|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
gdyby nie blokada srodkow mialbym real over5,5 w meczu zagrany
ku............. Real we wszystkich meczach u siebie za wyjątkiem dwóch (Barcelona i Malaga oststnio) strzelał przynajmniej 3 bramki przyjezdnym  over 5,5  @5,2 Gratuluję strzału. Szczerze mówiąc nie wierzyłem, że tak "pojadą". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
SC Heerenveen jeszcze raz  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
[ Linked Image] wiem jestem nudny, ale to bylo po jakims 0-4 czy cos  niby najlepszy a jednak bezradny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
[img] wiem jestem nudny ... i zakompleksiony co pokazujesz na każdym kroku .. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Bardziej byłem pewny overa 2,5 do ht Ktoś powie, ze statystyki nie graja, ale w przyrodzie nic nie ginie  Real strzela dużo bramek w pierwszych 30 minutach i pierwszych dziesięciu po przerwie, dzisiaj podobnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Bardziej byłem pewny overa 2,5 do ht Ktoś powie, ze statystyki nie graja, ale w przyrodzie nic nie ginie  Real strzela dużo bramek w pierwszych 30 minutach i pierwszych dziesięciu po przerwie, dzisiaj podobnie. dobry bet .. ważne ze $$$ jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Ile już Benzyna ma bramek na koncie bo ostatnio strzela jedną za drugą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
[img] wiem jestem nudny ... i zakompleksiony co pokazujesz na każdym kroku ..  wole byc zakompleksiony skoro juz tak twierdzisz niz dowartosciowywac sie "kibicujac" takim niby gwiazdom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Ile już Benzyna ma bramek na koncie bo ostatnio strzela jedną za drugą? 18 dużo strzelał przed kontuzją, pozniej sie troche zaciął 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
gizmo ty tylko udajesz przyglupa? kolejni trenerzy pierdnac nie moga z argentyna, nie dziwota, jak w skladzie od ciula napasciorow i pomocnikow, za to w ogole nie ma obroncow i bramkarza tak wiem, odpalamy football managera, dajemy taktyke 2-3-5 i jazda, mistrzostwo swiata to nie problem  witam reszte 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
ADO/Tweente do przery jeszcze jednego gola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
gizmo ty tylko udajesz przyglupa? kolejni trenerzy pierdnac nie moga z argentyna, nie dziwota, jak w skladzie od ciula napasciorow i pomocnikow, za to w ogole nie ma obroncow i bramkarza tak wiem, odpalamy football managera, dajemy taktyke 2-3-5 i jazda, mistrzostwo swiata to nie problem  witam reszte  najwazniejsze ze ty nie musisz go udawac, bo nim jestes, ale tak maja ludzie ktorym sie wydaja ze wiedza wszystko o wszystkim
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
SC Heerenveen jeszcze raz   dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
wylewaj swoje zale dalej, ja tam klade na ciebie lache w postaci ignora, za ciezki temat te twoje frustracje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
wylewaj swoje zale dalej, ja tam klade na ciebie lache w postaci ignora, za ciezki temat te twoje frustracje  vice versa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
[img] wiem jestem nudny ... i zakompleksiony co pokazujesz na każdym kroku ..  wole byc zakompleksiony skoro juz tak twierdzisz niz dowartosciowywac sie "kibicujac" takim niby gwiazdom  Mimo wszystko, trochę szacunku wypada okazać. Nie przez przypadek co najmniej połowa fachowców widzi w nim najlepszego gracza w historii całej dyscypliny. Mecze:310 Bramki:223 Asysty:93 A ma niecałe 25 lat. Mówiąc, że Messi jest przeciętny tylko się niepotrzebnie ośmieszasz, a jak mówiłem ani mnie ziębi, ani grzeje ten nasz zaściankowy pojedynek "barcelonistów" i "realowców". Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Widze Ebi Smolarek gola strzelił hehe
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|