|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10 |
Właśnie jest jeszcze ten bonus dla nowych = 150 zł i co trzeba zrobić żeby go dostać
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
infa na stronie glownej o bonusie juz nie ma, polecam napisac maila lub zadzownic i sie spytac czy bonus jest aktualny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
dzwonilem, mimo ze ni ma na stronie, to jest caly czas
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Miami Heat (0) - Utah Jazz (9) Basketball United States NBA, handicap
Moze mi ktos powiedziec o co w takim zakladzie chodzi ? bo nie znam sie na handikapach ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Miami Heat (0) - Utah Jazz (9) Basketball United States NBA, handicap
Moze mi ktos powiedziec o co w takim zakladzie chodzi ? bo nie znam sie na handikapach ;] Utah na starcie prowadzi 9-0. jak mecz sie skonczy wynikiem 80-70 dla miami to jesli grales utah (9) to dla ciebie wynik koncowy brzmi 80-79 wiec przegrales. jesli natomiast miami wygra 80-72 lub mniej czy nawet przegra to wynik dla ciebie to 80-81 wiec wygrales. chodzi tutaj o wyrownanie szans. jesli jest handikap 9,5 to chodzi o to by nie bylo remisu i wynik moze byc tylko tak lub nie. przy calkowitych handikapie typu 9 moze byc jeszcze remis. wiekszosc wtedy zwraca chyba ze jest dodatkowy kurs na X. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
a jezeli wynik wyjdzie taki ze bedzie remis ? 100-91 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
jak nei am kursu na x to zwrot licza kurs 1.0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
wielkie dzieki
czyli najlepiej grac z polowka np.
1.90 Seattle SuperSonics (5,5) - Phoenix Suns (0) 1.90 Basketball United States NBA, handicap
Wygra tylko jedna ze stron bo remisu na handikapie nie widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
wielkie dzieki
czyli najlepiej grac z polowka np.
1.90 Seattle SuperSonics (5,5) - Phoenix Suns (0) 1.90 Basketball United States NBA, handicap
Wygra tylko jedna ze stron bo remisu na handikapie nie widze teoretycznie tak ale zakladam ze pare razy szlag cie trafi jak zagrasz handikap 5,5 a skonczy sie ze przegraja np.100-94. idzie sie zalamac. nie pozostaje nic innego jak wyslavc maila do bukmachera i pogratulowac dobrych analitykow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
chłopaki wymieni się ktos bonem?? Mam bona z LM wymienie się na bon 90 minut lub Legi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
chłopaki wymieni się ktos bonem?? Mam bona z LM wymienie się na bon 90 minut lub Legi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szkoda że tak późno, ja miałem 2 kody z 90minut.pl o wartości 100 PLN I rozdałem je za darmo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
czy druga i kolejna wypłata w miesiącu jak płatna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326 |
Czy ktos z uzytkowników zamawiał w ostatnim czsie u nich wypłate ja robiłem to w czwartek i kasy ciagle nie ma na koncie.Dla porównania w ten sam dzień zamawiałem wypłate w Unibet i kasa była juz w 2 dzień.Powoli trace zaufanie do bet24
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
czy druga i kolejna wypłata w miesiącu jak płatna? Bezpłatna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bet24 przyspiesza, I wypłata tydzien temu szła 3 dni (do srody) a II w tym tygodniu 2 dni (już dzisiaj na koncie $)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Czy ktos z uzytkowników zamawiał w ostatnim czsie u nich wypłate ja robiłem to w czwartek i kasy ciagle nie ma na koncie.Dla porównania w ten sam dzień zamawiałem wypłate w Unibet i kasa była juz w 2 dzień.Powoli trace zaufanie do bet24 tracisz zaufanie ? a kogo to obchodzi pisze Ci wyraznie 2-5 dni robocze jak nie wiesz co to znaczy to sie dowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
wypłata zrealizowana po dwóch dniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Zleciłem wypłatę w niedzielę wieczorem, a dzisiaj kasa jest już na koncie (BPH)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020 |
Hmm Ja tez zleciłem wypłate w niedziele a jeszcze nic nie ma..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020 |
Moze mi ktos powiedziec od czego to zalezy ile idzie wypłąta..?
Bo jak widze 3 osoby zleciły w tym samym czasie a roznie sa ksiegowane na kontach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Moze mi ktos powiedziec od czego to zalezy ile idzie wypłąta..?
Bo jak widze 3 osoby zleciły w tym samym czasie a roznie sa ksiegowane na kontach... Moze zależeć od banków, od danych jakiś wpisałeś w wypłacie, ja np. dałem adres głównej placówki i moze dlatego szybciej, moze zależeć też od tego czy to pierwszy czy kolejny raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020 |
Moze mi ktos powiedziec od czego to zalezy ile idzie wypłąta..?
Bo jak widze 3 osoby zleciły w tym samym czasie a roznie sa ksiegowane na kontach... Moze zależeć od banków, od danych jakiś wpisałeś w wypłacie, ja np. dałem adres głównej placówki i moze dlatego szybciej, moze zależeć też od tego czy to pierwszy czy kolejny raz. Wypłacam od nich 1 raz:) Dzwoniłem gosc powiedzialz e dane sa dorbze wypełnione:) Podałem Adres Mbanku z Warszawy gdzie maja głowna siedzibe:) Gosc mi powiedział ze w piatek powinny byc ale zebym sie na 100% nie nastawiał bo moga byc po niedzieli... Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|