Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 26 1 2 18 19 20 21 22 25 26
#527771 13/03/2006 14:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Quote
Panowie może mi ktoś napisać czy w bet24 można systemowe zakłady zagrać?Jeśli tak to proszę o instrukcje bo jakoś nie widze tego

to patrz uważniej. jak maz wybór zakładów, dni itp, to w górnym rzędzie po środku masz do wyboru system

Bonus: Unibet
#527772 13/03/2006 14:48
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
dzięki za odpowiedź

#527773 13/03/2006 15:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
[i]Hmm dziwny ten buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przysłali mi voucher w sobotę z promocji LM w której nie brałem udziału, zrealizowałem go na koncie pojawiło się 75zł i wypłacić nie mogłem bo wyskoczyło mi że musze obrócić, obróciłem zleciłem wypłate a dzisiaj zaksiegowało mi pierwszą wpłatę 150zł i bonus od pierwszej czyli razem 300zł i jak uzupełniam formularz to moge normalnie wypłacić choć nie obróciłem tego 150złotowego bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Czy jak nie wyskakuje te powiadomienie o obrocie to moge normalnie wypłacić?;P

#527774 13/03/2006 15:16
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Jak ktoś jeszcze nie dostał vouchera to dzwonić do nich,od razu dopisują ręcznie.

#527775 13/03/2006 15:16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
wszystko da sie jakos logicznie wytlumaczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeszcze nie wiem jak ale na pewno sie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#527776 13/03/2006 15:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
sprzedam vouchery z promocji ligi mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kontakt:gg 1564940 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

moge je równiez wymienić na bony do np betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#527777 13/03/2006 15:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
sprzedam vouchery z promocji ligi mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kontakt:gg 1564940 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

moge je równiez wymienić na bony do np betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
sorry,pomyliłęm teamty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#527778 13/03/2006 15:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
mam pytanie moze głupie ale jednak:czy z netellera moge wypłacić kasę do banku ??????????/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#527779 13/03/2006 15:37
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
możesz

#527780 13/03/2006 16:08
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Tak sie zastanwiam co sądzić o buku, który nie daje playoff na czeski hokej?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#527781 13/03/2006 16:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Quote
Tak sie zastanwiam co sądzić o buku, który nie daje playoff na czeski hokej?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a co myslec o buku ktorego prosze o zalozenie konta odpisuje ze zalozone podaje login i haslo podane im przy rejestracji i co sie okazuje? BLEDNE HASLO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#527782 13/03/2006 16:44
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
jaka jest minimalna wypłata na konto bankowe?

w opcjach wypłaty mam tylko Neteller i karta ..gdzie jest przycisk do aby przejsc do wypłaty na konto??

#527783 13/03/2006 16:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
jaka jest minimalna wypłata na konto bankowe?

w opcjach wypłaty mam tylko Neteller i karta ..gdzie jest przycisk do aby przejsc do wypłaty na konto??

Wypłata na konto dostępna jest jeśli rejestrowałeś sie przez maila i ukryta jest pod wypłatą na kartę. Wpisujesz kwotę w wypłacie na kartę i przenosi Cie do formularza przelewu bankowego.

Z moich obserwacji (wypłacałem zarówno 100zł jak i 50zł) wynika że minimalnej wypłaty nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Czytać temat!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#527784 13/03/2006 16:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
wielkie dzięki...
a czy moge wypłacic pieniadze na konto kolegi bo jestem mu winny kase i od razu chłopak miałby na koncie..??

#527785 13/03/2006 16:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
wielkie dzięki...
a czy moge wypłacic pieniadze na konto kolegi bo jestem mu winny kase i od razu chłopak miałby na koncie..??

Niestety, takie kombinacje nie są możliwe u większości buków. Dane konta bankowego muszą zgadzać się z tymi które podałeś w rejestracji na bet24.com

BTW: Mógłbym robić w supporcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#527786 13/03/2006 17:06
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Czy ktos wie czy kurs 1,00 rowniez wlicza sie do obrotu ?

#527787 13/03/2006 17:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
mam jeszcze jedno pytanie.czy mozna wpłącić kase z netellera na MB!????????????????????????????????????????????????????????duzo wynosi prowizja???????????????

#527788 13/03/2006 17:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
Czy ktos wie czy kurs 1,00 rowniez wlicza sie do obrotu ?

A jakie zdarzenie ma taki kurs (z ciekawości pytam)?

W regulaminie nie ma nic wspomnianego o kursie wiec tak ale nie grałem jeszcze 1.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#527789 13/03/2006 17:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Tak sie zastanwiam co sądzić o buku, który nie daje playoff na czeski hokej?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

on po prostu o nas dba !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />



Darkoo priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#527790 13/03/2006 17:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Quote
mam jeszcze jedno pytanie.czy mozna wpłącić kase z netellera na MB!????????????????????????????????????????????????????????duzo wynosi prowizja???????????????

wyczysc skrzynke sportjuve, bo cos musimy sobie jezszce wytlumaczyc...

Strona 20 z 26 1 2 18 19 20 21 22 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1