|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Panowie może mi ktoś napisać czy w bet24 można systemowe zakłady zagrać?Jeśli tak to proszę o instrukcje bo jakoś nie widze tego to patrz uważniej. jak maz wybór zakładów, dni itp, to w górnym rzędzie po środku masz do wyboru system
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
[i]Hmm dziwny ten buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przysłali mi voucher w sobotę z promocji LM w której nie brałem udziału, zrealizowałem go na koncie pojawiło się 75zł i wypłacić nie mogłem bo wyskoczyło mi że musze obrócić, obróciłem zleciłem wypłate a dzisiaj zaksiegowało mi pierwszą wpłatę 150zł i bonus od pierwszej czyli razem 300zł i jak uzupełniam formularz to moge normalnie wypłacić choć nie obróciłem tego 150złotowego bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Czy jak nie wyskakuje te powiadomienie o obrocie to moge normalnie wypłacić?;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460 |
Jak ktoś jeszcze nie dostał vouchera to dzwonić do nich,od razu dopisują ręcznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
wszystko da sie jakos logicznie wytlumaczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeszcze nie wiem jak ale na pewno sie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
sprzedam vouchery z promocji ligi mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kontakt:gg 1564940 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
moge je równiez wymienić na bony do np betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
sprzedam vouchery z promocji ligi mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kontakt:gg 1564940 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
moge je równiez wymienić na bony do np betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> sorry,pomyliłęm teamty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
mam pytanie moze głupie ale jednak:czy z netellera moge wypłacić kasę do banku ??????????/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Tak sie zastanwiam co sądzić o buku, który nie daje playoff na czeski hokej?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Tak sie zastanwiam co sądzić o buku, który nie daje playoff na czeski hokej?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a co myslec o buku ktorego prosze o zalozenie konta odpisuje ze zalozone podaje login i haslo podane im przy rejestracji i co sie okazuje? BLEDNE HASLO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
jaka jest minimalna wypłata na konto bankowe?
w opcjach wypłaty mam tylko Neteller i karta ..gdzie jest przycisk do aby przejsc do wypłaty na konto??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
jaka jest minimalna wypłata na konto bankowe?
w opcjach wypłaty mam tylko Neteller i karta ..gdzie jest przycisk do aby przejsc do wypłaty na konto?? Wypłata na konto dostępna jest jeśli rejestrowałeś sie przez maila i ukryta jest pod wypłatą na kartę. Wpisujesz kwotę w wypłacie na kartę i przenosi Cie do formularza przelewu bankowego. Z moich obserwacji (wypłacałem zarówno 100zł jak i 50zł) wynika że minimalnej wypłaty nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czytać temat!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
wielkie dzięki... a czy moge wypłacic pieniadze na konto kolegi bo jestem mu winny kase i od razu chłopak miałby na koncie..??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
wielkie dzięki... a czy moge wypłacic pieniadze na konto kolegi bo jestem mu winny kase i od razu chłopak miałby na koncie..?? Niestety, takie kombinacje nie są możliwe u większości buków. Dane konta bankowego muszą zgadzać się z tymi które podałeś w rejestracji na bet24.com BTW: Mógłbym robić w supporcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350 |
Czy ktos wie czy kurs 1,00 rowniez wlicza sie do obrotu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
mam jeszcze jedno pytanie.czy mozna wpłącić kase z netellera na MB!????????????????????????????????????????????????????????duzo wynosi prowizja???????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Czy ktos wie czy kurs 1,00 rowniez wlicza sie do obrotu ? A jakie zdarzenie ma taki kurs (z ciekawości pytam)? W regulaminie nie ma nic wspomnianego o kursie wiec tak ale nie grałem jeszcze 1.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Tak sie zastanwiam co sądzić o buku, który nie daje playoff na czeski hokej?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> on po prostu o nas dba !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Darkoo priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
mam jeszcze jedno pytanie.czy mozna wpłącić kase z netellera na MB!????????????????????????????????????????????????????????duzo wynosi prowizja??????????????? wyczysc skrzynke sportjuve, bo cos musimy sobie jezszce wytlumaczyc...
|
|
|
Link skopiowany do schowka