Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 26 1 2 22 23 24 25 26
#527851 15/03/2006 06:12
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
Quote
Czy jeszcze aktualne są bonusy ze stron Legii, Cracovii, Pogonii itp. Jeżeli tak to proszę podać stronę www [ewentualnie napisać PW]. Przejrzałem kilka stron ale oprócz banerów bet24.com żadnych bonusów nie widziałem.

pozdrawiam,
Ojro

Ponawiam pytanie i prośbe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#527852 15/03/2006 06:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
7
enthusiast
enthusiast
7 Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
Micz... chyba nie....
Moje pytanie: Czy możecie się zalogować na bet24? od wczoraj mam problem i wyskakuje mi wiadomość:
"błąd
An unexpected error has occured."
ble :/ pozdr

#527853 15/03/2006 07:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
Micz... chyba nie....
Moje pytanie: Czy możecie się zalogować na bet24? od wczoraj mam problem i wyskakuje mi wiadomość:
"błąd
An unexpected error has occured."
ble :/ pozdr

U mnie no problemo. Wyczyść ciastka, cache i powinno być oki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#527854 15/03/2006 08:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Ale jaja. Wyplacilem ostatnio kase z bet24 na karte v.e. w inteligo. Dzisiaj kasa doszla, ale nie jest zablokowana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A przedwczoraj przyszla kasa z BAW ta sama droga i ja juz mi zablokowali :/
Oni blokuja ta kase od razu czy dopiero po jakies chwili?

#527855 15/03/2006 08:52
Dołączył: May 2005
Posty: 24
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 24
Dla mnie BET24 to jest nie powazna firma.Zarejestrowalem sie u nich wpłaciłem kase ale zalogować sie nie moge,Wiec dzwonie do nich podaje hasło oni twierdza ze u siebie sie loguja bez problemu.Twierdza zebym wgrał nowsza jave wgrałem i nic.Dodam ze próbowałem sie logowac z kilkunastu komputerów bez skutku.Wiec jestem ciekaw co jest nie tak,moze ktos mi pomoze bo ta firma na pewno nie.Ludzie wycofujcie z tej firmy kaske bo cos tak czuje ze zaraz i wy nie bedziecie sie mogli zalogowac.Jeszcze raz prosze o pomoc.POZDRO

#527856 15/03/2006 08:57
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Nie ciesz się nie ciesz. Pewnie już zablokowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Quote
Ale jaja. Wyplacilem ostatnio kase z bet24 na karte v.e. w inteligo. Dzisiaj kasa doszla, ale nie jest zablokowana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A przedwczoraj przyszla kasa z BAW ta sama droga i ja juz mi zablokowali :/
Oni blokuja ta kase od razu czy dopiero po jakies chwili?

#527857 15/03/2006 09:38
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Panowie we czwartek zlecilem wyplate kuzwaaa dzisiaj sroda kasy jeszcze nie ma! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zapomnieli o mnei czy jak...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#527858 15/03/2006 10:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Nie posiadam karty kredytowej,wyslalem im wczoraj rano maila zebu sie zarejestrowac i do teraz zadnej odpowiedzi ????

#527859 15/03/2006 10:22
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Quote
Panowie we czwartek zlecilem wyplate kuzwaaa dzisiaj sroda kasy jeszcze nie ma! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zapomnieli o mnei czy jak...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
mam dokładnie tak samo, w czwartek zleziłem zwrot na kartę i cisza... z tym że wczoraj napisałem do nich, to mi odpisali, że opóźnienie może być spododowane polskimi znakami w imieniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> dziwne, szczególnie że przy pierwszej wypłacie jakoś te polskie znaki nie były problemem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#527860 15/03/2006 10:24
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Moze pieniadze na karte ida dluzej niz przelewem bankowym ?

