|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Barca szybko popełniła 5 przewinien - bodajże po rozegraniu 3,5 minuty 2.kwarty i Unics miał ta przewagę - Barca nie mogła grać w pełni agresywnie, a każdy faul dawał osobiste gospodarzom
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
mimo tego wszystkiego Barca nadal blisko - no bo co to jest 6 pkt dodając do tego: 1) zmęczenie Domercanta - napędza ich grę, ale jest na parkiecie praktycznie non stop - ponad 19 minut 2) faule Jawaia 3) fakt, że gorzej pod koszami już nie zagrają biorę Barca (-2,5) 3rd Q
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
-136.5 wydawało mi się taką pewką. Jednak w bukmacherce nie ma szans na długotwałe bycie na plus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
-136.5 wydawało mi się taką pewką. Jednak w bukmacherce nie ma szans na długotwałe bycie na plus. ja pierd..  człowieku jaką pewką  zresztą nie chce mi się gadać, bo z Tobą raczej nie ma o czym, a na pewno nie o koszu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Barca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
biorę Barca (-2,5) 3rd Q
wypracowanie napisane na "5" typ zagrany na "5" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514 |
-136.5 wydawało mi się taką pewką. Jednak w bukmacherce nie ma szans na długotwałe bycie na plus. ja pierd..  człowieku jaką pewką  zresztą nie chce mi się gadać, bo z Tobą raczej nie ma o czym, a na pewno nie o koszu zobacz na jakim % grają,wystarczyło by grac tak jak w 1 kwarcie i spokojnie by rzucili te 140 pkt żenada ogólnie,tyle pudeł...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
-136.5 wydawało mi się taką pewką. Jednak w bukmacherce nie ma szans na długotwałe bycie na plus. ja pierd..  człowieku jaką pewką  zresztą nie chce mi się gadać, bo z Tobą raczej nie ma o czym, a na pewno nie o koszu zobacz na jakim % grają, wystarczyło by grac tak jak w 1 kwarcie i spokojnie by rzucili te 140 pkt żenada ogólnie,tyle pudeł... "wystarczyło by" - jakie to wszystko proste, zawsze bym trafiał bet tylko, że a to coś a to coś innego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
bardzo się cieszę, że po raz kolejny moje obserwacje na żywo mają swoje odzwierciedlenie w późniejszych poczynaniach na boisku, a przynosi to wymierny skutek w postaci  na tym chyba polega typowanie  a nie - jak się niektórym wydaje - na okrzykach quasi-czatowych typu: Go! Go! Go!  dobra, starczy tej napinki Barcelona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
bardzo się cieszę, że po raz kolejny moje obserwacje na żywo mają swoje odzwierciedlenie w późniejszych poczynaniach na boisku, a przynosi to wymierny skutek w postaci  na tym chyba polega typowanie  a nie - jak się niektórym wydaje - na okrzykach quasi-czatowych typu: Go! Go! Go!  dobra, starczy tej napinki Barcelona  Typ myśli, że jest jakimś guru bukmacherskim po udało mu sie pare złotych wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
A tam, ja lubię krzyknąć go go, często pomaga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
mimo tego wszystkiego Barca nadal blisko - no bo co to jest 6 pkt dodając do tego: 1) zmęczenie Domercanta - napędza ich grę, ale jest na parkiecie praktycznie non stop - ponad 19 minut 2) faule Jawaia 3) fakt, że gorzej pod koszami już nie zagrają biorę Barca (-2,5) 3rd Q zagrale barce FT  wiecej takich userow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
under 14.5 Lorbeka  7  to na wieczor over 7.5 malego czolga sofo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
typowi wydawało się że ma pewkę w meczu Kazania..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
zagrale barce FT  wiecej takich userow dzięki, miło mi, że pomogłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nikt madrzejszy nie doradzi ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|