Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#52797 30/01/2004 19:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 10
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 10
sts nie jest zły można nawet powiedzieć że jest całkiem dobry. czasami tylko przewalają z miejscem rozgrywania meczu.,ale to jest do wybaczenia . a co WY myslicie na temat STSu????? DZIĘKI za opinie.!. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#52798 30/01/2004 20:06
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
STS to przede wszystkim fajnie zrobiona gazetka, w której mecze sa poukładane według dni, a nie tak bałaganiarsko jak w Profie. Według lig. STS'owa oferta nascianie też jest bardziej przejrzysta.
No ale największa różnica to chyba przejrzyste kupony. Te z Profesjonala wygladają jak paragon w sklepie (wstydziliby sie takie świstki wydawać). Wolę STS od Profesjonala, chć ostatnio kupuję tam tylko gazetki, a gram w Expekcie i Unibecie.
W Toto-Mixie jeszcze nie grałem. Jakoś ich oferta nie rzuca na kolana.

#52799 30/01/2004 20:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
Jest tak jak mowisz ale w ofercie internetowej zadko kiedy poprawiaja kursy co denerwuje.

#52800 30/01/2004 23:00
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Jeśli chodzi o kupony to zdecydowanie wolę te z profa, niewielkie a przejrzyste. Natomiast kupony STS-u są troche zbyt duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52801 30/01/2004 23:04
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Quote
Oryginalnie wysłał qbasmuggy:
[qb]Jeśli chodzi o kupony to zdecydowanie wolę te z profa, niewielkie a przejrzyste. Natomiast kupony STS-u są troche zbyt duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
hyhy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jakby to miało jakiekolwiek znaczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - najważniejsze by kupony były trafne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#52802 30/01/2004 23:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 139
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 139
Mam problem dotyczący stsu - chciałem postawić kikanaście typów strzeli/niestrzeli i kasjerka zaczęła coś mówić o kombinacji i nic nie zrozumiałem, co mam dorzucić do kuponu żeby móc stawiać te typy.

#52803 01/02/2004 03:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
Oryginalnie wysłał brnx^:
[qb]Mam problem dotyczący stsu - chciałem postawić kikanaście typów strzeli/niestrzeli i kasjerka zaczęła coś mówić o kombinacji i nic nie zrozumiałem, co mam dorzucić do kuponu żeby móc stawiać te typy.[/qb]
Njaprawdopodobniej chodzi o to ze jak jest przykładowo mecz Barca - Real to nie mozesz jednoczesnie i na jeden kupon dać ze Real strzeli, a Barca nie
Chodzi po prostu o to ze nie mozesz miec na jednym kuponie obstawionych dwóch zdarzen odnosnie jednego meczu

#52804 04/02/2004 00:08
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
Ja rowniez wole STS. Chodze od kilku lat, jak nie mialem 18 to dalo sie tym milym (nawet ladniejszym niz z profa) paniom walki wpuszczac ze sie jest napewno pełnoletnim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz od półtora roku juz legalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Poza tym w stsie oferta jest bardziej przejrzysta, jak to juz ktos wspomnial, a w profie jak bylem to polowy nie widzialem spotkan tych co w ofercie na stronie www. Jak dawałem kartke z typami to klientka z profa nawet nie dala mi popatrzec na ekran kompa zebym sprawdzil czy dobrze wpisala. Wogole taka atmosfera niesprzyjajaca typowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No i do stsu mam blizej. Aha i jeszcze jedna taka uwaga - w profie jeszcze nigdy nie wygralem.

#52805 08/02/2004 19:11
Dołączył: Feb 2004
Posty: 432
1
addict
addict
1 Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 432
ja zaczynam w sts-ie
i juz przegralem 2 zl (moze to nie majatek ale zawsze) i jedno co zauwazylem to tam jest extra tlok zawsze dlatego tez ja przez ich strone sobie wybieram mecze (ale oni na stronie nic nie akutualizuja typow) i ide do kobitki (fakt u nas w gdynii taka ladna jedna siedzi) i gram
jak narazie mi sie podoba
ale jak zaczne przegrywac to mi sie przestanie podobac

#52806 09/02/2004 00:22
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
Mam problem dotyczący sts-u a mianowicie idę dzisiaj odebrać wygraną może nie dużą ale zawsze, a tu pani z sts-u informuje mnie że z wczorajszego meczu MALI jest zwrot :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak wiadomo kurs na MALI wystawiony przez sts to 2,0 i okazuje się że mogę odebrać tylko pół wygranej. Wie ktoś może dlaczego jest zwrot z tego meczu??????? Najśmieszniejsze w tym wszyskim jest to że w wynikach przysłanych do punktu widnieje wynik 2:1 dla MALI :eek: Ciekawi mnie bardzo jaką podadzą przyczynę zwrotu, jeżeli ktoś ma taki sam problem niech da znać.

#52807 09/02/2004 00:30
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Napewno zwrot nie dotyczy meczu Mali-Gwinea. Dzisiaj odebrałem 3-cyfrową kwotę z kuponem zawierającym to spotkanie i bez problemu wypłacili.

#52808 09/02/2004 00:48
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
Quote
Oryginalnie wysłał mpbrowar:
[qb]Napewno zwrot nie dotyczy meczu Mali-Gwinea. Dzisiaj odebrałem 3-cyfrową kwotę z kuponem zawierającym to spotkanie i bez problemu wypłacili.[/qb]
STS WYPŁACIŁ???????????
WBIJAŁA 2x KUPON I 2x NIE WSZEDŁ
MOJA KWOTA TEŻ JEST 3-CYFROWA

#52809 09/02/2004 01:03
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Sprawdź w jakimś innym punkcie STS-a, może baba Cię w konia chciała zrobić ?

#52810 09/02/2004 01:05
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
Orientujesz się może czy sts wystawia potwierdzenia zwrotu??????

w innym to jest jedyny mecz za kurs 2 na kuponie a mam dokładnie połowe wygranej do odbioru

#52811 09/02/2004 01:08
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Niewiem. Ale na Twoim miejscu jutro sprawdziłbym czy babka prawidłowy numer kuponu wprowadza. Jakiś wałek robi.

#52812 09/02/2004 01:09
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kotletoss:
[QB]Orientujesz się może czy sts wystawia potwierdzenia zwrotu??????

w innym nie da rady odebrać widziałem na monitorze zwrot

#52813 09/02/2004 01:10
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Ale to niemożliwe :zobacz:

#52814 09/02/2004 01:15
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
wysłałem maila zobaczymy co napiszą jak się nie odezwą to jutro tam dzwonie ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#52815 09/02/2004 01:19
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Oni na maile nie odpisują, wierz mi - szkoda Twojego czasu. Musisz spróbować czegoś innego.

#52816 09/02/2004 01:41
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A może po prostu kupon był wysłany po rozpoczęciu tego spotkania, mecz był dość wcześnie rozgrywany (nie pamiętam dokładnie o 13 albo 14) i być może że sts zbyt długo przyjmował zakłady na tę pozycję.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1