Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Ja jednak mimo wszystko dzisiaj leko bo lekko ale na Liberec.
Jakoś nie chce mi się wierzyć w 4-0 dla C. Budejovic i liczę ze jeszcze wliczajac dzisiejsze, rywalizacja ta potrwa ze 3 mecze

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
BRAWO jeszcze raz BRAWO Białe Tygrysy nie złożyli broni i pokazali że trzeba grac do końca dzis wygrali w CEB 2-1 i przedłużaja swoje szanse na awans.Oj bedzie sie działo póki co stan rywalizacji 1-3 dla CEB a za 2 dni 5 mecz w Libercu!!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
mtudor...:-)

Kluczem do wygranej była dobrze zorganizowana obrona i nareszcie gra bez fauli.
Co prawda pod koniec horror po wykluczeniu Jirusa za brutalny faul,ale wytrzymali.

wiecej z gry mieli jednak gracze CEB i nie zmieniam zdania,że Liberec jest to diametralnie inna ekipa niż w sezonie zasadniczym.

Może teraz,podbudowani zwyciestwem,przypomna sobie,ze byli najlepsi.

Go Tygri !

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Série se vrací pod Je¹tìd !

Wróciłem z Liberca,a do Liberca wrócił optymizm.
Przyznam,ze bardzo chciałbym,by Tygri wygrali w poniedziałek,ale mój optymizm jest bardzo umiarkowany,bo dziś zagrali znowu nie najlepiej,ale na szczęście CEBy zagrali najgorzej w całej serii.
Jutro z rana jade z powrotem,bo sprzedaż biletów zaczyna sie od godziny 9:00 (w internecie sprzedaży tym razem nie ma).

A na jutro ?

Myslę,że warto zagrac na Spartę.
Zlin na obcym lodzie duzo traci,a to co grała ostatnio Sparta uprawnia,by postawić "jedynkę".

Co do meczu Znojmo - Vitki to dla mnie wielka niewiadoma.
Nie zaskoczy mnie,jak do końca w tej serii padna same "dwójki".
Tak wiec skłaniam sie do X2.

TV2 CZ zapowiada transmisje z Pragi.
Bede obowiazkowo ogladał,bo mam nadzieje ,obserwacje przydadzą sie w późniejszym typowaniu.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
[color:"red"] Ja zwracam uwage .. że tego typu posty .. będą kasowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Last edited by kewin; 17/03/2006 22:33.
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
heh .. sam skusiłem sie dziś na Liberec .. zagrali kapitalnie w obronie .. świetnie bronił Milan (gol troszke przypadkowy)... i cóż .. sądze ze ekipa z Liberca może jeszcze wygrac ta serie ... dzisiejsze zwyciestwo ... moze dodać im ogromnej mocy ... po cichu licze na 7 spotkań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na jutro ... podzielam zdanie Amkwisha ..
Sparta .. z lekkim wskazaniem na under
ekipa ze stolicy faworytem serii .. aby przedłużyc szanse na awans .. musza walczyć o zwyciestwo w 3 meczu

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Kulkinio,ja zwróciłem i trzymam kciuki:-)

Jedno "ale".....wyłacz caps'a:P

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
A na jutro ?

Myslę,że warto zagrac na Spartę.
Zlin na obcym lodzie duzo traci,a to co grała ostatnio Sparta uprawnia,by postawić "jedynkę".

Co do meczu Znojmo - Vitki to dla mnie wielka niewiadoma.
Nie zaskoczy mnie,jak do końca w tej serii padna same "dwójki".
Tak wiec skłaniam sie do X2.

Pięknie,oba typy weszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Na niedzielę zagram dwa remisy.

Po dzisiejszym upewniam sie coraz bardziej,co do tego,ze mistrz wyjdzie z pary hame - Sparta.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
A jak wygląda wynik wygranych drużyny z Liberca ?? Do ilu zwycięstw grają ?? i jakie są ich szanse w poniedziałkowym spotkaniu z drużyną z Budziejowic ??
pozdrawiam
m.z.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Liberec - Budejovica 1-3

teraz mecz w Libercu graja do 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Nie znam się bardzo dobrze na hokeju, ale to co zauważyłem myśle że warto zagrac. Nie wyobrażam sobie że najepsza drużyna sezonu zasadniczego odpadnie z drużyną która ledwo, ledwo wskoczyła do play-offów. Myśle że dla drużyny Liberca będzie bardzo trudno wygrać 4 mecze z rzędu, ale myśle że jutrzejszy mecz muszą wygrać jeżeli chcą się liczyć w walce o mistrzostwo... Dlatego też chciałbym się zapytac o zdanie tego meczu fachowca "amkwisha".. Będe bardzo wdzięczny... Ale dla mnie na jutro Liberec - Ceske Budejovice TYP:1 Kurs: 1.55 (B&W) bardzo pewne. Myśle że to będzie dla nich bardzo ważny mecz, a może nawet najważniejszy w sezonie?!? Pozdrawiam wszystkich...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Therror,graja do 4 zwyciestw.

