|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Kupię bony do Bet24 w walucie Euro z promocji 90 minut, Ligi Mistrzów i inne. Płacę przelwem.
Proszę o kontakt na PW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
[i]Zleciłem depozyt do bet24 we środę o 18 a pieniążków dalej nie ma, ile Wam szły przelewem? Jest szansa na zaksięgowanie przed weekendem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107 |
[i]Zleciłem depozyt do bet24 we środę o 18 a pieniążków dalej nie ma, ile Wam szły przelewem? Jest szansa na zaksięgowanie przed weekendem? Witam ja zleciłem wypłate 6.03 i jeszcze nie mam, ale cierplie czekam a nie wysyłam maile do supportu z 1000 pytan o to samo.. poczekajcie na pewno dojda pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
przysłali maila o tej nowej promocji...
co są wysokie kursy...
że se można zrobić obrót... heh
a bonusa 75 dalej nie ma:(
trochę za długo to trwa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
przysłali maila o tej nowej promocji...
co są wysokie kursy...
że se można zrobić obrót... heh
a bonusa 75 dalej nie ma:(
trochę za długo to trwa... oto mail który dziś mi przysłali koło południa wkrotce problem zostanie rozwiazany-prosze cierpliwie czekac; przepraszamy
W razie ponownego kontaktu dotyczacego tego samego tematu, prosimy o zalaczenie tego numeru xxxxxxxxxxxxx(tu jest nr jakiś).
pzdr, nie trace nadziei poniewaz dostałem zły kod który nie dział moze jeszcze cos z tego bedzie..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
Sprzedam bon do bet24. Priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753 |
LUDZIE QRWA PRZESTAŃCIE WALIĆ SMUTY ŻE WAM BON NIE DOSZEDŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Ja sam dostałem po 10h za LM ale niedziałający ale WIEM że prędzej czy później i tak mi go dopiszą bo to nie firma widmo do ch*** pana!!!!! Każdy kto tu jęczy że nie dostał vouchera przyznaje się do jednego : jest bankrutem, wjebał wszystko co miał i nie może się doczekać aż będzie mógł coś postawić. Więc siedzieć cicho i czekać a tym bardziej nie spamować bet24 jeden mail że voucher nie działa i wszystko a nie burdel robić lole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
LUDZIE QRWA PRZESTAŃCIE WALIĆ SMUTY ŻE WAM BON NIE DOSZEDŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Ja sam dostałem po 10h za LM ale niedziałający ale WIEM że prędzej czy później i tak mi go dopiszą bo to nie firma widmo do ch*** pana!!!!! Każdy kto tu jęczy że nie dostał vouchera przyznaje się do jednego : jest bankrutem, wjebał wszystko co miał i nie może się doczekać aż będzie mógł coś postawić. Więc siedzieć cicho i czekać a tym bardziej nie spamować bet24 jeden mail że voucher nie działa i wszystko a nie burdel robić lole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> takim ludziom BAN!! ZASTANóW SIę CO MóWISZ!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753 |
Koleś chyba cię pogrzało zastanów się trochę to właśnie ty jęczysz co parę godzin że ci nie doszedł/nie działa itd weź się puknij w czoło co czwarty post w tym temacie to TWÓJ post i tylko ty ZABLUZGAŁEŚ w sowim poście parę linijek bo ci się coś niepodoba. Każdy ich spamuje to nic dziwnego że się tyle na odpowiedź czeka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
