|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
patologiczne to sa te szczochy mlode, 8-2 w celnych i 1-2, co za siersc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
o 2-2, jakby tak jeszcze jedna ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
novgorodddddddddddddd1111111111111111111 marne @1.66 ale cieszy, bardzo cieszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
2-2 ft, miedziaki wracaja na konto
celne 2-10, qr.. co to mialo byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
novgorod o1.5 @2.1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Pany jakiego polecacie buka na single? Glownie chodzi o over/under?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Kto tam gra w Benfice? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
novgorod22222222222222222222
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
łoł, nie uznal, zaiscie ciekawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
@2.5 pograne i przez przypadek dolozylem @3.75 ...
novgorod dawac druga
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Benfica @2.35? Benfa u siebie: -pełna motywacja -niezła forma Chelsea ostatnio na wyjeździe porażki z; WBA Everton Napoli DNB wydaje się dość pewne @1.64
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Benfica @2.35? Benfa u siebie: -pełna motywacja -niezła forma Chelsea ostatnio na wyjeździe porażki z; WBA Everton Napoli DNB wydaje się dość pewne @1.64  a Chelsea niby co .. jedzie na wakacje po opalać się .... nie wiem ale dla mnie stawianie Benfy w roli faworyta i to tak dużego to nieporozumienie . Kurs na Chelsea @3.20 !!! no soryy ale to abramowicze mają o co walczyć . W PL szans na majstra nie mają .. ledwo co łapią się na do kwalifikacji Ligi Europy na dzień dzisiejszy ... więc potrzebują sukcesu w LM jak ryba wody . A napewno mają kim grać .. dobry doświadczonych zawodników w zespole nie brakuje ,jest także nowy trener (tymczasowy ) DImateo który bądź co bądź wnośi nieco świeżości do gry niebieskich . Może dzisiaj nie wygrają ,ale nie sądze aby przegrali DNB chelsea @2.25 warto spróbować
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
3-1 ft ...
nie dosc, ze nieuznany prawidlowy gol, pozniej mordovya z linii wybijala to jeszcze ta nieszczesna przypadkowa dokladka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Przewidywane ustawienie benfy to 5 -3-2 .... co raczej szturmu nie zapowiada a raczej trzymania tyłu na zero i kontra .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
benfa ograla w dwumeczu beznadziejnie beznadziejny zenit i rozumiem, ze to wystarczajacy powod, zeby byla superfaworytem w meczu z chelsea?(w grupie oprocz niedomagajacego i kalkulujacego manchesteru same trufle)
angole w sredniej formie, ale roznica miedzy premiershitem a portugalska jest mniej wiecej taka jak miedzy mercedesem a maluchem - no i faza pucharowa nieco sie rozni od grupowej
ja tam uwazam, ze obrona benfy to smiech na sali i dzisiaj nawet drogba moze cos strzelic
sie mocno zdziwie, jak czelski dzisiaj conajmniej 2 nie zaladuje
mam ten zaklad pod lupa, ale poczekam na sklady lub poczatek meczu, co by sie upewnic, ze di matteo nie jedzie po remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Nieoficjalnie-Zielinski-zwolniony-z-Polonii,wid,14367703,wiadomosc.html 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
mam ten zaklad pod lupa, ale poczekam na sklady lub poczatek meczu, co by sie upewnic, ze di matteo nie jedzie po remis Przewidywane składy: Benfica: Artur - Pereira, Luisao, Jardel, Emerson - Javi Garcia - Gaitan, Witsel, Bruno Cesar - Cardozo, Rodrigo Chelsea: Cech - Ivanovic, Luiz, Terry, Cole - Lampard, Essien - Sturridge, Mata, Ramires - Drogba
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
sie mocno zdziwie, jak czelski dzisiaj conajmniej 2 nie zaladuje
mam ten zaklad pod lupa, ale poczekam na sklady lub poczatek meczu, co by sie upewnic, ze di matteo nie jedzie po remis a ja under 2.5 pogralem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|