Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Harris nie rozumiem zupelnie twojej reakcji ?

Dlaczego twierdzisz ze Liberec nie bedzie w tym sezonie mistrzem ?

Mówisz że poprzez absencje dwóch zawodników sypie się całą gra zespołu ?

To teraz ci zadam analogiczego rebusa , czy Unia Tarnów bez dwóch najwazniejszych
zawodnikow Rickardssona i Golloba zostalaby mistrzem Polski gdyby absencja tych
zuzlowcow nastapila w ubieglorocznym PO ?
Odpowiedz jest chyba zbyteczna , nie uwazam ze Liberec wygra masjtra w tym sezonie
juz z taka doza przekonana jak czynilem to przed tymi dwoma meczami z CB , ale
Budiejovice wygraly zaledwie dwie bitwy , wojna nadal trwa.

Liberec mam nadzieje pokaze ze jest zespolem z charakterem , i udowodni ze
plany o mistrzostwie nie sa tylko i wylacznie iluzja slepo zapatrzonych w swoj
zespol fanow , ktorzy notabene maja do tego prawo.

PO rzadzo sie swoimi prawa i to jest fakt niezaprzeczalny , Liberec upadl ale
jestem przekonany ze sie jeszcze podniesie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Nie wiem czy bedzie mistrzem czy nie,do tej pory było mi to obojetne,interesowały mnie tylko dobre,przemyslane i obiektywne podawanie analiz na jakis dobry typ.
Dopóki Liberec płynął na zwycieztwach było ok,teraz szanse ich maleja i pojawia sie kolanko kapitana.Ok.
Stara gadka.
Rozumiem ze na ich grze opiera sie gra calego zespolu ,ale przyszly mistrz powinien sobie z takimi rzeczami poradzic prawda?
Zuzel a hokej to inne dyscypliny.
Jeden zawodnik gdy nie gra-to musi to byc tylko Forsberg-tu gra naprawde siada...
Rozumiem ze macie info odnosnie Liberca ale wiecej obiektywizmu,Oni tez moga przegrac nawet z CB.
Nie unoscie sie tak,kilka słow krytyki pod adresem Tygrysów sie przyda ,wszak od poczatku stroicie ich upiekszacie a tymczasem wszystko sie wali.
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Proponuje zamiast rozpisywac sie o tragedii Tygrysów zajac sie typani na czwartek lub dzisiejsze mecze.

Ja proponuje
na czartek
CB-Liberec 1X
dlaczego?
Juz mowie,skoro druzyna sie posypala to tym bardziej na CB,,poza tym CB odniesli 2 win na wyjezdzie,przewaga psychologiczna ogromna,Liberec bedzie musiał grac bardzo spieci,ciekawe co teraz w ich glowach siedzi?Bardzo ciezko bedzie o win Liberca.
Mam wrazenie ze powtorzy sie sytuacja Plzno-Pardubice w poprzednich PO.
A na dzisiaj
Zlin-Sparta under 5,5
Mysle ze nie bedzie tu duzo bramek,do tej pory padało ponad 5 ale raczej ten mecz to zmieni.Wogole ostatnio Zlin malo strzelal ,malo tracił.Zacietosci nie braknie ale mam nadzieje ze bramek tak:)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Nie wiem czy bedzie mistrzem czy nie,do tej pory było mi to obojetne,interesowały mnie tylko dobre,przemyslane i obiektywne podawanie analiz na jakis dobry typ.
Dopóki Liberec płynął na zwycieztwach było ok,teraz szanse ich maleja i pojawia sie kolanko kapitana.Ok.

Idź Ty lepiej kozaczyć na czat,bo tam Ci to całkiem nieźle idzie,w zależnosci od aktualnego wyniku zawsze jestes górą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Staram sie naprawdę zachowywac spokój,ale są granice.

NIC gosciu nie wniosłeś do tego tematu,a teraz nawołujesz by zajac sie typami.

Proszę wiec,zajmuj się,a ja sie dowiem co z kolanem Prochazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

bez odbioru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jeszcze gwoli wyjasnienia.

Nikt nie robił z Tygruff Bóg wie jak mocnej druzyny.
Oni taka druzyna byli w sezonie zasadniczym.
Świadczy o tym dorobek z 52 meczów.

Takze prosze nie opowiadac bzdur,bo druzynie z Liberca niepotrzebna jest/była akcja promocyjna.

Teraz o graniu i stawianiu.
Pierwszy napisałem(bodaj jako polemike do postu Kylo),zeby nie grać grubo pierwszych meczów PO.

Nie po raz pierwszy okazuje sie,ze sa userzy,którzy zawziecie dyskutują,ale nia zadali sobie trudu,by choc pobieżnie poczytac,co inni przed nimi napisali.
Polecam czytać,to pomaga w prowadzeniu rzetelnej dyskusji.

Pozdrawiam ,na nikogo sie nie gniewam,kto sie poczuł przeze mnie urazony:przepraszam i ...........gramy dalej:-)

amk

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1
dobra spokoj juz ! grali przegrali trudno!! mamy nowe pary !! co o nich myslicie??

Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
Ciekawie zapowiada się dzisiejszy meczyk Zlin - Sparta
zastanawia mnie zagranie na Sparte po dobrym kursie(2.65 bet-at-home). Na ostatnie 4 mecze między tymi zespołami na lodowisku Zlinu żaden nie zakończył sie zwycięstwem drużyny gospodarzy. Po raz ostatni Zlin pokonał u siebie Spartę 22.02.2002. W obecnym sezonie 3 zwycięstwa Sparty (2 na wyjeździe) i tylko jedna wygrana Zlinu

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Dzis warto dac dwa Undery

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
ja właśnie zagrałem sobie undera Zlinu - ostatnio co prawda mieli wysokie wyniki, ale we wcześniej fazie sezonu to była najpewniejsza do grania underów drużyna w Czechach - a teraz zaczynają się playoffy.

Jak łatwo można zauważyć, we wszystkich właściwie ligach w playoff pada mniej bramek niż w meczach sezonu zasadniczego, wiadomo: presja, koncentracja, większa dbałość o tyły...

Ja zagrałem under 4,5 za 2.10 w bet24 - szansa moim zdaniem jest, więc czemu by nie spróbować?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
co do "Tygrysow" to wydaje mi sie ze sluszne sa slowa klasyka "juz po wszystkiemu" tylko zadziwia mnie amok w jaki popadli tutaj co niektorzy i uwazaja ze im gorzej tym lepiej!!! tym nie mniej zycze im powodzenia w swoich typach i przewidywaniach- poza tym jestem pod wrazeniem ich niezlomnosci!!!

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Quote
Dzis warto dac dwa Undery
I siadły te dwa Underki!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Tak mi chodzi po głowie zagrać na remisy w Vitkovicach i Zlinie.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Na jutro chidzi mi po głowie dubel

Sparta X2
Vitkovice 1

Pozdrawiam

amk

PS.Ani słowa o Tygrach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Quote
Quote

Idź Ty lepiej kozaczyć na czat,bo tam Ci to całkiem nieźle idzie,w zależnosci od aktualnego wyniku zawsze jestes górą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Staram sie naprawdę zachowywac spokój,ale są granice.

NIC gosciu nie wniosłeś do tego tematu,a teraz nawołujesz by zajac sie typami.

Proszę wiec,zajmuj się,a ja sie dowiem co z kolanem Prochazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

bez odbioru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Teraz dopiero czytam to co napisales.
Nie wiem czy Cie Czesi nauczyli takiej kultury.Skoro ze mnie taki kozak to z Ciebie naburmuszony i zarozumiały palant.Masz cos do mnie?Znasz mnie?To pisz na priv.Co Ty sobie wogole wyobrazasz,Bogiem jestes na tym forum?Swiecisz sie na zielono ale przykładem niestety nie jestes.Jeszcze raz mowie nie interesuje mnie czy Liberec wygra majstra a ze Tobie sie to nie podoba to juz Twoj problem.Stul pyskatą buzie i odbij w inną strone!
Panimajesz?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

[color:"red"] W ten sposob mozesz sobie dyskutowac z kolegami jesli Ci na to pozwola, a tutaj wypoadaloby zachowac sie ciut lepiej.
Jeszcze jedna taka akcja i takie odzywki i wyjazd z baru bez ostrzezen.
Grzecznie i kulturalnie prosze.
Dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[/color]

Last edited by Biszop; 15/03/2006 11:11.
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Na dziś:

CEB - Liberec 2(+0,5)
Kurs:1,66
Stawka 8/10
Buk:Pinnacle

Licżę na powrót Hnilicki i wystep Prochazki.
Powinno to wzmocnić potencjał,jak i morale zespołu,mocno nadwątlone po 2 porażkach u siebie.

Mam nadzieje,że CEB,w roli umiarkowanego faworyta,spiszą sie duzo gorzej niz w stroju "czarnego konia" :-)

Wiekszość juz pogrzebała Tygri,tak wiec mój typ jest pewnie mniejszościowy ,tak wiec nie ma obawy ,ze gram "tak jak wszyscy".

Pozdrawiam

amk

Dołączył: Nov 2005
Posty: 126
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 126
Quote
Na dziś:

CEB - Liberec 2(+0,5)
Kurs:1,66
Stawka 8/10
Buk:Pinnacle

Licżę na powrót Hnilicki i wystep Prochazki.
Powinno to wzmocnić potencjał,jak i morale zespołu,mocno nadwątlone po 2 porażkach u siebie.

Mam nadzieje,że CEB,w roli umiarkowanego faworyta,spiszą sie duzo gorzej niz w stroju "czarnego konia" :-)

Wiekszość juz pogrzebała Tygri,tak wiec mój typ jest pewnie mniejszościowy ,tak wiec nie ma obawy ,ze gram "tak jak wszyscy".

