by szły na potęgę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a czy istnieje mozliwość po załozeniu konta zmiany swoich danych na dane np ojca,na kto rego soi konto bankowe???pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

najlepiej napisz do Supportu. Tam Ci odpowiedzą dokładnie co i jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie zdziwiłbym się gdyby zamkneli Ci konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Albo zakłąda sie od razu konto na ojca, albo się biega do naziemnych, taka prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 6 z 26 1 2 4 5 6 7 8 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, aker, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec), 2,569 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1