LUDZIE QRWA PRZESTAŃCIE WALIĆ SMUTY ŻE WAM BON NIE DOSZEDŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Ja sam dostałem po 10h za LM ale niedziałający ale WIEM że prędzej czy później i tak mi go dopiszą bo to nie firma widmo do ch*** pana!!!!! Każdy kto tu jęczy że nie dostał vouchera przyznaje się do jednego : jest bankrutem, wjebał wszystko co miał i nie może się doczekać aż będzie mógł coś postawić. Więc siedzieć cicho i czekać a tym bardziej nie spamować bet24 jeden mail że voucher nie działa i wszystko a nie burdel robić lole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> takim ludziom BAN!! ZASTANóW SIę CO MóWISZ!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Mówi madrze jako druga osoba w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> licząc mnei oczywiście. Sportjuve radze sie zastanowić czy jest sens zakładania konta i gry gdy nie ma się 18 lat, a wypłat chce się dokonywać na konto ojca. Głupotą z twojej strony jest też pisanie cały czas na jeden temat o bonach. Co wam daje te 75 zeta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Przecież mogliby wam tego wcale nei dawać, a wy jeszcze narzekacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Popieram Cię Filemon. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
LUDZIE QRWA PRZESTAŃCIE WALIĆ SMUTY ŻE WAM BON NIE DOSZEDŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Ja sam dostałem po 10h za LM ale niedziałający ale WIEM że prędzej czy później i tak mi go dopiszą bo to nie firma widmo do ch*** pana!!!!! Każdy kto tu jęczy że nie dostał vouchera przyznaje się do jednego : jest bankrutem, wjebał wszystko co miał i nie może się doczekać aż będzie mógł coś postawić. Więc siedzieć cicho i czekać a tym bardziej nie spamować bet24 jeden mail że voucher nie działa i wszystko a nie burdel robić lole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> takim ludziom BAN!! ZASTANóW SIę CO MóWISZ!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Mówi madrze jako druga osoba w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> licząc mnei oczywiście. Sportjuve radze sie zastanowić czy jest sens zakładania konta i gry gdy nie ma się 18 lat, a wypłat chce się dokonywać na konto ojca. Głupotą z twojej strony jest też pisanie cały czas na jeden temat o bonach. Co wam daje te 75 zeta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Przecież mogliby wam tego wcale nei dawać, a wy jeszcze narzekacie. słuchaj!!Konta bankowego nie mam założonego bo mi nie jest potrzebne narazie myślałem ze jest taka mozliwosc ze mozna wypłacić na konto kogos z rodziny!!A czym mam 18 lat to mozemy się spotkać tylko troche daleko mieszkasz i zobaczyłbys kto tu jest starszy............. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Teraz mam powazny problem z bet24.com i czekam na odpowiedz juz ponad 24h i nic :[ Konto w bet24 posiadam od pazdziernika. Wczesniej odpowiedz dostawalem przed uplywem godziny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
Przed chwilka dostalem takiego maila z bet24.com
100% weekend = oferta 100% !
Przed nami wielki futbolowy weekend … Cracovia - Wisla... Chelsea - Tottenham… Arsenal - Liverpool…
Wisla udanie wznowila pilkarski sezon, zwyciestwo nad Groclinem nie bylo wysokie ale gra mistrzow Polski, zwlaszcza w pierwszej polowie, musiala sie podobac. Cracovia po porazce na wlasnym stadionie z Gornikem musi sie zrehabilitowac w oczach swoich kibicow, okazji lepszej niz pokonanie odwiecznego rywala Pasy z pewnoscia nie znajda...
W calej futbolowej Europie emocji nie zabraknie... Valencia - Real Madrid , Juventus - Milan. Wielkie mecze i po raz kolejny fantastyczna oferta dla naszych klientow…
100% kursy!
Oferujemy 100% zwrot na 10 meczow rozgrywanych w weekend. Oznacza to ze Bet24 nie pobiera marzy na tych meczach i oferuje najprawdopodobniej najlepsze kursy na rynku! (prosze pamietac ze 100% zwrot nie oznacza free beta!).
Tutaj sprawdz nasze kursy
Oto kilka wybranych meczow :
sobota: Chelsea - Tottenham, Blackburn - Aston Villa, Valencia - Real Madrid
niedziela: Cracovia - Wisla Krakow, Arsenal - Liverpool, Juventus - AC Milan
Zyczymy emocjonujacego i udanego weekendu - w Bet24 znajdziesz zdecydowanie najszersza na rynku oferte na krajowa pilke!
