Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 26 1 2 5 6 7 8 9 25 26
#527511 10/03/2006 16:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Kupię bony do Bet24 w walucie Euro z promocji 90 minut, Ligi Mistrzów i inne.
Płacę przelwem.

Proszę o kontakt na PW.

Bonus: Unibet
#527512 10/03/2006 16:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
[i]Zleciłem depozyt do bet24 we środę o 18 a pieniążków dalej nie ma, ile Wam szły przelewem? Jest szansa na zaksięgowanie przed weekendem?

#527513 10/03/2006 16:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
Quote
[i]Zleciłem depozyt do bet24 we środę o 18 a pieniążków dalej nie ma, ile Wam szły przelewem? Jest szansa na zaksięgowanie przed weekendem?

Witam
ja zleciłem wypłate 6.03 i jeszcze nie mam, ale cierplie czekam a nie wysyłam maile do supportu z 1000 pytan o to samo.. poczekajcie na pewno dojda
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#527514 10/03/2006 16:56
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
przysłali maila o tej nowej promocji...

co są wysokie kursy...

że se można zrobić obrót... heh

a bonusa 75 dalej nie ma:(

trochę za długo to trwa...

#527515 10/03/2006 17:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
przysłali maila o tej nowej promocji...

co są wysokie kursy...

że se można zrobić obrót... heh

a bonusa 75 dalej nie ma:(

trochę za długo to trwa...
oto mail który dziś mi przysłali koło południa


wkrotce problem zostanie rozwiazany-prosze cierpliwie czekac; przepraszamy


W razie ponownego kontaktu dotyczacego tego samego tematu, prosimy o zalaczenie tego numeru xxxxxxxxxxxxx(tu jest nr jakiś).

pzdr,


nie trace nadziei poniewaz dostałem zły kod który nie dział moze jeszcze cos z tego bedzie..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#527516 10/03/2006 17:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
Sprzedam bon do bet24. Priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#527517 10/03/2006 17:01
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
LUDZIE QRWA PRZESTAŃCIE WALIĆ SMUTY ŻE WAM BON NIE DOSZEDŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Ja sam dostałem po 10h za LM ale niedziałający ale WIEM że prędzej czy później i tak mi go dopiszą bo to nie firma widmo do ch*** pana!!!!!
Każdy kto tu jęczy że nie dostał vouchera przyznaje się do jednego : jest bankrutem, wjebał wszystko co miał i nie może się doczekać aż będzie mógł coś postawić.
Więc siedzieć cicho i czekać a tym bardziej nie spamować bet24 jeden mail że voucher nie działa i wszystko a nie burdel robić lole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

#527518 10/03/2006 17:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
LUDZIE QRWA PRZESTAŃCIE WALIĆ SMUTY ŻE WAM BON NIE DOSZEDŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Ja sam dostałem po 10h za LM ale niedziałający ale WIEM że prędzej czy później i tak mi go dopiszą bo to nie firma widmo do ch*** pana!!!!!
Każdy kto tu jęczy że nie dostał vouchera przyznaje się do jednego : jest bankrutem, wjebał wszystko co miał i nie może się doczekać aż będzie mógł coś postawić.
Więc siedzieć cicho i czekać a tym bardziej nie spamować bet24 jeden mail że voucher nie działa i wszystko a nie burdel robić lole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> takim ludziom BAN!! ZASTANóW SIę CO MóWISZ!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#527519 10/03/2006 17:06
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
Koleś chyba cię pogrzało zastanów się trochę to właśnie ty jęczysz co parę godzin że ci nie doszedł/nie działa itd weź się puknij w czoło co czwarty post w tym temacie to TWÓJ post i tylko ty ZABLUZGAŁEŚ w sowim poście parę linijek bo ci się coś niepodoba.
Każdy ich spamuje to nic dziwnego że się tyle na odpowiedź czeka.