Pozdrawiam

amk
Nie mogę sie z Toba zgodzić...ale tylko co do tego, że jesteś w miejszości.
W całości zgadzam sie z tobą, co do drużyny z Budziejowic.
Oczywiście dla niektórych jest rzeczą oczywistą walnięcie "WIELKICH" pieniędzy na CKB i zadne tłumaczenia ich nie przekonaja, no cóz z pozoru wygladz to imponująco, prowadzą 2-0 wygrali z bardzo mocną druzyna na domowym lodzie i czemu by nie mieli ich dzisiaj znowu powieść?
Po pierwsze:
w/g mnie właśnie to przekonanie Liberca że są tak silni ich zgubiło. Ruszyli z impetem, a CKB zagrały dwa fantastyczne mecze w obronie, nie wspomne już o fantastycznej skuteczności bramkarza ( a może nieskuteczności napastników)
Po drugie:
Od wielu, wielu juz sezonów właśnie CKB graja najlepiej w play off na wyjazdach. Jesli potem przyjeżdzaja na własne lodowisko....no to tu już zaczynaja się schody. Powiem tylko, że jak mnie pamięć nie myli to chyba jeszcze w histori play off ta drużyna nie przeszła pierwszej rundy, a miała już kilka takich sytuacji że prowadziła (raz chyba nawet 3-1, ale głowy nie położe) i przegrała.
Teraz nastąpi na zawodników CKB wielkie ciśnienie, bo przecież pokonać wielkiego faworyta to jest coś!
Tyle tylko, ze wydaje mi sie, że nie wytrzymają tego napiecia!
Po trzecie:
Powrót Hnilickiego. W prawdzie czytałem, że jest on jeszcze nie wpełni sił, ale jeśli musi się wygrać dzisiejszy mecz to trzeba podejmować takie ryzyko.
Reasumując:
Jeżeli CKB chcą dzisiaj wygrać to ja przynajmiej ustawiłbym druzyne bardzo cofniętą i oczekiwał na kontry, ale jakoś mam przeświadczenie, ze dyscyplinę taktyczna szlak trafi zaraz po rozpoczeciu meczu, gdy kibice zaczna dopingować.
Po prostu poniesie graczy z Budziejowic doping. Na to pewnie będą liczyć zawodnicy Liberca.
Dobra rozpisałem sie cholernie, ale osobiście zagram ten mecz:
2--- 4/10
1 tercja 2--- 2/10
poniżej 5,5 bramki 5/10
Pozdrowienia.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
w/g mnie właśnie to przekonanie Liberca że są tak silni ich zgubiło. Ruszyli z impetem, a CKB zagrały dwa fantastyczne mecze w obronie, nie wspomne już o fantastycznej skuteczności bramkarza ( a może nieskuteczności napastników)

Uzupełnie tylko,oceniajac mecz nr 2,który miałem przyjemność(a moze nieprzyjemność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)ogladać.

Wszystko zaczęło sie planowo.
Szkolna akcja z kontry,łatwa bramka Podkonicki'ego,a potem....zimny prysznic.

I powiem,że nie tyle napastnicy Liberca byli nieskteczni,ile fantastyczny mecz rozegrał Turek w bramce CEBów.

Jezeli dziś zagra tak samo dobrze,a do bramki Tygruff powróci Hnilicka,to typ na under nabierze mocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
Chlopaki - w Expekcie macie Over/Under 4.5

Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Zastanawiająca jest postawa liderów po sezonie zasadniczym w najlepszych europejskich ligach. W 1 rundzie PO Liberec przegrywa 0-2, HV71 przegrywa 1-2, Bern przegrywa 1-3, Eisbaren przegrywa 0-1, w półfinale PO Storhamar przegrywa 2-3. Wygląda na to, że końcowe rozstrzygnięcia mogą być w tym sezonie bardzo niespodziewane. Dziś zawodnicy z Liberca stoją nad przepaścią i jeśli chcą myśleć o kontynuowaniu swojej przygody z play-offami to muszą dziś wygrać. Jak ktoś wcześniej powiedział gospodarze nie odnosili żadnych sukcesów w fazie play-off dlatego między innymi stawiam na gości, którzy na pewno mierzą wyżej niz gospodarze i maja świadomość, że to dla nich mecz o wszystko.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Chlopaki - w Expekcie macie Over/Under 4.5

Mamy,ale przy porównywalnym kursie lepiej grac under 5,5 niż 4,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Natomiast linia 4,5 w Expect bardzo pasuje mi ,aby zagrać na over w Trzyńcu.
Pozornie szansa dla Ocellari byłaby składna gra obronna,bo przy opuszczonej gardzie zostana znów znokautowani przez Slavię,ale.....Trinec nie potrafi bronić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Jak dla mnie 3 raz z kolei mecz ze spora ilością bramek.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 8
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 8
Na chwile obecną Liberec w tym meczu już poległ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Czym jest spowodowana tak niska forma?Amkwish czy wiesz?

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, burbon, rafal08, aker, latajaca_holenderka), 610 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,595
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1