Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Przeglądałem sobie tabele ligi czeskiej z lat 1998-2005 i w tym czasie nie zdarzyło się żeby jakaś drużyna w fazie play-off wygrala 5 kolejnych wyjazdowych meczów (choć wcześniej grało się do 3 zwycięstw). Ponadto w tym sezonie jedynie Trzyniec (w sezonie zasadniczym) wygrał 4 kolejne wyjazdy. Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Budziejowice biły kolejne rekordy klubu i rekordy ligi. Jednak w sporcie wszystko jest możliwe. Ja zagrałem na Slavie, Turek musi mieć w końcu słabszy dzień.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
W Budziejowicach mają dostateczne ilosci Budweisera aby Prascy hokeisci"czuli jego moc"i dzisiaj znow nie wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Dzisiaj Usti nad Labem.Kursik na home win 1.98 w BAW.Stan rywalizacji 1:1.Teraz czas na dwa mecze na lodowisku Usti.Vsetin tragicznie skończył sezon na ostatnim miejscu wygrywając tylko 7 meczy i zdobywając 32 punkty.Na wyjazdach tylko 2 zwycięstwa.Usti zdecydowanie najlepsza drużyna w 1 lidze.Łatwo wywalczyli pierwsze miejsce zdobywając dużą przewagą w sezonie, a w play-offach przegrali tylko jeden mecz.Pierwsze spotkanie finałowe.Na swoim lodowisku czują się świetnie.Oczywiście poziom Extraligi i 1 ligi jest nieporównywalny, ale Usti powinno sobie poradzić z Vsetinem i awansować.W zeszłym sezonie przeszkodziły im w tym Budziejovice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ale w tym powinni już dopiąć swego.Całkiem przyzwoity kurs na jedyneczkę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
znojmo-sparta.....wydaję mi sie ze gracze ze stolicy sie rozkręcają z meczu na mecz i dziś nie przegrają w konfrontacji ze znojmo!!co sądzicie???

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Post deleted by kewin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
Post deleted by kewin

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
A Znojmo sie nie rozkreca z meczu na mecz?!? Gospodarze: 3 wygrane z rzedu, goscie 4 z rzedu. W tym sezonie 3 krotnie wygrywalo Znojmo nad Sparta, zaliczyli tylko 1 porazke. Jak wiemy wlasny lod to polowa sukcesu dlatego zagralem dubelek Znojmo i Dusseldorf (z niemieckiej) 1x . Pozyjemy zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 722
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 722
jak dla mnie to ten mecz jest zdecydowanie nie do grania.
W sezonie zasadniczym mecze tych druzyn konczyly sie nastepująco:05-02-2006 Extraliga Sparta Znojmo 3 - 4
22-12-2005 Extraliga Znojmo Sparta 0 - 3
04-11-2005 Extraliga Sparta Znojmo 1 - 2
30-09-2005 Extraliga Znojmo Sparta 3 - 1


Co wskazuje,że każdy wynik jest tu mozliwy,tymbardziej że w ćwierćfinałach play-off obie drużyny także grały bardzo nierówno

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
oczywiscie masz racje,ze znojmo wygrało ze sparta wczesniejsze mecze,jednak wydaje mi sie ,ze sparta ze środka sezonu a sparta z playoff to dwie inne drużyny!ale zgadza sie ...pozyjemy zobaczymy:)pozdro

Dołączył: Dec 2005
Posty: 722
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 722
[color:"red"] kolego ..pomyliłeś tematy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Last edited by kewin; 31/03/2006 10:06.
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
Mam bardzo ważne dla mnie pytanie i jeśli ktoś zna odpowiedż to bede wdzieczny a mianowicie:do ilu zwycięstw grany jest baraż o Ekstralige pomiędzy Usti a Vsetinem???

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
Quote
Mam bardzo ważne dla mnie pytanie i jeśli ktoś zna odpowiedż to bede wdzieczny a mianowicie:do ilu zwycięstw grany jest baraż o Ekstralige pomiędzy Usti a Vsetinem???

To jak?Wie ktoś?Bo nie jestem pewien czy do 3 czy do 4?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
2-1 dla Usti -do czterech.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Quote
2-1 dla Usti -do czterech.

jest 2-2

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
heh...po dokladniejszej przebiezce po czeskim jezyku okazuje sie ze jest 3-2.....2-1 to wynik ostatniego spotkania.Sorry:)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
Dziękuje Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Usti - Vsetin 2-3 graja do 4 zwyciestw.

Dzis trzymam kciuki za Usti którym jak najbardziej nalezy sie upragniony awans do Extraligi w tamtym roku przegrali baraże z CEB mam nadzieje ze w tym roku dadza rade i pokonaja słaby Vsetin.Aby marzyc o walce o awans dzis poprostu musza WYGRAĆ i doprowadzic do stanu 3-3 i wszystko rozstrzygnie ostatni mecz.Prof oferuje 1.95 mysle ze warto.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
Jutro drugie spotkanie w finale.
Sądzę, że jutro Slavia pokona Spartę w regulaminowym czasie gry.
w sezonie zasadniczym grali ze sobą 4 mecze, z czego 3 wygrała Slavia a ostatni mecz decydujący o awansie Sparty do play off Slavia widocznie odpuściła.
w dzisiejszym meczu strzały na bramkę 39:26.
Prosiłbym o komentarze dotyczące jutrzejszego meczu bo widzę, że ostatnio strasznie tu cicho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
w poniedzialek piate spotkanie SLavia - SParta. Stan rywalizacji 3-1 dla SParty, i jesli Slavia mysli o czym kolwiek musi wygrac u siebie, kurs na gospodarzy w okolicy 2,00 mysle ze warto skorzystac i warto zaryzykowac,, dla Slavii mecz o wszystko. Mysle ze Slavia na wlasnym lodowisku jest w stanie pokonac Sparte

Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
mam nadzieje ze ktos skorzystal z mojego przemyslenia i zagral na zwyciestwo Slavii. Kurs 2,00 warto bylo zaryzykowac.

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, 11kera11), 967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,155
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1