#527861 15/03/2006 10:29
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
w du**** moge poczekac byle by doszly! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

panowie jak to jest normalnie jak przelalem na karte to kasa na koncie tez sie pojawia? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#527862 15/03/2006 10:35
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Dla mnie BET24 to jest nie powazna firma.Zarejestrowalem sie u nich wpłaciłem kase ale zalogować sie nie moge,Wiec dzwonie do nich podaje hasło oni twierdza ze u siebie sie loguja bez problemu.Twierdza zebym wgrał nowsza jave wgrałem i nic.Dodam ze próbowałem sie logowac z kilkunastu komputerów bez skutku.Wiec jestem ciekaw co jest nie tak,moze ktos mi pomoze bo ta firma na pewno nie.Ludzie wycofujcie z tej firmy kaske bo cos tak czuje ze zaraz i wy nie bedziecie sie mogli zalogowac.Jeszcze raz prosze o pomoc.POZDRO

Chlopcze jak masz pisac takie bydury to wez lepiej nic nie pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Buk jest wiarzgodny i na pewno nie zwinie interesu

#527863 15/03/2006 10:37
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Quote
Quote
Dla mnie BET24 to jest nie powazna firma.Zarejestrowalem sie u nich wpłaciłem kase ale zalogować sie nie moge,Wiec dzwonie do nich podaje hasło oni twierdza ze u siebie sie loguja bez problemu.Twierdza zebym wgrał nowsza jave wgrałem i nic.Dodam ze próbowałem sie logowac z kilkunastu komputerów bez skutku.Wiec jestem ciekaw co jest nie tak,moze ktos mi pomoze bo ta firma na pewno nie.Ludzie wycofujcie z tej firmy kaske bo cos tak czuje ze zaraz i wy nie bedziecie sie mogli zalogowac.Jeszcze raz prosze o pomoc.POZDRO

Chlopcze jak masz pisac takie bydury to wez lepiej nic nie pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Buk jest wiarzgodny i na pewno nie zwinie interesu

dokladnie buk jest ok! caly czas na nim gram... loguje sie i wsio okej, tylko te przelewy - troszke szybciej plisss <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#527864 15/03/2006 10:41
Dołączył: May 2005
Posty: 24
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 24
Quote
Quote
Dla mnie BET24 to jest nie powazna firma.Zarejestrowalem sie u nich wpłaciłem kase ale zalogować sie nie moge,Wiec dzwonie do nich podaje hasło oni twierdza ze u siebie sie loguja bez problemu.Twierdza zebym wgrał nowsza jave wgrałem i nic.Dodam ze próbowałem sie logowac z kilkunastu komputerów bez skutku.Wiec jestem ciekaw co jest nie tak,moze ktos mi pomoze bo ta firma na pewno nie.Ludzie wycofujcie z tej firmy kaske bo cos tak czuje ze zaraz i wy nie bedziecie sie mogli zalogowac.Jeszcze raz prosze o pomoc.POZDRO

Chlopcze jak masz pisac takie bydury to wez lepiej nic nie pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Buk jest wiarzgodny i na pewno nie zwinie interesu
Chlopca to se wdomu poszukaj,a ja pisze jaki mam problem,jak nie wiesz to sie nie udzielaj
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#527865 15/03/2006 12:47
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Bosz znowu freebety rozdają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Za to kasa z wygranej teraz 4 razy wolniej idzie (przed promocjami szła dwa dni a teraz 8)...

#527866 15/03/2006 13:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
hehe mi 7 dni , ale ważne ze doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#527867 15/03/2006 13:20
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Bet24 z radoscia prezentuje swoim klientom najnowsza oferte.
"GRY" to zestaw 7 roznorodnych gier - cokolwiek lubisz, z pewnoscia znajdziesz cos dla siebie!

