. Ja takze zagram Liberec b..."> . Ja takze zagram Liberec b...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
Przykre, ale chyba dla Ciebie nie fanow z Budziejowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Ja takze zagram Liberec bo wierze w ich determinacje w jutrzejszym meczu.
byc moze i masz racje ale granie takiego meczu po tak slabym kursie jest wbrew wszelkim zasada bukmacherki!!! mysle ze jest to malo rozsadne!!! poprostu chyba kurs jest nieaekwentny do ryzyka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

heh 1,55 kurs slaby moze i masz racje, ale jak dobierzemy odpowiednia stawke wygrana moze nas zadowolic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
ja na to nie wyloze wielkich ani duzych pieniedzy!- wiec zycze Wam Panowie wygranej Liberca zagram sobie tem mecz rekreacyjnie!

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Liberec-C.Budziej. 1.55 4.3 4.3

Jesli kursy sa na takim poizomie to ja juz w zaryzykowac 2 albo remis. Liberec MUSI a to czesto powoduje porazki, maja noz na gardle, pierwsze miejsce a teraz takie klopoty. Szczerze mowiac nie wierze juz w Liberec i kto wie moze odpadna u siebie przegrywajac 3 raz na wlasnym lodowisku. Na pewno 1.55 na Liberec u naziemnych to inwestycja bez wiekszego sensu.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
Szczerze mowiac nie wierze juz w Liberec i kto wie moze odpadna u siebie przegrywajac 3 raz na wlasnym lodowisku. Na pewno 1.55 na Liberec u naziemnych to inwestycja bez wiekszego sensu.

heh .. jak można niewierzyć w Liberec po takim meczu (win 2:1)
wkońcu to był Liberec z rundy zasadniczej ... Hlinicka bardzo dobrze bronił .. obrona grała poprawnie
widac było u nich chęć zwyciestwa .. i podeszli do tego meczu z wielkim zaangażowaniem...
niewiem czy decydujaca role w tym że graja dalej ma trener (zrobił kilka roszad w formacjach)
Jedno jest pewne.. dziś będą gryść lód .. aby niezejść z lodu przegranym .. a stawka ... można było sie tego spodziewać

PS: czuje że moga jeszcze awansować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
Podzielam zdanie mojego przedmówcy. Nie po to walczyli,grali i WYGRALI mecz nr 4 aby w dniu dzisiejszym zejść z lodowiska jako przegrani(i to nie tylko tej rywalizacji ale całego PO!!!).
Jeśli szybko uda im się strzelić bramkę BĘDZIE PO MECZU, jesli nie BĘDZIE NERWÓWKA ale z pozytywnym (mam nadzieje) zakończeniem.
I kto wie jak jeszcze może zakończyć się
ta rywalizacja...:)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
A moze underek w Libercu.Liberec osttnio nie najlepsza skutecznosc. Kto bronil w druzynie Liberca?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Pamiętajcie, że Liberec wygrał rundę zasadniczą notując na własnym lodzie bilans 23 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. O czymś to świadczy chyba.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Kurs w okolicach 1.50 to niski kurs ?
Chciałem wszystkim uswiadomić, że w sezonie zasadniczym na 14 domowych spotkań z drużynami, które dostały się do fazy play-off Liberec wygrał 13-krotnie i jedynie raz zremisował (ze Zlinem). Dodając 2 porażki w fazie play-off wychodzi nam, że Liberec w spotkaniach u siebie z najlepszymi drużynami ligi wygrywał 13 z 16 spotkań co stanowi 81,25%. Tymczasem, kurs 1.5 opłaca się grać przy prawdopodobieństwie trafienia wyższym niż 66,(6)%.
Wiem, że play-offy to nie to samo co sezon zasadniczy jednak trudno uwierzyć, że gospodarze przegrają nagle 3 kolejne domowe spotkania. Powrót Hnilicki powinien wprowadzić spokój w szeregi gospodarzy. A jeśli w ich szeregach będzie spokój i będą grali z taką konsekwencją jak od początku sezonu to o wynik dzisiejszego meczu możemy być spokojni.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Widzę,że w temacie przeważa optymizm,ale racjonalnie uzasadniony,tak więc ja,fanatyczny zwolennik Bilich Tygri,mam urlop od polecania gry na Liberec:-)

Vicek,brawo za wzorowe rozpracowanie kursu ,jest własnie tak,jak napisałeś,kurs powyzej 1,50 na gospodarzy jest atrakcyjny,choć,powtórze,ja sie dzisiejszego meczu bardzo obawiam.

