|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Przeglądałem sobie tabele ligi czeskiej z lat 1998-2005 i w tym czasie nie zdarzyło się żeby jakaś drużyna w fazie play-off wygrala 5 kolejnych wyjazdowych meczów (choć wcześniej grało się do 3 zwycięstw). Ponadto w tym sezonie jedynie Trzyniec (w sezonie zasadniczym) wygrał 4 kolejne wyjazdy. Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Budziejowice biły kolejne rekordy klubu i rekordy ligi. Jednak w sporcie wszystko jest możliwe. Ja zagrałem na Slavie, Turek musi mieć w końcu słabszy dzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
W Budziejowicach mają dostateczne ilosci Budweisera aby Prascy hokeisci"czuli jego moc"i dzisiaj znow nie wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Dzisiaj Usti nad Labem.Kursik na home win 1.98 w BAW.Stan rywalizacji 1:1.Teraz czas na dwa mecze na lodowisku Usti.Vsetin tragicznie skończył sezon na ostatnim miejscu wygrywając tylko 7 meczy i zdobywając 32 punkty.Na wyjazdach tylko 2 zwycięstwa.Usti zdecydowanie najlepsza drużyna w 1 lidze.Łatwo wywalczyli pierwsze miejsce zdobywając dużą przewagą w sezonie, a w play-offach przegrali tylko jeden mecz.Pierwsze spotkanie finałowe.Na swoim lodowisku czują się świetnie.Oczywiście poziom Extraligi i 1 ligi jest nieporównywalny, ale Usti powinno sobie poradzić z Vsetinem i awansować.W zeszłym sezonie przeszkodziły im w tym Budziejovice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ale w tym powinni już dopiąć swego.Całkiem przyzwoity kurs na jedyneczkę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522 |
znojmo-sparta.....wydaję mi sie ze gracze ze stolicy sie rozkręcają z meczu na mecz i dziś nie przegrają w konfrontacji ze znojmo!!co sądzicie???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
A Znojmo sie nie rozkreca z meczu na mecz?!? Gospodarze: 3 wygrane z rzedu, goscie 4 z rzedu. W tym sezonie 3 krotnie wygrywalo Znojmo nad Sparta, zaliczyli tylko 1 porazke. Jak wiemy wlasny lod to polowa sukcesu dlatego zagralem dubelek Znojmo i Dusseldorf (z niemieckiej) 1x . Pozyjemy zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 722
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 722 |
jak dla mnie to ten mecz jest zdecydowanie nie do grania. W sezonie zasadniczym mecze tych druzyn konczyly sie nastepująco:05-02-2006 Extraliga Sparta Znojmo 3 - 4 22-12-2005 Extraliga Znojmo Sparta 0 - 3 04-11-2005 Extraliga Sparta Znojmo 1 - 2 30-09-2005 Extraliga Znojmo Sparta 3 - 1
Co wskazuje,że każdy wynik jest tu mozliwy,tymbardziej że w ćwierćfinałach play-off obie drużyny także grały bardzo nierówno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522 |
oczywiscie masz racje,ze znojmo wygrało ze sparta wczesniejsze mecze,jednak wydaje mi sie ,ze sparta ze środka sezonu a sparta z playoff to dwie inne drużyny!ale zgadza sie ...pozyjemy zobaczymy:)pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 722
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 722 |
[color:"red"] kolego ..pomyliłeś tematy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Last edited by kewin; 31/03/2006 10:06.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
Mam bardzo ważne dla mnie pytanie i jeśli ktoś zna odpowiedż to bede wdzieczny a mianowicie:do ilu zwycięstw grany jest baraż o Ekstralige pomiędzy Usti a Vsetinem???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
Mam bardzo ważne dla mnie pytanie i jeśli ktoś zna odpowiedż to bede wdzieczny a mianowicie:do ilu zwycięstw grany jest baraż o Ekstralige pomiędzy Usti a Vsetinem??? To jak?Wie ktoś?Bo nie jestem pewien czy do 3 czy do 4?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
2-1 dla Usti -do czterech.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
2-1 dla Usti -do czterech. jest 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
heh...po dokladniejszej przebiezce po czeskim jezyku okazuje sie ze jest 3-2.....2-1 to wynik ostatniego spotkania.Sorry:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
Dziękuje Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Usti - Vsetin 2-3 graja do 4 zwyciestw.
Dzis trzymam kciuki za Usti którym jak najbardziej nalezy sie upragniony awans do Extraligi w tamtym roku przegrali baraże z CEB mam nadzieje ze w tym roku dadza rade i pokonaja słaby Vsetin.Aby marzyc o walce o awans dzis poprostu musza WYGRAĆ i doprowadzic do stanu 3-3 i wszystko rozstrzygnie ostatni mecz.Prof oferuje 1.95 mysle ze warto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357 |
Jutro drugie spotkanie w finale. Sądzę, że jutro Slavia pokona Spartę w regulaminowym czasie gry. w sezonie zasadniczym grali ze sobą 4 mecze, z czego 3 wygrała Slavia a ostatni mecz decydujący o awansie Sparty do play off Slavia widocznie odpuściła. w dzisiejszym meczu strzały na bramkę 39:26. Prosiłbym o komentarze dotyczące jutrzejszego meczu bo widzę, że ostatnio strasznie tu cicho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717 |
w poniedzialek piate spotkanie SLavia - SParta. Stan rywalizacji 3-1 dla SParty, i jesli Slavia mysli o czym kolwiek musi wygrac u siebie, kurs na gospodarzy w okolicy 2,00 mysle ze warto skorzystac i warto zaryzykowac,, dla Slavii mecz o wszystko. Mysle ze Slavia na wlasnym lodowisku jest w stanie pokonac Sparte
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717 |
mam nadzieje ze ktos skorzystal z mojego przemyslenia i zagral na zwyciestwo Slavii. Kurs 2,00 warto bylo zaryzykowac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka