|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23 |
Ja miałem konto 8 miesięcy , poszedł jeden bet na LIVE 800zł kurs 4 i była dupa , a sie cieszyłem bo bonusy mi dawali lojalnościowe 50zł-80zł mimo że konto na plus
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Oni limituja pod dane zdarzenie ramirez, a nie dlatego, ze trafiles jeden mocniejszy bet.
Ma ktos u nich konto profi line - podobno duzo wieksze limity z tego co sie dowiedzialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Oni limituja pod dane zdarzenie ramirez, a nie dlatego, ze trafiles jeden mocniejszy bet.
Ma ktos u nich konto profi line - podobno duzo wieksze limity z tego co sie dowiedzialem. Mógłbyś nieco więcej napisać na ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Nic wiecej nie wiem, wiem tylko, ze kolega ma takie konto, ogral ich troszke, ale na zadnych babolach ani pod spadki, dostal limit 50E i po kontakcie z nimi bodajze wstawili mu nowe, duzo wieksze limity i zadnych blokad kont i nizszych limitow nie posiada. Najlepiej napisac do nich, mialem zamiar, ale temat mi uciekl z glowy i dopiero sobie dzis o tym przypomnialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Jeśli dostał takie coś to musi być dla nich wyjątkowy opłacalny tj. styl gry i co gra (musi grać jak amator tyle, że za większe stawki no i oczywiście nie żadne egzotyki typu Korver'owa siatkówka). Zawodowiec nie ma szans, kwestia paru dni i konto do 0 zlimitowane.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
wczoraj o 23 zleciłem wyplate szybkim przelewem bankowym. Dzisiaj rano nie mogłem juz tego anulowac bo niby już kasa zostałą wysłana. Do Piątku dojdzie?;) Pytam tych co już robili wypłatę tą metodą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Co ja tu mam zrobić, żeby było dobrze..? To jest standardowe okno? "Podzielić na metody płatności z których korzystałeś" - czyli? Zawsze wpłacam z wykorzystaniem Moneybookers, poprzez przelewy24. Konto w ING. Inaczej chcąc płacić przelewem się nie da do tego buka.. Mam sobie wypłacić np. 3k w jednej transzy czy machać po 1k? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Co ja tu mam zrobić, żeby było dobrze..? To jest standardowe okno? "Podzielić na metody płatności z których korzystałeś" - czyli? Zawsze wpłacam z wykorzystaniem Moneybookers, poprzez przelewy24. Konto w ING. Inaczej chcąc płacić przelewem się nie da do tego buka.. Mam sobie wypłacić np. 3k w jednej transzy czy machać po 1k? [ Linked Image] Ktoś podpowie/pomoże?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Co ja tu mam zrobić, żeby było dobrze..? To jest standardowe okno? "Podzielić na metody płatności z których korzystałeś" - czyli? Zawsze wpłacam z wykorzystaniem Moneybookers, poprzez przelewy24. Konto w ING. Inaczej chcąc płacić przelewem się nie da do tego buka.. Mam sobie wypłacić np. 3k w jednej transzy czy machać po 1k? [ Linked Image] Ktoś podpowie/pomoże? wbij na chata w takich sprawach ci pomoga  , moze robiles wczesniej depozyty jakas inna metoda ??? czesc kasy bedziesz musial wyplacic na moneybookers pewnie, czesc na konto/inna metode platnosci, w momencie w ktorym depozyty danej metody = wyplaty danej metody, wtedy bedzie mogl sobie wyplacac sposobem ktorym sobie zyczysz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Co ja tu mam zrobić, żeby było dobrze..? To jest standardowe okno? "Podzielić na metody płatności z których korzystałeś" - czyli? Zawsze wpłacam z wykorzystaniem Moneybookers, poprzez przelewy24. Konto w ING. Inaczej chcąc płacić przelewem się nie da do tego buka.. Mam sobie wypłacić np. 3k w jednej transzy czy machać po 1k? [ Linked Image] Ktoś podpowie/pomoże? wbij na chata w takich sprawach ci pomoga  , moze robiles wczesniej depozyty jakas inna metoda ??? czesc kasy bedziesz musial wyplacic na moneybookers pewnie, czesc na konto/inna metode platnosci, w momencie w ktorym depozyty danej metody = wyplaty danej metody, wtedy bedzie mogl sobie wyplacac sposobem ktorym sobie zyczysz. mialem podobna sytuacje niedawno, na czacie uzyskalem odpowiedz, ze calosc (depozyt + wygrana) musze wyplacic ta sama metoda co wplacalem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
Bet365
W poniedziałek 30. kwietnia, Man City gości Man Utd, na Etihad Stadium, w meczu który może mieć decydujące znaczenie w walce o mistrzostwo Anglii. Aby zwiększyć emocje towarzyszące temu spotkaniu, oferujemy fantastyczny zaklad za darmo.
Postaw zakład przedmeczowy na derby Manchesteru, a otrzymasz od nas darmowy zaklad na zywoz taką samą stawką na ten wielki mecz.
Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na zywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN).
Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 60 rynków na zywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, suma rzutów rożnych, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.
Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem za darmo, Bet365 jest najlepszym miejscem na postawienie zakładów na piłkę nożną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
ile może iść od nich wypłata na kartę kredytową???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ku.rwa czasami nie wiem jak sie do nich zwracac o rozliczenie oczywistego zakaldu co wisi od 40 minut
olewke maja ladna na mecz czink i wydarzenia z 1 seta
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Wpłacilem kase przez mb chcialem wyplacic na konto bankowe (juz kiedys wyplacalem ale depozyty paysafecard) i nie moge, powiedziano mi ze tylko na mb, a konto mb usunalem po depozycie, i mowia mi zebym przywrocil konto, pisalem do mb ale nie odpisuja narazie, co teraz najlepiej zrobic?chcialbym kase na konto ale nie wiem jak to zrobic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
wejdz w depozyt i tam zmien metode platnosci
bo na bank masz ustawione moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
wejdz w depozyt i tam zmien metode platnosci
bo na bank masz ustawione moneybookers Zmienialem ale dalej nie idzie bo kasa zrobiona z depozytu mb i gosc ma chatcie mowil ze tylko na mb wyplaca, no a jak konto jest usuniete? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 292 |
wejdz w depozyt i tam zmien metode platnosci
bo na bank masz ustawione moneybookers Zmienialem ale dalej nie idzie bo kasa zrobiona z depozytu mb i gosc ma chatcie mowil ze tylko na mb wyplaca, no a jak konto jest usuniete?  Nie rozumiem jak można wpłacic do bukmachera metoda MB i następnie zamknąc tam konto blokując sobie całkowicie możliwosc ewentualnej wypłaty,,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Konto w MB zawsze można przywrócić do życia, tak samo jak konta u buków. Generalnie się nie usuwa takich kont tylko na prośbę o ich zamknięcie blokuje/zawiesza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
zmieniło się coś ostatnio w temacie wpłata: paysafecard, wypłata: mooneybokers ? Idzie to jakoś przepchać  ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|