Graj 24/7!
Wiele roznych gier i wylacznie od Ciebie zalezy stawka a wiec rowniez potencjalna wygrana. Ty decydujesz jak i kiedy grac - mozesz to robic 24 godziny na dobe. Wylacznie od Ciebie zalezy czy zagrasz dla zabawy czy tez za prawdziwe pieniadze ale tylko w tym drugim przypadku masz szanse na wygranie niezlej kasy! Zaloguj sie do swojego konta w Bet24 i milej zabawy!

Bonus!
Zagraj za darmo badz wez udzial w naszej promocji. W srode i czwartek oferujemy dla wszystkich naszych klientow freebet. Wystarczy ze zagrasz za minimum 40 zl w dowolna ilosc gier a otrzymasz od nas 40 zl z powrotem na konto! Grasz jak chcesz - Ty decydujesz czy chcesz zagrac za cale 40 zl w Spin Win czy tez moze za 10 zl w Aces High i 30 zl w np. Virtual Horseracing.

Przysluguje tylko jeden 40-zlotowy bonus na uzytkownika. Kwota freebeta zasili Twoje konto z piatek.

Mozesz grac w nastepujace gry:
- Triple Chance Hi-lo
- Aces High
- Keno
- Roll em Dice
- Spin Win
- Squares
- Virtual Horseracing

Jak zagrac:
- zaloguj sie na swoje konto w Bet24.com
- kliknij na Zaklady w gornym menu i wybierz Gry
- wybierz gre w ktora chcesz zagrac
- kliknij na "info" a uzyskac wiecej informacji na temat konkretnej gry
- milej zabawy !



Takiego maila dostałem, popatrzałem sobie te gierki i chyba zagram te 40zł na "aces high" - jakby ktoś nie skumał, to polega to na tym, że mamy pokazaną jedną kartę i stawiamy, czy następna będzie wyższa/tej samej wartości/niższa mamy do tego odpowiednie kursy.

Jest np. 7-mka , stawiamy że następna będzie np. wyższa i komputer losuje...


Tylko jednego brakuje mi w tej informacji - nie ma nic o mailach pod jaki wysyłać prośbę o zwrot tego freebeta, czyli może jakoś automatycznie będą dawać.

P.S. Pewnie się połapali jak ludziska od nich wyciągali te kody z bonusami, dlatego już nie podają maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#527868 15/03/2006 13:21
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
Quote
Quote
Dla mnie BET24 to jest nie powazna firma.Zarejestrowalem sie u nich wpłaciłem kase ale zalogować sie nie moge,Wiec dzwonie do nich podaje hasło oni twierdza ze u siebie sie loguja bez problemu.Twierdza zebym wgrał nowsza jave wgrałem i nic.Dodam ze próbowałem sie logowac z kilkunastu komputerów bez skutku.Wiec jestem ciekaw co jest nie tak,moze ktos mi pomoze bo ta firma na pewno nie.Ludzie wycofujcie z tej firmy kaske bo cos tak czuje ze zaraz i wy nie bedziecie sie mogli zalogowac.Jeszcze raz prosze o pomoc.POZDRO

Chlopcze jak masz pisac takie bydury to wez lepiej nic nie pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Buk jest wiarzgodny i na pewno nie zwinie interesu
Chlopca to se wdomu poszukaj,a ja pisze jaki mam problem,jak nie wiesz to sie nie udzielaj
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />


Musisz ustawic serwer proxy na początku tematu napisalem jak to sie robi


dla mnie buk ten jest wporzadku sympatycznie sie z nimi załatwia sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#527869 15/03/2006 13:25
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
macie tez tak

przy wybraniu czegos z ofery pojawia sie 1X2 Loading i dupa nie laduje sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#527870 15/03/2006 13:36
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
macie tez tak

przy wybraniu czegos z ofery pojawia sie 1X2 Loading i dupa nie laduje sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

tez tak mam, trzeba przejsc do strony glownej bet24 i tam wybierac zaklady ktore sa po prawej stronie

Strona 24 z 26 1 2 22 23 24 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, alfa, betowiec, forty), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,441
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1