|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
Ja jednak mimo wszystko dzisiaj leko bo lekko ale na Liberec. Jakoś nie chce mi się wierzyć w 4-0 dla C. Budejovic i liczę ze jeszcze wliczajac dzisiejsze, rywalizacja ta potrwa ze 3 mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
BRAWO jeszcze raz BRAWO Białe Tygrysy nie złożyli broni i pokazali że trzeba grac do końca dzis wygrali w CEB 2-1 i przedłużaja swoje szanse na awans.Oj bedzie sie działo póki co stan rywalizacji 1-3 dla CEB a za 2 dni 5 mecz w Libercu!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
mtudor...:-)
Kluczem do wygranej była dobrze zorganizowana obrona i nareszcie gra bez fauli. Co prawda pod koniec horror po wykluczeniu Jirusa za brutalny faul,ale wytrzymali.
wiecej z gry mieli jednak gracze CEB i nie zmieniam zdania,że Liberec jest to diametralnie inna ekipa niż w sezonie zasadniczym.
Może teraz,podbudowani zwyciestwem,przypomna sobie,ze byli najlepsi.
Go Tygri !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Série se vrací pod Je¹tìd !
Wróciłem z Liberca,a do Liberca wrócił optymizm. Przyznam,ze bardzo chciałbym,by Tygri wygrali w poniedziałek,ale mój optymizm jest bardzo umiarkowany,bo dziś zagrali znowu nie najlepiej,ale na szczęście CEBy zagrali najgorzej w całej serii. Jutro z rana jade z powrotem,bo sprzedaż biletów zaczyna sie od godziny 9:00 (w internecie sprzedaży tym razem nie ma).
A na jutro ?
Myslę,że warto zagrac na Spartę. Zlin na obcym lodzie duzo traci,a to co grała ostatnio Sparta uprawnia,by postawić "jedynkę".
Co do meczu Znojmo - Vitki to dla mnie wielka niewiadoma. Nie zaskoczy mnie,jak do końca w tej serii padna same "dwójki". Tak wiec skłaniam sie do X2.
TV2 CZ zapowiada transmisje z Pragi. Bede obowiazkowo ogladał,bo mam nadzieje ,obserwacje przydadzą sie w późniejszym typowaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299 |
[color:"red"] Ja zwracam uwage .. że tego typu posty .. będą kasowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Last edited by kewin; 17/03/2006 22:33.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
heh .. sam skusiłem sie dziś na Liberec .. zagrali kapitalnie w obronie .. świetnie bronił Milan (gol troszke przypadkowy)... i cóż .. sądze ze ekipa z Liberca może jeszcze wygrac ta serie ... dzisiejsze zwyciestwo ... moze dodać im ogromnej mocy ... po cichu licze na 7 spotkań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na jutro ... podzielam zdanie Amkwisha .. Sparta .. z lekkim wskazaniem na under ekipa ze stolicy faworytem serii .. aby przedłużyc szanse na awans .. musza walczyć o zwyciestwo w 3 meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Kulkinio,ja zwróciłem i trzymam kciuki:-)
Jedno "ale".....wyłacz caps'a:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
A na jutro ?
Myslę,że warto zagrac na Spartę. Zlin na obcym lodzie duzo traci,a to co grała ostatnio Sparta uprawnia,by postawić "jedynkę".
Co do meczu Znojmo - Vitki to dla mnie wielka niewiadoma. Nie zaskoczy mnie,jak do końca w tej serii padna same "dwójki". Tak wiec skłaniam sie do X2. Pięknie,oba typy weszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Na niedzielę zagram dwa remisy. Po dzisiejszym upewniam sie coraz bardziej,co do tego,ze mistrz wyjdzie z pary hame - Sparta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
A jak wygląda wynik wygranych drużyny z Liberca ?? Do ilu zwycięstw grają ?? i jakie są ich szanse w poniedziałkowym spotkaniu z drużyną z Budziejowic ?? pozdrawiam m.z.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
Liberec - Budejovica 1-3
teraz mecz w Libercu graja do 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Nie znam się bardzo dobrze na hokeju, ale to co zauważyłem myśle że warto zagrac. Nie wyobrażam sobie że najepsza drużyna sezonu zasadniczego odpadnie z drużyną która ledwo, ledwo wskoczyła do play-offów. Myśle że dla drużyny Liberca będzie bardzo trudno wygrać 4 mecze z rzędu, ale myśle że jutrzejszy mecz muszą wygrać jeżeli chcą się liczyć w walce o mistrzostwo... Dlatego też chciałbym się zapytac o zdanie tego meczu fachowca "amkwisha".. Będe bardzo wdzięczny... Ale dla mnie na jutro Liberec - Ceske Budejovice TYP:1 Kurs: 1.55 (B&W) bardzo pewne. Myśle że to będzie dla nich bardzo ważny mecz, a może nawet najważniejszy w sezonie?!? Pozdrawiam wszystkich...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Therror,graja do 4 zwyciestw.