Byłem rano u buka i postawiłe troche grosza na Tygri,dokładnie 2/3 swojej high stake.

Wypadałoby jakaś "prognozę" na wynik przedstawić:-)
Otóż uważam,że dziś nie bedzie wygranej Liberca w meczu na styku.
Sa ,moim zdaniem,dwie mozliwości
1)wygrana i awans CEB po bardzo zacietym meczu,mozliwa dogrywka i karne
2)wyraźne zwycięstwo Liberca w okolicach 4:1 - 5:2,otwierające droge do półfinału(1 bramka Rataj,druga Vaic,obie w 1 tercji,hehe)

Oczywiście wybieram wersje nr 2 ,majac nadzieje,że dziś na lód wyjedzie kapitan i dobry duch Tygri,czyli Prochazka.

Pozdrawiam

amk

PS.Pomimo wszystko nie odmawiam racjonalnosci tym,którzy postawią na CEB lub remis.
Piekne kursy ,wiec nie trzeba duzo angazować,by troche wygrać.

Ja ,z punktu widzenia grajacych,chetnie widziałbym by doszło do meczu nr 6,wtedy byłyby bardzo dobre kursy w kazdą strone.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
nie będę oryginalny, ale napiszę że wierzę jeszcze w liberec i dziś liczę na ich zwycięstwo. jeszcze przed czwartm meczem wziąłem w profku zachęcający kurs na awans --> szanse jeszcze nie są pogrzebane...

dzisiejszy mecz nie kusi kursem ale jak ma być win ,1.50 dobre. liberec go go go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
No to koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Po bardzo słabym meczu w wykonaniu Bilich Tygri do półfinału awansowała ekipa CEB,zreszta jak najbardziej zasłuzenie.

W 5 meczach PO Liberec stracił 20 bramek (!),a ilość kar była zatrważajaca.

Zawiedli zarówno zawodnicy,jak i sztab szkoleniowy,bo Palecek nie potrafił wymyslec niczego rozsądnego,czym mozna by zaskoczyc rywala.

Przykro to stwierdzić,ale z doskonałej ekipy w sezonie zasadniczym,w PO zostały tylko papierowe Tygrysy.

Gratuluję wygranej tym,którzy stawiali przeciw mojej ulubionej drużynie,choc nie moge sie pozbyć mysli,że w tym rozgromieniu silnego Liberca przez przecietne CEB nie wszystko jest czyste.
Jezeli mam rację,to i tak niebawem bedzie o tym bardzo głośno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Na koniec parę słów o publiczności.

Jaka szkoda,że nie ma takiej w Polsce.

Tygri sprawiaja ogromny zawód,odpadają z CEB,przegrywają 3 mecz z rzedu u siebie,a przy stanie 2:6,kiedy zostaja 3 minuty do końca wszyscy wstają i zaczyna się.....owacja na stojąco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />/jak w kazdym zwycięskim meczu sezonu zasadniczego/
W ten sposób ludzie z Liberca dziekują swojej drużynie za cały sezon.
Ja również dziekuję Tygrom,bo choć finału ze Slavią,Spartą czy Zlinem nie zobaczę,to i tak w libereckiej hali przeżyłem wiele wspaniałych chwil.

Pozdrawiam,fanów Liberca przede wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

amk

PS.Dziś nie pokibicowałem za duzo,spóźniłem sie i wszedłem do hali przy stanie 1:3

Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
amk moze dlatego przegrali ze sie spóźniłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a tak na poważnie to szakoda mi Tygrysów bo juz sam szykowałem się na półfinały.
Ale taki jest urok sportu i nie zawsze wygrywa teoretycznie lepszy. CEB'y pokazały ogromną klasę ogrywając Tygrysy 3 razu na ich lodzie.
Nie wiem co sie stało z drużyna z Liberca, ale nie przegrac u siebie cały sezon, a w PO aż 3 razy to wydaje się niemożliwe.

