|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120 |
sprzedam bon na 75 zl zainteresowani na priv prosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
to mozna wplacac i wyplacac na e-karte (mbank) ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339 |
to mozna wplacac i wyplacac na e-karte (mbank) ?? Można wpłacać i wypłacać, wpłata to chyba wiadomo, zasilasz kartę wpłacasz i tyle, a przy wypłacie kasa idzie jako zwrot na kartę, z tym że księgowana jest bezpośrednio na rachunku bankowym a nie na zasileniu ekarty. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
a jesli wplacalem przelewem i wyplacilem na karte to nie bedzie problemow ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
bardzo dobry buk kaska doszla na konto wprawdzie musialem poczekac na nia 6 dni, ale doszla bonus za lm tez doszedl ale na poczte onet na wp nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
jak to jest z tym obrotem Zagraem zakład za 100 zł i Zakłąd jest przegrany to nie liczy się jako 1 obrót?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Lozano - liczy się
liczy się do obrotu każdy kupon jaki postawisz (tylko nie wiem jak jest w przypadku zwrotów) obojętnie czy jest on wygrany czy przegrany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
no to ja nie mam pojęcia jak oni to robią Bo w sumie zagrałem za około 600 zł a wyskakuje ten komunikat jak chce kase wypłacić że nie obróciłem jeszcze. ehhhhhh Korzystałem z promocjiii Liga mistrzów i 90 minut.pl Ktoś ma podobny problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
napisz do niech i tyle na temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Jeśli korzystałeś z promocji Liga Mistrzsów i 90 minut to w sumie powinieneś obrócić kasę na 525zł...
90minut to 100złx3=300zł i LM 75złx3=225zł
Z tego screena który pokazujesz wychodzi że obróciłeś na kwotę 465zł bo jeden mecz jest jeszcze nierozstrzygnięty a obrót liczy siępewnie po zakończeniu spotkań...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Widzę że pisałeś wcześniej że jeden przegrany mecz więc moja teoria w łeb wzięła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
rzeczywiście masz racje kurcze Mecz jest wynik podany ale nie podliczony jako przegrany Oczywiście Over w koszykówce ehhhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Masz 565 obrotu Wszystkie grałeś 12-go ?
potrzeba: 90min 3x100 LM ? 3x100 ? (myślisz o wpłacie 100 pln)
Moze otrzymałeś (kiedy?) voucher 75 pln wtedy jeszcze 3 x 75
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
a własciwie nie wiem bo skoro jest wynik to zakład przegrany wiec chyba tylko wygrane wczodza niestety w obrót z tego by wynikało
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Masz 565 obrotu Wszystkie grałeś 12-go ?
potrzeba: 90min 3x100 LM ? 3x100 ? (myślisz o wpłacie 100 pln)
Moze otrzymałeś (kiedy?) voucher 75 pln wtedy jeszcze 3 x 75
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> no to się zgadza Obróciłem za 565zł ( 3 x 100 + 3 X 75) to wychodzi 525
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
już wyjaśnione zadzwoniłem do nich wszystko gra poniewaz z koszykówki dodali tylko wynik a nie wpisali czy była 1 czy 2 i to był ich błąd już wszystko oki zaraz zlecam wypłąte. Dzięki za znalezienie błędu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 786
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 786 |
nie dostał ktoś jescze tak jak ja vouchera 75 pln ???????????? jaki może być powód tego, że jeszcze go nie mam?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Panowie może mi ktoś napisać czy w bet24 można systemowe zakłady zagrać?Jeśli tak to proszę o instrukcje bo jakoś nie widze tego
|
|
|
Link skopiowany do schowka