|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
over w 11min w lidze polskiej szok, over 2.5 w przerwie po kursie 8 chodzil Było sprawdzić po ile chodzil under 0,5 w meczu Chelsea Tottenham  A weszło. Po wydarzeniu nie co patrzeć na to co było. zgadza sie kiedys czytalem ze jeden koles marszczyl rano over 20 minut a przyszlo sprawdzic sie z kobieta byl under 90 sekund
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
hohoh korona demolka w 10 minut  brawo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
ŁKS - Zagłębie ciekawe jaki tam był kurs na over 2.5 w przerwie  a też over w 11 min w samej koncowce :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jesli cos sie komus nalezy w naszej lidze, to jest to ruch i korona, przynajmniej maja ambicje
a to u nas towar deficytowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ŁKS - Zagłębie ciekawe jaki tam był kurs na over 2.5 w przerwie  a też over w 11 min w samej koncowce :] tam akurat to przypadek bo sedzia zobaczyl 2 karne ktorych nie powinno byc ale over wszedl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Sobolewski jak kręcił obrońcą  .. dno Polonia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
ŁKS - Zagłębie ciekawe jaki tam był kurs na over 2.5 w przerwie  a też over w 11 min w samej koncowce :] tam akurat to przypadek bo sedzia zobaczyl 2 karne ktorych nie powinno byc ale over wszedl jak nie powinno byc  1. pierwszy kop w głowe 2. powalił kolesia w polu karnym
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
jesli cos sie komus nalezy w naszej lidze, to jest to ruch i korona, przynajmniej maja ambicje
a to u nas towar deficytowy To fakt .. do tej dwójki dodał bym jeszcze Górnik Zabrze też im ambicji nie brakuje ...ale niestety na wyniki się to średnio przekłada
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
No to ciekawe kto nowym trenerem Polonii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jesli cos sie komus nalezy w naszej lidze, to jest to ruch i korona, przynajmniej maja ambicje
a to u nas towar deficytowy zgadza sie ,mam nadzieje ze cos ugraja w tym sezonie bo na gwiazdy z Legii co nie moga na wlasnym stadionie strzelic bramki druzynie co w tyg zapierdala na budowach po 8 h nie mozna patrzec jeszcze ten Ljuboja  kiedy ma podac to strzela i na odwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
pilkarze wisly po takim meczu jak ten weekendowy z chorzowem, to by w korei odrazu do obozu pracy zostali zeslani 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ŁKS - Zagłębie ciekawe jaki tam był kurs na over 2.5 w przerwie  a też over w 11 min w samej koncowce :] tam akurat to przypadek bo sedzia zobaczyl 2 karne ktorych nie powinno byc ale over wszedl jak nie powinno byc  1. pierwszy kop w głowe 2. powalił kolesia w polu karnym 1-wolny posredni za to sie dyktuje 2- wpadli na siebie a pilka 100 metrow dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
za duzo zarabiaja i im sie w glowach pierdzieli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
pilkarze wisly po takim meczu jak ten weekendowy z chorzowem, to by w korei odrazu do obozu pracy zostali zeslani  u nas zero godnosci i poczucie obowiazku ze ktos placi tobie 50 kola msc ale jak sa frajerzy co chca placic to niech dalej placa za czlapanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
przeciez kop w głowe to faul, wiec jak posredni :| odgwizdal faul, a nie za wysoko podniesiana noge.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
przeciez kop w głowe to faul, wiec jak posredni :| odgwizdal faul, a nie za wysoko podniesiana noge. Stasiu nie bede z toba polemizowal skoro piszesz ze karny to dalej z tym zyj dla mnie posredni
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Zresztą nieważne  Zagłebie wygralo i to sie liczy  za godzine MU  (masówka  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231 |
Co w meczu UTD?? over2,5 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Zresztą nieważne  Zagłebie wygralo i to sie liczy  za godzine MU  (masówka  ) zgadza sie LKS i Craxa to najslabsze druzyny i kandydaci do spadku tam nie widac nawet perspektyw nie mozna sie utrzymac jezeli w skladzie jest Mieciel czy Saganowski
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|