Co to jest "wynik wygranych" ? :-)

W serii prowadzą CEB 3:1,jesli o o chodziło.

No cóz,dziś srednia wtopa,bo nie padł zaden remis.

Znojmo i Vitkovice udowodniły jak sa nieobliczalne,ale zadna z tych dwóch ekip nie wejdzie do finału,tak mysle.

Natomiast Sparta,pokonując naprawde dobrze grajacych Medvedi ze Zlina ,zgłosiła aspiracje na mistrza.
Teraz to "Hame" muszą drżeć,by wykorzystać handi własnego lodu.
Spodziewam się w 5 meczu wygranej Sparty po dogrywce.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
amkwish, pisząc "wynik wygranych" chodziło mi ile spotkań wygrali, źle to sformułowałem tongue

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Amkwish widze że już pisałeś, a nie czytałeś chyba mojego postu. ;( Wypowiedz się na temat jutrzejszego meczu Liberca. Bardzo cenie sobie twoje zdanie. Chce je poznać przed postawieniem tego meczu. Będe bardzo wdzięczny. Teraz czekam na twój kolejny post...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Ale dla mnie na jutro Liberec - Ceske Budejovice TYP:1 Kurs: 1.55 (B&W) bardzo pewne. Myśle że to będzie dla nich bardzo ważny mecz, a może nawet najważniejszy w sezonie?!? Pozdrawiam wszystkich...

Przepraszama,ale Twój post był la mnie niewidoczny,gdy odpisywałem na inny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Sam sobie odpowiedziałeś,ze to najważniejszy mecz dla Bilich Tygri w sezonie(póki co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />).

Moja opinia ?

Jak uważa wielu jest ona nieobiektywna,bo jestem zagorzałym fanem Liberca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Odpowiem wiec w inny sposób.
Mam zamiar przeznaczyc jutro troche grosiwa i postawić w "Tipsport" na Liberec.
Do tego zobowiazuje się głosno i zywiołowo dopinować Tygri z 5 rzedu w sektorze 103 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

I przyznam sie do jednego.
Bardzo obawiam sie tego jutrzejszego spotkania.

Pozdrawiam

amk

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
ja rowniez odniose sie do jutrzejszego meczu- skusze sie jeynie na wspaniale warunki finansowe jakie oferuja buki (expekt 4.6) na wygrana budziejowic i jest to jedyny argument ktory mnie przekonuje no moze dodatkowo to ze swietnie radzili sobie z libercem na ich lodowisku-pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Już teraz nie wiem co zagrać... Nie chce mi się wierzyć ze najlepsza dryżyna w sezonie zasadnyczym odpadnie już w 1\4 play-off. Ale może to będzie wielka niespodzianka i Liberec już pożegna się z grą w play-offach po jutrzejszym meczu :/ To by było bardzo przykre. Więc wierze jutro w dobrą gre Liberca i bardzo głośny doping naszego kolegi amkwisha, a co za tym idzie zwycięstwo Liberca (1.55). Życze miłego oglądania i kibicowania...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Przykre, ale chyba dla Ciebie nie fanow z Budziejowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Ja takze zagram Liberec bo wierze w ich determinacje w jutrzejszym meczu.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Przykre, ale chyba dla Ciebie nie fanow z Budziejowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Ja takze zagram Liberec bo wierze w ich determinacje w jutrzejszym meczu.
byc moze i masz racje ale granie takiego meczu po tak slabym kursie jest wbrew wszelkim zasada bukmacherki!!! mysle ze jest to malo rozsadne!!! poprostu chyba kurs jest nieaekwentny do ryzyka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Z racjonalnego punktu widzenia racje ma Gremlin,ale....czy to,że CEB wtgrali 2 razy z rzedu w Libercu jest racjonalne ?:-)

Do trzech razy sztuka ?
Ne,to se ne vrati !

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1