Co to jest "wynik wygranych" ? :-)
W serii prowadzą CEB 3:1,jesli o o chodziło.
No cóz,dziś srednia wtopa,bo nie padł zaden remis.
Znojmo i Vitkovice udowodniły jak sa nieobliczalne,ale zadna z tych dwóch ekip nie wejdzie do finału,tak mysle.
Natomiast Sparta,pokonując naprawde dobrze grajacych Medvedi ze Zlina ,zgłosiła aspiracje na mistrza. Teraz to "Hame" muszą drżeć,by wykorzystać handi własnego lodu. Spodziewam się w 5 meczu wygranej Sparty po dogrywce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
amkwish, pisząc "wynik wygranych" chodziło mi ile spotkań wygrali, źle to sformułowałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Amkwish widze że już pisałeś, a nie czytałeś chyba mojego postu. ;( Wypowiedz się na temat jutrzejszego meczu Liberca. Bardzo cenie sobie twoje zdanie. Chce je poznać przed postawieniem tego meczu. Będe bardzo wdzięczny. Teraz czekam na twój kolejny post...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ale dla mnie na jutro Liberec - Ceske Budejovice TYP:1 Kurs: 1.55 (B&W) bardzo pewne. Myśle że to będzie dla nich bardzo ważny mecz, a może nawet najważniejszy w sezonie?!? Pozdrawiam wszystkich... Przepraszama,ale Twój post był la mnie niewidoczny,gdy odpisywałem na inny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sam sobie odpowiedziałeś,ze to najważniejszy mecz dla Bilich Tygri w sezonie(póki co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />). Moja opinia ? Jak uważa wielu jest ona nieobiektywna,bo jestem zagorzałym fanem Liberca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Odpowiem wiec w inny sposób. Mam zamiar przeznaczyc jutro troche grosiwa i postawić w "Tipsport" na Liberec. Do tego zobowiazuje się głosno i zywiołowo dopinować Tygri z 5 rzedu w sektorze 103 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I przyznam sie do jednego. Bardzo obawiam sie tego jutrzejszego spotkania. Pozdrawiam amk
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
ja rowniez odniose sie do jutrzejszego meczu- skusze sie jeynie na wspaniale warunki finansowe jakie oferuja buki (expekt 4.6) na wygrana budziejowic i jest to jedyny argument ktory mnie przekonuje no moze dodatkowo to ze swietnie radzili sobie z libercem na ich lodowisku-pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Już teraz nie wiem co zagrać... Nie chce mi się wierzyć ze najlepsza dryżyna w sezonie zasadnyczym odpadnie już w 1\4 play-off. Ale może to będzie wielka niespodzianka i Liberec już pożegna się z grą w play-offach po jutrzejszym meczu :/ To by było bardzo przykre. Więc wierze jutro w dobrą gre Liberca i bardzo głośny doping naszego kolegi amkwisha, a co za tym idzie zwycięstwo Liberca (1.55). Życze miłego oglądania i kibicowania...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Przykre, ale chyba dla Ciebie nie fanow z Budziejowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Ja takze zagram Liberec bo wierze w ich determinacje w jutrzejszym meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Przykre, ale chyba dla Ciebie nie fanow z Budziejowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Ja takze zagram Liberec bo wierze w ich determinacje w jutrzejszym meczu. byc moze i masz racje ale granie takiego meczu po tak slabym kursie jest wbrew wszelkim zasada bukmacherki!!! mysle ze jest to malo rozsadne!!! poprostu chyba kurs jest nieaekwentny do ryzyka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Z racjonalnego punktu widzenia racje ma Gremlin,ale....czy to,że CEB wtgrali 2 razy z rzedu w Libercu jest racjonalne ?:-)
Do trzech razy sztuka ? Ne,to se ne vrati !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|