Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 26 1 2 20 21 22 23 24 25 26
#527811 14/03/2006 11:28
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10
Właśnie jest jeszcze ten bonus dla nowych = 150 zł i co trzeba zrobić żeby go dostać

Bonus: Unibet
#527812 14/03/2006 11:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
infa na stronie glownej o bonusie juz nie ma, polecam napisac maila lub zadzownic i sie spytac czy bonus jest aktualny

#527813 14/03/2006 13:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
dzwonilem, mimo ze ni ma na stronie, to jest caly czas

#527814 14/03/2006 13:48
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Miami Heat (0) - Utah Jazz (9)
Basketball United States NBA, handicap

Moze mi ktos powiedziec o co w takim zakladzie chodzi ? bo nie znam sie na handikapach ;]

#527815 14/03/2006 13:52
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Miami Heat (0) - Utah Jazz (9)
Basketball United States NBA, handicap

Moze mi ktos powiedziec o co w takim zakladzie chodzi ? bo nie znam sie na handikapach ;]


Utah na starcie prowadzi 9-0. jak mecz sie skonczy wynikiem 80-70 dla miami to jesli grales utah (9) to dla ciebie wynik koncowy brzmi 80-79 wiec przegrales. jesli natomiast miami wygra 80-72 lub mniej czy nawet przegra to wynik dla ciebie to 80-81 wiec wygrales. chodzi tutaj o wyrownanie szans. jesli jest handikap 9,5 to chodzi o to by nie bylo remisu i wynik moze byc tylko tak lub nie. przy calkowitych handikapie typu 9 moze byc jeszcze remis. wiekszosc wtedy zwraca chyba ze jest dodatkowy kurs na X.

pozdrawiam

#527816 14/03/2006 13:56
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
a jezeli wynik wyjdzie taki ze bedzie remis ? 100-91 ?

#527817 14/03/2006 14:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
jak nei am kursu na x to zwrot licza kurs 1.0

#527818 14/03/2006 14:06
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
wielkie dzieki

czyli najlepiej grac z polowka np.

1.90 Seattle SuperSonics (5,5) - Phoenix Suns (0) 1.90
Basketball United States NBA, handicap

Wygra tylko jedna ze stron bo remisu na handikapie nie widze

#527819 14/03/2006 14:10
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
wielkie dzieki

czyli najlepiej grac z polowka np.

1.90 Seattle SuperSonics (5,5) - Phoenix Suns (0) 1.90
Basketball United States NBA, handicap

Wygra tylko jedna ze stron bo remisu na handikapie nie widze

teoretycznie tak ale zakladam ze pare razy szlag cie trafi jak zagrasz handikap 5,5 a skonczy sie ze przegraja np.100-94. idzie sie zalamac. nie pozostaje nic innego jak wyslavc maila do bukmachera i pogratulowac dobrych analitykow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam

#527820 14/03/2006 14:12
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
chłopaki wymieni się ktos bonem??
Mam bona z LM wymienie się na bon 90 minut lub Legi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#527821 14/03/2006 14:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Quote
chłopaki wymieni się ktos bonem??
Mam bona z LM wymienie się na bon 90 minut lub Legi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
szkoda że tak późno, ja miałem 2 kody z 90minut.pl o wartości 100 PLN
I rozdałem je za darmo...

#527822 14/03/2006 15:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
czy druga i kolejna wypłata w miesiącu jak płatna?

#527823 14/03/2006 15:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Czy ktos z uzytkowników zamawiał w ostatnim czsie u nich wypłate ja robiłem to w czwartek i kasy ciagle nie ma na koncie.Dla porównania w ten sam dzień zamawiałem wypłate w Unibet i kasa była juz w 2 dzień.Powoli trace zaufanie do bet24

#527824 14/03/2006 15:24
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
czy druga i kolejna wypłata w miesiącu jak płatna?

Bezpłatna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

bet24 przyspiesza, I wypłata tydzien temu szła 3 dni (do srody) a II w tym tygodniu 2 dni (już dzisiaj na koncie $)

#527825 14/03/2006 15:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
Czy ktos z uzytkowników zamawiał w ostatnim czsie u nich wypłate ja robiłem to w czwartek i kasy ciagle nie ma na koncie.Dla porównania w ten sam dzień zamawiałem wypłate w Unibet i kasa była juz w 2 dzień.Powoli trace zaufanie do bet24
tracisz zaufanie ? a kogo to obchodzi pisze Ci wyraznie 2-5 dni robocze jak nie wiesz co to znaczy to sie dowiedz

#527826 14/03/2006 16:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
wypłata zrealizowana po dwóch dniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Zleciłem wypłatę w niedzielę wieczorem, a dzisiaj kasa jest już na koncie (BPH)

#527827 14/03/2006 16:11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
Hmm Ja tez zleciłem wypłate w niedziele a jeszcze nic nie ma..

#527828 14/03/2006 16:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
Moze mi ktos powiedziec od czego to zalezy ile idzie wypłąta..?

Bo jak widze 3 osoby zleciły w tym samym czasie a roznie sa ksiegowane na kontach...

#527829 14/03/2006 16:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
Moze mi ktos powiedziec od czego to zalezy ile idzie wypłąta..?

Bo jak widze 3 osoby zleciły w tym samym czasie a roznie sa ksiegowane na kontach...

Moze zależeć od banków, od danych jakiś wpisałeś w wypłacie, ja np. dałem adres głównej placówki i moze dlatego szybciej, moze zależeć też od tego czy to pierwszy czy kolejny raz.

#527830 14/03/2006 16:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
Quote
Quote
Moze mi ktos powiedziec od czego to zalezy ile idzie wypłąta..?

Bo jak widze 3 osoby zleciły w tym samym czasie a roznie sa ksiegowane na kontach...

Moze zależeć od banków, od danych jakiś wpisałeś w wypłacie, ja np. dałem adres głównej placówki i moze dlatego szybciej, moze zależeć też od tego czy to pierwszy czy kolejny raz.


Wypłacam od nich 1 raz:)

Dzwoniłem gosc powiedzialz e dane sa dorbze wypełnione:)

Podałem Adres Mbanku z Warszawy gdzie maja głowna siedzibe:)

Gosc mi powiedział ze w piatek powinny byc ale zebym sie na 100% nie nastawiał bo moga byc po niedzieli...

Pozdrawiam

Strona 22 z 26 1 2 20 21 22 23 24 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, Sensei, aker, forty, alfa), 2,741 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1