|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
Czy jeszcze aktualne są bonusy ze stron Legii, Cracovii, Pogonii itp. Jeżeli tak to proszę podać stronę www [ewentualnie napisać PW]. Przejrzałem kilka stron ale oprócz banerów bet24.com żadnych bonusów nie widziałem.
pozdrawiam, Ojro Ponawiam pytanie i prośbe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 204 |
Micz... chyba nie.... Moje pytanie: Czy możecie się zalogować na bet24? od wczoraj mam problem i wyskakuje mi wiadomość: "błąd An unexpected error has occured." ble :/ pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Micz... chyba nie.... Moje pytanie: Czy możecie się zalogować na bet24? od wczoraj mam problem i wyskakuje mi wiadomość: "błąd An unexpected error has occured." ble :/ pozdr U mnie no problemo. Wyczyść ciastka, cache i powinno być oki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Ale jaja. Wyplacilem ostatnio kase z bet24 na karte v.e. w inteligo. Dzisiaj kasa doszla, ale nie jest zablokowana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A przedwczoraj przyszla kasa z BAW ta sama droga i ja juz mi zablokowali :/ Oni blokuja ta kase od razu czy dopiero po jakies chwili?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 24 |
Dla mnie BET24 to jest nie powazna firma.Zarejestrowalem sie u nich wpłaciłem kase ale zalogować sie nie moge,Wiec dzwonie do nich podaje hasło oni twierdza ze u siebie sie loguja bez problemu.Twierdza zebym wgrał nowsza jave wgrałem i nic.Dodam ze próbowałem sie logowac z kilkunastu komputerów bez skutku.Wiec jestem ciekaw co jest nie tak,moze ktos mi pomoze bo ta firma na pewno nie.Ludzie wycofujcie z tej firmy kaske bo cos tak czuje ze zaraz i wy nie bedziecie sie mogli zalogowac.Jeszcze raz prosze o pomoc.POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Nie ciesz się nie ciesz. Pewnie już zablokowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale jaja. Wyplacilem ostatnio kase z bet24 na karte v.e. w inteligo. Dzisiaj kasa doszla, ale nie jest zablokowana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A przedwczoraj przyszla kasa z BAW ta sama droga i ja juz mi zablokowali :/ Oni blokuja ta kase od razu czy dopiero po jakies chwili?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Panowie we czwartek zlecilem wyplate kuzwaaa dzisiaj sroda kasy jeszcze nie ma! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zapomnieli o mnei czy jak...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Nie posiadam karty kredytowej,wyslalem im wczoraj rano maila zebu sie zarejestrowac i do teraz zadnej odpowiedzi ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
Panowie we czwartek zlecilem wyplate kuzwaaa dzisiaj sroda kasy jeszcze nie ma! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zapomnieli o mnei czy jak...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mam dokładnie tak samo, w czwartek zleziłem zwrot na kartę i cisza... z tym że wczoraj napisałem do nich, to mi odpisali, że opóźnienie może być spododowane polskimi znakami w imieniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> dziwne, szczególnie że przy pierwszej wypłacie jakoś te polskie znaki nie były problemem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681 |
Moze pieniadze na karte ida dluzej niz przelewem bankowym ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
w du**** moge poczekac byle by doszly! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
panowie jak to jest normalnie jak przelalem na karte to kasa na koncie tez sie pojawia? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Dla mnie BET24 to jest nie powazna firma.Zarejestrowalem sie u nich wpłaciłem kase ale zalogować sie nie moge,Wiec dzwonie do nich podaje hasło oni twierdza ze u siebie sie loguja bez problemu.Twierdza zebym wgrał nowsza jave wgrałem i nic.Dodam ze próbowałem sie logowac z kilkunastu komputerów bez skutku.Wiec jestem ciekaw co jest nie tak,moze ktos mi pomoze bo ta firma na pewno nie.Ludzie wycofujcie z tej firmy kaske bo cos tak czuje ze zaraz i wy nie bedziecie sie mogli zalogowac.Jeszcze raz prosze o pomoc.POZDRO Chlopcze jak masz pisac takie bydury to wez lepiej nic nie pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Buk jest wiarzgodny i na pewno nie zwinie interesu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Dla mnie BET24 to jest nie powazna firma.Zarejestrowalem sie u nich wpłaciłem kase ale zalogować sie nie moge,Wiec dzwonie do nich podaje hasło oni twierdza ze u siebie sie loguja bez problemu.Twierdza zebym wgrał nowsza jave wgrałem i nic.Dodam ze próbowałem sie logowac z kilkunastu komputerów bez skutku.Wiec jestem ciekaw co jest nie tak,moze ktos mi pomoze bo ta firma na pewno nie.Ludzie wycofujcie z tej firmy kaske bo cos tak czuje ze zaraz i wy nie bedziecie sie mogli zalogowac.Jeszcze raz prosze o pomoc.POZDRO Chlopcze jak masz pisac takie bydury to wez lepiej nic nie pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Buk jest wiarzgodny i na pewno nie zwinie interesu dokladnie buk jest ok! caly czas na nim gram... loguje sie i wsio okej, tylko te przelewy - troszke szybciej plisss <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 24 |
Dla mnie BET24 to jest nie powazna firma.Zarejestrowalem sie u nich wpłaciłem kase ale zalogować sie nie moge,Wiec dzwonie do nich podaje hasło oni twierdza ze u siebie sie loguja bez problemu.Twierdza zebym wgrał nowsza jave wgrałem i nic.Dodam ze próbowałem sie logowac z kilkunastu komputerów bez skutku.Wiec jestem ciekaw co jest nie tak,moze ktos mi pomoze bo ta firma na pewno nie.Ludzie wycofujcie z tej firmy kaske bo cos tak czuje ze zaraz i wy nie bedziecie sie mogli zalogowac.Jeszcze raz prosze o pomoc.POZDRO Chlopcze jak masz pisac takie bydury to wez lepiej nic nie pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Buk jest wiarzgodny i na pewno nie zwinie interesu Chlopca to se wdomu poszukaj,a ja pisze jaki mam problem,jak nie wiesz to sie nie udzielaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Bosz znowu freebety rozdają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Za to kasa z wygranej teraz 4 razy wolniej idzie (przed promocjami szła dwa dni a teraz 8)...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
hehe mi 7 dni , ale ważne ze doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Bet24 z radoscia prezentuje swoim klientom najnowsza oferte. "GRY" to zestaw 7 roznorodnych gier - cokolwiek lubisz, z pewnoscia znajdziesz cos dla siebie!
