|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 10 |
sts nie jest zły można nawet powiedzieć że jest całkiem dobry. czasami tylko przewalają z miejscem rozgrywania meczu.,ale to jest do wybaczenia . a co WY myslicie na temat STSu????? DZIĘKI za opinie.!. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
STS to przede wszystkim fajnie zrobiona gazetka, w której mecze sa poukładane według dni, a nie tak bałaganiarsko jak w Profie. Według lig. STS'owa oferta nascianie też jest bardziej przejrzysta. No ale największa różnica to chyba przejrzyste kupony. Te z Profesjonala wygladają jak paragon w sklepie (wstydziliby sie takie świstki wydawać). Wolę STS od Profesjonala, chć ostatnio kupuję tam tylko gazetki, a gram w Expekcie i Unibecie. W Toto-Mixie jeszcze nie grałem. Jakoś ich oferta nie rzuca na kolana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
Jest tak jak mowisz ale w ofercie internetowej zadko kiedy poprawiaja kursy co denerwuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Jeśli chodzi o kupony to zdecydowanie wolę te z profa, niewielkie a przejrzyste. Natomiast kupony STS-u są troche zbyt duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
Oryginalnie wysłał qbasmuggy: [qb]Jeśli chodzi o kupony to zdecydowanie wolę te z profa, niewielkie a przejrzyste. Natomiast kupony STS-u są troche zbyt duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] hyhy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jakby to miało jakiekolwiek znaczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - najważniejsze by kupony były trafne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 139 |
Mam problem dotyczący stsu - chciałem postawić kikanaście typów strzeli/niestrzeli i kasjerka zaczęła coś mówić o kombinacji i nic nie zrozumiałem, co mam dorzucić do kuponu żeby móc stawiać te typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Oryginalnie wysłał brnx^: [qb]Mam problem dotyczący stsu - chciałem postawić kikanaście typów strzeli/niestrzeli i kasjerka zaczęła coś mówić o kombinacji i nic nie zrozumiałem, co mam dorzucić do kuponu żeby móc stawiać te typy.[/qb] Njaprawdopodobniej chodzi o to ze jak jest przykładowo mecz Barca - Real to nie mozesz jednoczesnie i na jeden kupon dać ze Real strzeli, a Barca nie Chodzi po prostu o to ze nie mozesz miec na jednym kuponie obstawionych dwóch zdarzen odnosnie jednego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000 |
Ja rowniez wole STS. Chodze od kilku lat, jak nie mialem 18 to dalo sie tym milym (nawet ladniejszym niz z profa) paniom walki wpuszczac ze sie jest napewno pełnoletnim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz od półtora roku juz legalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Poza tym w stsie oferta jest bardziej przejrzysta, jak to juz ktos wspomnial, a w profie jak bylem to polowy nie widzialem spotkan tych co w ofercie na stronie www. Jak dawałem kartke z typami to klientka z profa nawet nie dala mi popatrzec na ekran kompa zebym sprawdzil czy dobrze wpisala. Wogole taka atmosfera niesprzyjajaca typowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No i do stsu mam blizej. Aha i jeszcze jedna taka uwaga - w profie jeszcze nigdy nie wygralem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 432 |
ja zaczynam w sts-ie i juz przegralem 2 zl (moze to nie majatek ale zawsze) i jedno co zauwazylem to tam jest extra tlok zawsze dlatego tez ja przez ich strone sobie wybieram mecze (ale oni na stronie nic nie akutualizuja typow) i ide do kobitki (fakt u nas w gdynii taka ladna jedna siedzi) i gram jak narazie mi sie podoba ale jak zaczne przegrywac to mi sie przestanie podobac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547 |
Mam problem dotyczący sts-u a mianowicie idę dzisiaj odebrać wygraną może nie dużą ale zawsze, a tu pani z sts-u informuje mnie że z wczorajszego meczu MALI jest zwrot :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak wiadomo kurs na MALI wystawiony przez sts to 2,0 i okazuje się że mogę odebrać tylko pół wygranej. Wie ktoś może dlaczego jest zwrot z tego meczu??????? Najśmieszniejsze w tym wszyskim jest to że w wynikach przysłanych do punktu widnieje wynik 2:1 dla MALI :eek: Ciekawi mnie bardzo jaką podadzą przyczynę zwrotu, jeżeli ktoś ma taki sam problem niech da znać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Napewno zwrot nie dotyczy meczu Mali-Gwinea. Dzisiaj odebrałem 3-cyfrową kwotę z kuponem zawierającym to spotkanie i bez problemu wypłacili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547 |
Oryginalnie wysłał mpbrowar: [qb]Napewno zwrot nie dotyczy meczu Mali-Gwinea. Dzisiaj odebrałem 3-cyfrową kwotę z kuponem zawierającym to spotkanie i bez problemu wypłacili.[/qb] STS WYPŁACIŁ??????????? WBIJAŁA 2x KUPON I 2x NIE WSZEDŁ MOJA KWOTA TEŻ JEST 3-CYFROWA
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Sprawdź w jakimś innym punkcie STS-a, może baba Cię w konia chciała zrobić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547 |
Orientujesz się może czy sts wystawia potwierdzenia zwrotu??????
w innym to jest jedyny mecz za kurs 2 na kuponie a mam dokładnie połowe wygranej do odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Niewiem. Ale na Twoim miejscu jutro sprawdziłbym czy babka prawidłowy numer kuponu wprowadza. Jakiś wałek robi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kotletoss: [QB]Orientujesz się może czy sts wystawia potwierdzenia zwrotu??????
w innym nie da rady odebrać widziałem na monitorze zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Ale to niemożliwe :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547 |
wysłałem maila zobaczymy co napiszą jak się nie odezwą to jutro tam dzwonie ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Oni na maile nie odpisują, wierz mi - szkoda Twojego czasu. Musisz spróbować czegoś innego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
A może po prostu kupon był wysłany po rozpoczęciu tego spotkania, mecz był dość wcześnie rozgrywany (nie pamiętam dokładnie o 13 albo 14) i być może że sts zbyt długo przyjmował zakłady na tę pozycję.
|
|
|
Link skopiowany do schowka