Team Bet24
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Co ma oznaczać "100% zwrot" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
LUDZIE QRWA PRZESTAŃCIE WALIĆ SMUTY ŻE WAM BON NIE DOSZEDŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Ja sam dostałem po 10h za LM ale niedziałający ale WIEM że prędzej czy później i tak mi go dopiszą bo to nie firma widmo do ch*** pana!!!!! Każdy kto tu jęczy że nie dostał vouchera przyznaje się do jednego : jest bankrutem, wjebał wszystko co miał i nie może się doczekać aż będzie mógł coś postawić. Więc siedzieć cicho i czekać a tym bardziej nie spamować bet24 jeden mail że voucher nie działa i wszystko a nie burdel robić lole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> takim ludziom BAN!! ZASTANóW SIę CO MóWISZ!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Mówi madrze jako druga osoba w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> licząc mnei oczywiście. Sportjuve radze sie zastanowić czy jest sens zakładania konta i gry gdy nie ma się 18 lat, a wypłat chce się dokonywać na konto ojca. Głupotą z twojej strony jest też pisanie cały czas na jeden temat o bonach. Co wam daje te 75 zeta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Przecież mogliby wam tego wcale nei dawać, a wy jeszcze narzekacie. słuchaj!!Konta bankowego nie mam założonego bo mi nie jest potrzebne narazie myślałem ze jest taka mozliwosc ze mozna wypłacić na konto kogos z rodziny!!A czym mam 18 lat to mozemy się spotkać tylko troche daleko mieszkasz i zobaczyłbys kto tu jest starszy............. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie napinaj się bo Ci żyłka pęknie. Patrząc na twoje posty wnioskuje o twoim wieku, chyba jednak powinienem wnioskować o twojej inteligencji. Dziękuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
Co ma oznaczać "100% zwrot" ? proponuje przeczytaj jeszcze raz bo wszystko jest wytlumaczone w powyzszym mailu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
[quote]LUDZIE QRWA PRZESTAŃCIE WALIĆ SMUTY ŻE WAM BON NIE DOSZEDŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Ja sam dostałem po 10h za LM ale niedziałający ale WIEM że prędzej czy później i tak mi go dopiszą bo to nie firma widmo do ch*** pana!!!!! Każdy kto tu jęczy że nie dostał vouchera przyznaje się do jednego : jest bankrutem, wjebał wszystko co miał i nie może się doczekać aż będzie mógł coś postawić. Więc siedzieć cicho i czekać a tym bardziej nie spamować bet24 jeden mail że voucher nie działa i wszystko a nie burdel robić lole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> takim ludziom BAN!! ZASTANóW SIę CO MóWISZ!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Mówi madrze jako druga osoba w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> licząc mnei oczywiście. Sportjuve radze sie zastanowić czy jest sens zakładania konta i gry gdy nie ma się 18 lat, a wypłat chce się dokonywać na konto ojca. Głupotą z twojej strony jest też pisanie cały czas na jeden temat o bonach. Co wam daje te 75 zeta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Przecież mogliby wam tego wcale nei dawać, a wy jeszcze narzekacie. słuchaj!!Konta bankowego nie mam założonego bo mi nie jest potrzebne narazie myślałem ze jest taka mozliwosc ze mozna wypłacić na konto kogos z rodziny!!A czym mam 18 lat to mozemy się spotkać tylko troche daleko mieszkasz i zobaczyłbys kto tu jest starszy............. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie napinaj się bo Ci żyłka pęknie. Patrząc na twoje posty wnioskuje o twoim wieku, chyba jednak powinienem wnioskować o twojej inteligencji. Dziękuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [/quote]no ja równiez dziękuje i proszę już o nie odpiswyanie ponieważ nie rozmawiam z ludzźmi których poziom IQ nie odbił się jeszcze od zera!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
przysłali maila o tej nowej promocji...
co są wysokie kursy...
że se można zrobić obrót... heh
a bonusa 75 dalej nie ma:(
trochę za długo to trwa... [color:"red"] [/color] !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
[quote]przysłali maila o tej nowej promocji...
co są wysokie kursy...
że se można zrobić obrót... heh
a bonusa 75 dalej nie ma:(
trochę za długo to trwa... DOSTAŁEM NOWEGO vouchera, DZIAŁA!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|