Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 31 1 2 3 4 30 31
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Delecta boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by Trzezwy bankrut
Originally Posted by bazyliusz
strasznie ciezki teren dla Twente ,na 10 wyjazdow tylko 2 zwyciestwa,jedyne co przemawia za tym typem to strasznie kiepska forma gospodarza,choc w Twente tez nie jest najlepiej 3 porazki z rzedu

dokladnie mialem dawac tutaj handi ale odpuszczam lepiej juz dac Zadar z chorwackiej wink
tylko kiedy i z kim ma Twente zaczac wygrywac jak nie z ostatnim i beznadziejnie grajacym Graafschap ? Ogladalem ich ostatnio i mowie wam to co oni graja to jest masakra. Nie widzialem jak Twente sobie ostatnio poczyna no ale sa pewnie lepsi o klase i dzisiaj najmniejszy wymiar kary to jakies 2-0, 3-0 powinno byc

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Tweente + Koguty + Baya (aw) boks

Baya win / -1,5 boks

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Dzień dobry smile

To na dzisiaj jaka forumofa pefffka :gren: ?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jak masz faktycznie dużo czasu,
bo ja nie mam, to wpisz sobie,


George Bush gafa i wyskoczy Ci kilka stron,
a tam jest tego od cholery.

Ale to nie ten dział

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Synth
Masa ciekawych betow dzisiaj . Bedzie trzeba cos wybrac z tej listy :

Chelsea score 1.45 / MC - CFC BTS 1.72
QPR score 1.52
Tottenham 1.42
Real 1.38 / -1 2.00
Bayern x2 1.22
PSV x2 1.28
Arsenal x2 1.3

Jakies wasze przemyslenia co do typow ?

Mym skromnym okiem amatora :
Chelsea może dzisiaj zaskoczyć @4.00 na nich to chyba lekka przesada wprawdzie jaką do MC który to wygrał wszystko na swoim boisku no ale każda passa się kończy . Chelsea z DiMatteo na łąwce trenerskiej złapała nieco świeżości .W dodatku ogólny H2H na kożyść Abramowiczów .
WIęc bet na gola Chelsea /BTS /Over bardzo prawdopodobne . MC ma średną 3 strzelonych goli na mecz na swoim boisku ... więc

podchodząć czysto statystycznie sami powinni załatwić overa .
Jednak X2 warto zrozważyć . Pierwszy mecz w tyms sezonie dla Chelse 2-1 więc dzisiaj bedzie bardzo ciekawie .

QPR score ... czemu nie ale łatwo nie będzie o to .. chiałem grać liverpool X2/DNB ale odpuszczam .

Tott.. no bet
Real - no bet

Bayern X2 .. w obecnej formnie jak wyjdą 1 skłądem powinno siąśc bez niespodzianek

Arsenal DNB przytulam ...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Czemu na Levante aż @4.20 ...

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Over PSV ? Powtorza?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
LM Kobiet

Frankfurt - Malmö 1 (-1,5) @1,70

Trochę po godz. 12 zagrane smile

boks

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Witam, ma ktoś dobre źródło odnośnie składu Śląska?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932

Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
Niemry jeszcze raZ!!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
pieeeeeeknie:)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Originally Posted by Luvstruck
LM Kobiet

Frankfurt - Malmö 1 (-1,5) @1,70

Trochę po godz. 12 zagrane smile

boks

FT 3-0 hura

Pomimo miażdżącej przewagi w dwumeczu blisko było niepotrzebnych nerwów. Różnica klasy.

irlandia worek

Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
Ten pilkarz co zaslabl w Anglii w sobote tez podobnie jak ja nie rozumiem dlaczego przerwano mecz jak tylko jeden zawodnik byl do zniesienia i mozna bylo smialo kontynuowac, nic mu to nie dalo ze przerwali mecz
Pan Webb zdaje sie blyszczy bardzo czesto boiskowa glupota teraz chcial blyslac ale znowu podjal niezrozumiala decyzje
A w sobote stado lemingow sie na mnie rzucilo wyzywajac od idiotow bede w dalszym ciagu uwazal ze mecz nie powinien byc przerwany wszystkie sluzby dzialaly wzorowo

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by byku32
Ten pilkarz co zaslabl w Anglii w sobote tez podobnie jak ja nie rozumiem dlaczego przerwano mecz jak tylko jeden zawodnik byl do zniesienia i mozna bylo smialo kontynuowac, nic mu to nie dalo ze przerwali mecz
Pan Webb zdaje sie blyszczy bardzo czesto boiskowa glupota teraz chcial blyslac ale znowu podjal niezrozumiala decyzje
A w sobote stado lemingow sie na mnie rzucilo wyzywajac od idiotow bede w dalszym ciagu uwazal ze mecz nie powinien byc przerwany wszystkie sluzby dzialaly wzorowo
Nie wypowiadalem sie do tej pory na ten temat ale Ty chyba gosciu masz cos z glowa nie tak. Ogarnij sie juz i nie pierdol niepotrzebnie glupot, nie wracaj do tego , tylko zajmij sie typowaniem i udzielwaniem na forum a nie denerwuj innych niepotrzebnie piwo papa wink

Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Originally Posted by byku32
Ten pilkarz co zaslabl w Anglii w sobote tez podobnie jak ja nie rozumiem dlaczego przerwano mecz jak tylko jeden zawodnik byl do zniesienia i mozna bylo smialo kontynuowac, nic mu to nie dalo ze przerwali mecz
Pan Webb zdaje sie blyszczy bardzo czesto boiskowa glupota teraz chcial blyslac ale znowu podjal niezrozumiala decyzje
A w sobote stado lemingow sie na mnie rzucilo wyzywajac od idiotow bede w dalszym ciagu uwazal ze mecz nie powinien byc przerwany wszystkie sluzby dzialaly wzorowo

poprostu nie wypadało grać gdy zawodnik walczy o życie, jesli bys to olał i graj dalej to gratuluje wychowania i egoizmu smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by byku32
Ten pilkarz co zaslabl w Anglii w sobote tez podobnie jak ja nie rozumiem dlaczego przerwano mecz jak tylko jeden zawodnik byl do zniesienia i mozna bylo smialo kontynuowac, nic mu to nie dalo ze przerwali mecz
Pan Webb zdaje sie blyszczy bardzo czesto boiskowa glupota teraz chcial blyslac ale znowu podjal niezrozumiala decyzje
A w sobote stado lemingow sie na mnie rzucilo wyzywajac od idiotow bede w dalszym ciagu uwazal ze mecz nie powinien byc przerwany wszystkie sluzby dzialaly wzorowo


Ty jeb...ty jestes czy co? ogladales mecz? widziales reakcje innych zawodnikow? Nikt nie myslal tam o graniu dalej w pilke..


zniesc to mozna kontuzjowanego zawodnika, a nie pilkarza ktory zaslab i byl reanimowany na murawie.

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by byku32
Ten pilkarz co zaslabl w Anglii w sobote tez podobnie jak ja nie rozumiem dlaczego przerwano mecz jak tylko jeden zawodnik byl do zniesienia i mozna bylo smialo kontynuowac, nic mu to nie dalo ze przerwali mecz
Pan Webb zdaje sie blyszczy bardzo czesto boiskowa glupota teraz chcial blyslac ale znowu podjal niezrozumiala decyzje
A w sobote stado lemingow sie na mnie rzucilo wyzywajac od idiotow bede w dalszym ciagu uwazal ze mecz nie powinien byc przerwany wszystkie sluzby dzialaly wzorowo

Pojebało się w bańce? Ty potrafiłbyś grać normalnie z myślą że kolega z drużyny walczy o życie. Chłopie skasuj konto bo to nie miejsce dla Ciebie

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905

Strona 2 z 31 1 2 3 4 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, kamel, burbon, Lukasz111, ANZELMO, latajaca_holenderka, forty, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,742 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,524
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1