Graj 24/7! Wiele roznych gier i wylacznie od Ciebie zalezy stawka a wiec rowniez potencjalna wygrana. Ty decydujesz jak i kiedy grac - mozesz to robic 24 godziny na dobe. Wylacznie od Ciebie zalezy czy zagrasz dla zabawy czy tez za prawdziwe pieniadze ale tylko w tym drugim przypadku masz szanse na wygranie niezlej kasy! Zaloguj sie do swojego konta w Bet24 i milej zabawy!
Bonus! Zagraj za darmo badz wez udzial w naszej promocji. W srode i czwartek oferujemy dla wszystkich naszych klientow freebet. Wystarczy ze zagrasz za minimum 40 zl w dowolna ilosc gier a otrzymasz od nas 40 zl z powrotem na konto! Grasz jak chcesz - Ty decydujesz czy chcesz zagrac za cale 40 zl w Spin Win czy tez moze za 10 zl w Aces High i 30 zl w np. Virtual Horseracing.
Przysluguje tylko jeden 40-zlotowy bonus na uzytkownika. Kwota freebeta zasili Twoje konto z piatek.
Mozesz grac w nastepujace gry: - Triple Chance Hi-lo - Aces High - Keno - Roll em Dice - Spin Win - Squares - Virtual Horseracing
Jak zagrac: - zaloguj sie na swoje konto w Bet24.com - kliknij na Zaklady w gornym menu i wybierz Gry - wybierz gre w ktora chcesz zagrac - kliknij na "info" a uzyskac wiecej informacji na temat konkretnej gry - milej zabawy !
Takiego maila dostałem, popatrzałem sobie te gierki i chyba zagram te 40zł na "aces high" - jakby ktoś nie skumał, to polega to na tym, że mamy pokazaną jedną kartę i stawiamy, czy następna będzie wyższa/tej samej wartości/niższa mamy do tego odpowiednie kursy.
Jest np. 7-mka , stawiamy że następna będzie np. wyższa i komputer losuje...
Tylko jednego brakuje mi w tej informacji - nie ma nic o mailach pod jaki wysyłać prośbę o zwrot tego freebeta, czyli może jakoś automatycznie będą dawać.
P.S. Pewnie się połapali jak ludziska od nich wyciągali te kody z bonusami, dlatego już nie podają maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Dla mnie BET24 to jest nie powazna firma.Zarejestrowalem sie u nich wpłaciłem kase ale zalogować sie nie moge,Wiec dzwonie do nich podaje hasło oni twierdza ze u siebie sie loguja bez problemu.Twierdza zebym wgrał nowsza jave wgrałem i nic.Dodam ze próbowałem sie logowac z kilkunastu komputerów bez skutku.Wiec jestem ciekaw co jest nie tak,moze ktos mi pomoze bo ta firma na pewno nie.Ludzie wycofujcie z tej firmy kaske bo cos tak czuje ze zaraz i wy nie bedziecie sie mogli zalogowac.Jeszcze raz prosze o pomoc.POZDRO Chlopcze jak masz pisac takie bydury to wez lepiej nic nie pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Buk jest wiarzgodny i na pewno nie zwinie interesu Chlopca to se wdomu poszukaj,a ja pisze jaki mam problem,jak nie wiesz to sie nie udzielaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Musisz ustawic serwer proxy na początku tematu napisalem jak to sie robi dla mnie buk ten jest wporzadku sympatycznie sie z nimi załatwia sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
macie tez tak
przy wybraniu czegos z ofery pojawia sie 1X2 Loading i dupa nie laduje sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
macie tez tak
przy wybraniu czegos z ofery pojawia sie 1X2 Loading i dupa nie laduje sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> tez tak mam, trzeba przejsc do strony glownej bet24 i tam wybierac zaklady ktore sa po prawej stronie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|