Pozdrawiam
LOPI

ps. amk zostaje tylko czekać na następny sezon, a w międzyczasie jeżdzić do Liberca na football lub do Babylonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 570
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 570
Vitkovice - Znojmo (5m.) 1 kurs ok 1.90

dotychczas wynik play offow jest 2-2 Vitkovice ten mecz wygrac musza jelsi chca awansowac dalej ....

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Quote
Vitkovice - Znojmo (5m.) 1 kurs ok 1.90

dotychczas wynik play offow jest 2-2 Vitkovice ten mecz wygrac musza jelsi chca awansowac dalej ....

Sorry a Znojmo nie musi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - nie mogłem się powstrzymać.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
Quote
Na koniec parę słów o publiczności.

Jaka szkoda,że nie ma takiej w Polsce.

Tygri sprawiaja ogromny zawód,odpadają z CEB,przegrywają 3 mecz z rzedu u siebie,a przy stanie 2:6,kiedy zostaja 3 minuty do końca wszyscy wstają i zaczyna się.....owacja na stojąco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />/jak w kazdym zwycięskim meczu sezonu zasadniczego/
W ten sposób ludzie z Liberca dziekują swojej drużynie za cały sezon.
Ja również dziekuję Tygrom,bo choć finału ze Slavią,Spartą czy Zlinem nie zobaczę,to i tak w libereckiej hali przeżyłem wiele wspaniałych chwil.
W lutym ubiegłego roku byłem we Vsetinie na meczu Vsetinska Hokejova - Sparta Praga, przed którym gospodarze nie mieli już szans na grę w play off, pomimo że sezon zaczęli całkiem nieżle. Gospodarze przegrali mecz ze Spartą 4:7, ale jak zachowywała się publiczność. Dopingowała żywiołowo swoich ulubieńców przez cały mecz. Druzyna odstawała od Sparty a publiczność była cały czas z nimi. Szczerze mówiąc nie widziałem takich kibiców w Polsce. Nasi kibice są najczęściej ze swoją drużyną gdy ona wygrywa, kiedy przychodzi słabsza forma i porażki zawodnicy mogą co najwyżej liczyć na garstkę fanów. We Vsetinie no i napewno w Libercu cała publiczność jest ze swoją drużyną.
Dzięki Amkwish za relacje i trafne spostrzeżenia z czeskich lodowisk

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Dzięki Amkwish za relacje i trafne spostrzeżenia z czeskich lodowisk

Zawsze do usług <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Niedługo,mam nadzieję,relacje z hiszpańskich boisk piłkarskich i hal koszykarskich,z FC Barcelona w roli głównej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Mysle ze pora zakonczyc zalobe po odpoadnieciu Liberca - dzis fajny meczyk Slavia-CBudiejowice, mysle ze experci zajma sie doglebnie tym tematem , a przegrani na Libercu maja okazje do zemsty na Budiejowkach!!!

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Witam

Panowie, co tak sennie?Chciałbym się coś dowiedzieć o dzisjejszym meczu.Szybciutko,do 15 mam czas. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
No no trzeba przyznac ze Budejovice zaskakuja tak samo z Libercem 2 mecze na wyjezdzie wygrane a to dziwne ze dzisiaj na nich stawka wzrosla ale naet dobrze mozna wiecej zarobic.Moj typ Ceske Budejovice

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
No no trzeba przyznac ze Budejovice zaskakuja tak samo z Libercem 2 mecze na wyjezdzie wygrane a to dziwne ze dzisiaj na nich stawka wzrosla ale naet dobrze mozna wiecej zarobic.Moj typ Ceske Budejovice
moze sprawdzi sie zasada "oststni beda pierwszymi"!!! po tym meczu ze slavia jestem w szoku i jak na dzis to nie ruszam tego meczu moze cos pokombinuje w sprawie under/over ale zwyciscy nie bede typowal! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty), 1,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,812
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1