|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018 |
U mnie tez-zakład rozliczony natomiast do konta nie dodany, napisałem maila ale jak jest nas więcej pewnie mają jakieś chwilowe problemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
no u mnie w porządku obecnie, unibet to nie betsson i nie ma co sie martwić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397 |
Unibet ma chyba najszybsze wypłaty na MB. Zlecałem w niedziele o 17:00 a o 18:05 miałem na MB.
Pełny szacun dla tej firmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
szybka to jest 2-3 minuty, ta jest przyzwoita.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Unibet ma chyba najszybsze wypłaty na MB. Zlecałem w niedziele o 17:00 a o 18:05 miałem na MB.
Pełny szacun dla tej firmy. zgadza sie, to jest bardzo szybka wyplata
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Unibet już nie wypłaca na konto bankowe, po wcześniejszym depozycie przez MB? Nie tak dawno normalnie wypłacałem na konto, a teraz już nie widzę tej opcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Nie maja juz czata? normalnie wyplacalem wczesniej na MB, a tu dzis widze nie ma takiej opcji, znow robia pod gorke, smieciowa firma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Nie mają czasu czatować, są zbyt zajęci pożeraniem innych bukmacherów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Nie maja juz czata? normalnie wyplacalem wczesniej na MB, a tu dzis widze nie ma takiej opcji, znow robia pod gorke, smieciowa firma a mi mojego do dzis nie odblokowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Nie maja juz czata? normalnie wyplacalem wczesniej na MB, a tu dzis widze nie ma takiej opcji, znow robia pod gorke, smieciowa firma a mi mojego do dzis nie odblokowali  za co Ci zablokowali? i jak dlugo trwa? Ja kiedys z nimi wojny prowadzilem regularnie, zenujaca firma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Nie maja juz czata? normalnie wyplacalem wczesniej na MB, a tu dzis widze nie ma takiej opcji, znow robia pod gorke, smieciowa firma Dziwne. To może to wina oprogramowania. Ja miałem kilka razy ostatnio taki numer, że opcja wypłaty na Neteller znikła. W Safari. Po wyczyszczeniu kompa i zmianie na Firefox, opcja znów się pojawiła...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,354 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,354 Likes: 11 |
Jak znika to 2-3 razy odswieżam i sie zawsze pojawia . Moze i komus sie nie podobaja ale nazywanie ich smieciowa firma ta gruba przesada .Dla mnie maja jeden zajebisty plus a cala reszte da sie przezyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Nie maja juz czata? normalnie wyplacalem wczesniej na MB, a tu dzis widze nie ma takiej opcji, znow robia pod gorke, smieciowa firma a mi mojego do dzis nie odblokowali  za co Ci zablokowali? i jak dlugo trwa? Ja kiedys z nimi wojny prowadzilem regularnie, zenujaca firma Za to samo co Tobie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Jak znika to 2-3 razy odswieżam i sie zawsze pojawia . Moze i komus sie nie podobaja ale nazywanie ich smieciowa firma ta gruba przesada .Dla mnie maja jeden zajebisty plus a cala reszte da sie przezyc U mnie odświeżanie nie pomagało. Tak czy owak, wada softu. Ten plus to termin wypłat ? Na razie są w czołówce. Ale to się okresowo zmienia, zobaczymy co jutro przyniesie  Fakt, że ten ich soft generalnego remontu wymaga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
U nich nawet soft NetEntu działa jakby chiał a nie mógł  Jedyna firma gdzie w kasynie przy odpalaniu gry potrafi wyskoczyc komunikat: "serwis chwilowo niedostępny, spróbuj później"  A w grach - lepiej nie mówić. Liczba wylogowań, zawieszeń itp - masakra  A teraz jeszcze chcą przejąć klientów Bet24... Strach się bać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
A teraz jeszcze chcą przejąć klientów Bet24... Strach się bać  a jak połączą konta to które limity będą obowiązywać?  te z Unibetu czy te z Bet24? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
mam pytanie odnosnie wyplaty na konto bankowe, czy informuja oni o tym poprzez np maila ze wyplata zostala zrobiona czy po prostu trzeba sprawdzac konto bankowe co jakis czas?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
mam pytanie odnosnie wyplaty na konto bankowe, czy informuja oni o tym poprzez np maila ze wyplata zostala zrobiona czy po prostu trzeba sprawdzac konto bankowe co jakis czas? maila dostałem, że o 11.11 przelew zrobiony, mamy 17:50 a kasa na koncie  brawo Unibet!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Przed chwila dla jaj zagralem na spotkanie meczu squasha na gaulteria gry przegral 1 seta z kempem po kursie 12 za 20zl - tak jak pisalem dla jaj to zagralem, bo nie znam sie w ogole na squashu. gaultier wygral 2 seta i zaraz wygra mecz a unibet mi uniewaznil zaklad  to jakis zart z ich str? Moge sie domagac prawidlowego rozliczenia czy nie ma sensu, bo oni po prostu maja takie prawo zeby wydymac klienta? Rozumialbym ich jakbym to puscil za 1000zl i ich tak przykasowal, ale to byl kurwa zaklad za 20zl dla jaj - 240zl mi zaluja  Juz nie raz puszczalem na live za spore kwoty jakies spore kursy i jakos nigdy mi czegos takiego nie zrobili, a teraz o 240 sie sepia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Nigdy nie stawiałeś zakładów Mobile? To teraz masz szansę spróbować, bo zmniejszamy dla Ciebie ryzyko! Postaw zakład za minimum €10 przez komórkę (m.unibet.com) a jeśli twój pierwszy zakład będzie przegrany, zwrócimy Ci €10! Nie ma lepszego sposobu, by stawiać przez telefon!
Warunki promocji
- Oferta ważna tylko dla klientów Unibet mieszkających w Polsce.
- Oferta jest przeznaczona tylko dla klientów, którzy nigdy nie stawiali zakładów Mobile.
- Promocja dotyczy zarówno zakładów pre-match jak i live.
- Tylko pierwszy zakład mobile za minimum €10 bierze udział w promocji.
- Maksymalny zwrot to €10, zostanie on wypłacony następnego dnia od postawienia zakładu.
- Bonus musi zostać obrócony co najmniej 3 razy w zakładach sportowych o kursach 1.6 lub wyższych, zanim będzie mógł zostać wypłacony lub przeniesiony do innego portfela.
- Bonus może zostać wykorzystany przez dowolne medium (komputer, komórkę)
- Aby odebrać zwrot €10 na swoje konto zaloguj się na stronę używając komputera.
- Tylko jeden bonus na osobę
- Oferta nie łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez unibet.com
- Unibet zastrzega siobie prawo do wycofania lub zmiany warunków promocji w dowolnym momencie.
- Zasady ogólne Unibet obowiązują.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|