#527520 10/03/2006 17:08
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Quote
LUDZIE QRWA PRZESTAŃCIE WALIĆ SMUTY ŻE WAM BON NIE DOSZEDŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Ja sam dostałem po 10h za LM ale niedziałający ale WIEM że prędzej czy później i tak mi go dopiszą bo to nie firma widmo do ch*** pana!!!!!
Każdy kto tu jęczy że nie dostał vouchera przyznaje się do jednego : jest bankrutem, wjebał wszystko co miał i nie może się doczekać aż będzie mógł coś postawić.
Więc siedzieć cicho i czekać a tym bardziej nie spamować bet24 jeden mail że voucher nie działa i wszystko a nie burdel robić lole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> takim ludziom BAN!! ZASTANóW SIę CO MóWISZ!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Mówi madrze jako druga osoba w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> licząc mnei oczywiście. Sportjuve radze sie zastanowić czy jest sens zakładania konta i gry gdy nie ma się 18 lat, a wypłat chce się dokonywać na konto ojca. Głupotą z twojej strony jest też pisanie cały czas na jeden temat o bonach. Co wam daje te 75 zeta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Przecież mogliby wam tego wcale nei dawać, a wy jeszcze narzekacie.

#527521 10/03/2006 17:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Popieram Cię Filemon. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#527522 10/03/2006 17:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
Quote
Quote
LUDZIE QRWA PRZESTAŃCIE WALIĆ SMUTY ŻE WAM BON NIE DOSZEDŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Ja sam dostałem po 10h za LM ale niedziałający ale WIEM że prędzej czy później i tak mi go dopiszą bo to nie firma widmo do ch*** pana!!!!!
Każdy kto tu jęczy że nie dostał vouchera przyznaje się do jednego : jest bankrutem, wjebał wszystko co miał i nie może się doczekać aż będzie mógł coś postawić.
Więc siedzieć cicho i czekać a tym bardziej nie spamować bet24 jeden mail że voucher nie działa i wszystko a nie burdel robić lole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> takim ludziom BAN!! ZASTANóW SIę CO MóWISZ!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Mówi madrze jako druga osoba w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> licząc mnei oczywiście. Sportjuve radze sie zastanowić czy jest sens zakładania konta i gry gdy nie ma się 18 lat, a wypłat chce się dokonywać na konto ojca. Głupotą z twojej strony jest też pisanie cały czas na jeden temat o bonach. Co wam daje te 75 zeta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Przecież mogliby wam tego wcale nei dawać, a wy jeszcze narzekacie.
słuchaj!!Konta bankowego nie mam założonego bo mi nie jest potrzebne narazie myślałem ze jest taka mozliwosc ze mozna wypłacić na konto kogos z rodziny!!A czym mam 18 lat to mozemy się spotkać tylko troche daleko mieszkasz i zobaczyłbys kto tu jest starszy............. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#527523 10/03/2006 17:12
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Teraz mam powazny problem z bet24.com i czekam na odpowiedz juz ponad 24h i nic :[
Konto w bet24 posiadam od pazdziernika. Wczesniej odpowiedz dostawalem przed uplywem godziny

#527524 10/03/2006 17:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Przed chwilka dostalem takiego maila z bet24.com

100% weekend = oferta 100% !



Przed nami wielki futbolowy weekend &#8230; Cracovia - Wisla... Chelsea - Tottenham&#8230; Arsenal - Liverpool&#8230;

Wisla udanie wznowila pilkarski sezon, zwyciestwo nad Groclinem nie bylo wysokie ale gra mistrzow Polski, zwlaszcza w pierwszej polowie, musiala sie podobac. Cracovia po porazce na wlasnym stadionie z Gornikem musi sie zrehabilitowac w oczach swoich kibicow, okazji lepszej niz pokonanie odwiecznego rywala Pasy z pewnoscia nie znajda...

W calej futbolowej Europie emocji nie zabraknie... Valencia - Real Madrid , Juventus - Milan. Wielkie mecze i po raz kolejny fantastyczna oferta dla naszych klientow&#8230;


100% kursy!


Oferujemy 100% zwrot na 10 meczow rozgrywanych w weekend. Oznacza to ze Bet24 nie pobiera marzy na tych meczach i oferuje najprawdopodobniej najlepsze kursy na rynku! (prosze pamietac ze 100% zwrot nie oznacza free beta!).

Tutaj sprawdz nasze kursy

Oto kilka wybranych meczow :

sobota: Chelsea - Tottenham, Blackburn - Aston Villa, Valencia - Real Madrid

niedziela: Cracovia - Wisla Krakow, Arsenal - Liverpool, Juventus - AC Milan

Zyczymy emocjonujacego i udanego weekendu - w Bet24 znajdziesz zdecydowanie najszersza na rynku oferte na krajowa pilke!

Team Bet24

#527525 10/03/2006 17:17
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Co ma oznaczać "100% zwrot" ?

#527526 10/03/2006 17:20
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Quote
Quote
Quote
LUDZIE QRWA PRZESTAŃCIE WALIĆ SMUTY ŻE WAM BON NIE DOSZEDŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Ja sam dostałem po 10h za LM ale niedziałający ale WIEM że prędzej czy później i tak mi go dopiszą bo to nie firma widmo do ch*** pana!!!!!
Każdy kto tu jęczy że nie dostał vouchera przyznaje się do jednego : jest bankrutem, wjebał wszystko co miał i nie może się doczekać aż będzie mógł coś postawić.
Więc siedzieć cicho i czekać a tym bardziej nie spamować bet24 jeden mail że voucher nie działa i wszystko a nie burdel robić lole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> takim ludziom BAN!! ZASTANóW SIę CO MóWISZ!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Mówi madrze jako druga osoba w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> licząc mnei oczywiście. Sportjuve radze sie zastanowić czy jest sens zakładania konta i gry gdy nie ma się 18 lat, a wypłat chce się dokonywać na konto ojca. Głupotą z twojej strony jest też pisanie cały czas na jeden temat o bonach. Co wam daje te 75 zeta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Przecież mogliby wam tego wcale nei dawać, a wy jeszcze narzekacie.
słuchaj!!Konta bankowego nie mam założonego bo mi nie jest potrzebne narazie myślałem ze jest taka mozliwosc ze mozna wypłacić na konto kogos z rodziny!!A czym mam 18 lat to mozemy się spotkać tylko troche daleko mieszkasz i zobaczyłbys kto tu jest starszy............. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nie napinaj się bo Ci żyłka pęknie. Patrząc na twoje posty wnioskuje o twoim wieku, chyba jednak powinienem wnioskować o twojej inteligencji. Dziękuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#527527 10/03/2006 17:22
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Quote
Co ma oznaczać "100% zwrot" ?
proponuje przeczytaj jeszcze raz bo wszystko jest wytlumaczone w powyzszym mailu!

#527528 10/03/2006 17:23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
Quote
Quote
Quote
[quote]LUDZIE QRWA PRZESTAŃCIE WALIĆ SMUTY ŻE WAM BON NIE DOSZEDŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Ja sam dostałem po 10h za LM ale niedziałający ale WIEM że prędzej czy później i tak mi go dopiszą bo to nie firma widmo do ch*** pana!!!!!
Każdy kto tu jęczy że nie dostał vouchera przyznaje się do jednego : jest bankrutem, wjebał wszystko co miał i nie może się doczekać aż będzie mógł coś postawić.
Więc siedzieć cicho i czekać a tym bardziej nie spamować bet24 jeden mail że voucher nie działa i wszystko a nie burdel robić lole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> takim ludziom BAN!! ZASTANóW SIę CO MóWISZ!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Mówi madrze jako druga osoba w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> licząc mnei oczywiście. Sportjuve radze sie zastanowić czy jest sens zakładania konta i gry gdy nie ma się 18 lat, a wypłat chce się dokonywać na konto ojca. Głupotą z twojej strony jest też pisanie cały czas na jeden temat o bonach. Co wam daje te 75 zeta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Przecież mogliby wam tego wcale nei dawać, a wy jeszcze narzekacie.
słuchaj!!Konta bankowego nie mam założonego bo mi nie jest potrzebne narazie myślałem ze jest taka mozliwosc ze mozna wypłacić na konto kogos z rodziny!!A czym mam 18 lat to mozemy się spotkać tylko troche daleko mieszkasz i zobaczyłbys kto tu jest starszy............. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nie napinaj się bo Ci żyłka pęknie. Patrząc na twoje posty wnioskuje o twoim wieku, chyba jednak powinienem wnioskować o twojej inteligencji. Dziękuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [/quote]no ja równiez dziękuje i proszę już o nie odpiswyanie ponieważ nie rozmawiam z ludzźmi których poziom IQ nie odbił się jeszcze od zera!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#527529 10/03/2006 17:27
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
przysłali maila o tej nowej promocji...

co są wysokie kursy...

że se można zrobić obrót... heh

a bonusa 75 dalej nie ma:(

trochę za długo to trwa...



[color:"red"] [/color] !

#527530 10/03/2006 17:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
[quote]przysłali maila o tej nowej promocji...

co są wysokie kursy...

że se można zrobić obrót... heh

a bonusa 75 dalej nie ma:(

trochę za długo to trwa...



DOSTAŁEM NOWEGO vouchera, DZIAŁA!

Strona 7 z 26 1 2 5 6 7 8 9 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1